ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
53
54
55
56
57
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
5401.
2823
OLBRYŚ Stanisław
KB Legionowo (POL)
M50
5402.
2832
STOŁOWSKI Piotr
Elbląg- niezrzeszony (POL)
M50
5403.
2841
DYDIO Piotr
Pid-Mill Team (POL)
M50
5404.
2846
ŚWITACZ Jacek
Warszawa (POL)
M50
5405.
2859
MARUD Wiesław
Ząbki (POL)
M50
5406.
2865
SZYSZKOWSKI Włodzimierz
Duke Nukem Prince of Warsaw (POL)
M50
5407.
2877
GRZĄDZIEL Paweł
Warszawa (POL)
M50
5408.
2907
KUBASZEWSKI Mirosław
Warszawa (POL)
M50
5409.
2910
KAMIŃSKI Jacek
Rzeszów (POL)
M50
5410.
2923
GRABOWSKI Piotr
Rembertów Team (POL)
M50
5411.
2930
DANISZEWSKI Waldemar
Piaseczno (POL)
B1
M50
5412.
2935
JANCZUK Grzegorz
Siedlce (POL)
M50
5413.
2984
ŚLĄZAK Andrzej
Fan Club Dżem (POL)
M50
5414.
2986
OKILKA IHOR
brak (UKR)
M50
5415.
3012
KARLAK Andrzej
kb galeria (POL)
M50
5416.
3021
GRZĘDA Krzysztof
M.I.L.A. (POL)
M50
5417.
3026
KOZŁOWSKI Tomasz
Puławy (POL)
M50
5418.
3052
ŁAKOMSKI Jarosław
Warszawa (POL)
M50
5419.
3056
LUDWA Stanisław
TIGERS PRUDNIK RUNNERS TEAM NYSA (POL)
M50
5420.
3076
SZCZOTKA Andrzej
KATOWICE (POL)
M50
5421.
3131
PYTKA Andrzej
Warszawa (POL)
M50
5422.
3137
ROGOWSKI Krzysztof
Racibórz (POL)
M50
5423.
3150
SPYCHALSKI Zbigniew
brak (POL)
M50
5424.
3161
KOSMALA DARIUSZ
WARSZAWA (POL)
M50
5425.
3173
OLSZEWSKI Marek
Klub Biegacza Lidzbark Warmiński (POL)
M50
5426.
3178
STYPKA Robert
Józefów (POL)
M50
5427.
3188
CIEŚLAK Józef
BiegaczePomagacze (POL)
M50
5428.
3189
ZIELONKA Wiesław
PACCOR-POLSKA (POL)
M50
5429.
3193
HAJDA Marek
Ptakowice (POL)
M50
5430.
3195
GATTI GIOVANNI
ASD BERGAMO STARS ATLETICA (ITA)
M50
5431.
3198
CIESIELSKI Dariusz
Eko-Okna Runners (POL)
M50
5432.
3199
OZDARSKI Krzysztof
Opel Active Team (POL)
M50
5433.
3207
DUBIELAK Roman
Płock (POL)
M50
5434.
3215
SKATULNIK Sławek
PKB Endorfina (POL)
M50
5435.
3219
ZAWIŚLAK Tomasz
Lublin Biega (POL)
M50
5436.
3221
SUŁKOWSKI Piotr
Warszawa (POL)
M50
5437.
3232
STĘPIEŃ Marek
Sulęcin (POL)
M50
5438.
3239
ANDRUSZKIEWICZ Aleksander
Zielonka (POL)
M50
5439.
3241
TOMCZYK Leslaw
Olza Cieszyn (POL)
M50
5440.
3245
KULBACZYŃSKI Jan
LKS KODEŃ (POL)
M50
5441.
3261
SIN Man Yin
Hong Kong (HKG)
M50
5442.
3269
JANISKA Egidijus
Vilnius (LTU)
M50
5443.
3281
ZIELONKA Andrzej
Niezszony (POL)
M50
5444.
3287
BIAŁOGRODZKI Sylwester
Zalesie Górne (POL)
M50
5445.
3303
MORAWSKI Janusz
Kołobrzeg (POL)
M50
5446.
3313
CHLEBEK KRZYSZTOF
STS BIEGATON MIKOŁÓW (POL)
M50
5447.
3324
PASETTO ITALO
G.M. SPORTING CLUB MONDADORI (ITA)
M50
5448.
3338
BOBROWSKI Artur
Poznań (POL)
M50
5449.
3353
BOROWSKI DARIUSZ
Florian Chojnice (POL)
M50
5450.
3364
RUDZKI Grzegorz
Wrocław (POL)
M50
5451.
3389
VALODCHANKA Mikalai
Victoria (BLR)
M50
5452.
3391
DUMOWSKI Krzsztof
Łochowice (POL)
M50
5453.
3394
SZCZEPANEK Piotr
KLUB BIEGACZA JURUND Szczytno (POL)
M50
5454.
3395
MIŚKIEWICZ Piotr
PZU SPORT TEAM (POL)
M50
5455.
3396
RANISZEWSKI Paweł
Niezrzeszony (POL)
M50
5456.
3397
BADURA wojtek
zielonatrafffka i biały puuuch (POL)
M50
5457.
3407
GIUGLIANO alessio
le tartarughe asd (POL)
M50
5458.
3412
KURZAWA Sławomir
T-Mobile Sport Team (POL)
M50
5459.
3419
CATAPANO FELICE
le tartarughe asd (POL)
M50
5460.
3421
STEFAŃSKI Antoni
Lędziny (POL)
M50
5461.
3434
KRUPA Jarosław
BSAC Mokobody (POL)
M50
5462.
3442
GICZEWSKI Grzegorz
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
M50
5463.
3444
MALICKI Boguś
Skarżysko-Kamienna (POL)
M50
5464.
3454
MODZELEWSKI Wiesław
StarglassTeam Ostrołęka (POL)
M50
5465.
3457
MODZELEWSKI Krzysztof
STARGLASS TEAM OSTROŁĘKA (POL)
M50
5466.
3464
KRYSIAK Dariusz
Uniwetsytet Ekonomiczny we Wrocławiu (POL)
M50
5467.
3467
TUROWSKI Wojciech
Ustka (POL)
M50
5468.
3469
VEIKSA Albert
Visaginas (LTU)
M50
5469.
3478
PURA Mirosław
Siemiatycze (POL)
M50
5470.
3482
JĘDRZEJEWSKI Slawomir
Płock (POL)
M50
5471.
3499
SIEMASZKO Jerzy
STRUSIE (POL)
M50
5472.
3505
BOSIŃSKI Jarosław
NTG Polar Road (POL)
M50
5473.
3513
JUSTYNA andrzej
moszczenica (POL)
M50
5474.
3524
RYCHLICKI Waldemar
Augustów (POL)
M50
5475.
3533
DŁUGOŁĘCKI Sławomir
MKB Team Małkinia (POL)
M50
5476.
3550
SZWEDA Piotr
Szlabanowcy Running Team/ Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
M50
5477.
3556
JANKOWSKI Sławomir
Nihgt Runners (POL)
M50
5478.
3562
SZATKO Mariusz
Ekipa z Tarnowa (POL)
M50
5479.
3639
NERYNG Robert
Warszawa (POL)
M50
5480.
3641
GRZELAK tomasz
puławy (POL)
M50
5481.
3685
HETMAŃCZYK Ireneusz
FAST FOOT OPOLE (POL)
M50
5482.
3695
BOHN Mariusz
Piekary Śląskie (POL)
M50
5483.
3706
CHRZANOWSKI czeslaw
myslowicki klub biegaczaNoI (POL)
M50
5484.
3723
BORKOWSKI Tomek
Zwoleń Biega (POL)
M50
5485.
3729
WOJTYNIA PAWEŁ
CZĘSTOCHOWA (POL)
M50
5486.
3730
KORDECKI Waldemar
GOLICE TEAM (POL)
M50
5487.
3733
TYCZKOWSKI Mariusz
Wroclaw marathon team (POL)
M50
5488.
3745
ZOUMAS DIMITRIOS
SPORTS CLUB RUNNING TEAM KIATO (GRE)
M50
5489.
3748
KWIATKOWSKI Maciej
KWIATEK (POL)
M50
5490.
3752
WIĘCKOWSKI Wojciech
Mława (POL)
M50
5491.
3755
ZIÓŁKOWSKI Jacek
Cross Warszawa (POL)
B1
M50
5492.
3760
HACZYK Jarosław
MUAY RUNNING TEAM (POL)
M50
5493.
3764
TOPOLSKI Waldemar
Zabiegani Dobrowolscy (POL)
M50
5494.
3765
SZPITER Tomasz
OLAWS ZŁOTORYJA (POL)
M50
5495.
3773
DOMARADZKI Dariusz
Józefosław (POL)
M50
5496.
3799
MGŁOSIEK Grzegorz
Warszawa (POL)
M50
5497.
3818
SZOSTAKOWSKI Jarosław
Biegamy z Ochotą (POL)
M50
5498.
3819
SULIMA Janusz
Milanówek (POL)
M50
5499.
3843
TRACZ Jerzy
Warszawa (POL)
M50
5500.
3874
RYBKOWSKI Grzegorz
Pruszków (POL)
M50