ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZY¬NI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidz±cy
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
57
58
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
5801.
1986
MELANIUK Mirosław
Lublin (POL)
M60
5802.
1995
PETELSKI Paweł
Cross Warszawa (POL)
B2
M60
5803.
2032
SZCZYPKOWSKI Hieronim
Ostrów Wlkp (POL)
M60
5804.
2083
ZAREMBA Janusz
Złote Kłosy Kołaczkowo (POL)
M60
5805.
2127
BOJAROWSKI Jacek
Warszawa (POL)
M60
5806.
2142
IWANICKI Władysław
Lubelski Węgiel Bogdanka (POL)
M60
5807.
2151
SÓJKA Paweł
Alpenverein (POL)
M60
5808.
2183
SULOWSKI Władysław
Marysin (POL)
M60
5809.
2185
ZIMIŃSKI Zdzisław
Orange Polska (POL)
M60
5810.
2330
FAŁATOWICZ Ryszard
OTWOCK (POL)
M60
5811.
2333
PIŁAT Jerzy
BBL Wydminy (POL)
M60
5812.
2334
SZYRWIŃSKI Andrzej
Warszawa (POL)
M60
5813.
2426
BURZYKOWSKI Stanisław
Lublin (POL)
M60
5814.
2429
STASZEWSKI Leszek
Lincoln Electric Bester Run Team Bielawa (POL)
M60
5815.
2491
BOŻEK Edward
Milanówek (POL)
M60
5816.
2655
SZPERA Krzysztof
KS Maraton Ostrów Wlkp. (POL)
M60
5817.
2666
URBAŃSKI Zbyszek
Rawa Mazowiecka (POL)
M60
5818.
2768
BIEDERKA Zbigniew
Paprotnia (POL)
M60
5819.
2780
BERNACKI Zbigniew
Grodziski Klub Biegacza (POL)
M60
5820.
2816
SZAŁOWSKI Andrzej
Pipidów Duży (POL)
M60
5821.
2893
SIERANT Marian
Żółtokrólewscy (POL)
M60
5822.
2899
¦WIERCZYŃSKI Zbigniew
OKSWiM (POL)
B1
M60
5823.
2925
STACHOWIAK RYSZARD
senior53 (POL)
M60
5824.
2955
WOJDAT Lech
kbp pasja (POL)
M60
5825.
3010
ŻACH Andrzej
MKB TEAM Małkinia (POL)
M60
5826.
3015
BONIEWSKI Lech
Glinojeck (POL)
M60
5827.
3024
WALCZAK Tadeusz
Bydgoszcz (POL)
M60
5828.
3027
OSIŃSKI Stanisław
niestowarzyszony (POL)
M60
5829.
3030
JASIŃSKI WALDEMAR
WARSZAWA (POL)
M60
5830.
3051
NARTOWSKI Jan
MORT! (POL)
M60
5831.
3088
CZERNIK Andrzej
Zabrze (POL)
M60
5832.
3270
CHLEBICKI Przemysław
Warszawa (POL)
M60
5833.
3329
KU¬MA MIROSŁAW
PSSE Siedlce (POL)
M60
5834.
3403
MAROLO GIUSEPPE
ASD LE TARTARUGHE (POL)
M60
5835.
3410
FLORIO FRANCESCO
le tartarugheasd (POL)
M60
5836.
3417
COZZOLINO govanni
le tartarughe asd (POL)
M60
5837.
3422
KAJAK Mirosław
Truchtacz.pl (POL)
M60
5838.
3423
BOROWSKI Andrzej
Rozbiegane Działdowo (POL)
M60
5839.
3433
ZALEWSKI Franciszek
Tuptu¶ Otwock (POL)
M60
5840.
3525
BEDNARZAK TADEUSZ
YULO RUN TEAM SIEDLCE (POL)
M60
5841.
3542
ŁUŃSKI Zbigniew
Klub Biegacza Mr±gowo (POL)
M60
5842.
3683
GRZYBAŁA Andrzej
KR-B Eko Łomża (POL)
M60
5843.
3731
CZYŻ Marek
Szydłowiec (POL)
M60
5844.
3782
BŁASZCZYK Krzysztof
Rozka TEAM (POL)
M60
5845.
3970
BRZOZOWSKI Andrzej
KKB (POL)
M60
5846.
4003
AMBROSIO ARCANGELO
asd ATLETICA SAN GIUSEPPE (POL)
M60
5847.
4064
BELOWSKI Leszek
Chemik NOXY Puławy (POL)
M60
5848.
4143
TOMACKI Mirosław
Bydgoszcz (POL)
M60
5849.
4197
ZˇBEK Marek
Warszawa (POL)
M60
5850.
4241
WYBRANIEC andrzej
ks gryf (POL)
M60
5851.
4250
WYRˇBKIEWICZ Janusz
NO LIMITS (POL)
M60
5852.
4297
GÓRNICKI Marek
WETERANI RP (POL)
M60
5853.
4345
MACIEJEWSKI Janusz
Sobików (POL)
M60
5854.
4353
SVENSSON Hakan
Mölndal (SWE)
M60
5855.
4360
FLORECKI Zbigniew
Warszawa (POL)
M60
5856.
4375
FLOOD John
Wettingen (SUI)
M60
5857.
4379
MUSSUR Henryk
KKB MOSIR Krosno (POL)
M60
5858.
4418
RUCHOMSKI Wieaław
Kielce (POL)
M60
5859.
4419
ROKICKI Tomasz
Białystok (POL)
M60
5860.
4421
KWA¦NIEWSKI Benedykt
ZABIEGANI OLSZTYN (POL)
M60
5861.
4527
GRZEGOREK Jerzy
Trzebnica (POL)
M60
5862.
4568
OLĘDZKI Janusz
WUM (POL)
M60
5863.
4587
KRYPA Jan
Warszawa (POL)
M60
5864.
4632
JASEK Tadeusz
PZLAM (POL)
M60
5865.
4657
SZWEDA MAREK
brak (POL)
M60
5866.
4676
KUCZKOWSKI Jerzy
Biegnij Juras Biegnij (POL)
M60
5867.
4699
LACHERA Bogusław
Night Runners Zabrze (POL)
M60
5868.
4793
JAWORSKI marek
niezrzeszony (POL)
M60
5869.
4804
GAZARKIEWICZ ANTONI
BHMW_GDYNIA (POL)
M60
5870.
4880
NIED¬WIADEK Czesław
NiedĽwiadki Running Team (POL)
M60
5871.
4896
KUREK Andrzej
Warszawa (POL)
M60
5872.
4989
BIZIUK Ihar
Victoria (BLR)
M60
5873.
5057
WÓJCIK Wiesław
Chociwel (POL)
M60
5874.
5087
JAGIEŁŁO Krzysztof
Warszawa (POL)
M60
5875.
5109
DOLBIK IHAR
run4fun (BLR)
M60
5876.
5152
WONKO ADAM
TOMASZÓW MAZOWIECKI (POL)
M60
5877.
5287
SAGONAS CHRISTOS
MARATHON CLUB (GRE)
M60
5878.
5320
TKACZUK Eugeniusz
Bielsk Podlaski (POL)
M60
5879.
5335
NOWOSIELSKI Marek
Biegam dla Marcinka (POL)
M60
5880.
5354
WALENCIK Marek
Pionki (POL)
M60
5881.
5393
LENART Zdzisław
Płock (POL)
M60
5882.
5411
SKÓRSKI Stanisław
RAZ Szczecin (POL)
M60
5883.
5461
DECYK Leszek
Team Kopeć (POL)
M60
5884.
5467
KACPROWSKI Tadeusz
Warszawa (POL)
M60
5885.
5513
OŁDAKOWSKI Leszek
Panewniki (POL)
M60
5886.
5520
DYKIERT Ryszard
Stowarzyszenie Aktywni znad Rospudy (POL)
M60
5887.
5529
KOSOWSKI JANUSZ
AKM OLSZTYN /sklepbiegacza.pl (POL)
M60
5888.
5598
PIELACHOWSKI Piotr
Boso ale w ostrogach (POL)
M60
5889.
5605
ŁANCUCKI Stanislaw
Stalowowolski Klub Biegacza (POL)
M60
5890.
5618
WACH Zdzisław
Augustów (POL)
M60
5891.
5639
DORYWALSKI MAREK
O¦WIĘCIM (POL)
M60
5892.
5666
DUBIŃSKI Bogdan
Warszawa (POL)
M60
5893.
5727
JOCHYM Witold
Warszawa (POL)
M60
5894.
5753
KARKUT Krzysztof
KitkiZojkiiSzarlotki (POL)
M60
5895.
5783
WI¦NIEWSKI Andrzej
Klub Biegacza PLL LOT (POL)
M60
5896.
5883
KOWALSKI Henryk
SKOK Chmielewskiego/ LSB (POL)
M60
5897.
5906
GIPSIAK Andrzej
Legionowo (POL)
B2
M60
5898.
5952
SKAKLUK Jan
KB Legionowo (POL)
M60
5899.
5977
WEGNER Marek
TKKF Więcbork (POL)
M60
5900.
6107
SKOMSKI Krzysztof
Negatyw (POL)
M60