ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
5
6
7
8
9
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
601.
1295
ZAPART Joanna
Świdnicka Grupa Biegowa (POL)
K40
602.
1315
PRZYGODA Kasia
Izabelin (POL)
K40
603.
1320
ŻEBROWSKA DOROTA
Szczytno (POL)
K40
604.
1336
ROSA AGNIESZKA
PARKRUN SKIERNIEWICE (POL)
K40
605.
1358
PTAK Dorota
Łódź (POL)
K40
606.
1368
RODAK-JEZIAK Adriana
Szczecin (POL)
K40
607.
1371
JUCHA Lidia
Łódź (POL)
K40
608.
1381
SZUGZDA Magdalena
Białystok (POL)
K40
609.
1417
SADOWSKA Justyna
Sulejówek (POL)
K40
610.
1454
SAKOWSKA Aneta
Maratonka Grajewo (POL)
K40
611.
1462
CHODUN Agnieszka
Lublin (POL)
K40
612.
1469
KIERCZYŃSKA Wioletta
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL)
K40
613.
1487
KIERZEK Ewa
#happyrunners (POL)
K40
614.
1494
KUCZERA Alina
Zaandam (NED)
K40
615.
1510
MROCZEK Magdalena
UMCS Biega (POL)
K40
616.
1528
BINKOWSKA Izabela
Zabiegani po uszy (POL)
K40
617.
1531
KACZOREK Ania
HRmax Żory (POL)
K40
618.
1537
KLEPACKA-GANCARZ Barbara
Mustangi Gliwice (POL)
K40
619.
1622
KOŁODZIEJCZYK Barbara
TRIATHLON TRAINING CENTER (POL)
K40
620.
1623
KANDORA Joanna
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
K40
621.
1632
PANDEL Aneta
ALBATROS (ITA)
K40
622.
1642
WÓJCIK Eliza
Łaskarzew (POL)
K40
623.
1653
TOPOREK Aleksandra
Elite Team (POL)
K40
624.
1670
MODELSKA Aneta
Baniocha (POL)
K40
625.
1671
CHOJNACKA Agnieszka
Night Runners/Pobiedziska Running Team (POL)
K40
626.
1730
PYKAŁO Monika
warszawa (POL)
K40
627.
1736
MIKOŁAJCZUK Emilia
Longstanton (GBR)
K40
628.
1755
ROCZNIAK-ŁUSZCZEWSKA Natalia
Świdnica (POL)
K40
629.
1758
EVANS Simone
Paul Popham Running Club #TeamBeut (GBR)
K40
630.
1769
KRUSZEWSKA Izabela
Warszawa (POL)
K40
631.
1800
BORUSZEWSKA MAGDALENA
KOŁO BIEGA (POL)
K40
632.
1801
PETASZKO JOANNA
MRĄGOWO (POL)
K40
633.
1830
JAKUBOWSKA Małgorzata
Siedlce (POL)
K40
634.
1851
ABROMAITYTE-ŠMAIŽE Lina
Vilnius (LTU)
K40
635.
1874
PACHNIEWSKA Agnieszka
biegamPłock team (POL)
K40
636.
1875
RZECZYCKA Małgorzata
opole (POL)
K40
637.
1888
ZICKE Giedre
VIP (LTU)
K40
638.
1890
OSADNIK Anna
Lisów (POL)
K40
639.
1898
KOZAKIEWICZ Aneta
Zwoleń Biega (POL)
K40
640.
1899
CICHOWSKA Beata
Warszawa (POL)
K40
641.
1914
KLEIN sarit
modeiin (ISR)
K40
642.
1917
GÓRSKA Yvonne
Orange Polska (POL)
K40
643.
1937
SCHINDLER Żaneta
Warszawa (POL)
K40
644.
1977
NOWOSIELSKA paulina
Warszawa (POL)
K40
645.
2025
BAGIŃSKA BŁAŻKÓW Marta
Dorociak Team (POL)
K40
646.
2055
IMIOŁCZYK Izabela
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
K40
647.
2071
MACHTELEWSKA Alicja
TS REGLE Szklarska Poręba (POL)
K40
648.
2100
GARCZEWSKA-PASZKO Joanna
Warszawa (POL)
K40
649.
2113
TWORKOWSKA-KOLOSKO agnieszka
brwinów (POL)
K40
650.
2124
SOWIŃSKA Anetta
BBL Gorzów Wielkopolski (POL)
K40
651.
2141
ŁUKASIEWICZ Ewa
OLAWS ZŁOTORYJA (POL)
K40
652.
2174
WNOROWSKA Iwona
Red8 Team (POL)
K40
653.
2189
GAŁACKA Joanna
Warszawa (POL)
K40
654.
2193
EWALD Karolina
Zielonka (POL)
K40
655.
2205
BONDER Małgorzata
Józefów (POL)
K40
656.
2226
TEJCHMA Natalia
BIEGAM NA TARCHOMINIE / ŻMUDARUNNINGTEAM (POL)
K40
657.
2244
MIRONOVA Irina
-------- (RUS)
K40
658.
2255
JAROCKA Małgorzata
Stalowowolski Klub Biegacza (POL)
K40
659.
2261
PORTACHA Katarzyna
Warszawa (POL)
K40
660.
2275
LENARCZYK Katarzyna
warszawa (POL)
K40
661.
2279
PTASZKIEWICZ Joanna
Ciechanów (POL)
K40
662.
2282
DESSAUER Wioletta
Stay Insane (POL)
K40
663.
2284
ABRAMCZYK Eliza
Warszawa (POL)
K40
664.
2309
MOCZULSKA Małgorzata
Karkonosz Running Team (POL)
K40
665.
2326
WÓŁKIEWICZ Dorota
KS Staszewscy (POL)
K40
666.
2341
WOSZEK Marzena
STRUSIE (POL)
K40
667.
2344
ADAMUS Katarzyna
Decathlon Piaseczno (POL)
K40
668.
2355
ODROBINA Małgorzata
Nadzieja Chwały (POL)
K40
669.
2362
PATKAUSKIENE Šalne
Stadija (LTU)
K40
670.
2406
ZWIERZ Małgorzata
lublin (POL)
K40
671.
2414
GUTT Marlena
Gorzów Wielkopolski (POL)
K40
672.
2435
ADAMCZYK Bożena
KB BiegamBoLubię Pasłęk (POL)
K40
673.
2440
ELIASZ Magdalena
Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL)
K40
674.
2450
TUCZYŃSKA Anna
ORT Łomianki (POL)
K40
675.
2453
JÓŹWIAK Magda
Warszawa (POL)
K40
676.
2459
DUSZCZYK Karolina
Legionowo (POL)
K40
677.
2461
SADOWSKA Marta
Casual Team (POL)
K40
678.
2479
LESZCZYŃSKA EWA
WW TEAM (POL)
K40
679.
2486
MILLER Anna
hipopompon klap (POL)
K40
680.
2509
LERCH Agnieszka
warszawa (POL)
K40
681.
2518
ROŻNIATA Iwona
KS GŁOWNO W BIEGU (POL)
K40
682.
2530
DOBIASZ Aneta
Ort Łomianki (POL)
K40
683.
2556
SZPAKOWSKA Agnieszka
Piaseczno (POL)
K40
684.
2562
SZEWCZYK Wioletta
Zabiegani z Leśnej (POL)
K40
685.
2608
KOTECKA Edyta
Warszawa (POL)
K40
686.
2619
LERCH Dagmara
MIKOŁÓW (POL)
K40
687.
2631
SKOLIMOWSKA Ewa
Atywni Węgrów (POL)
K40
688.
2635
KIJOWSKA Aldona
Markowi Biegacze (POL)
K40
689.
2664
SZKUTA Monika
Kuźnia Triathlonu (POL)
K40
690.
2692
DAVIS Christina
USA (USA)
K40
691.
2739
PAWŁOWSKA Lilianna
Gostynin (POL)
K40
692.
2751
NĄĆ Marzanna
Rozbiegane Działdowo (POL)
K40
693.
2754
WIKŁACZ Dziusia
ACTIVA24 (POL)
K40
694.
2781
NIEDZIELA Iwona
Bytom (POL)
K40
695.
2782
DUBIK Ewa
Kielce (POL)
K40
696.
2827
PIETRZAK Monika
Warszawa (POL)
K40
697.
2829
ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK Edyta
Szakale Bałut Łódź (POL)
K40
698.
2848
ANAGNOSTOPOULOU Vicky
Athens (AUS)
K40
699.
2874
RODKIEWICZ-KAŁUGA Maria
Kielce (POL)
K40
700.
2887
GRUDNIEWSKA-MATYSIAK AGNIESZKA
IŁŻA PĘDZI (POL)
K40