ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
48
49
50
51
52
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
4901.
5707
RUKUSZEWICZ Wawrzyniec
Dzikie Grubasy Szatana (POL)
M30
4902.
5708
BELMACH ARTYOM
Run4fun.by (POL)
M18
4903.
5709
KUREK Tomasz
lub wybierz z listy (POL)
M40
4904.
5710
OPOŃSKI Artur
CEM Ełk (POL)
M40
4905.
5711
JAWORSKI Hubert
Vege Runners (POL)
M30
4906.
5712
BUCZEK Robert
Warszawa (POL)
M50
4907.
5713
WITKOWSKI Andrzej
Warszawa (POL)
M40
4908.
5714
PRUS Sylwester
Piastów (POL)
M40
4909.
5715
KUDLIŃSKI Tomasz
Czapury (POL)
M30
4910.
5716
WIELGOSZ Tomasz
15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy (POL)
M30
4911.
5717
KOŚCIUK PAWEŁ
SO!COFFEE Running Team (POL)
M40
4912.
5718
MECH Patryk
Łochowska Grupa Biegowa (POL)
M40
4913.
5719
ADAMCZAK Piotr
Radom (POL)
M18
4914.
5720
BĘBEN Robert
OstroBiec (POL)
M40
4915.
5721
MALONG Aleksander
Kluczborska Grupa Biegowa (POL)
M50
4916.
5722
PYPEĆ Seweryn
Góra (POL)
M30
4917.
5723
NEMCHUK Bohdana
Warszawa (POL)
K18
4918.
5724
WAWRZYNIAK Marta
Decathlon Reduta Team (POL)
K18
4919.
5725
BUBROWIECKI Błażej
Warszawa (POL)
M30
4920.
5726
MALIUKEVICH Siarhei
Grodno (BLR)
M18
4921.
5727
JOCHYM Witold
Warszawa (POL)
M60
4922.
5728
LENART Miłosz
Drużyna ML (POL)
M50
4923.
5729
GODLEWSKI Andrzej
Biegamy dla Zdrowia (POL)
M30
4924.
5730
TOMIŁO Michał
LG Running Team (POL)
M30
4925.
5731
KOWALCZUK ADAM
4FacesRunningTeam / TreningiBiegowe.pl (POL)
M30
4926.
5732
LEWAK Dominik
Legionowo (POL)
M30
4927.
5733
WOŹNIAK Michał
Pruszków (POL)
M30
4928.
5734
OWSIAK Łukasz
Jadowniki (POL)
M40
4929.
5735
CHMIEL Michał
LG Running Team (POL)
M30
4930.
5736
BUCHALSKA Ewa
Ekobiegi (POL)
K40
4931.
5737
KARDYŚ Aleksy
KU AZS Uniwersytet Rzeszowski (POL)
M30
4932.
5738
BARANOWSKA Małgorzata
Feliksów (POL)
K40
4933.
5739
PATYNOWSKI Sławomir
AVERBIT (POL)
M40
4934.
5740
GRYAZNOV Grigory
Ryazan KLB (RUS)
M40
4935.
5741
MAGEIRIAS IOANNIS
CHANIA (GRE)
M50
4936.
5742
HERVAS Sebastian
Triburones Ecuador (ECU)
M18
4937.
5743
MILCZAREK Renata
Pruszków (POL)
K50
4938.
5744
GERAMANIS ATHANASIOS
CHANIA (GRE)
M40
4939.
5745
STASZEWSKI Pawel
Bartosz Gorczyca Team (POL)
M50
4940.
5746
KOSICKI Tomasz
Stopa Słupsk (POL)
M40
4941.
5747
JARMOLIŃSKI Piotr
Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
M40
4942.
5748
SKRZYDŁO Jarosław
Asseco Active Team (POL)
M30
4943.
5749
WITKOWSKA Anna
1979 (POL)
K40
4944.
5750
TYMUL Jakub
TymTriTeam (POL)
M40
4945.
5751
SZATANIAK Jarek
Łódź (POL)
M40
4946.
5752
SKOCZYLAS Karol
Warszawa (POL)
M40
4947.
5753
KARKUT Krzysztof
KitkiZojkiiSzarlotki (POL)
M60
4948.
5754
BUTKIEWICZ Artur
Piaseczno (POL)
M40
4949.
5755
FILIPKOWSKI Piotr
Warszawa (POL)
M40
4950.
5756
SERAFIN Piotr
Radom (POL)
M30
4951.
5757
GRABOWSKI Marcin
Warszawa (POL)
M40
4952.
5758
MUSZYŃSKI Adam
Warszawa (POL)
M40
4953.
5759
PADERSKI Mariusz
Character Fighter (POL)
M30
4954.
5760
BOKINIEC Dorota
Pełczyńskiego (POL)
K40
4955.
5761
BUTKOWSKI Jakub
Warszawa (POL)
M30
4956.
5762
ANDRZEJEWSKI Maciej
Warszawa (POL)
M30
4957.
5763
NOWACKI Dariusz
Iłża Pędzi (POL)
M40
4958.
5764
URBANEK Jakub
Białystok (POL)
M18
4959.
5765
SZEJNER Tadeusz
1991 (POL)
M18
4960.
5766
KRAWCZYK Tomasz
Warszawa (POL)
M40
4961.
5767
GUZIAK PRZEMYSŁAW
WARSZAWA (POL)
M40
4962.
5768
KĄKOL Dariusz
Kamionka (POL)
M50
4963.
5770
MICHALSKI Daniel
Błonie (POL)
M18
4964.
5771
JAZ Tomasz
Góra (POL)
M40
4965.
5772
KOCIOŁEK Robert
Słupsk (POL)
M50
4966.
5773
SZYMANIAK Patryk
Wat (POL)
M18
4967.
5774
TRAFIMAU Kiryl
Grodno (BLR)
M30
4968.
5775
KUCIŃSKI Ireneusz
Pasłęk (POL)
M40
4969.
5776
ZAWADA Paweł
Biegnijzwierzu.pl (POL)
M18
4970.
5777
RADZIMIRSKA Magdalena
Warszawa (POL)
K18
4971.
5778
PACZUSKI Kamil
Ludzie lasu (POL)
M30
4972.
5779
WILCZYŃSKI Marcin
Warszawa (POL)
M40
4973.
5780
MLĄCKI Alan
Team Kopeć (POL)
M18
4974.
5781
ŁUCZYŃSKI Paweł
Warszawa (POL)
M30
4975.
5782
GRYGIEL Mateusz
Ruda śląska (POL)
M18
4976.
5783
WIŚNIEWSKI Andrzej
Klub Biegacza PLL LOT (POL)
M60
4977.
5784
GRĘDA Piotr
Warszawa (POL)
M30
4978.
5785
GORSZKA Damian
Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
M18
4979.
5786
KOZŁOWSKI Michał
Samorząd Studentów SGH (POL)
M18
4980.
5787
BIENIEK Kamil
Seroczyn (POL)
M18
4981.
5788
OSIAK Krzysztof
Szaniawy Poniaty (POL)
M30
4982.
5789
MARUCHA Tomasz
Drużyna Ż (POL)
M30
4983.
5790
GŁOWACKI Paweł
Serock Biega z Hotelem Narvil (POL)
M30
4984.
5791
KASZTELANIC jacek
Warszawa (POL)
M50
4985.
5792
ROMANOVA Margarita
Kyiv (UKR)
K30
4986.
5793
LEWKOWSKI Aleksander
Warszawa (POL)
M30
4987.
5794
WILLIAMS Neil
Orpington Road Runners (GBR)
M40
4988.
5795
CZERNY Łukasz
Anti Social Social Club (POL)
M18
4989.
5796
ŚLIWIŃSKI Paweł
Biegający Świdnik (POL)
M30
4990.
5797
LEMANSKI Piotr
Duklanowski Team (POL)
M40
4991.
5798
ADAMASZEK Maciej
trizarza (POL)
M40
4992.
5799
BIENIEK Krzysztof
OstroBiec (POL)
M30
4993.
5800
SADURSKI Krzysztof
CARINII (POL)
M40
4994.
5801
KIN Rafał
AZS PWSZ KROSNO (POL)
M30
4995.
5802
ČVERTKAUSKAS Dalius
BEGIMO KLUBAS (LTU)
M40
4996.
5803
ZYŚK ARKADIUSZ
KS ARCO ŁAWY (POL)
M40
4997.
5804
POPŁOŃSKI Zbigniew
Olszanka (POL)
M40
4998.
5805
SKOWROŃSKI Piotr
Legionowo (POL)
M50
4999.
5806
SZYMANOWSKI Marek
ORANGE POLSKA (POL)
M40
5000.
5807
SHEIBAK Pavel
TITAN (BLR)
M18