ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 57 58  59  60 61 . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
5801 18087 DZIUBECKI Jakub Warszawa (POL) 3929 M (3096) 00:43:48 +29:04 00:28:51 09:45:00.14
5802 18348 ¦WIˇTNICKI Krzysztof Warszawa (POL) 3930 M (3405) 00:43:48 +29:04 00:29:37 09:45:00.43
5803 18213 GODLEWSKA-SUSICKA Monika Live Well at Citi (POL) 1873 K (1840) 00:43:49 +29:05 00:31:58 09:45:01.96
5804 19098 JAWORSKI Dominik Live well at citi (POL) 3931 M (4013) 00:43:50 +29:06 00:32:00 09:45:02.05
5805 11137 BOROWSKA Dorota Warszawa (POL) 1874 K (1960) 00:43:50 +29:06 00:32:23 09:45:02.05
5806 17630 SUSICKI Wiktor Live Well at Citi (POL) 3932 M (4011) 00:43:50 +29:06 00:31:59 09:45:02.15
5807 17812 CHMIELEWSKI Tadeusz BBL Wydminy (POL) 3933 M (3447) 00:43:50 +29:06 00:29:45 09:45:02.54
5808 16226 LIS Alicja Warszawa (POL) 1875 K (904) 00:43:51 +29:07 00:28:39 09:45:03.02
5809 11977 BOTTE Jean-Yves KOŃSKIE (FRA) 3934 M (4217) 00:43:51 +29:07 00:33:17 09:45:03.46
5810 17795 DEJA-ZGÓDKA Anna Radom (POL) 1876 K (2091) 00:43:52 +29:08 00:33:01 09:45:04.15
5811 19145 PŁOWA¦ Angelika (POL) 1877 K (1900) 00:43:52 +29:08 00:32:11 09:45:04.34
5812 12036 PAWLICKI Robert Warszawa (POL) 3935 M (4229) 00:43:53 +29:09 00:33:26 09:45:05.08
5813 13581 SZYMANSKI Marcin Warszawa (POL) 3936 M (4111) 00:43:53 +29:09 00:32:33 09:45:05.27
5814 13587 FILIKS Adrianna Warszawa (POL) 1878 K (2003) 00:43:53 +29:09 00:32:33 09:45:05.52
5815 12770 PAWLICKA Agnieszka Warszawa (POL) 1879 K (1163) 00:43:53 +29:09 00:29:33 09:45:05.57
5816 14200 USAREK Karolina Vege Runners (POL) 1880 K (1921) 00:43:53 +29:09 00:32:16 09:45:05.82
5817 15499 MAJEWSKA Anna Warszawa (POL) 1881 K (2056) 00:43:53 +29:09 00:32:47 09:45:05.94
5818 18133 JĘDRZEJEWSKA Dominika Live Well at Citi (POL) 1882 K (2124) 00:43:54 +29:10 00:33:10 09:45:06.18
5819 17793 BIELSKA Agnieszka ACCS (POL) 1883 K (2066) 00:43:54 +29:10 00:32:51 09:45:06.40
5820 18163 JĘDRZEJEWSKI Rafał Warszawa (POL) 3937 M (4203) 00:43:54 +29:10 00:33:11 09:45:06.41
5821 17749 GUCWA Zbigniew Live Well at City (POL) 3938 M (3444) 00:43:54 +29:10 00:29:44 09:45:06.91
5822 12728 KRZYSIAK ANNA OWCZARNIA (POL) 1884 K (1198) 00:43:55 +29:11 00:29:42 09:45:07.04
5823 18291 PIOTROWSKA Katarzyna Live Well at Citi (POL) 1885 K (1216) 00:43:55 +29:11 00:29:44 09:45:07.14
5824 17900 MACHNICKA Sylwia Live Well at Citi (POL) 1886 K (1217) 00:43:55 +29:11 00:29:44 09:45:07.17
