ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
46
47
48
49
50
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
4701.
5257
ŁOJEWSKI Marcin
Wałcz (POL)
M18
4702.
5499
DALGIEWICZ Piotr
WAMP Running Team (POL)
M40
4703.
5500
DALGIEWICZ Agnieszka
WAMP Running Team (POL)
K40
4704.
4727
BAKUŁA Wiesław
wampir (POL)
M50
4705.
6016
SOCHA Pawel
Wanda Panfil team (POL)
M30
4706.
1226
WANDZIOCH Krzysztof
Wandzioch Team (POL)
M18
4707.
2572
RUDNICKI Maciej
Wareckie Morsy (POL)
M40
4708.
1228
KRYSA Maksymilian
Warka (POL)
M18
4709.
1724
JASTRZĘBSKI Robert
Warka (POL)
M30
4710.
3999
STRZELCZYK Pawel
Warka (POL)
M40
4711.
4890
KOWALSKI Marcin
warka (POL)
M18
4712.
1702
KUMAR Ashutosh
Warsaw (IND)
M30
4713.
1826
KUBIK Grzegorz
Warsaw (POL)
M30
4714.
1972
SEGAL Ilan
warsaw (ISR)
M40
4715.
2412
BOGUCKI Krzysztof
Warsaw (POL)
M40
4716.
2625
IZHBOLDIN Oleksandr
Warsaw (POL)
M18
4717.
2651
JANIK Pawel
Warsaw (POL)
M40
4718.
4695
TALAJKO Dorota
warsaw (POL)
K40
4719.
4768
ZISIS Miltiadis
Warsaw (POL)
M50
4720.
5556
BRUNET Robert
Warsaw (ESP)
M30
4721.
5557
ROBINSON Tom
Warsaw (POL)
M30
4722.
5955
LI Rongyi
Warsaw (CHN)
M18
4723.
6067
BLYZNIUK OLEKSANDR
Warsaw (UKR)
M30
4724.
6761
PERNAK Piotr
WARSAW MASTER TEAM CTS (POL)
M40
4725.
5487
CZARNECKI Paweł
Warsaw Masters Team (POL)
M30
4726.
1859
ŻOCHOWSKI Artur
Warsaw Run Club (POL)
M40
4727.
3445
KRZOSEK Błażej
Warsaw Run Club (POL)
M30
4728.
5867
WARGIN Marcin
Warsaw Run Club (POL)
M30
4729.
6326
CYMBORSKA JOLANTA
WARSAW RUN CLUB (POL)
K30
4730.
6331
BAKALARSKA Mariola
Warsaw Run Club (POL)
K50
4731.
6645
OLSZAK Zenon
Warsaw Run Club (POL)
M50
4732.
1046
BALCER Dariusz
Warsawa (POL)
M40
4733.
4029
BALINSKI Daniel
Warszaaa (POL)
M40
4734.
4631
CZARNOMSKI Paweł
Warszaw (POL)
M30
4735.
6170
TAMOŃ-BĘDKOWSKA Magdalena
Warszaw (POL)
K30
4736.
101
ZDROJEWSKI Hubert
Warszawa (POL)
M18
4737.
129
DZIENIOWSKI Grzegorz
Warszawa (POL)
M50
4738.
132
MARKOWSKI Maciej
Warszawa (POL)
M30
4739.
135
LEWICKA-SŁOWIŃSKA JOANNA
WARSZAWA (POL)
K30
4740.
148
JANIAK Przemysław
Warszawa (POL)
M30
4741.
190
GRUZA Agnieszka
Warszawa (POL)
K40
4742.
210
SZYMAŃSKI Marcin
Warszawa (POL)
M40
4743.
220
MUSIELAK Ewa
Warszawa (POL)
K30
4744.
226
BADASZEWSKI Janusz
Warszawa (POL)
M40
4745.
232
LUŚNIA Jarosław
Warszawa (POL)
M18
4746.
812
WAWRZYNIAK Igor
Warszawa (POL)
M18
4747.
824
MENDRYCKA Anna
Warszawa (POL)
K30
4748.
838
STĘPNICKI Wieńczysław
Warszawa (POL)
M50
4749.
839
WARZECHA Aleksandra
Warszawa (POL)
K30
4750.
844
WŁOSZCZYNA ryszard
Warszawa (POL)
M50
4751.
873
NARKIEWICZ Marcin
WARSZAWA (POL)
M30
4752.
896
ŁACH agnieszka
warszawa (POL)
K40
4753.
1005
BASIEJKO Mateusz
Warszawa (POL)
M18
4754.
1015
BOUZID Oussama
Warszawa (MAR)
M18
4755.
1025
BORUCHALSKI Daniel
Warszawa (POL)
M40
4756.
1033
BERĘSEWICZ Paweł
Warszawa (POL)
M40
4757.
1043
PIGŁAS Adam
Warszawa (POL)
M30
4758.
1106
OKRÓJ DAWID
WARSZAWA (POL)
M30
4759.
1123
KWACZYŃSKI Daniel
Warszawa (POL)
M30
4760.
1135
GRACZYK KArolina
Warszawa (POL)
K30
4761.
1138
BLICHARZ Marcin
Warszawa (POL)
M30
4762.
1154
SAPKOWSKA Karolina
Warszawa (POL)
K18
4763.
1159
SULEWSKI Piotr
Warszawa (POL)
M18
4764.
1165
ARCHUTOWSKA Ola
WarsZawa (POL)
K30
4765.
1179
SPYCHAŁA Piotr
Warszawa (POL)
M40
4766.
1183
SINIARSKA Paulina
Warszawa (POL)
K18
4767.
1187
WÓJCIK Piotr
Warszawa (POL)
M30
4768.
1188
OCHNIK Krzysztof
Warszawa (POL)
M30
4769.
1193
KOSIERADZKI Tomasz
Warszawa (POL)
M30
4770.
1195
ABRATKIEWICZ Maciej
Warszawa (POL)
M18
4771.
1209
KOPER Katarzyna
Warszawa (POL)
K18
4772.
1218
CIESIELSKI Piotr
Warszawa (POL)
M18
4773.
1237
KOWALCZYK Bogdan
Warszawa (POL)
M50
4774.
1245
GONCZAR Stefan
Warszawa (POL)
M18
4775.
1262
PIECHOCKA Anna
Warszawa (POL)
K30
4776.
1265
SMYK Maciej
Warszawa (POL)
M30
4777.
1266
MAJEWSKI Kamil
Warszawa (POL)
M30
4778.
1267
WĘSKA Artur
Warszawa (POL)
M30
4779.
1276
WIKTOROWICZ Tomasz
Warszawa (POL)
M40
4780.
1298
KOŁACZ Krzysztof
Warszawa (POL)
M30
4781.
1310
ZIĘBA Adam
Warszawa (POL)
M40
4782.
1313
JACZEWSKI Robert
Warszawa (POL)
M30
4783.
1321
LISIEWSKI Maciej
Warszawa (POL)
M30
4784.
1328
MACIEJEWSKI Andrzej
Warszawa (POL)
M40
4785.
1330
RYBIŃSKI Paweł
Warszawa (POL)
M30
4786.
1340
ZIELIŃSKI Mikołaj
Warszawa (POL)
M18
4787.
1343
TULIK Przemysław
Warszawa (POL)
M50
4788.
1351
BUDZYŃSKI Krzysztof
Warszawa (POL)
M30
4789.
1356
KOŁUCKI Stefan
Warszawa (POL)
M30
4790.
1363
MOSUR Kamil
Warszawa (POL)
M40
4791.
1367
DULIBAN Tomasz
Warszawa (POL)
M30
4792.
1370
GODLEWSKI Artur
Warszawa (POL)
M30
4793.
1376
WATRAS Sebastian
Warszawa (POL)
M40
4794.
1379
RYDZEWSKI Dominik
Warszawa (POL)
M40
4795.
1392
MINKINA Mirosław
Warszawa (POL)
M40
4796.
1400
KOPCIŃSKA Natalia
Warszawa (POL)
K30
4797.
1404
KĘPIŃSKI Kacper
Warszawa (POL)
M18
4798.
1406
SITNIK Bartłomiej
Warszawa (POL)
M40
4799.
1407
BROYEK Maciej
Warszawa (POL)
M30
4800.
1410
WYGLĄDAŁA Michał
Warszawa (POL)
M30