ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . 5 6  7  8 9 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
601. 5821 CHENG WAN KEE SHATIN (HKG) M50
602. 17 CHERUIYOT Johnathan Kipkogei ADIDAS (KEN) M30
603. 6253 CHILCZUK Piotr lekarz biega (POL) M30
604. 3313 CHLEBEK KRZYSZTOF STS BIEGATON MIKOŁÓW (POL) M50
605. 3265 CHLEBICKA Marta Warszawa (POL) K18
606. 3270 CHLEBICKI Przemysław Warszawa (POL) M60
607. 1041 CHLEBOWSKA Magdalena Biegajnia Poznań (POL) K40
608. 4130 CHLIPALA Kinga Tarnów (POL) K30
609. 3961 CHLIPAŁA-DOBOSZ Karolina Tarnów (POL) K30
610. 6118 CHŁOPEK Kazimierz Nowa Huta Team (POL) M40
611. 3277 CHŁOSTA Bartłomiej Anbi-Tech Precision CNC Machining (POL) M30
612. 6133 CHMIEL Kamil Warszawa (POL) M18
613. 894 CHMIEL Michał (POL) M40
614. 5735 CHMIEL Michał LG Running Team (POL) M30
615. 6360 CHMIEL Piotr Czarnecki Run Team (POL) M40
616. 4979 CHMIELEWSKA Bożena TSA Sandomierz (POL) K50
617. 1982 CHMIELEWSKA Eliza Września (POL) K30
618. 2736 CHMIELEWSKI Antoni Międzyrzecka Grupa Biegowa M.O.S.i R. (POL) M70
619. 2730 CHMIELEWSKI Bartosz Rypin (POL) M30
620. 2548 CHMIELOWIEC Zofia Brak (POL) K30
621. 852 CHMIELOWIEC Daniel Gorlicka Grupa Biegowa (POL) M30
622. 4607 CHOCHOŁ Artur Brak (POL) M40
623. 5097 CHODAKIEWICZ Dawid Złoczew (POL) M30
624. 2393 CHODKOWSKI Krzysztof Warszawa (POL) M30
625. 2059 CHODNICKI Radosław Warszawa (POL) M40
626. 1462 CHODUN Agnieszka Lublin (POL) K40
627. 1461 CHODUN Marek Lublin (POL) M40
628. 3242 CHOIŃSKI Paweł Zambrów (POL) M40
629. 1496 CHOJA Jakub Bogatynia (POL) M18
630. 4615 CHOJECKI Paweł Zbucki Ruch (POL) M40
631. 1671 CHOJNACKA Agnieszka Night Runners/Pobiedziska Running Team (POL) K40
632. 1300 CHOJNACKI Paweł Wataha - Łączy nas bieganie (POL) M30
633. 3157 CHOJNACKI Artur Warszawa (POL) M30
634. 1352 CHOJNACKI Grzegorz Zielonka (POL) M40
635. 1668 CHOJNACKI Maciej Night Runners/Pobiedziska Running Team (POL) M40
636. 4356 CHOJNACKI Michał Warto Team (POL) M30
637. 5452 CHOJNACKI Sebastian KM UMK Toruń (POL) M40
638. 4086 CHOJNACKI Tomasz Wilcza Góra (POL) M40
639. 2042 CHOJNOWSKI Andrzej Lazy Runners (POL) M40
640. 2532 CHOJNOWSKI Andrzej Biegam Na Tarchominie (POL) M40
641. 4372 CHOJNOWSKI GRZEGORZ BRAK (POL) M30
642. 167 CHOJNOWSKI Tomasz ORLEN Running Team (POL) M40
643. 4441 CHOLEWIŃSKA Zofia Warszawa (POL) K30
644. 4442 CHOLEWIŃSKI Tomasz Góra Kalwaria (POL) M50
645. 1401 CHOMYSZYN Izabela Poznań (POL) K18
646. 1167 CHOROŚ Michał Husaria Race Team (POL) M18
647. 4584 CHOROŚ Sylwia Warszawa (POL) K30
648. 4865 CHORZĘPA Mariusz TSA-Sandomierz (POL) M40
649. 3518 CHRAPKOWSKI Marcel Marcel Team (POL) M30
650. 3561 CHROBASIK MONIKA MK TEAM (POL) K40
651. 1918 CHROBOK Gerard Olza Cieszyn (POL) M50
652. 1415 CHROBOT Maciej szczecin (POL) B2 M30
653. 2373 CHRÓŚCIŃSKA Paulina Brzoza (POL) K18
654. 3892 CHRUŚCIK Piotr Warszawa (POL) M40
655. 2308 CHRUŚCIŃSKI Michał Kielce (POL) M18
656. 3706 CHRZANOWSKI czeslaw myslowicki klub biegaczaNoI (POL) M50
657. 1775 CHRZANOWSKI Wojciech ChrzanowskiTeam (POL) M30
658. 4233 CHUBUCHNYI Serhii Kyiv (UKR) M40
659. 3592 CHUCHAŁA Paweł Markowi Biegacze (POL) M40
660. 5538 CHUDIO Marcin Warszawa (POL) M30
661. 1952 CHUDY Damian Świdnik (POL) M18
662. 3905 CHUDY Piotr Elektrotek Team (POL) M40
663. 5630 CHUDZIASZEK Mateusz Warszawa (POL) M18
664. 2646 CHUDZIK Adam Płock (POL) M30
665. 1978 CHUDZIK Darek McBiegacze (POL) M40
666. 3013 CHUDZIK Dorota Łomiankowska Grupa Biegowa (POL) K40
667. 6559 CHUDZIK Maciej JÓZEFÓW (POL) M40
668. 35 CHUMBA Filomena Chepchirchir (KEN) K18
669. 2176 CHWAŁA Artur Warszawa (POL) M40
670. 2528 CHWEDORCZUK Robert Warszawa (POL) M40
671. 2456 CHWIAŁKOWSKA ANNA MARIA Sieradzbiega.pl (POL) K30
672. 5128 CHWIEDUK TOMASZ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) M40
673. 6444 CHWIŁKA Daniel Łochowo (POL) M30
674. 2814 CHYB Radosław Gdynia (POL) M40
675. 6132 CHYLAK Łukasz Warszawa (POL) M40
676. 2803 CHYLAK Wojtek WIELISZEW HERON TEAM (POL) M50
677. 4124 CHYŁEK Agnieszka Toruń (POL) K18
678. 1607 CIASTEK Grzegorz Grzegorz Ciastek (POL) M50
679. 2534 CIBORSKI Jakub Warszawa (POL) M40
680. 338 CICHECKI Jacek Nowe Trzepowo (POL) M50
681. 1536 CICHOCKI Krzysztof Kołoząb (POL) M30
682. 5344 CICHOCKI Michał 'bigbear'' (POL) M70
683. 4362 CICHOSZ Arkadiusz Wrocław (POL) M40
684. 1450 CICHOWICZ Łukasz Wataha (POL) M30
685. 4733 CICHOWICZ MARCIN GRÓJEC (POL) M40
686. 3334 CICHOWLAS Weronika Opalenicki Klub Biegacza (POL) K30
687. 1899 CICHOWSKA Beata Warszawa (POL) K40
688. 4364 CICHOWSKI MARCIN TRZCIEL (POL) M40
689. 5490 CIEBIEŃ Jerzy Dębica (POL) M50
690. 6386 CIECHOMSKI BARTŁOMIEJ WARSZAWA (POL) M30
691. 3350 CIECZKA piotr HERMESTEAM (POL) M30
692. 5046 CIEĆWIERZ Mariusz NO PAIN TEAM (POL) M30
693. 1362 CIEKALSKI Miłosz Poznań (POL) M18
694. 1464 CIEMNY Tomasz Bydgoszcz (POL) M40
695. 3957 CIEPIENIAK ANNA KOŁO WĘDKARSKIE PZW 39 WARSZAWA BIAŁOŁĘKA (POL) K40
696. 1807 CIERESZKO Beata Białystok (POL) K30
697. 4349 CIERNIAK Jarosław Grupa biegowa Słupca kimkolwiek jesteś biegnij że mną (POL) M40
698. 6148 CIERNIAK TOMASZ Orzesze (POL) M30
699. 1256 CIERNIEWSKI Maciej Stachowo (POL) M30
700. 5211 CIERPISZ Damian Warszawa (POL) M18
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.26553106 s

Sponsor główny: