ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
56
57
58
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
5701.
6544
ZAWADA Mateusz
Zarażeni Bólem (POL)
M18
5702.
6545
KROCHMAL Paweł
PL-RUN Team (POL)
M18
5703.
6546
WALCZAK Daniel
BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM (POL)
M40
5704.
6547
PORĘBSKA Paulina
Przysucha (POL)
K30
5705.
6548
TAKEUCHI Satoshi
Drunk Samurai (JPN)
M30
5706.
6549
MALCZYK Artur
Warszawa (POL)
M40
5707.
6550
DANILUK ROBERT
WARSZAWA (POL)
M50
5708.
6551
NIEDZIAŁKOWSKI Patryk
Bydgoskie Okonie (POL)
M18
5709.
6552
BALCERZAK Martyna
AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź (POL)
K18
5710.
6553
GUZIK Łukasz
Go Aptiv! (POL)
M30
5711.
6554
RYBAŁTOWSKI Jakub
Tarchośfiry (POL)
M18
5712.
6555
KREMPA Michał
Spartanie Dzieciom (POL)
M40
5713.
6556
MROZOWSKI Paweł
Orange Polska (POL)
M40
5714.
6557
DROSIO dorota
run a lot (POL)
K40
5715.
6558
BURY Magdalena
Kiełczów (POL)
K30
5716.
6559
CHUDZIK Maciej
JÓZEFÓW (POL)
M40
5717.
6561
MUROZONO Daiki
DAIKIN (JPN)
M18
5718.
6562
SŁOMKA Mateusz
Tomaszów Mazowiecki (POL)
M30
5719.
6563
MAJEWSKI Krystian
JWF (POL)
M30
5720.
6564
DOLIŃSKA Agnieszka
Biegusie (POL)
K40
5721.
6565
ASADOUSKI Kiryl
Accenture Runners Club (POL)
M30
5722.
6566
IWAN Tomasz
Lublin (POL)
M40
5723.
6567
NADULSKA Sylwia
O co biega (POL)
K30
5724.
6568
GRADUS Ilona
Lojewska (POL)
K30
5725.
6569
JÓŹWIK Maciej
Triathlon Serwis (POL)
M30
5726.
6570
MAZUR Daniel
Lublin (POL)
M40
5727.
6572
WOLLNY Kamil
Eko-Okna runners (POL)
M18
5728.
6573
BARAN Mateusz
KS Kanałek (POL)
M18
5729.
6574
PODLES Robert
Cobi Team (POL)
M50
5730.
6575
ZAWADZKI Albert
Goszczyn (POL)
M40
5731.
6576
ŻURAWIŃSKA Ewa
4Faces Running Team / Treningibiegowe.pl (POL)
K30
5732.
6577
LASZCZYK Nadya
Reda (RUS)
K30
5733.
6578
LATOS Paweł
Bydgoszcz (POL)
M30
5734.
6579
WYSZOMIRSKI Andrzej
Warszawa (POL)
M50
5735.
6580
BROWARSKI MARIUSZ
RUNMAN (POL)
M40
5736.
6581
PIGUŁA Daria
Siemianowice Śląskie (POL)
K40
5737.
6582
PRUSACZYK Michał
Piaseczno (POL)
M30
5738.
6583
RADOMSKI Marcin
Biegam W Sfetsze (POL)
M40
5739.
6584
GRABOWSKI Tomasz
Warszawa (POL)
M60
5740.
6585
MALIŃSKI Michał
Warszawa (POL)
M30
5741.
6586
TOMING Tiia
Tallinn (EST)
K30
5742.
6587
FALKOWSKI Piotr
KS Pegaz Piaseczno (POL)
M50
5743.
6588
TORUVERE Kaarel
Estonia (EST)
M30
5744.
6589
THOMAS David
IRTHLINGBOROUGH (GBR)
M30
5745.
6590
BARTOSZEWICZ Kamil
NAPIERAM NA CEL (POL)
M30
5746.
6591
GAWRON Janusz
BRYGADA BEDKIDÓW (POL)
M18
5747.
6592
OLĘDZKI Jacek
(POL)
M40
5748.
6593
KRUK Martina
(POL)
K30
5749.
6594
SUPERNAK Łukasz
Biegaj z Bananem (POL)
M40
5750.
6595
STOLARCZUK Anna
(POL)
K40
5751.
6596
KOŁKOWSKI Andrzej
SPARTANIE DZIECIOM (POL)
M40
5752.
6597
STSTKUS Albinas
(POL)
M40
5753.
6598
KOMOROWSKI Jerzy
(POL)
M18
5754.
6599
BORZYM Tomasz
(POL)
M30
5755.
6602
BAJER Wojciech
(POL)
M30
5756.
6603
ANONIMOWY UCZESTNIK
BLACK HAT ULTRA (POL)
M40
5757.
6604
DĘBOWSKA Lidia
(POL)
K30
5758.
6605
KUBICA Adam
PĘDZĄCE NOŻYCE BYSTRA (POL)
M40
5759.
6606
EBRIL Mikhail
ASICS Frontrunner (POL)
M40
5760.
6607
MOPET Iwona
(POL)
K40
5761.
6608
SKALSKI Tomasz
SCANIA (POL)
M50
5762.
6609
NISSLON Maryk
Night Runner Gliwice (POL)
M30
5763.
6610
KULIŚ Mateusz
(POL)
M18
5764.
6611
KUCHARSKI Łukasz
MUSTANGU MKNIJ (POL)
M30
5765.
6612
CZARNECKI Marcin
Maratonczyk (POL)
M40
5766.
6613
DYMEK Grzegorz
MARATON WARSZAWSKI (POL)
M40
5767.
6614
JAWORSKI Rafał
WKB META LUBLINIEC (POL)
M40
5768.
6615
SZYMCZAK Dawid
(POL)
M30
5769.
6616
OSMOLA-JASNOWSKA Aleksandra
(POL)
K30
5770.
6617
BĄCZEK Jarosław
(POL)
M50
5771.
6618
MALEWICZ Adam
(POL)
M40
5772.
6619
CHALEWICZ Marcin
(POL)
M30
5773.
6620
WOLOWSKI Lech
(POL)
M40
5774.
6621
FLIŚNIK Mirek
GALOPUJĄCA SOCZEWICA (POL)
M30
5775.
6622
LITWINIUK Hanna
(POL)
K30
5776.
6623
OŚMIAŃSKI Kamil
INNOGY RUNNERS (POL)
M40
5777.
6624
PIETRZAK Maciej
(POL)
M30
5778.
6625
BANDEL Adam
Reebok Run Crew LDZ (POL)
M30
5779.
6626
PIOTROWICZ Krzysztof
(POL)
M50
5780.
6627
GUDOWSKI Krystian
GOODRUN (POL)
M30
5781.
6629
JEŻ Paweł
(POL)
M40
5782.
6630
MAZIARZ Krzysztof
(POL)
M30
5783.
6631
KLATA Jan
(POL)
M40
5784.
6632
WIŚNIEWSKI Bartłomiej
JUDO SPORT WALKI Z RAKIEM (POL)
M40
5785.
6633
WITEK Andrzej
140minut.pl/ Wrocławskie JTEN (POL)
M18
5786.
6634
RAJCZYBA Adam
(POL)
M18
5787.
6635
DZIEWULSKA Zofia
Radzymin Run Team (POL)
K30
5788.
6636
BEDNARCZUK Jacek
(POL)
M40
5789.
6637
FILIPEK Anna
(POL)
K18
5790.
6638
MARCHEL Przemek
FUNDACJA JUDO SPORT WALKI Z RAKIEM (POL)
M40
5791.
6639
BUTH Travis
(USA)
M30
5792.
6640
GOŁEBIOWSKI Robert
Biegane z Radomska (POL)
M50
5793.
6641
LANDOWSKI Wojciech
(POL)
M18
5794.
6642
PERKOWSKI Tomasz
EUROCASH (POL)
M30
5795.
6643
DMYTRUK Vladyslav
(UKR)
M18
5796.
6644
PRZYBYSZ Krzysztof
(POL)
M50
5797.
6645
OLSZAK Zenon
Warsaw Run Club (POL)
M50
5798.
6646
KUCHARCZYK Piotr
KS Staszewscy (POL)
M40
5799.
6647
ZAŁĘCKI Michał
LOTOS RUNNING TEAM (POL)
M30
5800.
6648
JESIONEK Michał
MARATON RADOM TEAM (POL)
M30