5825 18456 CZERCZAK Andrzej Live well at Citi (POL) 3939 M (4207) 00:43:55 +29:11 00:33:13 09:45:07.19
5826 12468 JEDYNAK Paweł Warszawa (POL) 3940 M (4346) 00:43:56 +29:12 00:34:40 09:45:08.01
5827 11066 MIKULSKA Agnieszka Jagoda i Przyjaciele (POL) 1887 K (1791) 00:43:56 +29:12 00:31:48 09:45:08.03
5828 16620 SYBILSKA Justyna Ideabank (POL) 1888 K (2164) 00:43:56 +29:12 00:33:20 09:45:08.07
5829 17336 BˇK Marcin Pruszków (POL) 3941 M (4107) 00:43:56 +29:12 00:32:31 09:45:08.12
5830 17589 SROKA Paweł TakeSteps Paweł Sroka (POL) 3942 M (3330) 00:43:56 +29:12 00:29:23 09:45:08.15
5831 12210 RYBAKIEWICZ Zbigniew Warszawa (POL) 3943 M (4268) 00:43:56 +29:12 00:33:47 09:45:08.21
5832 10411 KUPIJAJ Nikola Bytom (POL) 1889 K (1012) 00:43:56 +29:12 00:29:04 09:45:08.26
5833 10488 KĘPCZYŃSKI Adam Płock (POL) 3944 M (3364) 00:43:56 +29:12 00:29:30 09:45:08.35
5834 12204 SIDOR Paweł Warszawa (POL) 3945 M (4270) 00:43:56 +29:12 00:33:47 09:45:08.59
5835 12117 BACIOR Michał Warszawa (POL) 3946 M (4272) 00:43:56 +29:12 00:33:48 09:45:08.62
5836 17558 KOŁECKI Adam Warszawa (POL) 3947 M (4165) 00:43:57 +29:13 00:32:52 09:45:09.47
5837 11502 BUDNIAK Wojciech Warszawa (POL) 3948 M (4157) 00:43:57 +29:13 00:32:48 09:45:09.58
5838 12331 SEREK Justyna starachowice (POL) 1890 K (2300) 00:43:57 +29:13 00:34:05 09:45:09.67
5839 13361 GEMBALA Łukasz Warszawa (POL) 3949 M (3459) 00:43:57 +29:13 00:29:48 09:45:09.75
5840 17337 BULAS Ewelina Pruszków (POL) 1891 K (2013) 00:43:58 +29:14 00:32:36 09:45:10.15
5841 16472 GURSZPIT Joanna Warszawa (POL) 1892 K (1001) 00:43:58 +29:14 00:29:00 09:45:10.43
5842 10503 BRAŃSKA Wioletta Racibórz (POL) 1893 K (2227) 00:43:58 +29:14 00:33:40 09:45:10.51
5843 12323 WZOREK KAMILA STARACHOWICE (POL) 1894 K (2301) 00:43:58 +29:14 00:34:06 09:45:10.71
5844 13528 MAJEWSKI Tomasz Klub Biegacza RTV Euro AGD (POL) 3950 M (4241) 00:43:59 +29:15 00:33:33 09:45:11.21
5845 14147 ROSA Artur Zielonka (POL) 3951 M (4185) 00:43:59 +29:15 00:33:00 09:45:11.26
5846 14079 HARTMAN JOANNA Dystans cLubomia (POL) 1895 K (1999) 00:43:59 +29:15 00:32:32 09:45:11.47
5847 13297 KOWIESKI Paweł Słupsk (POL) 3952 M (3347) 00:43:59 +29:15 00:29:27 09:45:11.75
5848 12627 BOGDANOWICZE Jacek Ja pier**** co ja robię (POL) 3953 M (3354) 00:43:59 +29:15 00:29:28 09:45:11.77
5849 12623 BOGDANOWICZ Beata Bbl słupsk (POL) 1896 K (1138) 00:43:59 +29:15 00:29:29 09:45:11.95
5850 14207 CZERNIECKA JUDYTA Dystans cLubomia (POL) 1897 K (2001) 00:44:00 +29:16 00:32:33 09:45:12.06
5851 15956 LESZCZYŃSKA Beata ORPEA (POL) 1898 K (2524) 00:44:00 +29:16 00:36:14 09:45:12.10
5852 15442 LEJK Dariusz Warszawa (POL) 3954 M (3357) 00:44:00 +29:16 00:29:29 09:45:12.13
5853 18230 BIELICKA Klaudia Warszawa (POL) 1899 K (2086) 00:44:00 +29:16 00:33:00 09:45:12.45
5854 12638 RUCIŃSKA Elżbieta Nowa Iwiczna (POL) 1900 K (2025) 00:44:01 +29:17 00:32:41 09:45:13.10
5855 17480 RYBCZYŃSKI Marcin Warszawa (POL) 3955 M (3188) 00:44:01 +29:17 00:29:06 09:45:13.11
5856 17481 KTITAROVA Alina Warszawa (UKR) 1901 K (1029) 00:44:01 +29:17 00:29:07 09:45:13.13
5857 12707 SKARZYŃSKI ADAM WARSZAWA (POL) 3956 M (4074) 00:44:01 +29:17 00:32:20 09:45:13.13
5858 14447 PADZIK Paweł Sękocin Nowy (POL) 3957 M (4075) 00:44:01 +29:17 00:32:20 09:45:13.47
5859 14995 LANKOWSKI Tomasz Kielce (POL) 3958 M (3455) 00:44:01 +29:17 00:29:47 09:45:13.67
5860 14667 PADZIK Dorota Raszyn (POL) 1902 K (1951) 00:44:01 +29:17 00:32:21 09:45:13.79
5861 15560 SADOCH Aneta Warszawa (POL) 1903 K (1987) 00:44:01 +29:17 00:32:28 09:45:13.93
5862 11719 PIOTROWSKA-KRZAK Elżbieta CS Group Runners Team (POL) 1904 K (2158) 00:44:02 +29:18 00:33:18 09:45:14.09
5863 15092 HAJDUK Monika Żyrardów (POL) 1905 K (2411) 00:44:02 +29:18 00:34:53 09:45:14.41
5864 18753 JARACZEWSKI Filip Warszawa (POL) 3959 M (2923) 00:44:02 +29:18 00:28:25 09:45:14.65
5865 12629 IWANEK Piotr Łopuszno (POL) 3960 M (3122) 00:44:02 +29:18 00:28:56 09:45:14.85
5866 17113 DAROWSKI Jan Staszów (POL) 3961 M (4338) 00:44:02 +29:18 00:34:33 09:45:14.92
5867 13706 BOCZKIEWICZ Krzysztof Warszawa (POL) 3962 M (4112) 00:44:02 +29:18 00:32:33 09:45:14.94
5868 15562 KAMIŃSKI Przemysław Warszawa (POL) 3963 M (4106) 00:44:03 +29:19 00:32:31 09:45:15.01
5869 15523 ANTONOWICZ Dominik Mazowsze Biega (POL) 3964 M (3152) 00:44:03 +29:19 00:29:01 09:45:15.28
5870 17119 DAROWSKA Anna Staszów (POL) 1906 K (2361) 00:44:03 +29:19 00:34:34 09:45:15.38
5871 16359 RUTKA Łukasz Aleksandrówka (POL) 3965 M (3295) 00:44:03 +29:19 00:29:17 09:45:15.54
5872 10806 BRONIEK Wojciech (POL) 3966 M (4514) 00:44:03 +29:19 00:39:49 09:45:15.78
5873 10807 BRONIEK Edyta (POL) 1907 K (2652) 00:44:03 +29:19 00:39:49 09:45:15.85
5874 14045 WˇSOWICZ Agnieszka Warszawa (POL) 1908 K (1284) 00:44:03 +29:19 00:29:56 09:45:15.92
5875 14514 WIECZOREK Paweł Łomianki (POL) 3967 M (3465) 00:44:03 +29:19 00:29:49 09:45:15.92
5876 16536 PIKIES Agnieszka Warszawa (POL) 1909 K (2112) 00:44:04 +29:20 00:33:06 09:45:16.34
5877 17926 ZARZYCKA Magdalena Warszawa (POL) 1910 K (2030) 00:44:04 +29:20 00:32:42 09:45:16.47
5878 12191 WIELGO Piotr Warszawa (POL) 3968 M (3468) 00:44:04 +29:20 00:29:50 09:45:16.59
5879 12247 DEMSKI Piotr ZSP Sława (POL) 3969 M (4261) 00:44:04 +29:20 00:33:43 09:45:16.60
5880 14633 CHRABAŁOWSKI Łukasz Warszawa (POL) 3970 M (3493) 00:44:05 +29:21 00:29:54 09:45:17.50
5881 12928 KALINSKI Kamil Orlen (POL) 3971 M (4302) 00:44:05 +29:21 00:34:05 09:45:17.54
5882 13588 WAWIERNIA Bogdan Piła (POL) 3972 M (4183) 00:44:05 +29:21 00:32:59 09:45:17.64
5883 16264 TWÓRZ Magdalena Akademia Holistyczna (POL) 1911 K (1069) 00:44:05 +29:21 00:29:14 09:45:17.69
5884 13586 TYMOSIAK KAMILA Spójnia Białe Błota (POL) 1912 K (2089) 00:44:05 +29:21 00:33:00 09:45:17.71
5885 19192 RUIZ Felipe (POL) 3973 M (3489) 00:44:05 +29:21 00:29:53 09:45:17.72
5886 18977 VARGA Du¶an GLADIATOR (POL) 3974 M (4316) 00:44:05 +29:21 00:34:15 09:45:17.78
5887 12810 ZIĘBA Zbigniew PADŁ NA RYJ TEAM (POL) 3975 M (3230) 00:44:06 +29:22 00:29:10 09:45:18.08
5888 16393 SIEBERS Karol MAG INSTAL (POL) 3976 M (2913) 00:44:06 +29:22 00:28:24 09:45:18.27
5889 16513 ZARZYCKA Anna Warszawa (POL) 1913 K (1073) 00:44:06 +29:22 00:29:15 09:45:18.33
5890 11785 PAMUŁA Magdalena Strzyżów (POL) 1914 K (811) 00:44:06 +29:22 00:28:13 09:45:18.61
5891 16235 WI¦NIEWSKA Agnieszka Wołomin (POL) 1915 K (1083) 00:44:07 +29:23 00:29:18 09:45:19.25
5892 16505 ROHOZA Adam IDEA BANK (POL) 3977 M (3262) 00:44:07 +29:23 00:29:13 09:45:19.64
5893 16222 DYBEK-TOMASZEWSKA Magdalena Halinów (POL) 1916 K (2180) 00:44:07 +29:23 00:33:24 09:45:19.69
5894 16927 HEMPEREK Dominik Mińsk Mazowiecki (POL) 3978 M (3297) 00:44:07 +29:23 00:29:17 09:45:19.72
5895 11124 BAJOREK Jacek IZBI KONSULTING (POL) 3979 M (4289) 00:44:07 +29:23 00:33:56 09:45:19.82
5896 12739 BIANCO pasquale asd podismo benevento (POL) 3980 M (4021) 00:44:07 +29:23 00:32:02 09:45:19.88
5897 16292 KANIEWSKA Zofia Warszawa (POL) 1917 K (2565) 00:44:07 +29:23 00:37:04 09:45:19.93
5898 17830 KOBIERZYCKI Jacek Płock (POL) 3981 M (3393) 00:44:08 +29:24 00:29:35 09:45:20.26
5899 14747 STRZECHA Anna Warszawa (POL) 1918 K (1168) 00:44:08 +29:24 00:29:34 09:45:20.35
5900 17122 BOCZKIEWICZ Agnieszka warszawa (POL) 1919 K (2019) 00:44:08 +29:24 00:32:38 09:45:20.57
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.48213601 s

Sponsor główny: