ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 52 53  54  55 56 . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
5301. 3469 VEIKSA Albert Visaginas (LTU) M50
5302. 4344 VERSTA Yuliy ZernoVita (UKR) M30
5303. 5003 VIAZOVSKYI Borys Poltava (UKR) M30
5304. 5047 VICKERS Fiona Crystal Palace Fun Runners (GBR) K30
5305. 3136 VILASECA Orlando Russia (RUS) M18
5306. 4293 VILIUNAS Marius Vilnius (LTU) M18
5307. 5570 VLASOV VALERII Saint Petersburg (RUS) M50
5308. 5495 VOJTICKO Anton Kezmarok (SVK) M70
5309. 6243 WACH Grzegorz INSTRUKTOR W-Fu (POL) M40
5310. 3492 WACH Monika DREAM RUN (POL) K40
5311. 5618 WACH Zdzisław Augustów (POL) M60
5312. 6541 WACHNICKI Zbigniew Gorzno (POL) M18
5313. 324 WACHOL Michał ORLEN Running Team (POL) M30
5314. 335 WACHOWICZ julian kostrzyn (POL) M40
5315. 2942 WACHOWSKI Damian Szombierki Dream Team (POL) M40
5316. 3203 WACHOWSKI Łukasz Warszawa (POL) M30
5317. 5347 WACŁAWSKI Maciej Łaziska (POL) M40
5318. 1395 WACŁAWSKI Bartosz OrkaMasters Iława (POL) M30
5319. 1388 WACŁAWSKI Krzysztof OrkaMasters Iława (POL) M50
5320. 3715 WADAS Szymon DAX COSMETICS (POL) M40
5321. 3368 WAGNER Jolanta Warszawa (POL) K50
5322. 2132 WAIS Mariusz Opole (POL) M30
5323. 5446 WAJCOWICZ Małgorzata Pozytywnie Zabiegani Sanok (POL) K40
5324. 5444 WAJCOWICZ Witold Pozytywnie Zabiegani Sanok / 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej (POL) M40
5325. 2199 WAJS Rafał Skalmierzyce (POL) M30
5326. 5812 WAŁACHOWSKI Wojciech Nowe Zadybie (POL) M18
5327. 5357 WALASEK Paweł Markowi Biegacze (POL) M40
5328. 3770 WALASEK Przemysław Bartek Trenuje Team / Markowi Biegacze (POL) M40
5329. 243 WALASZCZYK Wojciech JSC Jasło (POL) M40
5330. 869 WAŁASZEK Jan Tarnów (POL) M50
5331. 6138 WALBURG Radosław Sulejówek (POL) M30
5332. 6546 WALCZAK Daniel BIEGAM BO LUBIĘ ZˇBKI TEAM (POL) M40
5333. 6344 WALCZAK Jacek EDC Runners (POL) M40
5334. 3024 WALCZAK Tadeusz Bydgoszcz (POL) M60
5335. 3094 WALCZAK Tomasz FunkyFly Team (POL) M30
5336. 2477 WALCZUK Andrzej Chelmska Grupa Triathlonu (POL) M40
5337. 3054 WALDA Łukasz Bydgoszcz (POL) M30
5338. 2093 WAŁECKI Paweł Biała Podlaska (POL) M40
5339. 2485 WAŁEK Piotr Runners Team Quibl (POL) M40
5340. 2000 WALENCIK Marcin Radom (POL) M30
5341. 5354 WALENCIK Marek Pionki (POL) M60
5342. 4289 WALENDOWICZ Michał Nationale Nederlanden (POL) M30
5343. 5912 WALENDZIK Wiesia Warszawa (POL) K40
5344. 3859 WALESIAK Wojciech REMBERTÓW TEAM (POL) M30
5345. 4242 WALEWSKI Paweł Warszawa (POL) M18
5346. 5920 WALKER Sam WITC (POL) M30
5347. 4467 WALKIEWICZ Grzegorz Run Bitches Run (POL) M30
5348. 5880 WALKIEWICZ Szymon Simon Consulting (POL) M40
5349. 1058 WALKOWIAK Artur Mafia Team Lubliniec (POL) M40
5350. 2985 WALKOWIAK Piotr Knurów (POL) M40
5351. 4608 WALO Zbigniew Kobyłka (POL) M40
5352. 6757 WALOCH Wioletta KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P K18
5353. 6423 WALOS Kamil Kot (POL) M30
5354. 2857 WAŃCZYK Zuzanna PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki (POL) K18
5355. 1226 WANDZIOCH Krzysztof Wandzioch Team (POL) M18
5356. 3532 WAPA Marek KB Biała Biega (POL) M30
5357. 1973 WARACHOWSKI Stefan Grodzisk Mazowiecki (POL) M40
5358. 1037 WARACZEWSKI Nikolaos Gdynia (POL) M40
5359. 5169 WARCABA Waldemar onemanclub (POL) M50
5360. 5867 WARGIN Marcin Warsaw Run Club (POL) M30
5361. 4819 WARWAS Paweł Harpagan Sosnowiec (POL) M50
5362. 3235 WARZECHA Agnieszka Warszawa (POL) K50
5363. 839 WARZECHA Aleksandra Warszawa (POL) K30
5364. 5542 WARZECHA Teresa TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA (POL) K50
5365. 2252 WASIELEWSKI Krzysztof Bydgoszcz (POL) M30
5366. 4021 WˇSIEWICZ Adam Oława (POL) M50
5367. 6538 WˇSIK Piotr truchtacz.pl (POL) M40
5368. 5515 WˇSIKOWSKI Waldemar Warszawa (POL) M40
5369. 5933 WASIL Grzegorz Ugniewo (POL) M40
5370. 2973 WASILEWSKA Marzena Biegiem Radom! (POL) K40
5371. 4618 WASILEWSKI Artur By z każdym dniem być jeszcze lepszym (POL) M50
5372. 911 WASILEWSKI Igor (POL) M50
5373. 6503 WASILEWSKI Maciej Nidzica Biega (POL) M30
5374. 3196 WˇSIŃSKI Bartłomiej Warszawa (POL) M30
5375. 3034 WˇSOWSKA Dagmara Pobiedziska Running Team (POL) K30
5376. 4723 WˇSOWSKI Bartłomiej Mińsk Mazowiecki (POL) M30
5377. 6528 WATANABE Yohei Drunk Samurai (JPN) M30
5378. 4766 WATRAKIEWICZ Jerzy Ostrołęka (POL) M50
5379. 1376 WATRAS Sebastian Warszawa (POL) M40
5380. 1951 WAWRZAK Michał Zwoleń (POL) M40
5381. 3567 WAWRZOŁA Rafał Tychy (POL) M30
5382. 1841 WAWRZONKIEWICZ Rafał PKP CARGO (POL) M18
5383. 5643 WAWRZONKOWSKA Anna G±binek (POL) K30
5384. 3408 WAWRZUTA Paweł Bielsko-Biała (POL) M18
5385. 2844 WAWRZYN Łukasz Tomaszów Mazowiecki (POL) M30
5386. 3977 WAWRZYNIAK Damian Aktywni Kamieńsk / Rozbiegajmy Radomsko (POL) M30
5387. 6466 WAWRZYNIAK Damian Accenture (POL) M18
5388. 1443 WAWRZYNIAK Dominik Dart Taverna Nakło (POL) M18
5389. 812 WAWRZYNIAK Igor Warszawa (POL) M18
5390. 5724 WAWRZYNIAK Marta Decathlon Reduta Team (POL) K18
5391. 2514 WAWRZYNIUK Mariusz Algraf Race Team (POL) M40
5392. 3503 WCISŁO Szymon TYCHY (POL) M30
5393. 3494 WEBER Paweł REHAU CROSSACTIVE (POL) M40
5394. 1386 WĘCŁAWOWICZ Przemysław ANTONTEAM (POL) M40
5395. 1739 WEGIERA Andrzej TRIATHLON LUBLIN TEAM (POL) M40
5396. 4146 WĘGLIŃSKI Jacek Warszawa (POL) M50
5397. 5977 WEGNER Marek TKKF Więcbork (POL) M60
5398. 5186 WĘGRECKI Paweł Końskie (POL) M30
5399. 5043 WĘGRZYN Aleksandra Gdańsk (POL) K18
5400. 38 WELDU Nazaret (POL) K18
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.27249002 s

Sponsor główny: