ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 47 48  49  50 51 . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
4801. 1426 SKWARSKI Przemysław Warszawa (POL) M30
4802. 1444 ŻYCIŃSKI Jacek Warszawa (POL) M60
4803. 1448 SIKORA Paweł Warszawa (POL) M40
4804. 1491 TUREK michal warszawa (POL) M30
4805. 1492 WOSZCZYK Michał Warszawa (POL) M18
4806. 1498 OSIPOWICZ Kamil Warszawa (POL) M18
4807. 1508 SZYMAŃSKI Michał Warszawa (POL) M40
4808. 1530 ZIEŃ Klaudia Warszawa (POL) K18
4809. 1555 PARRADO javier warszawa (COL) M40
4810. 1564 JESIOŁOWSKI Robert Warszawa (POL) M40
4811. 1569 BESSARABA Sławomir Warszawa (POL) M40
4812. 1578 DZIKOWSKI Krzysztof Warszawa (POL) M30
4813. 1583 MACIEJCZYK Piotr Warszawa (POL) M40
4814. 1593 MURAWSKI Przemysław Warszawa (POL) M40
4815. 1605 KOCIOŁŁ Tomasz Warszawa (POL) M40
4816. 1618 PTASZYNSKA Agnieszka Warszawa (POL) K30
4817. 1620 MAZUREK Maciej Warszawa (POL) M18
4818. 1621 ŚMIGIELSKI Mieczysław Warszawa (POL) M60
4819. 1633 GOLAT Bartosz Warszawa (POL) M18
4820. 1651 PAWŁOWSKI Adam Warszawa (POL) M40
4821. 1655 SZELĄG Michał Warszawa (POL) M30
4822. 1657 ŚLIWIAK Jakub Warszawa (POL) M18
4823. 1662 MIRSKI Maciej Warszawa (POL) M30
4824. 1664 KOWALSKI Karol Warszawa (POL) M18
4825. 1675 MRÓZ Konrad Warszawa (POL) M40
4826. 1679 KAMINSKI Szymon Warszawa (POL) M30
4827. 1680 TOMANEK Bartosz Warszawa (POL) M30
4828. 1689 BIEŃKOWSKI Carlo Warszawa (POL) M18
4829. 1699 SOCHA Jan Warszawa (POL) M60
4830. 1707 LIPIŃSKI Paweł Warszawa (POL) M30
4831. 1709 KLUSZCZYNSKI Rafal Warszawa (POL) M40
4832. 1712 WESELAK Katarzyna Warszawa (POL) K18
4833. 1721 FILIPIAK Marcin Warszawa (POL) M30
4834. 1730 PYKAŁO Monika warszawa (POL) K40
4835. 1738 ŚCIBISZ Tomasz Warszawa (POL) M40
4836. 1763 ROSINSKI Krzysztof Warszawa (POL) M40
4837. 1769 KRUSZEWSKA Izabela Warszawa (POL) K40
4838. 1780 MACA Damian Warszawa (POL) M18
4839. 1781 ŻUKOWSKI Krzysztof Warszawa (POL) M40
4840. 1786 BOBEREK Kamil Warszawa (POL) M30
4841. 1802 BADURA Ireneusz Warszawa (POL) M18
4842. 1813 RENOU Mathieu Warszawa (FRA) M40
4843. 1820 WINIARCZYK Witold Warszawa (POL) M40
4844. 1835 KARWOWSKI Maciej Warszawa (POL) M40
4845. 1862 KARCZEWSKA Aleksandra Warszawa (POL) K18
4846. 1886 WOCIAL Sławek Warszawa (POL) M50
4847. 1897 DĄBROWSKI Mirosław Warszawa (POL) M50
4848. 1899 CICHOWSKA Beata Warszawa (POL) K40
4849. 1901 SROKA Dariusz Warszawa (POL) M30
4850. 1915 GINTOWT Tomasz warszawa (POL) M30
4851. 1921 SAKOWSKI Sebastian Warszawa (POL) M18
4852. 1923 JAKUBIAK Wojciech Warszawa (POL) M18
4853. 1931 JAMBOR Maciej Warszawa (POL) M30
4854. 1935 HUGE Francois Warszawa (BEL) M30
4855. 1937 SCHINDLER Żaneta Warszawa (POL) K40
4856. 1950 GŁÓWCZYŃSKI Marcin Warszawa (POL) M30
4857. 1961 DZIEWULSKA Natalia Warszawa (POL) K18
4858. 1962 PIETRUCZUK Konrad Warszawa (POL) M40
4859. 1965 MISZKURKA Milena Warszawa (POL) K30
4860. 1969 KAŹMIERCZAK Grzegorz Warszawa (POL) M40
4861. 1970 BARANOWICZ Piotr Warszawa (POL) M30
4862. 1975 KNOP Wojciech Warszawa (POL) M30
4863. 1976 URBAN Aleksander Warszawa (POL) M30
4864. 1977 NOWOSIELSKA paulina Warszawa (POL) K40
4865. 1981 KOTNOWSKI Jan Warszawa (POL) M40
4866. 1989 WRONA mariusz warszawa (POL) M40
4867. 2004 PIOTROWICZ Marcin Warszawa (POL) M30
4868. 2005 JAGIELSKI Maciej Warszawa (POL) M40
4869. 2010 PRASKI Michał Warszawa (POL) M30
4870. 2013 RUSZCZAK Tomasz Warszawa (POL) M40
4871. 2045 GOSTÓŁ Tomasz Warszawa (POL) M18
4872. 2047 WŁODARCZYK Paweł Warszawa (POL) M40
4873. 2051 KOWALSKI Marcin Warszawa (POL) M30
4874. 2059 CHODNICKI Radosław Warszawa (POL) M40
4875. 2073 KRYSTOSIAK Arkadiusz Warszawa (POL) M30
4876. 2100 GARCZEWSKA-PASZKO Joanna Warszawa (POL) K40
4877. 2116 STAWOWSKI Piotr Warszawa (POL) M40
4878. 2122 WIEREMIEJCZYK Adam Warszawa (POL) M30
4879. 2127 BOJAROWSKI Jacek Warszawa (POL) M60
4880. 2128 KLEŚNIAK Piotr Warszawa (POL) M18
4881. 2129 LENARCZYK Jakub Warszawa (POL) M40
4882. 2134 JĘDRAL Sebastian WARSZAWA (POL) M30
4883. 2160 SKOWROŃSKI Paweł Warszawa (POL) M18
4884. 2169 KOZŁOWSKI Andrzej Warszawa (POL) M40
4885. 2176 CHWAŁA Artur Warszawa (POL) M40
4886. 2178 GRYGIEL Łukasz Warszawa (POL) M30
4887. 2179 BERDYŃSKI Jarosław Warszawa (POL) M30
4888. 2182 SIECIŃSKI Mariusz Warszawa (POL) M40
4889. 2188 WIDŁAK Janusz Warszawa (POL) M40
4890. 2189 GAŁACKA Joanna Warszawa (POL) K40
4891. 2204 KUCIŃSKA Magdalena Warszawa (POL) K30
4892. 2207 DROZD anna warszawa (POL) K30
4893. 2218 KRASUSKI Tomasz Warszawa (POL) M40
4894. 2220 CZAJKOWSKI Grzegorz Warszawa (POL) M30
4895. 2221 PASZKO Igor Warszawa (POL) M18
4896. 2224 JAKUBOWSKI Dariusz Warszawa (POL) M40
4897. 2228 WOLAŃCZUK Marcin Warszawa (POL) M30
4898. 2236 BOROWIEC Sławomir Warszawa (POL) M40
4899. 2256 RUDNIK Paweł Warszawa (POL) M18
4900. 2261 PORTACHA Katarzyna Warszawa (POL) K40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.25455093 s

Sponsor główny: