ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 57 58  59  60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
5801. 4370 ZBUTOWICZ Krzysztof Klub Biegacza Lidzbark Warmiński (POL) M40
5802. 5919 ZBUTOWICZ Łukasz AKB&KLUB BIEGACZA LIDZBRK WARMINSKI (POL) M30
5803. 4694 ZDEBEL Dariusz Lecymy Dur¶ (POL) M50
5804. 101 ZDROJEWSKI Hubert Warszawa (POL) M18
5805. 5159 ZDUNEK Henryk Zb±szyń (POL) M50
5806. 6469 ZDUNEK Michał Eurosoft Team / wkurw_team (POL) M40
5807. 5950 ZEBROWSKA Klaudia Warszawa (POL) K30
5808. 6438 ZEGARTOWSKI Bogusław Kraków (POL) M60
5809. 3615 ZELMANOWICZ JACEK ANTONTEAM (POL) M40
5810. 2144 ZENTELIS Ernestas Jonavos BK Maratonas (LTU) M30
5811. 28 ZENUDA Fantu (ETH) K18
5812. 6764 ZGIERUN Paweł (POL) M18
5813. 2847 ZGLEŃSKI IRENEUSZ PRUSZCZ GDAŃSKI (POL) M40
5814. 3938 ZGODA Mateusz Naprzód Młociny (POL) M18
5815. 2678 ZHANG Liying Poland (POL) K30
5816. 4652 ZHAURONAK Henadzi Viktoria (BLR) M40
5817. 4216 ZHENG HAISHAN Lesnowola (POL) M30
5818. 6031 ZHIVKOPLIAS Erik Uppsala (SWE) M30
5819. 1888 ZICKE Giedre VIP (LTU) K40
5820. 1889 ZICKIS Tomas VIP (LTU) M30
5821. 1310 ZIĘBA Adam Warszawa (POL) M40
5822. 4342 ZIĘBA Agnieszka ŁódĽ (POL) K30
5823. 1229 ZIĘBA Błażej Wilczyce (POL) M40
5824. 6517 ZIĘBA Tomasz JacekBiega Running Team (POL) M40
5825. 4199 ZIĘBORAK Szymon We are all made of stars (POL) M30
5826. 5023 ZIĘCIK Paweł Warszawa (POL) M18
5827. 4778 ZIEJA ANDRZEJ SKAZANI NA SUKCES (POL) M40
5828. 259 ZIELENIECKI Piotr Płock (POL) M30
5829. 3279 ZIELENIEWSKI Filip ŁOWCY WRAŻEŃ (POL) M30
5830. 4413 ZIELIŃSKA Beata Biegnij z Poservice Finteco (POL) K30
5831. 2684 ZIELIŃSKI Andrzej Ożarów Mazowiecki (POL) M40
5832. 5679 ZIELIŃSKI Damian Pilawa (POL) M30
5833. 2729 ZIELIŃSKI Grzegorz Tuczno (POL) M30
5834. 3538 ZIELIŃSKI Jacek Warszawa (POL) M40
5835. 4422 ZIELIŃSKI Jacek Biegnij z Poservice (POL) M40
5836. 6419 ZIELIŃSKI Krzyszof SBRT Bydgoszcz (POL) M40
5837. 6448 ZIELIŃSKI Krzysztof Warszawa (POL) M60
5838. 4630 ZIELIŃSKI MARCIN Feniks PGE Elektrownia Opole (POL) M40
5839. 3894 ZIELIŃSKI Marek AKPB Marmel Toruń (POL) M30
5840. 4571 ZIELIŃSKI Marek Z±bki (POL) M40
5841. 4794 ZIELIŃSKI Mateusz Pruszcz Gdański (POL) M18
5842. 6188 ZIELIŃSKI Michał Opole (POL) M30
5843. 1340 ZIELIŃSKI Mikołaj Warszawa (POL) M18
5844. 1894 ZIELIŃSKI Nicolas OLIMPIASPORT.PL (POL) M18
5845. 4387 ZIELIŃSKI Przemysław Bole¶cin 72. 58-100 ¦widnica (POL) M40
5846. 3622 ZIELIŃSKI Tomasz Velocity Warszawa (POL) M40
5847. 5987 ZIELIŃSKI Tomasz Konstancin-Jeziorna (POL) M40
5848. 3281 ZIELONKA Andrzej Niezszony (POL) M50
5849. 3189 ZIELONKA Wiesław PACCOR-POLSKA (POL) M50
5850. 3839 ZIEMIŃSKI Jakub Częstochowa (POL) M30
5851. 1530 ZIEŃ Klaudia Warszawa (POL) K18
5852. 2903 ZIENIEWSKA Marta Warszawa (POL) K40
5853. 1577 ZIĘTERSKI ROBERT EBIEGI.PL (POL) M40
5854. 4672 ZIMERMAN Adrian ANTONTEAM (POL) M30
5855. 2185 ZIMIŃSKI Zdzisław Orange Polska (POL) M60
5856. 2980 ZIMMERMANN Erik Bad Kreuznach (GER) M40
5857. 5151 ZIMNIEWICZ Jacek Szczytniki (POL) M40
5858. 4841 ZIMNY Marcin Warszawa (POL) M30
5859. 5564 ZIMNY Piotr SAINT-GOBAIN SQUAD (POL) M30
5860. 5415 ZIMNY Steffen Zumax.co (GER) M40
5861. 3330 ZINKO Tomasz @3maj_Tempo (POL) M30
5862. 4692 ZIÓŁEK Magdalena Olej Running Team (POL) K40
5863. 3755 ZIÓŁKOWSKI Jacek Cross Warszawa (POL) B1 M50
5864. 4984 ZIÓŁKOWSKI Wojciech HDK PCK KMP Częstochowa (POL) M30
5865. 4768 ZISIS Miltiadis Warsaw (POL) M50
5866. 334 ZŁOTOWICZ michał poznan (POL) M40
5867. 2719 ZNAMIEC Marcin IPA PAŁAC MOSTOWSKICH KSP (POL) M40
5868. 5395 ZÓŁTKOWSKI Krzysztof górno (POL) M30
5869. 3745 ZOUMAS DIMITRIOS SPORTS CLUB RUNNING TEAM KIATO (GRE) M50
5870. 3743 ZUBALA Rafał Józefosław (POL) M30
5871. 4068 ZUBOWICZ Łukasz Okółek (POL) M18
5872. 5307 ZUBRZYCKI Janusz Laski (POL) M40
5873. 2406 ZWIERZ Małgorzata lublin (POL) K40
5874. 6354 ZWIERZCHOWSKA Katarzyna Warszawa (POL) K40
5875. 4795 ZWIERZCHOWSKI Marcin Warszawa (POL) M18
5876. 914 ZWIERZYŃSKI Tadeusz (POL) M60
5877. 3897 ZWOLAK JOANNA WARSZAWA (POL) K40
5878. 6708 ZWOLAK Krzysztof (POL) M40
5879. 1109 ZWOLAKIEWICZ Przemysław NAJWIĘKSZA ARMIA ¦WIATA (POL) M40
5880. 4977 ZWOLIŃSKI Paweł SebatTeam (POL) M30
5881. 2917 ZYBAŁA Asia LKS Ogniwo Ł±kociny (POL) K30
5882. 3663 ZYCH Klaudiusz Warszawa (POL) M40
5883. 5971 ZYCH Paweł Warszawa (POL) M40
5884. 4119 ZYGA Ewa Lublin Biega (POL) K30
5885. 4462 ZYGA Marcin Niechobrz (POL) M18
5886. 6532 ZYGADŁO Paweł Warszawa (POL) M30
5887. 5899 ZYGMUNT Mateusz Nakło nad Noteci± (POL) M18
5888. 871 ZYGUCKI Jacek #biegamzzyguckim (POL) M50
5889. 3023 ZYSKOWSKI Piotr Lonesome Rider (POL) M40
5890. 5803 ZY¦K ARKADIUSZ KS ARCO ŁAWY (POL) M40
5891. 3010 ŻACH Andrzej MKB TEAM Małkinia (POL) M60
5892. 1420 ŻACZEK Łukasz OstroBiec (POL) M30
5893. 3339 ŻACZKIEWICZ Izabela Skierniewice (POL) K50
5894. 3766 ŻAK Robert Markowi Biegacze (POL) M40
5895. 5088 ŻAK Robert Wieliszew Heron Team (POL) M40
5896. 3570 ŻAMOJTUK Dawid PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK (POL) M30
5897. 2878 ŻARCZYŃSKA Magdalena MAda¶ team (POL) K18
5898. 6706 ŻARDUS Darek (USA) M40
5899. 1815 ŻARŁAK Konrad Arcadis Sport Club (POL) M30
5900. 4022 ŻARNICKI Kamil Stay Insane / Crossfit Z16 (POL) M30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.32693505 s

Sponsor główny: