ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
48
49
50
51
52
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
4901.
5721
MALONG Aleksander
Kluczborska Grupa Biegowa (POL)
M50
4902.
5722
PYPEĆ Seweryn
Góra (POL)
M30
4903.
5723
NEMCHUK Bohdana
Warszawa (POL)
K18
4904.
5724
WAWRZYNIAK Marta
Decathlon Reduta Team (POL)
K18
4905.
5725
BUBROWIECKI Błażej
Warszawa (POL)
M30
4906.
5726
MALIUKEVICH Siarhei
Grodno (BLR)
M18
4907.
5727
JOCHYM Witold
Warszawa (POL)
M60
4908.
5728
LENART Miłosz
Drużyna ML (POL)
M50
4909.
5729
GODLEWSKI Andrzej
Biegamy dla Zdrowia (POL)
M30
4910.
5730
TOMIŁO Michał
LG Running Team (POL)
M30
4911.
5731
KOWALCZUK ADAM
4FacesRunningTeam / TreningiBiegowe.pl (POL)
M30
4912.
5732
LEWAK Dominik
Legionowo (POL)
M30
4913.
5733
WOŹNIAK Michał
Pruszków (POL)
M30
4914.
5734
OWSIAK Łukasz
Jadowniki (POL)
M40
4915.
5735
CHMIEL Michał
LG Running Team (POL)
M30
4916.
5736
BUCHALSKA Ewa
Ekobiegi (POL)
K40
4917.
5737
KARDYŚ Aleksy
KU AZS Uniwersytet Rzeszowski (POL)
M30
4918.
5738
BARANOWSKA Małgorzata
Feliksów (POL)
K40
4919.
5739
PATYNOWSKI Sławomir
AVERBIT (POL)
M40
4920.
5740
GRYAZNOV Grigory
Ryazan KLB (RUS)
M40
4921.
5741
MAGEIRIAS IOANNIS
CHANIA (GRE)
M50
4922.
5742
HERVAS Sebastian
Triburones Ecuador (ECU)
M18
4923.
5743
MILCZAREK Renata
Pruszków (POL)
K50
4924.
5744
GERAMANIS ATHANASIOS
CHANIA (GRE)
M40
4925.
5745
STASZEWSKI Pawel
Bartosz Gorczyca Team (POL)
M50
4926.
5746
KOSICKI Tomasz
Stopa Słupsk (POL)
M40
4927.
5747
JARMOLIŃSKI Piotr
Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
M40
4928.
5748
SKRZYDŁO Jarosław
Asseco Active Team (POL)
M30
4929.
5749
WITKOWSKA Anna
1979 (POL)
K40
4930.
5750
TYMUL Jakub
TymTriTeam (POL)
M40
4931.
5751
SZATANIAK Jarek
Łódź (POL)
M40
4932.
5752
SKOCZYLAS Karol
Warszawa (POL)
M40
4933.
5753
KARKUT Krzysztof
KitkiZojkiiSzarlotki (POL)
M60
4934.
5754
BUTKIEWICZ Artur
Piaseczno (POL)
M40
4935.
5755
FILIPKOWSKI Piotr
Warszawa (POL)
M40
4936.
5756
SERAFIN Piotr
Radom (POL)
M30
4937.
5757
GRABOWSKI Marcin
Warszawa (POL)
M40
4938.
5758
MUSZYŃSKI Adam
Warszawa (POL)
M40
4939.
5759
PADERSKI Mariusz
Character Fighter (POL)
M30
4940.
5760
BOKINIEC Dorota
Pełczyńskiego (POL)
K40
4941.
5761
BUTKOWSKI Jakub
Warszawa (POL)
M30
4942.
5762
ANDRZEJEWSKI Maciej
Warszawa (POL)
M30
4943.
5763
NOWACKI Dariusz
Iłża Pędzi (POL)
M40
4944.
5764
URBANEK Jakub
Białystok (POL)
M18
4945.
5765
SZEJNER Tadeusz
1991 (POL)
M18
4946.
5766
KRAWCZYK Tomasz
Warszawa (POL)
M40
4947.
5767
GUZIAK PRZEMYSŁAW
WARSZAWA (POL)
M40
4948.
5768
KĄKOL Dariusz
Kamionka (POL)
M50
4949.
5770
MICHALSKI Daniel
Błonie (POL)
M18
4950.
5771
JAZ Tomasz
Góra (POL)
M40
4951.
5772
KOCIOŁEK Robert
Słupsk (POL)
M50
4952.
5773
SZYMANIAK Patryk
Wat (POL)
M18
4953.
5774
TRAFIMAU Kiryl
Grodno (BLR)
M30
4954.
5775
KUCIŃSKI Ireneusz
Pasłęk (POL)
M40
4955.
5776
ZAWADA Paweł
Biegnijzwierzu.pl (POL)
M18
4956.
5777
RADZIMIRSKA Magdalena
Warszawa (POL)
K18
4957.
5778
PACZUSKI Kamil
Ludzie lasu (POL)
M30
4958.
5779
WILCZYŃSKI Marcin
Warszawa (POL)
M40
4959.
5780
MLĄCKI Alan
Team Kopeć (POL)
M18
4960.
5781
ŁUCZYŃSKI Paweł
Warszawa (POL)
M30
4961.
5782
GRYGIEL Mateusz
Ruda śląska (POL)
M18
4962.
5783
WIŚNIEWSKI Andrzej
Klub Biegacza PLL LOT (POL)
M60
4963.
5784
GRĘDA Piotr
Warszawa (POL)
M30
4964.
5785
GORSZKA Damian
Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
M18
4965.
5786
KOZŁOWSKI Michał
Samorząd Studentów SGH (POL)
M18
4966.
5787
BIENIEK Kamil
Seroczyn (POL)
M18
4967.
5788
OSIAK Krzysztof
Szaniawy Poniaty (POL)
M30
4968.
5789
MARUCHA Tomasz
Drużyna Ż (POL)
M30
4969.
5790
GŁOWACKI Paweł
Serock Biega z Hotelem Narvil (POL)
M30
4970.
5791
KASZTELANIC jacek
Warszawa (POL)
M50
4971.
5792
ROMANOVA Margarita
Kyiv (UKR)
K30
4972.
5793
LEWKOWSKI Aleksander
Warszawa (POL)
M30
4973.
5794
WILLIAMS Neil
Orpington Road Runners (GBR)
M40
4974.
5795
CZERNY Łukasz
Anti Social Social Club (POL)
M18
4975.
5796
ŚLIWIŃSKI Paweł
Biegający Świdnik (POL)
M30
4976.
5797
LEMANSKI Piotr
Duklanowski Team (POL)
M40
4977.
5798
ADAMASZEK Maciej
trizarza (POL)
M40
4978.
5799
BIENIEK Krzysztof
OstroBiec (POL)
M30
4979.
5800
SADURSKI Krzysztof
CARINII (POL)
M40
4980.
5801
KIN Rafał
AZS PWSZ KROSNO (POL)
M30
4981.
5802
ČVERTKAUSKAS Dalius
BEGIMO KLUBAS (LTU)
M40
4982.
5803
ZYŚK ARKADIUSZ
KS ARCO ŁAWY (POL)
M40
4983.
5804
POPŁOŃSKI Zbigniew
Olszanka (POL)
M40
4984.
5805
SKOWROŃSKI Piotr
Legionowo (POL)
M50
4985.
5806
SZYMANOWSKI Marek
ORANGE POLSKA (POL)
M40
4986.
5807
SHEIBAK Pavel
TITAN (BLR)
M18
4987.
5808
BLISKOWSKA Anna
Zielona Góra (POL)
K40
4988.
5809
NIKOLAJUK Robert
OLSZTYN (POL)
M30
4989.
5810
OTTO Marta
Kuźnia Triathlonu (POL)
K30
4990.
5811
KOMISARCZYK Anna
Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
K30
4991.
5812
WAŁACHOWSKI Wojciech
Nowe Zadybie (POL)
M18
4992.
5813
KALINOWSKI Marcin
Wasików (POL)
M30
4993.
5814
JABŁOŃSKI Artur
Dream Run/Nationale Nederlanden (POL)
M30
4994.
5815
KOLIBCZYNSKI Dariusz
Plock Biega No Age Limit (POL)
M40
4995.
5816
BLAEDOW Jack
Sussex (USA)
M18
4996.
5817
ŻURAWSKI Sławomir
PGB Sportowa Paczka (POL)
M40
4997.
5818
TORRES Gerando
Archangel Running Club (USA)
M18
4998.
5819
BRUSSEL Rinke
Belgia (NED)
M30
4999.
5820
SZULBORSKI Dariusz
Bełchatów (POL)
M40
5000.
5821
CHENG WAN KEE
SHATIN (HKG)
M50