ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
51
52
53
54
55
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
5201.
4357
PRZYBYŁO Mateusz
Warszawa (POL)
M18
5202.
4358
JAMBOR Michał
Warszawa (POL)
M40
5203.
4360
FLORECKI Zbigniew
Warszawa (POL)
M60
5204.
4366
SIEDLECKA Anna
Warszawa (POL)
K30
5205.
4368
FILIPIAK Sebastian
Warszawa (POL)
M18
5206.
4377
KĄDZIOŁKA Jarosław
Warszawa (POL)
M30
5207.
4385
WILK Łukasz
Warszawa (POL)
M40
5208.
4386
STOLARSKI Michał
Warszawa (POL)
M40
5209.
4388
PĄTEK Krzysztof Michał
Warszawa (POL)
M18
5210.
4400
ODOWSKI Michał
Warszawa (POL)
M18
5211.
4416
KOSYRA Jarosław
Warszawa (POL)
M18
5212.
4441
CHOLEWIŃSKA Zofia
Warszawa (POL)
K30
5213.
4459
SANIEWSKI Sebastian
Warszawa (POL)
M18
5214.
4468
MOMOT Olga
Warszawa (POL)
K18
5215.
4474
STACHURSKI Daniel
Warszawa (POL)
M40
5216.
4480
PRZYBYŁKOWICZ Jacek
Warszawa (POL)
M40
5217.
4481
SURMAŃSKI Jacek
Warszawa (POL)
M30
5218.
4500
KAŁŁAUR Krzysztof
Warszawa (POL)
M30
5219.
4504
SOKOŁOWSKI Grzegorz
Warszawa (POL)
M40
5220.
4511
KOŃCZYK Kamil
Warszawa (POL)
M30
5221.
4517
MALIBORSKI Jan
Warszawa (POL)
M18
5222.
4518
WOJTKOWSKI Marek
Warszawa (POL)
M40
5223.
4523
ROSIK Piotr
Warszawa (POL)
M30
5224.
4524
SZEWCZYK Artur
Warszawa (POL)
M40
5225.
4528
TROSIŃSKI Michał
Warszawa (POL)
M30
5226.
4529
POPCZYŃSKI Krystian
Warszawa (POL)
M40
5227.
4535
KOZIOŁ Łukasz
Warszawa (POL)
M30
5228.
4543
JARZĘBSKI Grzegorz
Warszawa (POL)
M40
5229.
4581
BORYSIAK Slawomir
Warszawa (POL)
M50
5230.
4583
WILCZYŃSKI Tomasz
Warszawa (POL)
M30
5231.
4584
CHOROŚ Sylwia
Warszawa (POL)
K30
5232.
4587
KRYPA Jan
Warszawa (POL)
M60
5233.
4600
KOMARNITSKAYA Nataliya
Warszawa (POL)
K30
5234.
4602
SOSIŃSKI Marcin
warszawa (POL)
M40
5235.
4605
CIOSEK Małgorzata
Warszawa (POL)
K40
5236.
4612
WERNER Mateusz
Warszawa (POL)
M40
5237.
4613
SZCZEPKOWSKI PRZEMYSŁAW
WARSZAWA (POL)
M30
5238.
4635
URBAŃSKI Grzegorz
Warszawa (POL)
M30
5239.
4636
CECHOWSKI TOMASZ
WARSZAWA (POL)
M30
5240.
4637
OZIMEK Marcin
Warszawa (POL)
M40
5241.
4662
LEKI Robert
Warszawa (POL)
M40
5242.
4663
CYBULSKI Marcin
Warszawa (POL)
M30
5243.
4674
CWALINA Mateusz
Warszawa (POL)
M30
5244.
4700
STEC Piotr
Warszawa (POL)
M40
5245.
4725
KOMPIŃSKI Marcin
Warszawa (POL)
M30
5246.
4737
SOKOŁOWSKI Zbyszek
Warszawa (POL)
M40
5247.
4751
DUDEK PAWEŁ
WARSZAWA (POL)
M40
5248.
4756
SZKLARSKI Jacek
Warszawa (POL)
M40
5249.
4759
STĘPIEŃ Mariusz
Warszawa (POL)
M40
5250.
4760
DMOWSKI Mariusz
Warszawa (POL)
M40
5251.
4795
ZWIERZCHOWSKI Marcin
Warszawa (POL)
M18
5252.
4815
ZAWADZKI Mateusz
Warszawa (POL)
M18
5253.
4833
MARCZUK Bartosz
Warszawa (POL)
M40
5254.
4835
RUCIŃSKI ADAM
WARSZAWA (POL)
M40
5255.
4838
WIELGOSZ Marcin
Warszawa (POL)
M40
5256.
4841
ZIMNY Marcin
Warszawa (POL)
M30
5257.
4854
LEN Mariusz
Warszawa (POL)
M50
5258.
4861
KANIA Przemysław
Warszawa (POL)
M30
5259.
4864
MAŃTURZYK Małgorzata
Warszawa (POL)
K18
5260.
4896
KUREK Andrzej
Warszawa (POL)
M60
5261.
4900
KIEPURA Robert
WARSZAWA (POL)
M30
5262.
4908
BUCZYŁO Konrad
Warszawa (POL)
M40
5263.
4910
KMITA Błażej
Warszawa (POL)
M18
5264.
4913
SZYMAŃSKI Arkadiusz
Warszawa (POL)
M40
5265.
4914
KOSTARSKI Patryk
Warszawa (POL)
M40
5266.
4930
LIPKOWSKI Jarosław
Warszawa (POL)
M40
5267.
4931
KOZIARA Maciej
Warszawa (POL)
M30
5268.
4932
SZYSZ Andrzej
Warszawa (POL)
M50
5269.
4938
OSTROWSKI JAREK
WARSZAWA (POL)
M40
5270.
4943
GRYCZKO Marta
Warszawa (POL)
K18
5271.
4951
DMYTRACH Konrad
Warszawa (POL)
M30
5272.
4953
PIEC Justyna
Warszawa (POL)
K18
5273.
4955
GŁOGOWSKI Robert
Warszawa (POL)
M18
5274.
4962
ZALEWSKI Michał
Warszawa (POL)
M18
5275.
4965
TUCKI KONRAD
WARSZAWA (POL)
M40
5276.
4975
LIPIŃSKA Marlena
Warszawa (POL)
K30
5277.
4982
BARANOWSKI Rafał
Warszawa (POL)
M50
5278.
4986
FELIS Albert
Warszawa (POL)
M40
5279.
4992
LASKOWSKA Marta
Warszawa (POL)
K30
5280.
4996
BIAŁOSKÓRSKI ROBERT
Warszawa (POL)
M50
5281.
5000
BANASZEWSKI Zbigniew
Warszawa (POL)
M50
5282.
5022
KOSKA Łukasz
Warszawa (POL)
M40
5283.
5023
ZIĘCIK Paweł
Warszawa (POL)
M18
5284.
5033
BRZOZOWSKI Waldemar
Warszawa (POL)
M40
5285.
5041
TYMCZYSZYN Paweł
Warszawa (POL)
M40
5286.
5042
BOCIAN Patryk
Warszawa (POL)
M18
5287.
5063
PUŹ Robert
Warszawa (POL)
M40
5288.
5074
ENZANZA Robert
Warszawa (POL)
M40
5289.
5078
MAŃTURZYK Agnieszka
Warszawa (POL)
K30
5290.
5081
FIT Hubert
Warszawa (POL)
M18
5291.
5085
JAGIEŁŁO Barbara
Warszawa (POL)
K50
5292.
5087
JAGIEŁŁO Krzysztof
Warszawa (POL)
M60
5293.
5101
DOŁĘGA Sławomir
Warszawa (POL)
M30
5294.
5104
ZATHEY Michał
Warszawa (POL)
M40
5295.
5106
GRAJEWSKI Artur
Warszawa (POL)
M30
5296.
5107
TUCHOWSKA LIDIA
WARSZAWA (POL)
K18
5297.
5113
KANAFA Sebastian
Warszawa (POL)
M40
5298.
5124
MARIAŃSKA Katarzyna
Warszawa (POL)
K18
5299.
5131
KRZYSZTOFOWICZ Karolina
Warszawa (POL)
K40
5300.
5137
GOLI Leszek
Warszawa (POL)
M40