ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 48 49  50  51 52 . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
4901. 3950 SZCZYGIELSKI Radosław Kołobrzeg (POL) M30
4902. 1036 SZCZYPIŃSKI Krzysztof Iława (POL) M30
4903. 4225 SZCZYPIŃSKI Piotr Iława (POL) M30
4904. 2032 SZCZYPKOWSKI Hieronim Ostrów Wlkp (POL) M60
4905. 3119 SZCZYRBOWSKI Michał yoobee.pl (POL) M30
4906. 5065 SZEJKA Katarzyna Józefów (POL) K40
4907. 5765 SZEJNER Tadeusz 1991 (POL) M18
4908. 2003 SZÉKELY Jozef AMDG (SVK) M30
4909. 1655 SZELĄG Michał Warszawa (POL) M30
4910. 1423 SZELC Mikołaj ORT ŁOMIANKI (POL) M40
4911. 5086 SZELEST Wojciech Łochów (POL) M50
4912. 5241 SZEPIELAK Dawid Bieganie Szyderców (POL) M30
4913. 6087 SZERSZENIEWSKI Marek Żórawski Team (POL) M50
4914. 4363 SZEWCZUK JOANNA LUBLIN (POL) K40
4915. 4142 SZEWCZYK Paweł Biegacz Łoje (POL) M30
4916. 2562 SZEWCZYK Wioletta Zabiegani z Leśnej (POL) K40
4917. 1175 SZEWCZYK Adrian Zabiegany Wołomin (POL) M18
4918. 3640 SZEWCZYK Artur Ciepielów (POL) M40
4919. 4524 SZEWCZYK Artur Warszawa (POL) M40
4920. 5116 SZEWCZYK Artur Runners Team Jablonna (POL) M40
4921. 2276 SZEWCZYK JAROSŁAW NOWY BEDOŃ (POL) M40
4922. 5309 SZEWCZYK Łukasz Warszawa (POL) M30
4923. 2107 SZEWCZYK Marcin Bilcza (POL) M30
4924. 4658 SZEWCZYK Rafał Radom (POL) M50
4925. 5510 SZEWCZYK RAFAŁ DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL) M40
4926. 5692 SZEWCZYK Urszula Runners Team Jabłonna (POL) K40
4927. 2444 SZKAŁUBA Artur Warszawa (POL) M30
4928. 4756 SZKLARSKI Jacek Warszawa (POL) M40
4929. 4820 SZKÓŁKA Robert Wieliszew Heron Team (POL) M40
4930. 6405 SZKUDLARSKI Tomasz 3M Running Team (POL) M40
4931. 5606 SZKURŁAT Rafał Warszawa (POL) M30
4932. 2249 SZKUTA MARCIN GREMBSKI TRIATHLON (POL) M40
4933. 2664 SZKUTA Monika Kuźnia Triathlonu (POL) K40
4934. 5884 SZLENDAK Mariusz Rusiec (POL) M30
4935. 3676 SZLEZINGIER Jakub Warszawa (POL) M30
4936. 2358 SZLINGER Jakub Janusze Podróżowania (POL) M30
4937. 2243 SZMAJDOWICZ Paweł Fachdom Team (POL) M40
4938. 1819 SZMAJSER-CHYLARECKA Dagmara Marki (POL) K30
4939. 3927 SZMERKA Mariusz Orange Polska (POL) M40
4940. 2851 SZMIGIEL Izabela Za linią mety team (POL) K18
4941. 4512 SZMIGIEL Klaudia Woźniak Running Team (POL) K18
4942. 5091 SZMIGIELSKI Janusz trzebiechów (POL) M30
4943. 1505 SZMIGIERO Sebastian W.P.K SŁOŃ TEAM (POL) M40
4944. 5343 SZMULKOWSKI Adam STRABAG (POL) M18
4945. 3331 SZNAJDER Mariusz Kołobrzeg (POL) M40
4946. 3259 SZNAJDROWICZ Aneta Zamość (POL) K40
4947. 4813 SZNEIDROWS5KA Agnieszka Husaria Race Team (POL) K18
4948. 5547 SZNEJFUS Beata Rozbiegany Piastów (POL) K30
4949. 3432 SZNURA Maciej Kędzierzyn-Koźle (POL) M40
4950. 6394 SZOKALSKI kazimierz KlubFilipka (POL) M50
4951. 1804 SZOLC Daga Komorów (POL) K30
4952. 1219 SZOPLIK Jarosław Ślęzka Team (POL) M40
4953. 4126 SZÓSTAK Marcin Warszawa (POL) M50
4954. 3818 SZOSTAKOWSKI Jarosław Biegamy z Ochotą (POL) M50
4955. 4515 SZPAK Slawomir Krakow (POL) M50
4956. 2556 SZPAKOWSKA Agnieszka Piaseczno (POL) K40
4957. 2033 SZPANOWSKI Piotr 6MBOT (POL) M40
4958. 877 SZPECHT Filip (POL) M30
4959. 2655 SZPERA Krzysztof KS Maraton Ostrów Wlkp. (POL) M60
4960. 3765 SZPITER Tomasz OLAWS ZŁOTORYJA (POL) M50
4961. 2777 SZRAMA Dariusz WGH (POL) M18
4962. 2290 SZROT robert MRC Warsaw (POL) M30
4963. 5323 SZTACHELSKI Józef. Świder (POL) M70
4964. 5492 SZTANDERA Piotr CZARNECKI RUN TEAM/DECATHLON KIELCE (POL) M30
4965. 4660 SZTORC STANISŁAW Maratończyk Dębica (POL) M50
4966. 3732 SZTORCH Magdalena Gdynia (POL) K50
4967. 2439 SZTUBECKI Michał Vege Runners (POL) M40
4968. 6116 SZTUCZKA Marcin Lipno (POL) M18
4969. 6353 SZTUCZKA Marcin Lipno (POL) M18
4970. 1259 SZTYK Grzegorz Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL) M30
4971. 813 SZUBIERAJSKI ŁUKASZ HALINÓW (POL) M18
4972. 1731 SZUBIŃSKI Michał Włocławek (POL) M30
4973. 3177 SZUDEJKO Piotr Legal Factory (POL) M40
4974. 6686 SZUFNARA Adrian (POL) M18
4975. 1381 SZUGZDA Magdalena Białystok (POL) K40
4976. 56 SZUKALSKI Grzegorz WKB Meta Lubliniec (POL) PZLA M40
4977. 3343 SZULAKOWSKI Rafal TERENOWA MASAKRA TEAM (POL) M40
4978. 2247 SZULAKOWSKI Tomasz KURCZE JAK DALEKO (POL) M40
4979. 5820 SZULBORSKI Dariusz Bełchatów (POL) M40
4980. 6080 SZUMIŃSKI Paweł Ruda Bugaj (POL) M40
4981. 3438 SZUMLAK Krzysztof OPOLE (POL) M30
4982. 4623 SZURGOT Darek brak (POL) M50
4983. 4151 SZUSTAK Jacek Czerwionka-Leszczyny (POL) M40
4984. 5391 SZUSTER Karol Semter (POL) M30
4985. 3541 SZUT Dariusz Szczecin (POL) M40
4986. 2463 SZUTER Apolinary Bolesławiec (POL) M30
4987. 3014 SZWARC Piotr Warszawa (POL) M30
4988. 5706 SZWARCZYŃSKI Piotr Piotr Szwarczyński (POL) M18
4989. 4883 SZWED Renata ZF (POL) K40
4990. 4465 SZWED Tomasz Przeworsk (POL) M40
4991. 4657 SZWEDA MAREK brak (POL) M60
4992. 3550 SZWEDA Piotr Szlabanowcy Running Team/ Miechowicka Grupa Biegowa (POL) M50
4993. 6364 SZWEDZIK Krzysztof Sklep Biegacza Running Team (POL) M50
4994. 4051 SZYCH Dawid KB Czarne Wilki (POL) M30
4995. 6359 SZYCHUŁDA Adam ZORZA GDYNIA (POL) M60
4996. 2154 SZYDLIK Arkadiusz DOGOŃ Grodzisk Mazowiecki (POL) M30
4997. 1147 SZYDŁOWSKA - DOROSZ Patrycja Team ZabieganeDni (POL) K40
4998. 1387 SZYDŁOWSKI Wiesław ŻARÓW BIEGA (POL) M50
4999. 4189 SZYKULSKI Tomasz Warszawa (POL) M18
5000. 2905 SZYLBERG Aleksandra SPARTAN SGX WARSAW (POL) K30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.31614494 s

Sponsor główny: