ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . 4 5  6  7 8 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
501. 3146 BRZĄKAŁA Hubert Projekt Pandora (POL) M18
502. 2229 BRZĘK Sebastian Muszyna (POL) M40
503. 1305 BRZEZIŃSKI Andrzej Rykowisko (POL) M40
504. 5508 BRZEZIŃSKI Grzegorz CZARNECKI RUN TEAM (POL) M40
505. 4006 BRZEZIŃSKI Łukasz Bydgoszcz (POL) M18
506. 2558 BRZEZINSKI Tomasz Promedica24 (POL) M40
507. 2365 BRZEZIŃSKI Waldemar Biegiem Radom! (POL) M50
508. 330 BRZÓZKA Krzysztof Active Runners Płock (POL) M40
509. 5165 BRZÓZKA Marcin Ostróda (POL) M30
510. 3970 BRZOZOWSKI Andrzej KKB (POL) M60
511. 5033 BRZOZOWSKI Waldemar Warszawa (POL) M40
512. 1042 BRZYSKI Piotr Stalowa Wola (POL) M40
513. 4278 BUBA Sebastian Tomaszów Mazowiecki (POL) M18
514. 5294 BUBEL Robert Warszawa (POL) M30
515. 5725 BUBROWIECKI Błażej Warszawa (POL) M30
516. 5736 BUCHALSKA Ewa Ekobiegi (POL) K40
517. 5712 BUCZEK Robert Warszawa (POL) M50
518. 4308 BUCZKOWSKI Mariusz Katowice (POL) M50
519. 4908 BUCZYŁO Konrad Warszawa (POL) M40
520. 3717 BUCZYŃSKI Arkadiusz Międzgórze (POL) M40
521. 6201 BUDNY Aleksandra Kraśnik Biega (POL) K40
522. 4340 BUDNY Marcin leszno (POL) M30
523. 6205 BUDNY Tomasz jÓZEFIN (POL) M40
524. 4050 BUDZIAK Zbigniew BENOBUDZIAK.PL (POL) M40
525. 5031 BUDZIK Magdalena Mariew (POL) K30
526. 1351 BUDZYŃSKI Krzysztof Warszawa (POL) M30
527. 2677 BUGAJCZYK Krzysztof Adamowizna (POL) M40
528. 1155 BUJAK Aleksandra Bolszewo (POL) B2 K18
529. 1519 BUJAK Justyna herbmaratonow.pl (POL) K30
530. 2304 BUJKO Katarzyna Mińsk mazowiecki (POL) K30
531. 3531 BUJNOWSKA Eliza Warszawa (POL) K40
532. 5907 BUK Kamil BorgWarner Poland (POL) M30
533. 5396 BUKOWSKI Michał bbl Ostrołęka (POL) M40
534. 5661 BUŁAKOWSKI Tomasz Ełk (POL) M18
535. 5620 BUŁAT Adam Polska (POL) M30
536. 6088 BULAVIN Oleg Dzerzhinsk (RUS) M40
537. 5699 BUŁDAK Krzysztof Sanok (POL) M30
538. 4390 BULGAKOV Viktor Kaliningrad (RUS) M50
539. 4389 BULGAKOVA Dina Kaliningrad (RUS) K40
540. 3169 BULIK Arkadiusz Riqqon (POL) M30
541. 2364 BULKSAS Aurimas Šiauliai (LTU) M30
542. 3007 BURDA Grzegorz Cyklofan Opole (POL) M40
543. 6211 BURDACH BOGDAN Sklep Biegacza Lublin (POL) M40
544. 6766 BURGARD Joachim WITC (GER) M30
545. 2786 BURMISTRZ Bartosz Tarnowo Podgórne Biega (POL) M30
546. 1718 BURTON Steve 3M Gorseinon Roadrunners (GBR) M40
547. 6558 BURY Magdalena Kiełczów (POL) K30
548. 3540 BURZA Paweł CD PROJEKT RED (POL) M30
549. 2426 BURZYKOWSKI Stanisław Lublin (POL) M60
550. 5318 BURZYŃSKI Andrzej Warszawa (POL) M50
551. 6430 BURŻACKA Anna Płock (POL) K30
552. 2401 BUSZTA Robert Warszawa (POL) M50
553. 6639 BUTH Travis (USA) M30
554. 5754 BUTKIEWICZ Artur Piaseczno (POL) M40
555. 5761 BUTKOWSKI Jakub Warszawa (POL) M30
556. 6216 BUTRYŃSKI Paweł #wolność (POL) M40
557. 3074 BYCHENOK Pavlo Bigovy Chernigiv (UKR) M40
558. 6009 BYJOŚ Maciej Puławy (POL) M30
559. 5270 BYŚ Jacek Warszawa (POL) M30
560. 5129 BYŚ Mateusz Wrocław (POL) M30
561. 5191 BYTNIEWSKI Jakub ŻELECHÓW TEAM (POL) M40
562. 6159 BZDAK Zdzisław Siedlec (POL) M50
563. 3779 BZDAWKA Rafał KPW Świnoujście. (POL) M40
564. 43 BZDAWKA Tomasz LUKS Start Nakło (POL) PZLA M40
565. 1272 CABAJ Damian Świdnicka Grupa Biegowa (POL) M30
566. 4928 CABAJ Grzegorz Dębica (POL) M40
567. 1115 CĄKAŁA Adam Białobrzegi (POL) M18
568. 1945 CAMLET Sylwester Akademia sportu medyk (POL) M40
569. 5603 CARRERA ALONSO Daniel Milanówek (ESP) M30
570. 6299 CARRILLO LEON Jose Accenture (POL) M30
571. 2668 CARUK Paweł Warszawa (POL) M30
572. 3419 CATAPANO FELICE le tartarughe asd (POL) M50
573. 1507 CEBENKO maria WB w Gryfinie (POL) K50
574. 6145 CĘCELEWSKI Jarosław Cisie (POL) M40
575. 4636 CECHOWSKI TOMASZ WARSZAWA (POL) M30
576. 5855 CEGIEŁKA Dawid KS Bachmaty (POL) M30
577. 6487 CELEJEWSKI Przemysław Grójec (POL) M30
578. 1221 CELER Michał AntonTeam (POL) M30
579. 6701 CELIŃSKI Aleksander BYLEDOBIEC ANIN / LINGARO RUNNIG TEAM (POL) M30
580. 5135 CELIŃSKI Dariusz Ząbki (POL) M50
581. 3158 CELIŃSKI Robert Byledobiec Anin (POL) M40
582. 6204 CELMER Marcin Active Runners Płock (POL) M30
583. 872 CEMIEL Rafał Verva Running Team (POL) M18
584. 2989 CENDROWICZ Robert Warszawa (POL) M30
585. 1065 CEREMUGA Mateusz STS Biegaton Mikołów (POL) M18
586. 2769 CERINS Didzis Maratona Klubs (LAT) M50
587. 2359 CETLIN Maciej SBRT Warszawa (POL) M40
588. 5171 CHABASINSKI Krzysztof PATO DLA BEIBIKA (POL) M40
589. 2361 CHABER Paweł Huragan Sętki (POL) M30
590. 5553 CHABOWSKI Łukasz AsBox Bydgoszcz (POL) M30
591. 2 CHABOWSKI Marcin STS Pomerania Szczecinek (POL) PZLA M30
592. 6536 CHACZYK BERNARDA KRAKÓW (POL) K40
593. 6619 CHALEWICZ Marcin (POL) M30
594. 4284 CHALKAS Antonis Anorthosis Famagusta (CYP) M18
595. 5060 CHAMODRAKAS Janis Koropi ATENS (GRE) M40
596. 2605 CHARCZUK Jarosław OTWOCK BIEGA (POL) M40
597. 1350 CHARLEJ Ireneusz Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL) M40
598. 4508 CHARUBIN Mariusz Związek Żołnierzy Narodowych Sił Zbrojnych (POL) M40
599. 5647 CHĘCIAK Grzegorz Warszawa (POL) M50
600. 5567 CHEŁSTOWSKI Robert 35 dywizjon rakietowy obrony powietrznej (POL) M50
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.22898388 s

Sponsor główny: