ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 47 48  49  50 51 . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
4801. 3122 SUJKA Dawid OpoleBiega (POL) M30
4802. 3912 SUJKA Dominik Warszawa (POL) M18
4803. 1325 SULEJ Michał KB Biała Biega (POL) M30
4804. 1947 SULERZYCKI Maciej Milanówek (POL) M18
4805. 4697 SULEWSKI Maciej Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) M40
4806. 1159 SULEWSKI Piotr Warszawa (POL) M18
4807. 5857 SULICH Marcin Warszawa (POL) M18
4808. 5098 SULIK Krzysztof SuSe-Ł Grupa Biegowa (POL) M40
4809. 6695 SULIK Paweł (POL) M40
4810. 1100 SULIK Sławomir Odranka Team (POL) M40
4811. 3819 SULIMA Janusz Milanówek (POL) M50
4812. 3458 SULIMA MAGDALENA WARSZAWA (POL) K30
4813. 3221 SUŁKOWSKI Piotr Warszawa (POL) M50
4814. 1757 SULLIVAN Richard Paul Popham running club (GBR) M40
4815. 2183 SULOWSKI Władysław Marysin (POL) M60
4816. 6594 SUPERNAK Łukasz Biegaj z Bananem (POL) M40
4817. 1992 SUPIKOVA Barbara Kuźnia Triathlonu (CZE) K30
4818. 1991 SUPIKOVA Jolanta Kuźnia Triathlonu (POL) K30
4819. 4481 SURMAŃSKI Jacek Warszawa (POL) M30
4820. 4530 SUSKI Józef AGB TORFY (POL) M40
4821. 4187 SUSZCZEWICZ Marcin Biegam z marszu (POL) M30
4822. 4380 SUT Iwona KS Głowno w Biegu (POL) K40
4823. 5988 SUZUKI Shizuka Drunk Samurai (JPN) K18
4824. 4353 SVENSSON Hakan Mölndal (SWE) M60
4825. 4354 SVENSSON Marcus Mölndal (SWE) M30
4826. 1191 SWARBUŁA Bartłomiej Bimbrownicy (POL) M30
4827. 3512 SWICARZ monika Płock (POL) K40
4828. 1949 SYGOCKI Konrad Modlińska (POL) M40
4829. 1925 SYGUŁA Marcin Konstancin (POL) M40
4830. 6526 SYGULSKI Jakub PATO DLA BEJBIKA (POL) M18
4831. 3582 SYKŁOWSKI Michał Warszawa (POL) M40
4832. 3560 SYKUT Adam Warszawa (POL) M40
4833. 2580 SYMKO Jarosław DOBRA ENERGIA MPEC OLSZTYN/TEAM KOPEĆ (POL) M40
4834. 196 SYNAKOWSKI Jarosław ORLEN RUNNING TEAM (POL) M40
4835. 5636 SYROCKI WOJCIECH ZGRUPOWANIE RADOSŁAW (POL) M40
4836. 4438 SYSIK tomasz siedlce (POL) M30
4837. 4448 SZABLA Marcin Saint-Gobain SQUAD (POL) M40
4838. 5340 SZABLEWSKI Piotr POLKRYS TEAM (POL) M30
4839. 55 SZABLICKI Aleksy WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA M50
4840. 6436 SZADKOWSKI Szymon Pruszkow (POL) M18
4841. 2436 SZAFARYN Mariusz Morsy Ostrołęka (POL) M40
4842. 2036 SZAFRANEK Łukasz KS Oczko Osowa Sień (POL) M30
4843. 1242 SZAFRAŃSKA Aleksandra Rozbiegany Piastów (POL) K18
4844. 6003 SZAFRAŃSKI Łukasz Warszawa (POL) M40
4845. 4673 SZAFRUGA Michał W pogoni za duchem (POL) M40
4846. 6187 SZAJBE DARIUSZ WARSZAWA (POL) M40
4847. 3105 SZAŁANKIEWICZ RAFAŁ Tri Mission (POL) M30
4848. 1735 SZAŁEK Adam Świdnik (POL) M40
4849. 6481 SZAŁKOWSKI Krystian Leśny Człapacz (POL) M40
4850. 2816 SZAŁOWSKI Andrzej Pipidów Duży (POL) M60
4851. 4131 SZAŁOWSKI Rafał Warszawa (POL) M40
4852. 5283 SZAMOCKI Dominik Śliwice (POL) M30
4853. 3625 SZANIAWSKI Grzegorz Biała Podlaska (POL) M30
4854. 1677 SZARANIEC Sebastian T-Mobile Sport Team (POL) M40
4855. 2259 SZAREJKO Dariusz gettingsmarteronline.com (POL) M18
4856. 4947 SZARMACH Andrzej Płock Biega No Age Limit (POL) M30
4857. 6276 SZARMACH Łukasz Gdynia (POL) M30
4858. 2471 SZAROTA Jakub Kobyłka (POL) M40
4859. 1645 SZAROTA KAMIL EBIEGI.PL (POL) M30
4860. 6053 SZARSKI Jacek Wrocław (POL) M18
4861. 2106 SZARWIŃSKI Mariusz Toruń (POL) M30
4862. 1373 SZASTAK Damian Harpagan Sosnowiec (POL) M40
4863. 5751 SZATANIAK Jarek Łódź (POL) M40
4864. 3562 SZATKO Mariusz Ekipa z Tarnowa (POL) M50
4865. 4898 SZATKOWSKI Dawid Drużyna Szpiku (POL) M30
4866. 5964 SZAWAN Paweł Przeworska Grupa Biegowa (POL) M40
4867. 2143 SZCZĘCH GRZEGORZ SUPERIOR INDUSTRIES (POL) M30
4868. 4485 SZCZECIŃSKA MARTA bieganiezwozkiem.pl (POL) K30
4869. 3394 SZCZEPANEK Piotr KLUB BIEGACZA JURUND Szczytno (POL) M50
4870. 3356 SZCZEPANIAK Bogumił Głowno w Biegu (POL) M30
4871. 2098 SZCZEPANIAK Marcin Drumet w Ruchu (POL) M40
4872. 2529 SZCZEPANIAK Monika warszawa (POL) K30
4873. 6061 SZCZEPANIK Grzegorz WilDeer (POL) M30
4874. 2662 SZCZEPANIK Marek NatureCalling.pl (POL) M30
4875. 2949 SZCZEPANIK Sandra Szombierki Dream Team (POL) K18
4876. 4446 SZCZEPAŃSKI Adam Albatrosy (POL) M30
4877. 3093 SZCZEPAŃSKI ADAM KB PIONIER SZCZECIN (POL) M30
4878. 1663 SZCZEPAŃSKI Grzegorz Płock (POL) M30
4879. 2656 SZCZEPAŃSKI Janusz Myslowice (POL) M50
4880. 2752 SZCZEPKOWSKI Bartłomiej Santander Runners Team (POL) M30
4881. 4613 SZCZEPKOWSKI PRZEMYSŁAW WARSZAWA (POL) M30
4882. 2632 SZCZEPŁEK Jasiek Lemiesz Team (POL) M30
4883. 5197 SZCZEPOCKI Andrzej Niepołomice Biegają (POL) M40
4884. 3049 SZCZEPOCKI Tomasz Warszawa (POL) M40
4885. 6203 SZCZERBA Jacek JULO TEAM (POL) M30
4886. 6176 SZCZERBA Ryszard Warszawa (POL) M18
4887. 6232 SZCZERBICKI Rafał FMW Runners (POL) M40
4888. 5269 SZCZĘSNY Marcin Marki (POL) M40
4889. 6513 SZCZESNY Marcin PAPRYKA TEAM (POL) M30
4890. 3043 SZCZĘŚNIAK Eugeniusz Warszawa (POL) M40
4891. 3739 SZCZĘŚNIAK Marek Wrocław (POL) M30
4892. 2943 SZCZODROWSKI Łukasz F3Team (POL) M30
4893. 2711 SZCZOT krzysztof Gepard Kępno (POL) M50
4894. 3076 SZCZOTKA Andrzej KATOWICE (POL) M50
4895. 3079 SZCZOTKA Ilona Katowice (POL) K50
4896. 5402 SZCZOTKOWSKA Maria Dzikie Dziki Gorzów (POL) K18
4897. 1161 SZCZUKIEWICZ Daniel Banbury (GBR) M30
4898. 4610 SZCZUROWSKA Aleksandra RozbiegaMy Nowy Dwór (POL) K30
4899. 6716 SZCZYGIEŁ Emil (POL) M18
4900. 6182 SZCZYGIEŁ Michał Gorzyce (POL) M18
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.28247190 s

Sponsor główny: