ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZY¬NI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidz±cy
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
4
5
6
7
8
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
501.
1232
BIEDA Michał
GKS Czastary (POL)
M30
502.
1233
ORNOWSKA Julia
K.S. NIEMANIEMOGE (POL)
K30
503.
1234
DERENGOWSKI Łukasz
Bydgoszcz (POL)
M30
504.
1235
SOBCZYK Ela
KB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGA (POL)
K40
505.
1236
LOSKA Tomasz
Łaziska Górne (POL)
M18
506.
1237
KOWALCZYK Bogdan
Warszawa (POL)
M50
507.
1238
WYSOCKI Michał
ŁódĽ Kocha Sport (POL)
M30
508.
1239
FALEŃCZYK Fabian
Run-Pasja Bydgoszcz (POL)
M40
509.
1240
ŁAWICKI Marcin
Anwil Włocławek (POL)
M30
510.
1241
SARNIAK Michał
TEAM Białobrzegi (POL)
M30
511.
1242
SZAFRAŃSKA Aleksandra
Rozbiegany Piastów (POL)
K18
512.
1243
WYDRA Marta
Poznań (POL)
K18
513.
1244
BARTKOWIAK Rafał
Bydgoszcz (POL)
M40
514.
1245
GONCZAR Stefan
Warszawa (POL)
M18
515.
1246
PTAK Patryk
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL)
M30
516.
1247
CZAJKOWSKA Joanna
Team Run Pełch (POL)
K30
517.
1248
KRÓLIK Mariusz
Słupsk (POL)
M30
518.
1249
BARNA¦ Piotr
KŁODZKO (POL)
M18
519.
1250
PTAK Tomasz
NGB Kłobuck (POL)
M30
520.
1251
POLITOWSKI Michał
Michałowice-Wie¶ (POL)
M40
521.
1252
KASIŃSKA Anna
ŁódĽ (POL)
K30
522.
1253
PRZEKAZA Łukasz
Siedlce (POL)
M18
523.
1254
PERDION Paweł
Tempo Dzida (POL)
M40
524.
1255
MELON Tomasz
Klub Sportowy 'Tęcza' (POL)
M30
525.
1256
CIERNIEWSKI Maciej
Stachowo (POL)
M30
526.
1257
GASINSKI Krzysztof
Piekni i Bestie (POL)
M30
527.
1258
KOSECKA Justyna
Bydgoszcz (POL)
K30
528.
1259
SZTYK Grzegorz
Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL)
M30
529.
1260
KORPUS-MIELCZARSKA Katarzyna
SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE / TOMASZ KLISZ RUNNING TEAM (POL)
K30
530.
1261
CZYŻ Sylwester
Mińsk Mazowiecki (POL)
M40
531.
1262
PIECHOCKA Anna
Warszawa (POL)
K30
532.
1263
BALON Piotr
BAKoMAT TEAM (POL)
M30
533.
1264
ŁO¦ Michał
Szakale Bałut ŁódĽ (POL)
M30
534.
1265
SMYK Maciej
Warszawa (POL)
M30
535.
1266
MAJEWSKI Kamil
Warszawa (POL)
M30
536.
1267
WĘSKA Artur
Warszawa (POL)
M30
537.
1269
RUTKOWSKA Anna
WATAHA WAŁCZ (POL)
K50
538.
1270
GRZECHNIK RENATA
BEZ KLUBU (POL)
K40
539.
1271
KRÓLIKOWSKI Andrzej
Centrum Medyczne ORTO-OPTYMIST (POL)
M50
540.
1272
CABAJ Damian
¦widnicka Grupa Biegowa (POL)
M30
541.
1273
LEWANDOWSKI Grzegorz
Goleniów (POL)
M40
542.
1274
SOBOCIŃSKI Michał
Play (POL)
M40
543.
1275
BRULIŃSKI Kamil
Łomża (POL)
M30
544.
1276
WIKTOROWICZ Tomasz
Warszawa (POL)
M40
545.
1277
KRÓLICZEK Anna
Rembertow Team (POL)
K30
546.
1278
PĘZA Michał
Łomża (POL)
M30
547.
1279
MADEJEK Kamil
Vege Runners (POL)
M30
548.
1280
KRÓLIKOWSKA Katarzyna
Lublin Biega (POL)
K40
549.
1281
SÁNCHEZ BERNABÉU Alberto
CAC-TMS BROKERS (ESP)
M30
550.
1282
KOBACKI Przemysław
CELIRONMAN KS Głowno w Biegu (POL)
M40
551.
1283
NIEDZIELA Marcin
Bytom (POL)
M40
552.
1284
OSOWSKI Adam
Rozbiegane Działdowo (POL)
M30
553.
1285
OCHOCKI Paweł
WUJEK BIEGA (POL)
M40
554.
1286
IWANICKI Łukasz
Lubelski Węgiel Bogdanka (POL)
M30
555.
1287
FIJAŁKOWSKI WALDEMAR
¦LĘŻAK TEAM (POL)
M40
556.
1288
GILWATOWSKI Bartosz
Pobiedziska Running Team (POL)
M40
557.
1289
BOKSZCZANIN Jarek
QC Sparty (POL)
M40
558.
1290
MOC Marzena
Polkowice (POL)
K18
559.
1291
KOLASA Andrzej
Klub J.Słowackiego (POL)
M60
560.
1292
DUBICKI Dariusz
Bardzo ładnie 2/10 XD (POL)
M30
561.
1293
PRZEPIÓRKA Maciej
Tarnowskie Góry (POL)
M30
562.
1294
KOT Marcin
Victus Rębków (POL)
M30
563.
1295
ZAPART Joanna
¦widnicka Grupa Biegowa (POL)
K40
564.
1296
NOWAK Konrad
ŁódĽ (POL)
M30
565.
1297
BRONISZEWSKI Jakub
PLAY (POL)
M40
566.
1298
KOŁACZ Krzysztof
Warszawa (POL)
M30
567.
1300
CHOJNACKI Paweł
Wataha - Ł±czy nas bieganie (POL)
M30
568.
1301
SARNOWSKA Katarzyna
Rykowisko (POL)
K30
569.
1302
LAWTON Haley
Paul Popham Running club (POL)
K30
570.
1303
WOTA Robert
Giża Team (POL)
M50
571.
1304
KAMROWSKI sławek
bike or die (POL)
M30
572.
1305
BRZEZIŃSKI Andrzej
Rykowisko (POL)
M40
573.
1306
PYTLARCZYK PIOTR
KLUB BIEGACZA WARTA (POL)
M40
574.
1307
DŁUGOŁĘCKI Jakub
Przasnysz (POL)
M18
575.
1308
OCZKOWSKI Mateusz
Grupa biegowa CHTMO (POL)
M40
576.
1309
SMYK Radosław
Mieszki-Atle (POL)
M60
577.
1310
ZIĘBA Adam
Warszawa (POL)
M40
578.
1311
CZOŁNIK Paweł
Nie Tak Szybko! (POL)
M18
579.
1312
JAGIEŁA Tomasz
JAGIELIK (POL)
M30
580.
1313
JACZEWSKI Robert
Warszawa (POL)
M30
581.
1314
WYPYSIŃSKA Anna
G±bin Biega (POL)
K30
582.
1315
PRZYGODA Kasia
Izabelin (POL)
K40
583.
1316
KOWALCZYK Robert
Międzyborska Grupa Biegowa (POL)
M40
584.
1317
KAŁAKUCKI Jarosław
Lubelskibiegacz.pl Team (POL)
M40
585.
1318
KOZŁOWSKI Krzysztof
G±bin Biega (POL)
M30
586.
1319
SŁODKOWSKI Marek
Mafia Team Lubliniec (POL)
M40
587.
1320
ŻEBROWSKA DOROTA
Szczytno (POL)
K40
588.
1321
LISIEWSKI Maciej
Warszawa (POL)
M30
589.
1322
POTEMPSKI Paweł
Zabiegani po uszy (POL)
M40
590.
1323
OGRODOWSKI Paweł
Kędzierzyn-Kożle (POL)
M40
591.
1324
¦WIDEREK Jacek
Józefosław (POL)
M40
592.
1325
SULEJ Michał
KB Biała Biega (POL)
M30
593.
1326
WYPYSIŃSKI Rafał
G±bin Biega (POL)
M30
594.
1327
NOWICKI Krystian
Biegn±cy z dzikami (POL)
M30
595.
1328
MACIEJEWSKI Andrzej
Warszawa (POL)
M40
596.
1329
NˇĆ Tomasz
Rozbiegane Działdowo (POL)
M40
597.
1330
RYBIŃSKI Paweł
Warszawa (POL)
M30
598.
1331
BESZCZYŃSKI Kornel
Agenciki (POL)
M40
599.
1332
JĘDRKOWIAK Andrzej
Run Wisznia Run (POL)
M30
600.
1333
ŻUKOWSKI Paweł
Vege Runners (POL)
M30