ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . 4 5  6  7 8 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
501 18202 GADOMSKI Marcin Marcin Gadomski (POL) 458 M (487) 00:21:50 +07:06 00:21:21 09:23:02.35
502 10119 KORDYZON Andrzej ORLEN RUNNING TEAM (POL) 459 M (508) 00:21:50 +07:06 00:21:27 09:23:02.50
503 17369 NURZYŃSKI Marcin Team ZabieganeDni/Team Grzybki (POL) 460 M (500) 00:21:51 +07:07 00:21:25 09:23:03.53
504 18889 SPECHT Mikołaj Warszawa (POL) 461 M (531) 00:21:52 +07:08 00:21:32 09:23:04.40
505 11058 MAJEWSKI Kajetan Wieliszew Heron Team (POL) 462 M (527) 00:21:52 +07:08 00:21:31 09:23:04.51
506 13382 JANOWIAK Wojciech ŻYWCEM ZABIEGANI (POL) 463 M (464) 00:21:52 +07:08 00:21:12 09:23:04.57
507 17731 KLIMIK zenon AKB Szczytno (POL) 464 M (492) 00:21:52 +07:08 00:21:23 09:23:04.75
508 16523 JAGIEŁKA Krzysztof ksiegowoscleszno.pl (POL) 465 M (486) 00:21:53 +07:09 00:21:21 09:23:05.10
509 16169 SZUBA Martyna Team Parszcyńskich (POL) 44 K (45) 00:21:53 +07:09 00:21:19 09:23:05.27
510 17808 WYPYCH Kamil LIVE WELL AT CITI (POL) 466 M (506) 00:21:53 +07:09 00:21:27 09:23:05.29
511 14727 BRONISZEWSKI Łukasz Warszawa (POL) 467 M (499) 00:21:53 +07:09 00:21:25 09:23:05.37
512 13395 ZYCH Grzegorz warszawa (POL) 468 M (574) 00:21:54 +07:10 00:21:44 09:23:06.04
513 15168 MARCINIAK łukasz krośniewice (POL) 469 M (537) 00:21:54 +07:10 00:21:34 09:23:06.99
514 15951 SZUMNY Michał Warszawa (POL) 470 M (490) 00:21:55 +07:11 00:21:23 09:23:07.14
515 14187 CEBULA Dawid Brożec (POL) 471 M (454) 00:21:55 +07:11 00:21:09 09:23:07.36
516 18937 NADOLSKI Filip (POL) 472 M (478) 00:21:55 +07:11 00:21:18 09:23:07.57
517 15586 BEDNAREK Jacek MetLife (POL) 473 M (498) 00:21:56 +07:12 00:21:25 09:23:08.33
518 14605 PULIK Marcin Warszawa (POL) 474 M (558) 00:21:56 +07:12 00:21:39 09:23:08.34
519 12156 WOLIŃSKI Jacek Pszczółkowski Team (POL) 475 M (521) 00:21:56 +07:12 00:21:30 09:23:08.47
520 12522 KOPKA Marcelina Warszawa (POL) 45 K (50) 00:21:56 +07:12 00:21:31 09:23:08.88
521 13962 OSZCZĘDA Kamil Nidzica Biega (POL) 476 M (511) 00:21:57 +07:13 00:21:28 09:23:09.72
522 17906 POLAK Kamil Live Well at Citi (POL) 477 M (561) 00:21:57 +07:13 00:21:39 09:23:09.89
523 10458 MATACZ Jarosław Biegaj z Dymkiem (POL) 478 M (496) 00:21:58 +07:14 00:21:25 09:23:10.14
524 18577 DRYJA Monika Obozybiegowe.pl (POL) 46 K (48) 00:21:58 +07:14 00:21:25 09:23:10.41
525 16515 SACZKO Piotr Policja (POL) 479 M (507) 00:21:58 +07:14 00:21:27 09:23:10.43
526 17665 WOJTASIAK Marcin Kołbiel (POL) 480 M (488) 00:21:59 +07:15 00:21:22 09:23:11.74
527 15462 BALEWSKI Tomasz TEAM ZABIEGANEDNI (POL) 481 M (471) 00:21:59 +07:15 00:21:15 09:23:11.96
528 15099 BARTOSZYŃSKI Dominik Basket Rypin (POL) 482 M (556) 00:22:00 +07:16 00:21:39 09:23:12.06
529 19184 BAJ Robert #RC_WAW (POL) 483 M (572) 00:22:00 +07:16 00:21:43 09:23:12.29
530 15700 SEREK Lucjan Warszawa (POL) 484 M (560) 00:22:00 +07:16 00:21:39 09:23:12.47
531 18434 KRASZEWSKI Krzysztof Warszawa (POL) 485 M (563) 00:22:01 +07:17 00:21:40 09:23:13.42
532 17202 PONICHTERA Daniel Długosiodło (POL) 486 M (473) 00:22:01 +07:17 00:21:16 09:23:13.48
533 18803 WOŁOSIK Dominik Białystok (POL) 487 M (523) 00:22:01 +07:17 00:21:30 09:23:13.94
534 17622 HAGEN Marta accenture (POL) 47 K (52) 00:22:02 +07:18 00:21:40 09:23:14.46
535 14698 NOZDRYN-PŁOTNICKI Marcin Warszawa (POL) 488 M (513) 00:22:02 +07:18 00:21:28 09:23:14.84
536 13966 ŻYTOWIECKI Dawid Rypin (POL) 489 M (567) 00:22:02 +07:18 00:21:41 09:23:14.84
537 15605 MIODOŃSKI Jan Warszawa (POL) 490 M (495) 00:22:03 +07:19 00:21:24 09:23:15.30
538 11683 ŻEBROWSKI Dariusz JacekBiega Running Team (POL) 491 M (549) 00:22:03 +07:19 00:21:37 09:23:15.61
539 11975 JASKÓŁOWSKI Waldemar Warszawa (POL) 492 M (519) 00:22:04 +07:20 00:21:30 09:23:16.09
540 17852 SIKORA Aleksandra Neon Team (POL) 48 K (53) 00:22:04 +07:20 00:21:41 09:23:16.24
541 18776 LATAK Michał Jacek biega Running team (POL) 493 M (562) 00:22:04 +07:20 00:21:39 09:23:16.93
542 17138 CIEĆWIERZ MICHAŁ WARSZAWA (POL) 494 M (536) 00:22:05 +07:21 00:21:34 09:23:17.23
543 15876 WARUSZEWSKI Krystian Nowomieszczanie Lubią Bieganie (POL) 495 M (494) 00:22:05 +07:21 00:21:24 09:23:17.29
544 15616 ŁUKASIAK Adam Warsaw Run Club (POL) 496 M (525) 00:22:05 +07:21 00:21:31 09:23:17.42
545 16836 KOŻUCH Mateusz Warsaw Run Club (POL) 497 M (526) 00:22:05 +07:21 00:21:31 09:23:17.50
546 17458 ŁASIŃSKI Michał Warszawa (POL) 498 M (542) 00:22:05 +07:21 00:21:35 09:23:17.84
547 16692 STRĄCZEK Dawid Ruda Ślaska (POL) 499 M (544) 00:22:05 +07:21 00:21:35 09:23:17.91
548 11377 PŁONKA Jarosław Warsaw Run Club (POL) 500 M (529) 00:22:06 +07:22 00:21:32 09:23:18.04
549 13667 ŁUCZKÓW Szymon Warsaw Run Club (POL) 501 M (530) 00:22:06 +07:22 00:21:32 09:23:18.05
550 11884 SAWICKI Bogusław Kondycja Piaseczno (POL) 502 M (534) 00:22:06 +07:22 00:21:34 09:23:18.10
551 12464 GRAJDA Marcin Janusze IChO (POL) 503 M (578) 00:22:06 +07:22 00:21:45 09:23:18.13
552 16364 BANBURA Slawomir Klub Biegacza Biała Biega (POL) 504 M (583) 00:22:06 +07:22 00:21:46 09:23:18.15
553 14414 KOWALCZYK Tomasz TRICLUB (POL) 505 M (548) 00:22:06 +07:22 00:21:37 09:23:18.34
554 10433 TABOR Grzegorz Rdziostów (POL) 506 M (602) 00:22:06 +07:22 00:21:50 09:23:18.48
555 13338 RYBAK Adam Kondycja (POL) 507 M (539) 00:22:06 +07:22 00:21:35 09:23:18.49
556 14602 RZEWUSKI Jakub Brwinów (POL) 508 M (540) 00:22:06 +07:22 00:21:35 09:23:18.61
557 17488 SZCZEPANIAK Piotrek Siedlce (POL) 509 M (543) 00:22:06 +07:22 00:21:35 09:23:18.84
558 10238 GŁUSZKOWSKI Krzysztof Nowe Gulczewo (POL) 510 M (484) 00:22:06 +07:22 00:21:19 09:23:18.94
559 13591 WĄSOWSKI Szymon Microsoft Running Team (POL) 511 M (593) 00:22:07 +07:23 00:21:49 09:23:19.04
560 18168 KRZYŻANOWSKI Łukasz Accenture (POL) 512 M (520) 00:22:07 +07:23 00:21:30 09:23:19.31
561 13689 TOMASIK Marcin Warszawa (POL) 513 M (510) 00:22:07 +07:23 00:21:28 09:23:19.63
562 18582 STACHURSKA Ilona Komenda Stołeczna Policji (POL) P 49 K (57) 00:22:07 +07:23 00:21:47 09:23:19.64
563 18407 SOBIERAJ Rafał BIEGAJ Z URSUSEM (POL) 514 M (533) 00:22:08 +07:24 00:21:33 09:23:20.21
564 12736 DRASZANOWSKI Jakub Nowowiejska 1/62 (POL) 515 M (559) 00:22:08 +07:24 00:21:39 09:23:20.35
565 11093 WIŚNIEWSKI Piotr Włocławek (POL) 516 M (614) 00:22:08 +07:24 00:21:54 09:23:20.37
566 18253 SZYSZKA Aleksandra KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P 50 K (58) 00:22:08 +07:24 00:21:49 09:23:20.52
567 15171 BARTOSZEWICZ Piotr Kondycja Piaseczno (POL) 517 M (580) 00:22:08 +07:24 00:21:45 09:23:20.54
568 17299 ZATKE Dorota Sklep Biegacza Łódz (POL) 51 K (51) 00:22:08 +07:24 00:21:38 09:23:20.65
569 17927 SZACHNA Piotr Ekobiegi (POL) 518 M (502) 00:22:08 +07:24 00:21:26 09:23:20.67
570 12109 ŚWIDERSKI Sławomir Warszawa (POL) 519 M (503) 00:22:08 +07:24 00:21:26 09:23:20.69
571 15045 ŚLIWIŃSKI Szczepan Kuźnia Triathlonu Accenture (POL) 520 M (551) 00:22:08 +07:24 00:21:37 09:23:20.84
572 10228 STACHOŃ Tomasz Tkkf Płock (POL) 521 M (535) 00:22:09 +07:25 00:21:34 09:23:21.17
573 15514 CIEPLIK Łukasz GRUPA 44 (POL) 522 M (566) 00:22:09 +07:25 00:21:41 09:23:21.21
574 11060 STAWSKI Paweł Active Runners Płock (POL) 523 M (547) 00:22:09 +07:25 00:21:37 09:23:21.24
575 17246 LEWANDOWSKI Artur Kobyłka (POL) 524 M (610) 00:22:09 +07:25 00:21:53 09:23:21.72
576 13816 CZAJKOWSKI Marek Warsaw Run Club (POL) 525 M (541) 00:22:09 +07:25 00:21:35 09:23:21.72
577 18043 SMOLIŃSKI Rafał Warszawa (POL) 526 M (557) 00:22:10 +07:26 00:21:39 09:23:22.14
578 18531 KOŁODZIEJSKI Paweł WTS Deski (POL) 527 M (555) 00:22:10 +07:26 00:21:38 09:23:22.58
579 13364 MIELNICZUK TOMASZ ARTUR Perfect Runner Team/ Stay Insane (VEN) 528 M (501) 00:22:12 +07:28 00:21:26 09:23:24.28
580 15143 DRASZAWKA Łukasz Power Training (POL) 529 M (568) 00:22:12 +07:28 00:21:42 09:23:24.68
581 17268 KAŁUŻNY Marcin Flying Pig (POL) 530 M (564) 00:22:12 +07:28 00:21:40 09:23:24.83
582 11862 SOWA Anna Warszawa (POL) 52 K (54) 00:22:13 +07:29 00:21:43 09:23:25.03
583 19249 AMBROZIAK Gabriel (POL) 531 M (597) 00:22:13 +07:29 00:21:49 09:23:25.50
584 18138 POLANSKI Adrian Narbutta (POL) 532 M (586) 00:22:13 +07:29 00:21:47 09:23:25.51
585 14036 NOWAK Łukasz Adidas Runners Warsaw (POL) 533 M (581) 00:22:13 +07:29 00:21:45 09:23:25.82
586 14350 MURZYN Tomasz JUNIK (POL) 534 M (622) 00:22:14 +07:30 00:21:57 09:23:26.17
587 18169 WESOŁOWSKI Mariusz Warszawa (POL) 535 M (538) 00:22:14 +07:30 00:21:35 09:23:26.28
588 15743 ŁUCZYŃSKI Wojciech Warszawa (POL) 536 M (607) 00:22:14 +07:30 00:21:51 09:23:26.97
589 16750 STAŃCZUK LESZEK Yulo Run Team Siedlce (POL) 537 M (585) 00:22:15 +07:31 00:21:47 09:23:27.25
590 17514 DĄBROWSKI Damian Inter Cars Running Team (POL) 538 M (590) 00:22:15 +07:31 00:21:48 09:23:27.41
591 18275 RETMANIAK Sylwiaewa Drużyna TVN (POL) 53 K (56) 00:22:15 +07:31 00:21:43 09:23:27.59
592 12616 CZERSKI Piotr Club 209+ (POL) 539 M (587) 00:22:15 +07:31 00:21:47 09:23:27.93
593 11296 PACIOREK Ewa Kobieta Retro/Markowi Biegacze (POL) 54 K (60) 00:22:16 +07:32 00:21:55 09:23:28.05
594 16356 WIDELSKA Ewelina lubelskibiegacz.pl TEAM (POL) 55 K (61) 00:22:16 +07:32 00:21:55 09:23:28.17
595 14180 ROSIAK Radosław Warszawa (POL) 540 M (573) 00:22:16 +07:32 00:21:43 09:23:28.46
596 13025 DOŁĘGA-KOZIEROWSKI Jan MBC Team (POL) 541 M (611) 00:22:16 +07:32 00:21:53 09:23:28.77
597 19260 ORMAN Tomasz TOM TEAM (POL) 542 M (191) 00:22:16 +07:32 00:19:06 09:23:28.90
598 12356 CYRAN Tomasz Warszawa (POL) 543 M (584) 00:22:17 +07:33 00:21:47 09:23:29.17
599 14137 FAJKOWSKI Piotr Warszawa (POL) 544 M (504) 00:22:17 +07:33 00:21:27 09:23:29.20
600 13531 IWANIUK Tomasz Żywcem Zabiegani (POL) 545 M (605) 00:22:17 +07:33 00:21:51 09:23:29.40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.62761402 s

Sponsor główny: