ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 55 56  57  58 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
5601. 2228 WOLAŃCZUK Marcin Warszawa (POL) M30
5602. 1714 WOLAŃSKA Monika KS ZRYW RADZIEJÓW (POL) K18
5603. 1713 WOLAŃSKI Adam KS ZRYW RADZIEJÓW (POL) M18
5604. 5552 WOLAŃSKI Jan Orzeł Marszowice (POL) M30
5605. 3577 WOLAŃSKI Rafał Truchtacz Mysłowice (POL) M40
5606. 1933 WOŁCZECKI Mateusz Wrocław (POL) M18
5607. 3322 WOŁCZYK Jacek Mniów (POL) M40
5608. 4093 WOŁEK Sławomir Stalowa Wola (POL) M40
5609. 4463 WOLFF Tomasz Z±bki (POL) M30
5610. 2326 WÓŁKIEWICZ Dorota KS Staszewscy (POL) K40
5611. 2327 WÓŁKIEWICZ Paweł KS Staszewscy (POL) M40
5612. 6572 WOLLNY Kamil Eko-Okna runners (POL) M18
5613. 3913 WOLLNY Łukasz Kornice (POL) M18
5614. 1533 WOLNIAK Andrzej BASTER TEAM (POL) M60
5615. 4780 WOLNICKI Jarek Olsztyn (POL) M50
5616. 2760 WOLNIEWICZ Rafal Mszczonow (POL) M30
5617. 2214 WOLNY Łukasz Wolny Team (POL) M30
5618. 3674 WOŁOSEWICZ Paweł Pan Wiatr Szkoła Windsurfingu (POL) M30
5619. 3184 WOŁOSZYN Anna Pysznica (POL) K30
5620. 6620 WOLOWSKI Lech (POL) M40
5621. 1553 WOLSKA Milena RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. (POL) K30
5622. 5619 WOLSKI Dariusz Daro (POL) M30
5623. 2390 WOLSKI Jerzy Niemaniemoge (POL) M40
5624. 1630 WOLSKI Piotr KS Staszewscy (POL) M50
5625. 4318 WOLSKI Rafał Klinika Ruchu (POL) M30
5626. 5675 WOLSKI Tomasz Chełmno (POL) M40
5627. 5152 WONKO ADAM TOMASZÓW MAZOWIECKI (POL) M60
5628. 31 WORTESA Jemelia (ETH) K30
5629. 5150 WOSIEK PAWEŁ OstroBiec (POL) M40
5630. 1492 WOSZCZYK Michał Warszawa (POL) M18
5631. 3495 WOSZCZYNA Andrzej Krapkowice (POL) M30
5632. 2341 WOSZEK Marzena STRUSIE (POL) K40
5633. 2342 WOSZEK Tomasz STRUSIE (POL) M40
5634. 1303 WOTA Robert Giża Team (POL) M50
5635. 1587 WOTA Żaneta Brzegi (POL) K30
5636. 6675 WOZNIAK Tomasz (POL) M30
5637. 3545 WO¬NIAK Adam STS BIEGATON Mikołów (POL) M40
5638. 1428 WO¬NIAK Agnieszka O Co Biega (POL) K30
5639. 1723 WO¬NIAK JANUSZ PORMAT JEDLICZE BIEGA (POL) M50
5640. 1059 WO¬NIAK Łukasz SMART (POL) M40
5641. 6079 WO¬NIAK Marek Florian Chojnice (POL) M50
5642. 3787 WO¬NIAK Michał Czapury (POL) M40
5643. 5733 WO¬NIAK Michał Pruszków (POL) M30
5644. 6650 WO¬NIAK Michał POWER TRAINING (POL) M40
5645. 4836 WO¬NIAK Paweł Universiteit Utrecht (NED) M30
5646. 2932 WO¬NICKI Bartosz Warszawa (POL) M40
5647. 6236 WO¬NICZKA Jolanta Warszawa (POL) K40
5648. 3574 WRAŻEŃ Justyna Olsztyn (POL) K30
5649. 4503 WROBEL Daniel Bestwinka (POL) M30
5650. 5449 WRÓBEL Dariusz Team ZabieganeDni (POL) M40
5651. 1064 WRÓBEL Tomasz ZABIEGANY WOŁOMIN (POL) P M40
5652. 3164 WRÓBLEWSKI Sergiusz WKZ KOZIENICE (POL) M40
5653. 5095 WRÓBLEWSKI Artur Sangrodz (POL) M40
5654. 3298 WRÓBLEWSKI Marcin Rosti Polska (POL) M40
5655. 4972 WRÓBLEWSKI Patryk HB REAVIS (POL) M18
5656. 1700 WRÓBLEWSKI Piotr Sieradzbiega (POL) M40
5657. 1557 WRÓBLEWSKI Robert Lublin (POL) M30
5658. 2998 WRÓBLEWSKI Tomasz Elbl±g (POL) M30
5659. 5511 WRÓBLEWSKI Wojciech SNG WILD DUCKS (POL) M40
5660. 1913 WRONA Anna Brwinów (POL) K30
5661. 3763 WRONA Magdalena Bychawa Runner's (POL) K18
5662. 1989 WRONA mariusz warszawa (POL) M40
5663. 1153 WRONIKOWSKI Alan E.T. (POL) M30
5664. 3988 WROŃSKI Wojciech Orange Polska (POL) M40
5665. 4542 WROTNY Mariusz 8brt (POL) M18
5666. 4475 WRZAL Krzysztof Wrocław (POL) M30
5667. 3893 WRZESIŃSKI Andrzej STS Biegaton Mikołów KIA ETRANS (POL) M50
5668. 882 WRZESIŃSKI Michał Bolid Team Spark (POL) M18
5669. 5051 WRZESIŃSKI Zdzisław OSK SzAŁ (POL) M50
5670. 6242 WRZESZCZ Łukasz SBRT WARSZAWA (POL) M30
5671. 302 WRZE¦NIEWSKI Robert Płock (POL) M40
5672. 5664 WRZYSZCZ Wojciech Lublin (POL) M30
5673. 1458 WUJEK Magdalena Bydgoszcz (POL) K30
5674. 3899 WUJTAK Dominik KGHM ZGRUN (POL) M30
5675. 4241 WYBRANIEC andrzej ks gryf (POL) M60
5676. 5862 WYBRANIEC Marek Siła Marzeń (POL) M30
5677. 4887 WYDRA Mariusz Stare Babice (POL) M40
5678. 1243 WYDRA Marta Poznań (POL) K18
5679. 2547 WYGANOWSKI Andrzej KB Wygan (POL) M70
5680. 1410 WYGLˇDAŁA Michał Warszawa (POL) M30
5681. 3576 WYLĘGA Dominik KS GEPARD KĘPNO (POL) M30
5682. 4202 WYLĘŻEK Paweł Lecymy Dur¶/ OPP Katowice (POL) M18
5683. 1957 WYŁUPEK Tomasz Szakale (POL) M40
5684. 1196 WYPYCH Adam SBRT Warszawa (POL) M40
5685. 4274 WYPYCH Arkadiusz Piotrków Trybunalski (POL) M40
5686. 6464 WYPYCH Radosław maratończyk.pl (POL) M50
5687. 1314 WYPYSIŃSKA Anna G±bin Biega (POL) K30
5688. 1326 WYPYSIŃSKI Rafał G±bin Biega (POL) M30
5689. 4250 WYRˇBKIEWICZ Janusz NO LIMITS (POL) M60
5690. 3301 WYRWAŁ Radosław Z±bki (POL) M30
5691. 6103 WYRWAŁ Krzysztof Radzymin (POL) M40
5692. 214 WYSIŃSKI Piotr ORT (POL) M30
5693. 1238 WYSOCKI Michał ŁódĽ Kocha Sport (POL) M30
5694. 1016 WYSOK Piotr MARATON TEAM (POL) M40
5695. 6004 WYSOKIŃSKI Jerzy Orange Polska (POL) M50
5696. 6579 WYSZOMIRSKI Andrzej Warszawa (POL) M50
5697. 4812 WZIˇTEK Dariusz Baczyński Team (POL) M40
5698. 3332 XYDIAS NIKOLAOS GSK (POL) M40
5699. 1971 YAHAV Inbal Warzsaw (POL) K30
5700. 24 YATOR Gladys (KEN) K18
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.28069401 s

Sponsor główny: