ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 45 46  47  48 49 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
4601 12360 BIAŁY Krzysztof Warszawa (POL) 3316 M (3540) 00:39:57 +25:13 00:30:01 09:41:09.07
4602 16362 DORSZEWSKA Maria PRUSZKÓW (POL) 1286 K (987) 00:39:57 +25:13 00:28:58 09:41:09.41
4603 13327 LISOWSKI Piotr Biegnij z ProService (POL) 3317 M (3353) 00:39:57 +25:13 00:29:28 09:41:09.43
4604 13507 ¦WIDZIKOWSKA Eliza Radom (POL) 1287 K (2541) 00:39:57 +25:13 00:36:33 09:41:09.90
4605 17383 TOMA©EVIČIUS Jaroslavas Akademia Sztuki Wojennej (LTU) 3318 M (2705) 00:39:57 +25:13 00:27:51 09:41:09.94
4606 12779 LACHOWSKA Oktawia Warszawa (POL) 1288 K (1452) 00:39:58 +25:14 00:30:29 09:41:10.05
4607 12003 BOGUSKI Adam Łomża (POL) 3319 M (3612) 00:39:58 +25:14 00:30:13 09:41:10.12
4608 11311 JASTAK Natalia Warszawa (POL) 1289 K (269) 00:39:58 +25:14 00:25:03 09:41:10.53
4609 19287 FEHOGLIO Alberto AKADEMIA SZTUKI WOJENNEJ (POL) 3320 M (2712) 00:39:58 +25:14 00:27:52 09:41:10.57
4610 17385 SILVA Andrius Warsaw (POL) 3321 M (2713) 00:39:58 +25:14 00:27:52 09:41:10.61
4611 10533 KRÓL Robert Mogilno (POL) 3322 M (3862) 00:39:58 +25:14 00:31:16 09:41:10.71
4612 15000 ŻUKOWSKA Ewa Grodzisk Mazowiecki (POL) 1290 K (1035) 00:39:58 +25:14 00:29:08 09:41:10.80
4613 14111 NOWIŃSKI Jakub Warszawa (POL) 3323 M (3787) 00:39:58 +25:14 00:30:53 09:41:10.97
4614 16972 LEGACKI Tomasz Ostrów Mazowiecka (POL) 3324 M (4077) 00:39:59 +25:15 00:32:21 09:41:11.06
4615 14589 WIERZBICKI Przemysław Nasielsk (POL) 3325 M (3358) 00:39:59 +25:15 00:29:29 09:41:11.43
4616 15137 PIEŃKOWSKI Leszek Kraków (POL) 3326 M (3365) 00:39:59 +25:15 00:29:30 09:41:11.46
4617 12596 DURKOWSKA Magdalena ŁódĽ (POL) 1291 K (1543) 00:39:59 +25:15 00:30:49 09:41:11.61
4618 12683 LEWICKI Grzegorz Płońsk (POL) 3327 M (3531) 00:39:59 +25:15 00:29:59 09:41:11.64
4619 13522 MAJEWSKA Natalia Mińsk mazowiecki (POL) 1292 K (2542) 00:39:59 +25:15 00:36:35 09:41:11.79
4620 15887 IACOBELLIS Vito Warsaw (ITA) 3328 M (3570) 00:39:59 +25:15 00:30:06 09:41:11.88
4621 12883 SZCZERBA Mateusz Kolonia Nadwi¶lańska (POL) 3329 M (3220) 00:40:00 +25:16 00:29:09 09:41:12.28
4622 15135 ZIENKIEWICZ Agata Wrocław (POL) 1293 K (1155) 00:40:00 +25:16 00:29:32 09:41:12.40
4623 10531 CZARNECKI Artur solino (POL) 3330 M (3704) 00:40:00 +25:16 00:30:32 09:41:12.54
4624 16554 MASŁOWSKA Joanna ŁódĽ (POL) 1294 K (1737) 00:40:00 +25:16 00:31:34 09:41:12.87
4625 10554 CZARNECKI Dobromił borkowo (POL) 3331 M (3706) 00:40:00 +25:16 00:30:32 09:41:12.97
4626 18508 BRAMOWICZ Patryk CSWP Running Team (POL) 3332 M (3143) 00:40:00 +25:16 00:28:59 09:41:12.97
4627 14158 JAWORSKA Dagmara Policzna (POL) 1295 K (1415) 00:40:01 +25:17 00:30:19 09:41:13.04
4628 18724 BˇCZKOWSKI Marcin Lingaro Running Team (POL) 3333 M (3156) 00:40:01 +25:17 00:29:02 09:41:13.04
4629 12957 DABROWSKI Sebastian Ciechanow (POL) 3334 M (3247) 00:40:01 +25:17 00:29:12 09:41:13.13
4630 11761 PERCIŃSKI Łukasz PPF (POL) 3335 M (2988) 00:40:01 +25:17 00:28:33 09:41:13.58
4631 13402 SEMERAK Michał Warszawa (POL) 3336 M (3102) 00:40:01 +25:17 00:28:52 09:41:13.58
4632 14380 BIEDRZYCKA-BIAŁONOGA Barbara Warszawa (POL) 1296 K (729) 00:40:01 +25:17 00:27:51 09:41:13.82
4633 19283 ¦WIĆ Arkadiusz (POL) 3337 M (3020) 00:40:01 +25:17 00:28:38 09:41:13.91
4634 17634 BOGACZ Marzena Warszawa (POL) 1297 K (1137) 00:40:01 +25:17 00:29:29 09:41:13.92
4635 14172 HUDY Katarzyna Sportczesna (POL) 1298 K (1968) 00:40:01 +25:17 00:32:23 09:41:13.94
4636 13335 TROJANOWSKI Bartosz Łomża (POL) 3338 M (3896) 00:40:02 +25:18 00:31:26 09:41:14.02
4637 13140 KĘDZIERSKI Piotr Warszawa (POL) 3339 M (3951) 00:40:02 +25:18 00:31:43 09:41:14.14
4638 17039 REGLIŃSKI Christopher Warszawa (POL) 3340 M (1371) 00:40:02 +25:18 00:24:29 09:41:14.15
4639 18593 DABROWSKI Bartosz Warszawa (POL) 3341 M (1686) 00:40:02 +25:18 00:25:13 09:41:14.20
4640 14384 BIALONOGA JACEK Warszawa (POL) 3342 M (2710) 00:40:02 +25:18 00:27:52 09:41:14.36
4641 13225 STOLARCZUK Marek Łuków (POL) 3343 M (4398) 00:40:02 +25:18 00:35:26 09:41:14.56
4642 15507 CHECHŁOWSKA Urszula Z±bki (POL) 1299 K (969) 00:40:02 +25:18 00:28:52 09:41:14.82
4643 12169 PRZYBYLSKA MAGDALENA GRÓJEC (POL) 1300 K (1908) 00:40:02 +25:18 00:32:12 09:41:14.90
4644 18299 KRAWCZYK MACIEK WARSZAWA (POL) 3344 M (4182) 00:40:02 +25:18 00:32:58 09:41:14.94
4645 11086 PYRZAK Piotr Warszawa (POL) 3345 M (4012) 00:40:03 +25:19 00:32:00 09:41:15.00
4646 11519 RˇCZKA Marita Warszawa (POL) 1301 K (1334) 00:40:03 +25:19 00:30:06 09:41:15.44
4647 19162 PAWLIK Krzysztof KB Leroy Merlin (POL) 3346 M (3079) 00:40:03 +25:19 00:28:48 09:41:15.70
4648 12442 KUCIŃSKI Hubert ONSLOW Sekcja Dziadków (POL) 3347 M (3255) 00:40:03 +25:19 00:29:12 09:41:15.76
4649 13193 MAĆKOWIAK Weronika Warszawa (POL) 1302 K (1065) 00:40:03 +25:19 00:29:13 09:41:15.81
4650 17158 MACIEJAK Dominik Suchodół (POL) 3348 M (2993) 00:40:03 +25:19 00:28:34 09:41:15.82
4651 15359 MIRKA JUSTYNA WARSZAWA (POL) 1303 K (1471) 00:40:04 +25:20 00:30:32 09:41:16.37
4652 15552 MARCZAK Monika Białobrzeski morsy (POL) 1304 K (1636) 00:40:04 +25:20 00:31:11 09:41:16.41
4653 19003 WIOLETTA Turzynska (POL) 1305 K (917) 00:40:04 +25:20 00:28:40 09:41:16.75
4654 18990 CIENKOSZ Dariusz (POL) 3349 M (3198) 00:40:05 +25:21 00:29:07 09:41:17.30
4655 16652 JĘDROSZ-BARDADYN Zuzanna Warszawa (POL) 1306 K (1036) 00:40:05 +25:21 00:29:09 09:41:17.31
4656 14937 BARAN Piotr Słomczyn (POL) 3350 M (3419) 00:40:05 +25:21 00:29:41 09:41:17.37
4657 10151 MILEWSKI Mariusz Płock (POL) 3351 M (3761) 00:40:06 +25:22 00:30:46 09:41:18.02
4658 18320 MAKOWSKA Renata Teresin (POL) 1307 K (1181) 00:40:06 +25:22 00:29:37 09:41:18.17
4659 15972 JURKOWSKI Błażej Reguły (POL) 3352 M (3287) 00:40:06 +25:22 00:29:16 09:41:18.27
4660 17801 BURDACH Monika Warszawa (POL) 1308 K (1852) 00:40:06 +25:22 00:32:00 09:41:18.50
4661 17365 CHOJNACKI Piotr Warszawa (POL) 3353 M (3627) 00:40:06 +25:22 00:30:16 09:41:18.82
4662 18903 BUDZINSKI Arkadiusz Warszawa (POL) 3354 M (3368) 00:40:06 +25:22 00:29:30 09:41:18.84
4663 13564 HNIDZIUK Magdalena Warszawa (POL) 1309 K (932) 00:40:06 +25:22 00:28:44 09:41:18.84
4664 17776 LASOTA Tomasz ASICS FrontRunner Poland (POL) 3355 M (3920) 00:40:07 +25:23 00:31:35 09:41:19.01
4665 15159 LECHOWICZ Lukasz Warszawa (POL) 3356 M (3361) 00:40:07 +25:23 00:29:30 09:41:19.04
4666 13852 JASIŃSKA Agnieszka Warszawa (POL) 1310 K (1434) 00:40:07 +25:23 00:30:24 09:41:19.19
4667 17375 BARAN MAŁGORZATA BŁAŻOWA DOLNA (POL) 1311 K (1478) 00:40:07 +25:23 00:30:34 09:41:19.24
4668 14590 BLUSZCZ Przemysław Warszawa (POL) 3357 M (3386) 00:40:07 +25:23 00:29:33 09:41:19.65
4669 11348 TUZIMEK Arek Skaryszew (POL) 3358 M (3253) 00:40:07 +25:23 00:29:12 09:41:19.72
4670 17393 WOJTYCKI Piotr biegamPłock team (POL) 3359 M (2947) 00:40:07 +25:23 00:28:28 09:41:19.83
4671 15553 ZIELIŃSKI Damian Szymanów (POL) 3360 M (3211) 00:40:07 +25:23 00:29:08 09:41:19.93
4672 11020 PIETRZAK JACEK WOŁOMIN (POL) 3361 M (3889) 00:40:08 +25:24 00:31:25 09:41:20.04
4673 12879 KOZIEŁ Agnieszka Łopuszno (POL) 1312 K (1745) 00:40:08 +25:24 00:31:36 09:41:20.09
4674 18820 KOWALSKA ANNA AKTYWNI KAMIEŃSK (POL) 1313 K (1280) 00:40:08 +25:24 00:29:56 09:41:20.41
4675 16303 WO¬NY Michał LS WORLD RUN (POL) 3362 M (1395) 00:40:08 +25:24 00:24:32 09:41:20.58
4676 14962 JARMUŻEWSKI Adam Warszawa (POL) 3363 M (1900) 00:40:08 +25:24 00:25:47 09:41:20.86
4677 19181 ZIMOCHOCKI Adrian (POL) 3364 M (3375) 00:40:08 +25:24 00:29:31 09:41:20.97
4678 17434 WIERZBICKI Arek Człuchów (POL) 3365 M (3392) 00:40:09 +25:25 00:29:35 09:41:21.05
4679 17703 HOFFMANN Robert Warsaw Run Club (POL) 3366 M (3318) 00:40:09 +25:25 00:29:20 09:41:21.33
4680 15589 BEDNAREK Jolanta Warszawa (POL) 1314 K (954) 00:40:09 +25:25 00:28:50 09:41:21.34
4681 13512 JACKOWSKA Weronika Omega Pharma Team (POL) 1315 K (1420) 00:40:09 +25:25 00:30:20 09:41:21.69
4682 18154 SZCZAWIŃSKA Małgorzata SBRTWarszawa (POL) 1316 K (1142) 00:40:09 +25:25 00:29:30 09:41:21.81
4683 13249 BAJER Eliza WARSZAWA (POL) 1317 K (1381) 00:40:10 +25:26 00:30:13 09:41:22.22
4684 17282 MAJCHRZAK Anna warszawa (POL) 1318 K (1063) 00:40:10 +25:26 00:29:13 09:41:22.28
4685 14578 MAKOWSKI Juliusz Warszawa (POL) 3367 M (3084) 00:40:10 +25:26 00:28:49 09:41:22.60
4686 16387 ŻEGLEŃ Agata Żeglenie (POL) 1319 K (1112) 00:40:10 +25:26 00:29:23 09:41:22.74
4687 17398 ORZOŁ TOMASZ ZˇBKI (POL) 3368 M (3675) 00:40:10 +25:26 00:30:25 09:41:22.91
4688 17714 MˇDRZAK Grzegorz Print Plus Team (POL) 3369 M (3316) 00:40:11 +25:27 00:29:20 09:41:23.04
4689 16818 DZIENIOWSKA Elena Marszałkowska (POL) 1320 K (1538) 00:40:11 +25:27 00:30:48 09:41:23.50
4690 14249 STĘPNIEWSKI Paweł WTS DeSki (POL) 3370 M (3341) 00:40:11 +25:27 00:29:26 09:41:23.68
4691 16444 KURTA Konrad Warsaw (POL) 3371 M (3656) 00:40:12 +25:28 00:30:23 09:41:24.12
4692 16350 ADAMCZAK Rafał Radom (POL) 3372 M (3667) 00:40:12 +25:28 00:30:24 09:41:24.54
4693 17118 GRUZA Marta Adidas Runners (POL) 1321 K (1369) 00:40:12 +25:28 00:30:10 09:41:24.65
4694 13888 PACZKOWSKI ANDRZEJ SIERPC (POL) 3373 M (3971) 00:40:12 +25:28 00:31:46 09:41:24.97
4695 12481 MARCINIAK Żaneta Włocławek (POL) 1322 K (1455) 00:40:12 +25:28 00:30:29 09:41:24.98
4696 17060 TERLIKOWSKI Paweł PSE S.A. (POL) 3374 M (3516) 00:40:13 +25:29 00:29:58 09:41:25.14
4697 13064 ŁAGOWSKA Katarzyna Warszawa (POL) 1323 K (1126) 00:40:13 +25:29 00:29:27 09:41:25.19
4698 17529 SZANIAWSKA Jolanta Glina (POL) 1324 K (1276) 00:40:13 +25:29 00:29:55 09:41:25.29
4699 16987 DˇBROWSKI Robert (POL) 3375 M (3053) 00:40:13 +25:29 00:28:44 09:41:25.32
4700 13669 HARASIMIUK Leszek Komarówka Podlaska (POL) 3376 M (3025) 00:40:13 +25:29 00:28:39 09:41:25.47
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.36765718 s

Sponsor główny: