ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 52 53  54  55 56 . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
5301 13356 PUCHNAREWICZ Daria stepstone_runners (POL) 1610 K (1764) 00:41:56 +27:12 00:31:41 09:43:08.28
5302 17483 PROKOP Aleksandra Warszawa (POL) 1611 K (1685) 00:41:56 +27:12 00:31:23 09:43:08.61
5303 14814 KOWALSKI JAROSŁAW AKTYWNI KAMIEŃSK (POL) 3692 M (3960) 00:41:56 +27:12 00:31:44 09:43:08.73
5304 12653 BAŃKA Krzysztof Piekary Śląskie (POL) 3693 M (4151) 00:41:56 +27:12 00:32:46 09:43:08.88
5305 12654 JABŁOŃSKA Magdalena Czarnowiec (POL) 1612 K (2050) 00:41:57 +27:13 00:32:47 09:43:09.23
5306 18622 GAŁKA Oskar Warszawa (POL) 3694 M (2432) 00:41:57 +27:13 00:27:09 09:43:09.23
5307 11028 SIERECKA Dorota Team ZabieganeDni (POL) 1613 K (1787) 00:41:57 +27:13 00:31:46 09:43:09.29
5308 15094 ROZWÓD Krzysztof Józef Cytrus Team (POL) 3695 M (3998) 00:41:57 +27:13 00:31:53 09:43:09.70
5309 15305 KOBYLARCZYK justyna warszawa (POL) 1614 K (1611) 00:41:57 +27:13 00:31:05 09:43:09.74
5310 11415 SZYMKÓW Dorota Olsztyn (POL) 1615 K (2090) 00:41:58 +27:14 00:33:01 09:43:10.09
5311 15793 BAJ Jacek Warszawa (POL) 3696 M (4057) 00:41:58 +27:14 00:32:14 09:43:10.35
5312 13018 DYMURSKI Wojciech Tychy (POL) 3697 M (3988) 00:41:58 +27:14 00:31:51 09:43:10.37
5313 19115 LIS Tomasz (POL) 3698 M (4269) 00:41:58 +27:14 00:33:47 09:43:10.47
5314 11417 KUŹNICKI Grzegorz Olsztyn (POL) 3699 M (4188) 00:41:58 +27:14 00:33:02 09:43:10.56
5315 12293 CYMBALAK Paweł MGTW (POL) 3700 M (4189) 00:41:58 +27:14 00:33:02 09:43:10.63
5316 15522 ANTOCHOWSKI Jan Ostóda (POL) 3701 M (3923) 00:41:58 +27:14 00:31:35 09:43:10.68
5317 15511 GUSTAW AGNIESZKA PZU SPORT TEAM (POL) 1616 K (1499) 00:41:58 +27:14 00:30:39 09:43:10.75
5318 17988 KĘPA Alicja Panorama Obiekty Sportowe Sp. z o.o. (POL) 1617 K (648) 00:41:58 +27:14 00:27:26 09:43:10.90
5319 17687 MACIAK Wiktor Warszawa (POL) 3702 M (2410) 00:41:58 +27:14 00:27:05 09:43:10.93
5320 17889 GŁADYSIAK Mateusz Jasienica Dolna (POL) 3703 M (4291) 00:41:59 +27:15 00:33:57 09:43:11.03
5321 11106 NIEDZIAŁKOWSKI Arkadiusz Ząbki (POL) 3704 M (4088) 00:41:59 +27:15 00:32:26 09:43:11.23
5322 15353 BŁASZCZYK Jarek Warszawa (POL) 3705 M (2709) 00:41:59 +27:15 00:27:52 09:43:11.32
5323 13809 BABIEC Adrian Biskupów 37 (POL) 3706 M (4292) 00:41:59 +27:15 00:33:57 09:43:11.47
5324 13133 RADECKI Tomasz Warszawa (POL) 3707 M (2759) 00:41:59 +27:15 00:27:58 09:43:11.77
5325 11305 STANISZEWSKI Jerzy Gdansk (POL) 3708 M (3985) 00:42:00 +27:16 00:31:50 09:43:12.06
5326 15052 ZATOŃ Bożena Run Pasja (POL) 1618 K (1569) 00:42:00 +27:16 00:30:56 09:43:12.13
5327 14966 SĘKOWSKI Paweł Asseco Active Team (POL) 3709 M (4121) 00:42:00 +27:16 00:32:37 09:43:12.19
5328 17507 RÓŻYCKA Anna Warszawa (POL) 1619 K (1739) 00:42:00 +27:16 00:31:35 09:43:12.21
5329 11468 WARDZYŃSKA ZOFIA WARSZAWA (POL) 1620 K (1894) 00:42:00 +27:16 00:32:10 09:43:12.28
5330 12012 IGNACZEWSKA Małgorzata Warszawa (POL) 1621 K (2058) 00:42:00 +27:16 00:32:48 09:43:12.32
5331 13130 CHODOWIEC Adam MajCake Runners (POL) 3710 M (2243) 00:42:00 +27:16 00:26:37 09:43:12.46
5332 16455 KĘPSKI Krzysztof Warszawa (POL) 3711 M (4201) 00:42:00 +27:16 00:33:10 09:43:12.58
5333 15519 MARCINEK KRZYSZTOF PZU SPORT TEAM (POL) 3712 M (3742) 00:42:00 +27:16 00:30:40 09:43:12.76
5334 12295 WASILEWSKA Julia Warszawa (POL) 1622 K (689) 00:42:01 +27:17 00:27:39 09:43:13.01
5335 15413 STĘPNIEWSKA Agnieszka ZABIEGANY SKARYSZEW (POL) 1623 K (1961) 00:42:01 +27:17 00:32:23 09:43:13.09
5336 12788 LACHOWSKA Barbara Gromin (POL) 1624 K (1997) 00:42:01 +27:17 00:32:32 09:43:13.13
5337 12420 GROCHOWSKI Oskar Skierniewice (POL) 3713 M (3691) 00:42:01 +27:17 00:30:29 09:43:13.22
5338 13735 GŁĄB Aleksandra Warszawa (POL) 1625 K (1500) 00:42:01 +27:17 00:30:40 09:43:13.22
5339 11323 ŁĄGIEWKA Barbara Warszawa (POL) 1626 K (2152) 00:42:01 +27:17 00:33:17 09:43:13.23
5340 11575 SZCZEPANIK Robert Warszawa (POL) 3714 M (3941) 00:42:01 +27:17 00:31:41 09:43:13.26
5341 17940 KUK Anna Józefosław (POL) 1627 K (1759) 00:42:01 +27:17 00:31:39 09:43:13.63
5342 10849 FIEDORCZUK Mirosław Warszawa (POL) 3715 M (3813) 00:42:02 +27:18 00:31:01 09:43:14.02
5343 15390 GENCA Krzysztof Warszawa (POL) 3716 M (2358) 00:42:02 +27:18 00:26:58 09:43:14.15
5344 18297 POPLAWSKI Marcin Warszawa (POL) 3717 M (3847) 00:42:02 +27:18 00:31:10 09:43:14.17
5345 12681 ZEMFLER Przemysław Małkinia Górna (POL) 3718 M (4024) 00:42:02 +27:18 00:32:04 09:43:14.60
5346 17462 LORENT Agnieszka Gryfino (POL) 1628 K (1504) 00:42:02 +27:18 00:30:41 09:43:14.60
5347 13347 DAMIECKA-KICZKO Magdalena Omega Pharma Team (POL) 1629 K (1914) 00:42:02 +27:18 00:32:13 09:43:14.70
5348 16965 WILCZYŃSKA Katarzyna Dąbrówka (POL) 1630 K (555) 00:42:02 +27:18 00:26:58 09:43:14.94
5349 15536 BULAK Rafał Sułówek (POL) 3719 M (2416) 00:42:03 +27:19 00:27:06 09:43:15.68
5350 14702 STOBIŃSKA Kamila Literacka (POL) 1631 K (2103) 00:42:04 +27:20 00:33:03 09:43:16.83
5351 12019 BANASIK Marta Zambrów (POL) 1632 K (1642) 00:42:04 +27:20 00:31:12 09:43:16.88
5352 16846 FRĄCZEK Dariusz Warszawa (POL) 3720 M (3890) 00:42:05 +27:21 00:31:25 09:43:17.04
5353 13074 KARŁOWICZ Aleksandra Ciski (POL) 1633 K (1707) 00:42:05 +27:21 00:31:27 09:43:17.10
5354 11286 ŁACHACZ Marta Warszawa (POL) 1634 K (1710) 00:42:05 +27:21 00:31:27 09:43:17.56
5355 13940 KALEMBA Anna Radecz (POL) 1635 K (2314) 00:42:06 +27:22 00:34:12 09:43:18.36
5356 12381 ZAORSKA Marta RUN PASJA BYDGOSZCZ (POL) 1636 K (1601) 00:42:07 +27:23 00:31:03 09:43:19.18
5357 14506 ZAWISZA Magda Warszawa (POL) 1637 K (1574) 00:42:07 +27:23 00:30:57 09:43:19.44
5358 14507 BUDYTA Kacper Stare Podole (POL) 3721 M (3793) 00:42:07 +27:23 00:30:55 09:43:19.64
5359 18341 SUROWIEC Joaśka 609164670 (POL) 1638 K (1959) 00:42:08 +27:24 00:32:23 09:43:20.01
5360 13440 LUBIANIEC Jakub Warszawa (POL) 3722 M (3659) 00:42:08 +27:24 00:30:23 09:43:20.34
5361 14990 KOSTKA Monika Międzyrzecka Grupa Biegowa (POL) 1639 K (1967) 00:42:08 +27:24 00:32:23 09:43:20.56
5362 15749 MAKOWSKI Mariusz Błonie (POL) 3723 M (3934) 00:42:08 +27:24 00:31:38 09:43:20.61
5363 12408 KOŁAT Katarzyna Warszawa (POL) 1640 K (1539) 00:42:08 +27:24 00:30:48 09:43:20.85
5364 17432 MILLAN RAMÍREZ Ginneth Patricia Accenture (COL) 1641 K (2386) 00:42:09 +27:25 00:34:43 09:43:21.00
5365 14739 GIETKA Jan Warszawa (POL) 3724 M (2340) 00:42:09 +27:25 00:26:54 09:43:21.84
5366 16925 BIELAT Tomasz Radomyśl Wielki (POL) 3725 M (3664) 00:42:09 +27:25 00:30:23 09:43:21.85
5367 14852 PAŚNIK Marcin Warszawa (POL) 3726 M (2341) 00:42:09 +27:25 00:26:54 09:43:21.88
5368 11748 HOLICA Sebastian Stare Wilki (POL) 3727 M (3995) 00:42:09 +27:25 00:31:52 09:43:21.96
5369 18142 PURCHAŁA Piotr Warszawa (POL) 3728 M (3980) 00:42:09 +27:25 00:31:48 09:43:21.96
5370 14211 SZNAJDER Łukasz Pruszków (POL) 3729 M (3818) 00:42:10 +27:26 00:31:02 09:43:22.08
5371 13607 MANN TOMASZ JÓZEFOSŁAW (POL) 3730 M (4161) 00:42:10 +27:26 00:32:50 09:43:22.10
5372 18457 WÓJCICKI Przemysław Milanówke (POL) 3731 M (4230) 00:42:10 +27:26 00:33:27 09:43:22.81
5373 16293 GRODZICKI Tomasz Płock Biega No Age Limit (POL) 3732 M (2527) 00:42:11 +27:27 00:27:22 09:43:23.59
5374 18224 TYRAJSKI Michał Ekstra-akcja (POL) 3733 M (2720) 00:42:11 +27:27 00:27:53 09:43:23.68
5375 11860 ŁATIENKOW Karolina Pszczółkowski Team (POL) 1642 K (1583) 00:42:11 +27:27 00:30:58 09:43:23.69
5376 12857 CHOROMAŃSKA Justyna Olsztyn (POL) 1643 K (1585) 00:42:11 +27:27 00:30:58 09:43:23.91
5377 15677 MICHALSKA KATARZYNA WARSZAWA (POL) 1644 K (715) 00:42:12 +27:28 00:27:47 09:43:24.08
5378 15967 SONG JAEHOON WARSZAWA (KOR) 3734 M (4264) 00:42:12 +27:28 00:33:44 09:43:24.22
5379 15968 KIM SEOJIN WARSZAWA (KOR) 1645 K (2237) 00:42:12 +27:28 00:33:44 09:43:24.31
5380 16481 BANACH Magdalena Poznań (POL) 1646 K (807) 00:42:12 +27:28 00:28:12 09:43:24.40
5381 12213 GIELNIK Rafał Warszawa (POL) 3735 M (2667) 00:42:12 +27:28 00:27:46 09:43:24.41
5382 14620 KUCHARZAK Izabela Nysa (POL) 1647 K (768) 00:42:12 +27:28 00:28:00 09:43:24.49
5383 13285 KEMPISTY teresa brak (POL) 1648 K (1679) 00:42:12 +27:28 00:31:22 09:43:24.54
5384 13994 NIERADKA Katarzyna Warszawa (POL) 1649 K (1670) 00:42:13 +27:29 00:31:19 09:43:25.18
5385 12005 SZCZEPAŃSKI Michał Baranów (POL) 3736 M (4119) 00:42:13 +27:29 00:32:36 09:43:25.30
5386 13497 SWAT Konrad Warszawa (POL) 3737 M (4129) 00:42:13 +27:29 00:32:38 09:43:25.75
5387 18513 ŚWIDERSKA Edyta Pięściarz (POL) 1650 K (1909) 00:42:14 +27:30 00:32:13 09:43:26.05
5388 12086 MIROWSKA Agnieszka Warszawa (POL) 1651 K (1811) 00:42:14 +27:30 00:31:53 09:43:26.14
5389 18567 NIESZPOREK Weronika Warszawa (POL) 1652 K (1911) 00:42:14 +27:30 00:32:13 09:43:26.15
5390 18452 LABADZE RAUL Live Well at Citi (POL) 3738 M (3658) 00:42:14 +27:30 00:30:23 09:43:26.21
5391 13655 STUDNIAREK Barbara Warszawa (POL) 1653 K (1641) 00:42:14 +27:30 00:31:12 09:43:26.29
5392 12084 WARUMZER Rafał Warszawa (POL) 3739 M (3996) 00:42:14 +27:30 00:31:53 09:43:26.30
5393 17351 LISIECKI Rajmund Otrębusy (POL) 3740 M (3711) 00:42:14 +27:30 00:30:34 09:43:26.54
5394 15182 KONATOWICZ Iwona Adidas Runners (POL) 1654 K (1612) 00:42:14 +27:30 00:31:05 09:43:26.77
5395 19276 NOSAL Katarzyna (POL) 1655 K (2606) 00:42:15 +27:31 00:37:50 09:43:27.21
5396 12527 DYGDOŃ malwina warszawa (POL) 1656 K (1904) 00:42:15 +27:31 00:32:12 09:43:27.34
5397 16634 DARŁAK Joanna warszawa (POL) 1657 K (1546) 00:42:15 +27:31 00:30:50 09:43:27.35
5398 16557 SZCZĘSNY Łukasz Warszawa (POL) 3741 M (4091) 00:42:15 +27:31 00:32:26 09:43:27.72
5399 15930 BADEWICZ Klaudia Kozienice (POL) 1658 K (467) 00:42:15 +27:31 00:26:29 09:43:27.80
5400 16039 ROGULSKA Marta Warszawa (POL) 1659 K (1794) 00:42:15 +27:31 00:31:48 09:43:27.91
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.53703594 s

Sponsor główny: