ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
49
50
51
52
53
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
5001.
5808
BLISKOWSKA Anna
Zielona Góra (POL)
K40
5002.
5809
NIKOLAJUK Robert
OLSZTYN (POL)
M30
5003.
5810
OTTO Marta
Kuźnia Triathlonu (POL)
K30
5004.
5811
KOMISARCZYK Anna
Wieczorne Bieganie w Szczecinie (POL)
K30
5005.
5812
WAŁACHOWSKI Wojciech
Nowe Zadybie (POL)
M18
5006.
5813
KALINOWSKI Marcin
Wasików (POL)
M30
5007.
5814
JABŁOŃSKI Artur
Dream Run/Nationale Nederlanden (POL)
M30
5008.
5815
KOLIBCZYNSKI Dariusz
Plock Biega No Age Limit (POL)
M40
5009.
5816
BLAEDOW Jack
Sussex (USA)
M18
5010.
5817
ŻURAWSKI Sławomir
PGB Sportowa Paczka (POL)
M40
5011.
5818
TORRES Gerando
Archangel Running Club (USA)
M18
5012.
5819
BRUSSEL Rinke
Belgia (NED)
M30
5013.
5820
SZULBORSKI Dariusz
Bełchatów (POL)
M40
5014.
5821
CHENG WAN KEE
SHATIN (HKG)
M50
5015.
5822
JUREK Daniel
biegiem!radom (POL)
M30
5016.
5823
PATRZYK Jacek
Świętochłowice (POL)
M40
5017.
5825
BRACHMAŃSKI TOMASZ
Terebela (POL)
M40
5018.
5826
SKOWROŃSKI Paweł
AKPB Marmel Toruń (POL)
M18
5019.
5827
BATORYNA aleksander
Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (POL)
M30
5020.
5829
KOPRZYWA Daniel
Warszawa (POL)
M40
5021.
5830
MATSUOKA Shigetomo
Drunk Samurai (JPN)
M30
5022.
5831
MALINOWSKI Kamil
Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
M18
5023.
5832
PRONINA Anastasiia
Uppsala (RUS)
K18
5024.
5833
BORKOWSKI Dominik
Warszawa (POL)
M30
5025.
5834
KACZMARSKI Filip
Warszawa (POL)
M40
5026.
5835
PASZKIEL Sebastian
Radom (POL)
M40
5027.
5836
TROC Slawomir
Zmory (POL)
M40
5028.
5837
ŁUKASZUK Zenon
Warszawa (POL)
M70
5029.
5838
BIELECKI Krzysztof
ProRunning Promotion (POL)
M40
5030.
5839
PĘKSA Tadeusz
Live Well at Citi (POL)
M30
5031.
5840
GĘSICH Kamil
OSZW MIŃSK MAZOWIECKI / KS ZIELONO - CZARNI (POL)
M30
5032.
5841
URBAŃSKI Klaudiusz
Otwock (POL)
M40
5033.
5842
KASPROWICZ Katarzyna
Koszalin (POL)
K18
5034.
5843
MONROE Celeste
Warszawa (GBR)
K18
5035.
5844
KNYT Grzegorz
Fitness Klub Forma (POL)
M30
5036.
5845
MAŚLAK Radomił
Stare Babice Biegają (POL)
M40
5037.
5846
GŁODEK Daniel
Ruda Śląska (POL)
M30
5038.
5847
SŁOMCZYŃSKI Marcin
Kraków (POL)
M30
5039.
5848
NEUMANN Krzysztof
Luft Tri Team (POL)
M40
5040.
5849
HABROWSKI Łukasz
Klub Wojtka (POL)
M18
5041.
5850
KAŹMIERCZAK Krystian
Decathlon Reduta Team (POL)
M18
5042.
5851
PAULIUCHUK Dzianis
Tri.by (BLR)
M30
5043.
5852
GADACZ Adam
fpo (USA)
M18
5044.
5853
NOWICKI Andrzej
Warszawa (POL)
M50
5045.
5854
RUSAKIEWICZ cezary
warszawa (POL)
M40
5046.
5855
CEGIEŁKA Dawid
KS Bachmaty (POL)
M30
5047.
5856
POSS Marcin
Warszawa (POL)
M40
5048.
5857
SULICH Marcin
Warszawa (POL)
M18
5049.
5858
JAKUBOWSKA Anna
CCR (POL)
K30
5050.
5859
LEŚNIAK Kamil
Salco Garmin Team (POL)
M18
5051.
5860
ROMANOWICZ Marcin
Esselte Running Team (POL)
M30
5052.
5861
NAROJCZYK Krzysztof
TRI Masters Piaseczno (POL)
M40
5053.
5862
WYBRANIEC Marek
Siła Marzeń (POL)
M30
5054.
5863
GRABOWSKA Magdalena
Ławerczko Stare (POL)
K30
5055.
5864
ZALEWSKI Mateusz
Warszawa (POL)
M40
5056.
5865
TIMOCHEVSKY Roman
Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
M30
5057.
5866
WODNIAK Sebastian
PSZCZÓŁKOWSKI TEAM (POL)
M40
5058.
5867
WARGIN Marcin
Warsaw Run Club (POL)
M30
5059.
5868
TUTAJ Grzegorz
Kielce (POL)
M40
5060.
5869
STRZELCZYK STANISŁAW
KŁOBUCK (POL)
M50
5061.
5870
DIEGO Nathaniel
Front Runners New York (USA)
M30
5062.
5871
DROZDA Jerzy
Lubin (POL)
M50
5063.
5872
ŁOCAN Grzegorz
KB Vamos Amigos (POL)
M40
5064.
5873
KOBACKI Sławomir
Strzeniówka (POL)
M40
5065.
5874
GŁOGOWSKI Piotr
Naprzód Młociny (POL)
M40
5066.
5875
TARGOŃSKI Adrian
Smile (POL)
M30
5067.
5876
SAZONOV Victor
MindfulTri (RUS)
M30
5068.
5877
MAZUR Walter
Piastów (POL)
M40
5069.
5878
PIOTROWSKI Bogdan
Warszawa (POL)
M30
5070.
5879
KOZŁOWSKI PIOTR
DHL AUGUSTÓW (POL)
M50
5071.
5880
WALKIEWICZ Szymon
Simon Consulting (POL)
M40
5072.
5881
RAULIN Miłka
Siła Marzeń (POL)
M30
5073.
5882
SZYMAJDA Adam
Equinix (POL)
M40
5074.
5883
KOWALSKI Henryk
SKOK Chmielewskiego/ LSB (POL)
M60
5075.
5884
SZLENDAK Mariusz
Rusiec (POL)
M30
5076.
5885
PRUGAR FUKOWSKA Paulina
Dream Run (POL)
K30
5077.
5886
GOŁYŃSKI Tomasz
Warszawa (POL)
M30
5078.
5887
KOŁTYSZ Roman
Myszków (POL)
M30
5079.
5888
STASZAK Maciej
(POL)
M40
5080.
5889
STACHNIK Tomasz
Warszawa (POL)
M40
5081.
5890
BIERNAT Katarzyna
Janów Podlaski team (POL)
K30
5082.
5891
KALEMBKIEWICZ Piotr
Mirotrans (POL)
M40
5083.
5892
GINTER Piotr
Józefów (POL)
M30
5084.
5894
MADISON Mason
Archangel Running Club (USA)
M18
5085.
5895
JAKUBCZYK Zbyszek
Radom (POL)
M50
5086.
5896
IVANIUK Aliaksei
GoldBall (BLR)
M30
5087.
5897
ASAYEVICH Roman
Myszków (POL)
M50
5088.
5898
BAŁDYGA Renata
Warszawa (POL)
K30
5089.
5899
ZYGMUNT Mateusz
Nakło nad Notecią (POL)
M18
5090.
5900
IDZIOREK Adrian
Pramerica (POL)
M40
5091.
5901
BIALOBRZEWSKI Slawek
Kielczow (POL)
M40
5092.
5902
NOWAK Marcin
Warszawa (POL)
M30
5093.
5903
JABLOŃSKI Tomasz
Pij.com.pl (POL)
M40
5094.
5904
JAŃCZAK Filip
Polonia Środa (POL)
M30
5095.
5905
CZECHOWICZ Grzesiek
Triathlon Siedlce Club (POL)
M30
5096.
5907
BUK Kamil
BorgWarner Poland (POL)
M30
5097.
5908
KOŁODZIEJEK Piotr
Warszawa (POL)
M40
5098.
5909
GEMZA MARCIN
KRAKÓW (POL)
M30
5099.
5910
NIEDŹWIECKI waldemar
Warszawa (POL)
M30
5100.
5911
SIEKIERKO Łukasz
Słupno (POL)
M30