ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZY¬NI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidz±cy
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
46
47
48
49
50
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
4701.
5505
PEDA TOMASZ
18.DZ / AKB Lidzbark Warmiński (POL)
M50
4702.
5506
PĘDZICH Waldemar
Starostwo Powiatowe Ostrołęka BBL (POL)
M50
4703.
5507
BALA Michał
ŁódĽ (POL)
M30
4704.
5508
BRZEZIŃSKI Grzegorz
CZARNECKI RUN TEAM (POL)
M40
4705.
5509
MELCHIOR Marcin
Radzyń Podlaski (POL)
M40
4706.
5510
SZEWCZYK RAFAŁ
DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL)
M40
4707.
5511
WRÓBLEWSKI Wojciech
SNG WILD DUCKS (POL)
M40
4708.
5512
TIMMERMANS Sammy
VACH (BEL)
M50
4709.
5513
OŁDAKOWSKI Leszek
Panewniki (POL)
M60
4710.
5514
OSMANOWSKI Piotr
Lauftreff SC Vilkerath (GER)
M30
4711.
5515
WˇSIKOWSKI Waldemar
Warszawa (POL)
M40
4712.
5516
SADOCH Marzena
Warszawa (POL)
K30
4713.
5517
SAWCZUK Rafał
#HWPO (POL)
M30
4714.
5518
MATHIEU Tripet
Giromgny (FRA)
M18
4715.
5519
DIEBOLD Guillaume
Giromagny (FRA)
M30
4716.
5520
DYKIERT Ryszard
Stowarzyszenie Aktywni znad Rospudy (POL)
M60
4717.
5521
GIBA Patryk
Warszawa (POL)
M18
4718.
5522
SOBCZYK Tomasz
Odrzywół (POL)
M40
4719.
5523
JUSEWICZ Piotr
Warszawa (POL)
M30
4720.
5524
GAJOS Anna
Lubelskie Stowarzyszenie Biegowe (POL)
K40
4721.
5525
KRUKOWSKI Artur
Bank BPH Runners Team (POL)
M40
4722.
5526
LAPINSKAS Justinas
Lentvaris (LTU)
M30
4723.
5527
PRZEWODOWSKI piotr
lpp team (POL)
M40
4724.
5528
MALIŃSKI Kuba
Klub Biegacza LOT (POL)
M30
4725.
5529
KOSOWSKI JANUSZ
AKM OLSZTYN /sklepbiegacza.pl (POL)
M60
4726.
5530
MAZUREK Michał
Wola Karczewska (POL)
M40
4727.
5531
NOWAK Maja
Warszawa (POL)
K30
4728.
5532
RZEPKA Tomasz
Węgorzewo (POL)
M30
4729.
5533
¦LAZIŃSKI Daniel
Bydgoszcz (POL)
M40
4730.
5534
JAŻOWNIK Jacek
Wrze¶nia (POL)
M40
4731.
5535
GAŁKA Krzysztof
wkurw_team (POL)
M18
4732.
5536
CZERSKI Janusz
Warszawa (POL)
M40
4733.
5537
KYOI YASUMASA
Drunk Samrai (JPN)
M40
4734.
5538
CHUDIO Marcin
Warszawa (POL)
M30
4735.
5539
BANKIEWICZ Damian
Asseco Active Team (POL)
M40
4736.
5540
LEWICKI Michał
Warszawa (POL)
M30
4737.
5541
ĆWIKLIŃSKA Anna
Asseco Active Team (POL)
K40
4738.
5542
WARZECHA Teresa
TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA (POL)
K50
4739.
5543
JASKUŁOWSKI Mieczysław
Sw (POL)
M30
4740.
5545
MALEK Daniel
Lębork (POL)
M30
4741.
5546
RYNKIEWICZ Kamil
Warszawa (POL)
M18
4742.
5547
SZNEJFUS Beata
Rozbiegany Piastów (POL)
K30
4743.
5548
SZYSZCZYŃSKI Arkadiusz
Running OSP Polesie (POL)
M40
4744.
5549
DURAND-VIEL Louis
Warszawa (FRA)
M30
4745.
5550
LONGA Paweł
Miechów (POL)
M18
4746.
5551
MARUŃSKI Mariusz
Warszawa (POL)
M30
4747.
5552
WOLAŃSKI Jan
Orzeł Marszowice (POL)
M30
4748.
5553
CHABOWSKI Łukasz
AsBox Bydgoszcz (POL)
M30
4749.
5554
FAJST Marcin
Łomianki (POL)
M18
4750.
5556
BRUNET Robert
Warsaw (ESP)
M30
4751.
5557
ROBINSON Tom
Warsaw (POL)
M30
4752.
5558
KĘPOWICZ Kamil
Niedrzwica Duża (POL)
M30
4753.
5559
TZANAKIS NIKOLAOS
SDYH (GRE)
M50
4754.
5560
FˇFARA Radosław
Nowa Iwiczna (POL)
M40
4755.
5561
ŁYTEK Marcin
SCHMERSAL-TRENING (POL)
M40
4756.
5562
SUDUŁ Jarek
Wierzbicki Running Project (POL)
M40
4757.
5563
URBAŃSKI Konrad
5MBOT (POL)
M30
4758.
5564
ZIMNY Piotr
SAINT-GOBAIN SQUAD (POL)
M30
4759.
5565
PUKACZ Robert
1978 (POL)
M40
4760.
5566
WOJTAS Jacek
Zerwany Kask (POL)
M40
4761.
5567
CHEŁSTOWSKI Robert
35 dywizjon rakietowy obrony powietrznej (POL)
M50
4762.
5568
MADETKO Marcin
Ostrowiec ¦więtokrzyski (POL)
M40
4763.
5569
ZACZEK SYLWIA
BIEGNĘ. ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ (POL)
K30
4764.
5570
VLASOV VALERII
Saint Petersburg (RUS)
M50
4765.
5571
BOBEK Mateusz
Międzyzdroje (POL)
M30
4766.
5572
ZACH Sebastian
TKKF WODNIK WIĘCBORK (POL)
M40
4767.
5573
PIASTA Justyna
Suchedniów (POL)
K18
4768.
5574
JOSYPENKO Jędrzej
DREAM RUN (POL)
M30
4769.
5575
GĘTKOWSKA Ewe
Warszawa (POL)
K30
4770.
5576
GRZELAK Justyna
Maraton Leszno (POL)
K40
4771.
5577
GRZELAK Daniel
Maraton Leszno (POL)
M40
4772.
5578
BARTOSZUK Ryszard
Bibice (POL)
M40
4773.
5579
GRYSZKO Artur
Warszawa (POL)
M40
4774.
5580
CISZEWSKI Tomasz
Poznań (POL)
M40
4775.
5581
FREDERIC Gabry
Munich (GER)
M30
4776.
5582
MACIEJEWSKI Sławomir
Ihar Radzików (POL)
M30
4777.
5583
ŻYDACZEK Damian
KS Tr±bki Nowe (POL)
M18
4778.
5584
FORYT Marcin
Warszawa (POL)
M30
4779.
5585
BARTMIŃSKA Aneta
Wola Przybysławska (POL)
K40
4780.
5586
BARTMIŃSKI Paweł
Wola Przybysławska (POL)
M40
4781.
5587
SIDORCZUK Katarzyna
KB Spartakus Bełchatów (POL)
K40
4782.
5588
OJALA Outi
Sastamala (FIN)
K50
4783.
5589
PREWĘCKI Adam
Zabiegani Pułtusk (POL)
M30
4784.
5590
TRACZYK Łukasz
ROZBIEGANI - ZYCHLIN (POL)
M18
4785.
5591
CZUPRYNIAK Robert
Robert Czupryniak (POL)
M18
4786.
5592
DOMIŃCZAK Patryk
Łowicz (POL)
M30
4787.
5593
IWAŃSKI Jacek
UKS OLIMP Skaryszew (POL)
M40
4788.
5594
MATUSZCZAK Jakub
Team Masters Barracuda (POL)
M30
4789.
5595
ALEKSANDROWICZ Krzysztof
1966 (POL)
M50
4790.
5596
ANDRZEJAK JACEK
Zgorzelec (POL)
M40
4791.
5597
BŁASZCZYK Dominika
Grażynki OCR (POL)
K18
4792.
5598
PIELACHOWSKI Piotr
Boso ale w ostrogach (POL)
M60
4793.
5599
STEINBACH Rafał
Gang Bang Squad (POL)
M30
4794.
5600
CZUBA michał
ligota zamecka (POL)
M30
4795.
5601
PAJESTKA Wojciech
Pozytywnie Zabiegani Sanok/ AZS PWSZ (POL)
M40
4796.
5602
DRABOT Andrzej
Asseco Active Team (POL)
M40
4797.
5603
CARRERA ALONSO Daniel
Milanówek (ESP)
M30
4798.
5604
WINIARSKI Adam
1966 (POL)
M50
4799.
5605
ŁANCUCKI Stanislaw
Stalowowolski Klub Biegacza (POL)
M60
4800.
5606
SZKURŁAT Rafał
Warszawa (POL)
M30