ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 50 51  52  53 54 . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
5101. 5162 TALAGA marek warszawa (POL) M30
5102. 4522 TALAGA-SPŁAWSKA Dominika Warszawa (Ursynów) (POL) K40
5103. 4695 TALAJKO Dorota warsaw (POL) K40
5104. 2522 TALAREK Adam Warszawa (POL) M40
5105. 6170 TAMOŃ-BĘDKOWSKA Magdalena Warszaw (POL) K30
5106. 1411 TANJGA-NAWROT Konstancja Deloitte Adventure Team (POL) K30
5107. 3881 TANKIELUN Grzegorz Olsztyn (POL) M30
5108. 2240 TARASZKIEWICZ Łukasz Pędzące Ślimaki Łosice (POL) M30
5109. 3127 TARGONI Paweł Frydek (POL) M40
5110. 5875 TARGOŃSKI Adrian Smile (POL) M30
5111. 3452 TARGOSZ Piotr Olza Cieszyn (POL) M40
5112. 2524 TARKA anna warszawa (POL) K30
5113. 3884 TARKA Mateusz BIEGNĘ.ALE DOKĄD? BAD (POL) M30
5114. 5704 TARŁOWSKI Ryszard Karkonosz Running Team (POL) M50
5115. 5175 TARNAWSKA Dorota Warszawa (POL) K40
5116. 3714 TARNOGÓRSKA JUSTYNA WAWRZYNTEAM (POL) K30
5117. 2104 TARNOWSKA Ewa Klub Biegacza T2/4 (POL) K18
5118. 6227 TARNOWSKA Ewa Lublin (POL) K18
5119. 1985 TARNOWSKI Adrian Pro - Run (POL) M18
5120. 5149 TARNOWSKI Jacek Biegunka Team (POL) M40
5121. 3476 TARTANUS MARCIN Running OSP Polesie (POL) M40
5122. 2762 TATAREK Rafał Stowarzyszenie CoZaJazda! (POL) M30
5123. 5184 TATUŚKO Tomasz BTH Import Stal Sp. z o.o. (POL) M50
5124. 1355 TATYS ŁUKASZ EY (POL) M30
5125. 2340 TAUZ Andrzej Warszawa (POL) M40
5126. 2828 TEICHERT Maria ActiveSports Warszawa (POL) K50
5127. 2226 TEJCHMA Natalia BIEGAM NA TARCHOMINIE / ŻMUDARUNNINGTEAM (POL) K40
5128. 6261 TENDERENDA Kamil Ciechanowiec (POL) M30
5129. 6325 TENDERENDA Małgorzata Ciechanowiec (POL) K30
5130. 4208 TEODOROWICZ Sylwester Warszawa (POL) M30
5131. 3565 TERCZYNSKI Pawel Orange Polska (POL) M40
5132. 6601 TERESZKIEWICZ Joanna Cross Warszawa (POL) B1 K30
5133. 4337 TERLECKI dariusz kielce (POL) M40
5134. 3555 TERPIŁOWSKI MICHAŁ WARSZAWA (POL) M18
5135. 1787 TESSERIS DIMITRIOS ATHENS (POL) M50
5136. 6769 TETERYCZ Jerzy (POL) M70
5137. 6443 THIEL Adam KGP Warszawa (POL) P M40
5138. 6589 THOMAS David IRTHLINGBOROUGH (GBR) M30
5139. 2657 THOMAS Richard Huw Clermont Ferrand (FRA) M40
5140. 5376 THOMAS Szczepan Warszawska Akademia Karate Tradycyjnego (POL) M50
5141. 2150 TICHORUK Karol Biegający Świdnik (POL) M18
5142. 4198 TIDDER Ian Wimbledon Windmilers (GBR) M50
5143. 2609 TIMA Marián Gladiator Michalovce (SVK) M40
5144. 5512 TIMMERMANS Sammy VACH (BEL) M50
5145. 5865 TIMOCHEVSKY Roman Nowy Dwór Mazowiecki (POL) M30
5146. 1752 TINDAL Craig Gorseinon Road runners (GBR) M30
5147. 4309 TITULENKO Yegor Azimut 205 (BLR) M30
5148. 4458 TKACZ PAWEŁ Biegam Bo Lubię Głuchołazy (POL) M40
5149. 5320 TKACZUK Eugeniusz Bielsk Podlaski (POL) M60
5150. 3754 TKACZYK Piotr Warszawa (POL) M18
5151. 1078 TLAGA Krzysztof Zabiegany Wołomin (POL) M30
5152. 2834 TOBIASZ Anna Stary Pilczyn (POL) K50
5153. 4981 TOCZEWSKA Anna JacekBiega Running Team (POL) K50
5154. 3309 TOKARSKI Piotr Extreme Divers (POL) M40
5155. 3325 TOKARSKI Piotr Warszawa (POL) M40
5156. 4143 TOMACKI Mirosław Bydgoszcz (POL) M60
5157. 2411 TOMALA Marcin Oxford (GBR) M30
5158. 6324 TOMALA Zofia Świdnica (POL) K18
5159. 2137 TOMALSKI Piotr Płock (POL) M40
5160. 1680 TOMANEK Bartosz Warszawa (POL) M30
5161. 1524 TOMAS Dariusz Jarosław (POL) M50
5162. 4002 TOMASIAK Wacław Na Zdrowie/ Visegrad (POL) M40
5163. 6023 TOMASIUK Tomasz Triathlon Siedlce Club (POL) M40
5164. 2962 TOMASZEWSKA Krystyna Ruuning Polesie (POL) K40
5165. 2824 TOMASZEWSKI Tomasz Warszawa (POL) M30
5166. 5089 TOMASZEWSKI Tomasz Augustowskie Stowarzyszenie Kulturalno-Społeczne (POL) M40
5167. 6105 TOMASZEWSKI Tomasz Warszawa (POL) M50
5168. 3916 TOMASZKIEWICZ Marek Ząbki (POL) M40
5169. 6665 TOMCZAK Ewa (POL) K30
5170. 3228 TOMCZYK KRZYSZTOF TOMASZÓW MAZOWIECKI (POL) M40
5171. 3241 TOMCZYK Leslaw Olza Cieszyn (POL) M50
5172. 5730 TOMIŁO Michał LG Running Team (POL) M30
5173. 6586 TOMING Tiia Tallinn (EST) K30
5174. 3217 TOMYS Przemysław Milanówek (POL) M40
5175. 3204 TOPOLEWICZ Artur Rosti Poland (POL) M40
5176. 2776 TOPOLEWICZ Robert Straż Graniczna (POL) M40
5177. 3764 TOPOLSKI Waldemar Zabiegani Dobrowolscy (POL) M50
5178. 1653 TOPOREK Aleksandra Elite Team (POL) K40
5179. 3926 TOPOROWSKI Damian Staszów (POL) M30
5180. 4072 TORBUS Paweł Kąty Wrocławskie (POL) M30
5181. 5284 TORMILAINEN Juhana Veikkola (FIN) M40
5182. 5285 TORMILAINEN Minna Veikkola (FIN) K40
5183. 5818 TORRES Gerando Archangel Running Club (USA) M18
5184. 6588 TORUVERE Kaarel Estonia (EST) M30
5185. 2080 TORZECKI Jarosław Krotoszyńska Grupa Biegowa (POL) M30
5186. 3527 TORZEWSKI Janusz Warszawa (POL) M40
5187. 2866 TOURLAKIS DIMITRIS Rea maternity runners team (GRE) M40
5188. 3843 TRACZ Jerzy Warszawa (POL) M50
5189. 5590 TRACZYK Łukasz ROZBIEGANI - ZYCHLIN (POL) M18
5190. 3185 TRACZYK MARIUSZ WKZ KOZIENICE - BBL (POL) M40
5191. 3741 TRAFIMAU Fiodar RUN4FUN.BY (BLR) M18
5192. 5774 TRAFIMAU Kiryl Grodno (BLR) M30
5193. 3689 TRAJNEROWICZ Kamila Warszawa (POL) K30
5194. 4557 TRĘBACZ Tomasz Strzeszyn (POL) M30
5195. 2819 TRĘBACZKIEWICZ Maciej Night Runners Września (POL) M30
5196. 1672 TRĘBICKI Paweł Suchy Las (POL) M40
5197. 6729 TREMBECKI Tomasz M.I.L.A. Nowa Iwiczna (POL) M40
5198. 6474 TREPKA Marek Warszawa (POL) M40
5199. 3112 TRETIAK Taras Gepard (UKR) M30
5200. 2876 TRIANTIS GEORGIOS Eternal Runners (GRE) M40
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.27867508 s

Sponsor główny: