ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 46 47  48  49 50 . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
4701. 6350 STANCZAK Bartosz Mamut Camp (POL) M40
4702. 325 STAŃCZAK Marcin TKKF Płock (POL) M40
4703. 6230 STAŃCZAK Wojciech NestRun (POL) M40
4704. 2048 STANEK Dominik #happyrunners (POL) M30
4705. 4150 STANEK Karolina Biegnę. ale dokąd?? B.A.D. (POL) K30
4706. 6063 STANIKOWSKI Mariusz Radom (POL) M30
4707. 1590 STANISŁAWSKI Filip Polkowice (POL) M30
4708. 3742 STANISZ Piotr Legion Warszawa (POL) M30
4709. 3686 STANISZEWSKI Daniel Run'o Dobra (POL) M40
4710. 1942 STANISZKIS Witold Limited Running Team (POL) M40
4711. 5656 STANKIEWICZ Anna DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) K30
4712. 5302 STANKIEWICZ Kamil Warszawa (POL) M18
4713. 2958 STANKIEWICZ Sebastian Team Draczyński (POL) M18
4714. 4541 STANOSEK Michał Ligota Górna. Kluczbork (POL) M40
4715. 6327 STANOWSKI GRZEGORZ Forever Young Łódż (POL) M40
4716. 3573 STANULA Dominika Mustangi Gliwice (POL) K18
4717. 6495 STAROBRAT Arkadiusz Aletempo (POL) M50
4718. 3917 STAROWICZ Aneta Kraków (POL) K18
4719. 5324 STAROWICZ Kazimierz Sucha Beskidzka (POL) M30
4720. 2187 STARŻYK ANDRZEJ RUNSTARS (POL) M40
4721. 2096 STARŻYK Paweł RUNSTARS (POL) M40
4722. 1821 STARŻYK Piotr Runstars (POL) M50
4723. 1924 STASIAK Piotr Otwock (POL) M18
4724. 2438 STASIUK Marian Warszawa (POL) M50
4725. 5888 STASZAK Maciej (POL) M40
4726. 2669 STASZEWSKI Bartłomiej Antonteam (POL) M30
4727. 2429 STASZEWSKI Leszek Lincoln Electric Bester Run Team Bielawa (POL) M60
4728. 5745 STASZEWSKI Pawel Bartosz Gorczyca Team (POL) M50
4729. 6680 STASZEWSKI Paweł Żórawski Team (POL) M30
4730. 1726 STASZEWSKI Piotr Potasze (POL) M40
4731. 6375 STASZEWSKI Wojciech KS Staszewscy (POL) M50
4732. 4123 STAWARSKA Elżbieta Marmel Toruń (POL) K40
4733. 207 STAWICKI Zbigniew Płock (POL) M40
4734. 2116 STAWOWSKI Piotr Warszawa (POL) M40
4735. 4152 STAWSKI Sławomir Warszawa (POL) M40
4736. 4393 STEC Iwona Lublin (POL) K30
4737. 4700 STEC Piotr Warszawa (POL) M40
4738. 814 STEFANIAK Marcin Piaseczno (POL) M40
4739. 2191 STEFANOW Adrian Dystans Lubomia (POL) M30
4740. 3421 STEFAŃSKI Antoni Lędziny (POL) M50
4741. 3646 STEFFEN Wiktoria Olsztyn (POL) K18
4742. 5599 STEINBACH Rafał Gang Bang Squad (POL) M30
4743. 3995 STELLER Maciej Bydgoszcz (POL) M40
4744. 3863 STELMACH Agata Działaj. Inspiruj/ Zone3 Team (POL) K18
4745. 4847 STELMAKH Vasyl Sport Life De Lux (UKR) M40
4746. 6332 STEMPIŃSKI Paweł Live Well at Citi (POL) M40
4747. 3060 STEMPNIK Przemysław JKS Salamandra (POL) M30
4748. 4245 STEPHANE Bonzani La Celle sur Loire (FRA) M40
4749. 1580 STĘPIEŃ Grzegorz Aqua ElektroKlima LKS Feniks Opoczno (POL) M40
4750. 3141 STĘPIEŃ Krystian Wyszków (POL) M18
4751. 6249 STEPIEN Leszek Bóbr Tłuszcz (POL) M40
4752. 3232 STĘPIEŃ Marek Sulęcin (POL) M50
4753. 4759 STĘPIEŃ Mariusz Warszawa (POL) M40
4754. 2164 STĘPIEŃ Robert Activ Sport Wolbrom (POL) M50
4755. 3039 STĘPKA Aleksandra Pobiedziska Running Team (POL) K40
4756. 3687 STĘPNIAK Rafał Markowi Biegacze (POL) M30
4757. 838 STĘPNICKI Wieńczysław Warszawa (POL) M50
4758. 4639 STĘPNIEWSKI Dariusz ciechanów (POL) M50
4759. 3115 STĘPNIOWSKA Kamila PPTC (POL) K30
4760. 1342 STEUER Sylwester Białystok Biega Team (POL) M30
4761. 6774 STODOLAK Maciej NIGHT RUNNER GLIWICE (POL) M40
4762. 5272 STÓJ Maciek Warszawa (POL) M30
4763. 1669 STOKOWSKI Sławomir Białystok (POL) M40
4764. 3260 STOLARCZUK Anna Łuków (POL) K50
4765. 6595 STOLARCZUK Anna (POL) K40
4766. 5629 STOLARSKI Krzysztof Biegam bo lubię Ząbki team (POL) M40
4767. 4386 STOLARSKI Michał Warszawa (POL) M40
4768. 3167 STOŁOWSKA Aurelia ORANGE POLSKA (POL) K50
4769. 2832 STOŁOWSKI Piotr Elbląg- niezrzeszony (POL) M50
4770. 2785 STOPA Michał Poznań (POL) M40
4771. 3969 STOPA Tomasz Basajaun (POL) M40
4772. 30 STORBACKA Karin HELSINKI HALF MARATHON (FIN) K30
4773. 6268 STOSIO Robert Pruszków (POL) P M30
4774. 4290 STPICZYŃSKI Rafał PracujRunnigTeam (POL) M18
4775. 5935 STRASZAK Piotr Warszawa (POL) M30
4776. 1734 STRAWA Weronika brak (POL) K18
4777. 1399 STROIŃSKI Kamil PGG KONTRA STASZIC (POL) M30
4778. 2245 STROJKOWSKI Bartosz Łódź Kocha Sport (POL) M30
4779. 229 STROŃSKI Jacek Płock (POL) M40
4780. 6042 STRYCHALSKA-RYSZ Danuta 1989 (POL) K30
4781. 4687 STRYCHALSKI Adrian Strychu Team (POL) M30
4782. 5035 STRYCHALSKI Przemek Chwalborzyce (POL) M18
4783. 3234 STRZELCZAK ROBERT Strusie (POL) M40
4784. 3999 STRZELCZYK Pawel Warka (POL) M40
4785. 5869 STRZELCZYK STANISŁAW KŁOBUCK (POL) M50
4786. 3580 STRZELEC Tomasz KB Hermes Gryfino (POL) M40
4787. 1403 STRZELECKI Piotr Markowi Biegacze (POL) M40
4788. 6597 STSTKUS Albinas (POL) M40
4789. 1208 STUS Mariusz Planeta Nisko (POL) M40
4790. 2778 STYCZYŃSKI Grzegorz SP 94 (POL) M30
4791. 3178 STYPKA Robert Józefów (POL) M50
4792. 5146 STYŚ Łukasz Stary Kazanów 94 (POL) M18
4793. 1625 SUBOCZ Łukasz Kozienice (POL) M40
4794. 3321 SUCHANEK Adam CzechTrade (CZE) M40
4795. 2237 SUCHODÓŁ Michał Toruń (POL) M30
4796. 3751 SUCHODOLSKI Mariusz Trucht Tarchomin Team (POL) M40
4797. 3072 SUCHOLEWSKI Damian Kondycja (POL) M40
4798. 5562 SUDUŁ Jarek Wierzbicki Running Project (POL) M40
4799. 1777 SUGINO Reo DAIKIN (JPN) M30
4800. 4466 SUJAK Daniel Sępochów (POL) M18
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.40965605 s

Sponsor główny: