ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 49 50  51  52 53 . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
5001. 5882 SZYMAJDA Adam Equinix (POL) M40
5002. 4030 SZYMAŁA Marcin Kluczborska Grupa Biegowa (POL) M40
5003. 5635 SZYMAŁA Mateusz Kluczborska Grupa Biegowa (POL) M30
5004. 5773 SZYMANIAK Patryk Wat (POL) M18
5005. 5806 SZYMANOWSKI Marek ORANGE POLSKA (POL) M40
5006. 5453 SZYMANOWSKI Michał MMS.BIO (POL) M30
5007. 4770 SZYMANOWSKI Tomasz Rozbiegany Sulejówek (POL) M40
5008. 3610 SZYMAŃSKA Adrianna Łubudubu (POL) K30
5009. 1592 SZYMAŃSKI Michał Bydgoszcz (POL) M30
5010. 4913 SZYMAŃSKI Arkadiusz Warszawa (POL) M40
5011. 6343 SZYMAŃSKI DARIUSZ SOKÓŁ KLECZEW (POL) M50
5012. 2648 SZYMAŃSKI Grzegorz Piaseczno (POL) M40
5013. 210 SZYMAŃSKI Marcin Warszawa (POL) M40
5014. 1508 SZYMAŃSKI Michał Warszawa (POL) M40
5015. 1635 SZYMAŃSKI Piotr Alior Running Team (POL) M30
5016. 2332 SZYMAŃSKI Piotr Pruszków (POL) M30
5017. 5392 SZYMAŃSKI Piotr Sokół Kleczew (POL) M40
5018. 6458 SZYMAŃSKI Piotr Gdańsk (POL) M18
5019. 5239 SZYMAŃSKI Wiktor Alior Bank (POL) M30
5020. 3552 SZYMBORSKA Agnieszka Mystek Team (POL) K40
5021. 2977 SZYMCZAK Magdalena Grodzisk Wielkopolski (POL) K40
5022. 2999 SZYMCZAK agnieszka zabiezki (POL) K30
5023. 6615 SZYMCZAK Dawid (POL) M30
5024. 1486 SZYMCZAK Jacek BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM (POL) M30
5025. 3816 SZYMCZAK Łukasz Łódź Kocha Sport (POL) M30
5026. 1691 SZYMCZYK Bogdan amator (POL) M60
5027. 1939 SZYMCZYK Tomasz Częstochowa (POL) M30
5028. 4640 SZYMKO Krzysztof Yulo Run Team Siedlce (POL) M30
5029. 4831 SZYMKÓW KRZYSZTOF PKO BANK POLSKI (POL) M40
5030. 1941 SZYMKOWIAK Norbert Poniec (POL) M18
5031. 1871 SZYNAL Marek Wrocław (POL) M50
5032. 4088 SZYNDLAREWICZ Pawel Wrocław (POL) M30
5033. 6736 SZYNDLER Artur (POL) M18
5034. 3180 SZYPORTA Maria activsport (POL) K18
5035. 5670 SZYPORTA WALDEMAR Activsport Namysłów (POL) M40
5036. 2334 SZYRWIŃSKI Andrzej Warszawa (POL) M60
5037. 4932 SZYSZ Andrzej Warszawa (POL) M50
5038. 6763 SZYSZ Łukasz GAZELLA TEAM (POL) M30
5039. 5548 SZYSZCZYŃSKI Arkadiusz Running OSP Polesie (POL) M40
5040. 33 SZYSZKA Anna LŁKS PREFABET ŚNIADOWO (POL) K18
5041. 6219 SZYSZKA Łukasz DRUŻYNA TVN (POL) M18
5042. 6367 SZYSZKA Sebastian Truchtacz.pl (POL) M40
5043. 3252 SZYSZKO Ewa Markowi Biegacze (POL) K30
5044. 2292 SZYSZKO Michał Warszawa (POL) M30
5045. 5463 SZYSZKOWSKI Marcin Warszawa (POL) M40
5046. 2865 SZYSZKOWSKI Włodzimierz Duke Nukem Prince of Warsaw (POL) M50
5047. 3485 SZYSZKOWSKI Wojciech Staszów (POL) M30
5048. 1738 ŚCIBISZ Tomasz Warszawa (POL) M40
5049. 3554 ŚCIBOR Marcin Krasnystaw (POL) M30
5050. 2968 ŠKARNULIS Darius Vilnius (LTU) M40
5051. 2974 ŠKARNULIS Donatas Vilnius (LTU) M40
5052. 2984 ŚLĄZAK Andrzej Fan Club Dżem (POL) M50
5053. 5533 ŚLAZIŃSKI Daniel Bydgoszcz (POL) M40
5054. 1762 ŚLĘCZKOWSKI Błażej Sportera OCR (POL) M30
5055. 6315 ŚLEDZIEWSKI Karol WARSZAWA (POL) M30
5056. 5503 ŚLĘZAK Mariusz Warszawa (POL) M40
5057. 5488 ŚLĘZAK Paweł Potrenujemy? (POL) M30
5058. 2099 ŚLĘZAK Piotr Olsztyn (POL) M18
5059. 4509 ŚLIGA sylwester os wyzwolenia (POL) M40
5060. 1040 ŚLIWA Andrzej LW BOGDANKA (POL) M50
5061. 2611 ŚLIWA Maciej Kielce (POL) M30
5062. 1657 ŚLIWIAK Jakub Warszawa (POL) M18
5063. 2034 ŚLIWIŃSKI Dominik Radom (POL) M18
5064. 3647 ŚLIWIŃSKI Jakub Ksawerów (POL) M18
5065. 1756 ŚLIWIŃSKI Jan (z)Warty Team (POL) M30
5066. 5796 ŚLIWIŃSKI Paweł Biegający Świdnik (POL) M30
5067. 6674 ŚLIWKA Arkadiusz (POL) M40
5068. 2287 ŚLIWKA Kinga Leszczydół Nowiny (POL) K18
5069. 4350 ŚLUSARCZYK Marcin Warszawa (POL) M30
5070. 1201 ŚLUZ Paweł Ełk (POL) P M30
5071. 1833 ŠMAIŽYS VALDAS Vilnius (LTU) M40
5072. 4249 ŚMIETANKA Paulina Zwoleń (POL) K18
5073. 1621 ŚMIGIELSKI Mieczysław Warszawa (POL) M60
5074. 5945 ŚNIEŻEK Andrzej Sosnowiec (POL) M50
5075. 3194 ŚRÓDKA Witold Warszawa (POL) M40
5076. 4221 ŚWIĄTKOWSKI Bartłomiej ROZBIEGANI-ŻYCHLIN (POL) M30
5077. 1324 ŚWIDEREK Jacek Józefosław (POL) M40
5078. 5437 ŚWIDERSKA Joanna Joanna Świderska (POL) K30
5079. 6374 ŚWIDERSKI Leszek Szymon Adidas Runners Warsaw (POL) M40
5080. 3349 ŚWIDZIŃSKI Robert Warszawa (POL) M40
5081. 6278 ŚWIECA Marcin Warszawa (POL) M30
5082. 4087 ŚWIĘCICKI Mateusz Pionki (POL) M18
5083. 6518 ŚWIĘĆKOWSKI Grzegorz Warszawa (POL) M40
5084. 4572 ŚWIERAD Paweł Kowalewo Biega (POL) M30
5085. 3909 ŚWIERCZ JACEK BYLEDOBIEC ANIN (POL) M50
5086. 5039 ŚWIERCZ JACEK OstroBiec (POL) P M40
5087. 5418 ŚWIERCZYŃSKI Łukasz Warszawa (POL) M30
5088. 2899 ŚWIERCZYŃSKI Zbigniew OKSWiM (POL) B1 M60
5089. 57 ŚWIERDZEWSKI Damian KS AZS-AWF Biała Podlaska (POL) PZLA M18
5090. 2920 ŚWIERZY Arkadiusz Częstochowa (POL) M40
5091. 5621 ŚWIESIULSKI PAWEŁ Victus Rębków (POL) M40
5092. 3771 ŚWIEŻAWSKA-AMBROZIAK Katarzyna Kutno Biega (POL) K40
5093. 4744 ŚWIRCZ Damian Street Run Radom (POL) M18
5094. 1023 ŚWIRK Mariusz Łęczna Biega (POL) P M40
5095. 2846 ŚWITACZ Jacek Warszawa (POL) M50
5096. 3401 TABAKA Tomasz Inżynieria Biegania (POL) M40
5097. 310 TABOREK Grzegorz Orlen Running Team (POL) M40
5098. 4096 TADASIEWICZ Dorota Puławy (POL) K40
5099. 5965 TADLA-SZAWAN Anna Przeworska Grupa Biegowa (POL) K30
5100. 6548 TAKEUCHI Satoshi Drunk Samurai (JPN) M30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.32538509 s

Sponsor główny: