ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
57
58
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
5801.
6649
DARSKI Rafał
RECAMIERE (POL)
M50
5802.
6650
WOŹNIAK Michał
POWER TRAINING (POL)
M40
5803.
6651
MODLISZEWSKI Przemysław
(POL)
M40
5804.
6652
LENDZIOSZEK Mateusz
(POL)
M30
5805.
6653
OLKO Patryk
(POL)
M18
5806.
6654
ŁUKASZUK Michał
(POL)
M30
5807.
6655
MIELCZAREK Przemysław
(POL)
M40
5808.
6656
GARBACZ Piotr
obiegUWka (POL)
M30
5809.
6657
MIKŁASZEWICZ Aleksandra
(POL)
K18
5810.
6658
PIERZCHANOWSKI Maciej
10 WPsam (POL)
M40
5811.
6659
KRZYWICKI Paweł
(POL)
M40
5812.
6660
NIEMCZYK Kazimierz
(POL)
M50
5813.
6661
JANIEC Marcin
(POL)
M40
5814.
6662
ŁUKOMSKI Janusz
PKO BANK POLSKI (POL)
M40
5815.
6663
WIDEŁ Sławomir
(POL)
M30
5816.
6664
UCZESTNIK ANONIMOWY
(POL)
K30
5817.
6665
TOMCZAK Ewa
(POL)
K30
5818.
6666
SMOLAK Agata
(POL)
K30
5819.
6667
PIETRZAK Jacek
DWOT (POL)
M40
5820.
6668
OWCZAREK Beata
(POL)
K18
5821.
6669
ŁĘCZYCKI Łukasz
JUDO LEMUR (POL)
M30
5822.
6670
KOWALIK Daniel
JUDO LEMUR (POL)
M30
5823.
6671
ŻOLINAS Maciej
AKS POLONIA WARSZAWA (POL)
M30
5824.
6672
POLAK Mateusz
(POL)
M30
5825.
6673
GOZDAN Dariusz
(POL)
M40
5826.
6674
ŚLIWKA Arkadiusz
(POL)
M40
5827.
6675
WOZNIAK Tomasz
(POL)
M30
5828.
6676
GOLEC Rafał
(POL)
M40
5829.
6677
KRAS Adam
(POL)
M40
5830.
6678
SKŁADANOWSKA Beata
EUROCASH (POL)
K30
5831.
6679
ŁASAK Tomek
Żórawski Team (POL)
M18
5832.
6680
STASZEWSKI Paweł
Żórawski Team (POL)
M30
5833.
6681
MICHALAK Remigiusz
Żórawski Team (POL)
M30
5834.
6682
RONIARSKI Adam
Żórawski Team (POL)
M40
5835.
6683
OBRZUD Katarzyna
Żórawski Team (POL)
K30
5836.
6684
OBRZUD Krzysztof
Żórawski Team (POL)
M40
5837.
66
KROCHMAL Paweł
Żórawski Team (POL)
M18
5838.
6686
SZUFNARA Adrian
(POL)
M18
5839.
6687
GUTKOWSKI Jakub
(POL)
M30
5840.
65
ŻOCHOWSKI Daniel
Żórawski Team (POL)
M18
5841.
6689
STANCO Mariola
Żórawski Team (POL)
K30
5842.
6690
JUKIEL Jarosław
(POL)
M50
5843.
6691
SMYK Kamil
Żórawski Team (POL)
M30
5844.
6692
REMBOWSKI Jacek
(POL)
M70
5845.
6693
DI TERLIZZI Giuseppe Leonardo
(POL)
M50
5846.
6694
IZUMI Teppei
(JPN)
M30
5847.
6695
SULIK Paweł
(POL)
M40
5848.
6696
TUROWSKI Marek
(POL)
M40
5849.
6697
PAWLUK Daria
(POL)
K18
5850.
6698
MUCHA Adrian
(POL)
M18
5851.
6699
DWORAK Paweł
(POL)
M40
5852.
6700
DOBRZAŃSKI Jakub
(POL)
M40
5853.
6701
CELIŃSKI Aleksander
BYLEDOBIEC ANIN / LINGARO RUNNIG TEAM (POL)
M30
5854.
6702
SŁOCKI Jarosław
(POL)
M50
5855.
6703
ONYSZCZUK Jarosław
(POL)
M40
5856.
6704
BIENIEK Krzysztof
MORT. SOLDENT (POL)
M40
5857.
6705
GOŁĘBIEWSKI Aleksander
(POL)
M30
5858.
6706
ŻARDUS Darek
(USA)
M40
5859.
6707
KACZOR Tomasz
(POL)
M40
5860.
6708
ZWOLAK Krzysztof
(POL)
M40
5861.
6709
MULARSKI Sławomir
(POL)
M50
5862.
6710
POLAŃSKI Piotr
ASICS FrontRunner Poland (POL)
M50
5863.
6711
KORNOBIS Monika
ASICS FrontRunner Poland (POL)
K18
5864.
6712
KRUGER Stelam
(GER)
M30
5865.
6713
GRZESZUK Konrad
(POL)
M30
5866.
6714
PILAS Maciej
(POL)
M18
5867.
6715
KOWALSKI Józef
(POL)
M50
5868.
6716
SZCZYGIEŁ Emil
(POL)
M18
5869.
6717
BARKSHENSKI Roman
(POL)
M40
5870.
6719
MONTEWKA Łukasz
(POL)
M30
5871.
6720
KASKA-ŁOBODOWSKA Ewelina
RaceFighter Gosir Dębe Wielkie (POL)
K30
5872.
6721
KUDELSKI Tomasz
Ślęzak Team (POL)
M40
5873.
6722
KRÓL Marcin
(POL)
M18
5874.
6723
DUBIELECKI Mariusz
(POL)
M30
5875.
6724
DZIUMAK Jakub
(POL)
M18
5876.
6725
PAWLICKI Aleksander
(POL)
M18
5877.
6726
WOLAK Anna
(POL)
K30
5878.
6727
GÓRZYŃSKA Anna
OTK RZEŹNIK (POL)
K40
5879.
6728
SAKIEWICZ Ignacy
(POL)
M18
5880.
6729
TREMBECKI Tomasz
M.I.L.A. Nowa Iwiczna (POL)
M40
5881.
6730
ANONIMOWY UCZESTNIK
(POL)
M40
5882.
6731
AUSTIN Graham
(AUS)
M40
5883.
6732
PAWLAK Jakub
#TEAMHOLO (POL)
M30
5884.
6733
FAJDEK Adam
(POL)
M30
5885.
6734
KALINOWSKI Zbigniew
(POL)
M50
5886.
6735
DETKO Artur
(POL)
M70
5887.
6736
SZYNDLER Artur
(POL)
M18
5888.
6737
KOWALSKI Tomasz
FALUN DAFA (POL)
M40
5889.
6738
ZABŁOCKI Jakub
JUDO LEMUR (POL)
M40
5890.
6740
PŁASKOCIŃSKI Marek
(POL)
M40
5891.
6741
ZADROŻNY Andrzej
JUDO LEMUR (POL)
M30
5892.
6742
KLIMCZYŃSKI Marek
(POL)
M50
5893.
6743
MALEŃCZYK Sylwester
(POL)
M30
5894.
6744
MAŁKOWSKA Maria
(POL)
K40
5895.
6745
PTASZNIK Maciej
DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL)
M40
5896.
6746
JANUCHTA Tomasz
(POL)
M40
5897.
6747
KORDEK Jan
(POL)
M60
5898.
6748
DOMAŃSKI Bartłomiej
(POL)
M40
5899.
6749
PAŚNIKOWSKI Marcin
(POL)
M18
5900.
6750
JEDZRZEJCZYK Mateusz
(POL)
M18