ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
5
6
7
8
9
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
601.
1377
JAKOBSZE wojciech
piastowska (POL)
M40
602.
1378
NIEMIEC Bartłomiej
Gdańsk (POL)
M30
603.
1379
RYDZEWSKI Dominik
Warszawa (POL)
M40
604.
1380
OSIAL Aneta
Łuków (POL)
K18
605.
1381
SZUGZDA Magdalena
Białystok (POL)
K40
606.
1382
MARCELA Marcin
Fat Mama's Sport Club (POL)
M40
607.
1383
POTOCKI Robert
Pruszków (POL)
M50
608.
1384
MAJORKIEWICZ Robert
Drużyna Szpiku (POL)
M40
609.
1385
SAGAN Mateusz
Running Połaniec (POL)
M30
610.
1386
WĘCŁAWOWICZ Przemysław
ANTONTEAM (POL)
M40
611.
1387
SZYDŁOWSKI Wiesław
ŻARÓW BIEGA (POL)
M50
612.
1388
WACŁAWSKI Krzysztof
OrkaMasters Iława (POL)
M50
613.
1389
GAWEŁ Ireneusz
Połczyn-Zdrój (POL)
M40
614.
1390
ASHURKA ANTON
RUN4FUN.BY (BLR)
M30
615.
1391
PIASECKI Krzysztof
Szczecin (POL)
M30
616.
1392
MINKINA Mirosław
Warszawa (POL)
M40
617.
1393
PACEK ANDRZEJ
LUBELAKY. (POL)
M50
618.
1394
HYŻY Piotr
Bonnie & Clyde (POL)
M30
619.
1395
WACŁAWSKI Bartosz
OrkaMasters Iława (POL)
M30
620.
1396
GRAJEK Mateusz
KB Czarne Wilki (POL)
M18
621.
1397
JURCZUK Sławomir
Nowa Wieś (POL)
M40
622.
1398
KWIECIŃSKI Feliks
Wolin (POL)
M18
623.
1399
STROIŃSKI Kamil
PGG KONTRA STASZIC (POL)
M30
624.
1400
KOPCIŃSKA Natalia
Warszawa (POL)
K30
625.
1401
CHOMYSZYN Izabela
Poznań (POL)
K18
626.
1402
MISZKOWICZ Marcin
Poznań (POL)
M40
627.
1403
STRZELECKI Piotr
Markowi Biegacze (POL)
M40
628.
1404
KĘPIŃSKI Kacper
Warszawa (POL)
M18
629.
1405
ŁABĘDŹ Maciej
Krwawe Suty Run&Bike (POL)
M30
630.
1406
SITNIK Bartłomiej
Warszawa (POL)
M40
631.
1407
BROYEK Maciej
Warszawa (POL)
M30
632.
1408
BARTOSZEWICZ Jan
Białostocka Sekta Biegaczy (POL)
M30
633.
1409
MULARCZYK Rafał
MIŃSK MAZOWIECKI (POL)
M30
634.
1410
WYGLĄDAŁA Michał
Warszawa (POL)
M30
635.
1411
TANJGA-NAWROT Konstancja
Deloitte Adventure Team (POL)
K30
636.
1412
MARECKI Grzegorz
Aktywne Krapkowice (POL)
M40
637.
1413
BOKSZCZANIN Aneta
Go2Tri (POL)
K30
638.
1414
ŻERDKA Michał
Viking Tranining Center/BGB (POL)
M30
639.
1415
CHROBOT Maciej
szczecin (POL)
B2
M30
640.
1416
ZARZYŃSKI Artur
MPK Wybieganie (POL)
M40
641.
1417
SADOWSKA Justyna
Sulejówek (POL)
K40
642.
1418
DZIEDZIC Grzegorz
sieradzbiega.pl (POL)
M50
643.
1419
DĄBROWSKA Monika
Chełm (POL)
K18
644.
1420
ŻACZEK Łukasz
OstroBiec (POL)
M30
645.
1421
MICHALIK Mariusz
BÓBR TŁUSZCZ (POL)
M40
646.
1422
WITAŁA Damian
PWiK Ruda Śląska (POL)
M40
647.
1423
SZELC Mikołaj
ORT ŁOMIANKI (POL)
M40
648.
1424
MODLISZEWSKI Dariusz
Orange Polska (POL)
M40
649.
1425
GALIŃSKI Maciej
S7/LW BOGDANKA (POL)
M40
650.
1426
SKWARSKI Przemysław
Warszawa (POL)
M30
651.
1427
TROJANOWSKI Rafał
BIEGam Bo Lubię Ząbki Team (POL)
M18
652.
1428
WOŹNIAK Agnieszka
O Co Biega (POL)
K30
653.
1429
KRASKA Tomasz
BIEGIEM PRZEZ POLSKĘ (POL)
M50
654.
1430
OGRODOWSKA OLGA
Wloclawek (POL)
K30
655.
1431
CZERWIŃSKI Janusz
ORANGE POLSKA (POL)
M50
656.
1432
NIEPOKÓJ patryk
Incomgroup TEAM (POL)
M40
657.
1433
ADAMIAK Jarosław
Pogrzebień (POL)
M18
658.
1434
SKOWRON Grzesiek
Skarżysko - Kamienna (POL)
M30
659.
1435
MICHALAK Artur
Błonie (POL)
M30
660.
1436
JAROSZCZYK Łukasz
Gręzów (POL)
M30
661.
1437
PIETRASIK Elżbieta
SBRT WARSZAWA (POL)
K30
662.
1438
NOLBERT Adam
Wrocław (POL)
M40
663.
1439
ANDRUKIEWICZ Anita
Grupa Biegowa CHTMO (POL)
K30
664.
1440
DRAŻBA Dominik
Team Kopeć (POL)
M30
665.
1441
CZMIEL PAWEŁ
BHP (POL)
M30
666.
1442
MROCZEK Przemysław
UMCS Biega (POL)
M40
667.
1443
WAWRZYNIAK Dominik
Dart Taverna Nakło (POL)
M18
668.
1444
ŻYCIŃSKI Jacek
Warszawa (POL)
M60
669.
1445
ŁUNIEWSKI Piotr
Koło wędkarskie PZW nr39. Warszawa Białołęka (POL)
M40
670.
1446
OCHRYMOWICZ Mateusz
OLX Running Tesn (POL)
M18
671.
1447
JONIK Marcin
http://members.upcpoczta.pl/m.tlumaczenkursowiszkolen1 (POL)
M40
672.
1448
SIKORA Paweł
Warszawa (POL)
M40
673.
1449
KWIECIŃSKI Sebastian
Szymanowski Triathlon Team (POL)
M40
674.
1450
CICHOWICZ Łukasz
Wataha (POL)
M30
675.
1451
MOROZ Artur
Józefosław (POL)
M50
676.
1452
PALUCH Jacek
Gdańsk (POL)
M40
677.
1453
POKORA Marek
Wrocław (POL)
M40
678.
1454
SAKOWSKA Aneta
Maratonka Grajewo (POL)
K40
679.
1455
DŁUGOŁĘCKI Hubert
Ławy (POL)
M30
680.
1456
MAJEWSKI Kamil
BYDGOSKI SQUASH (POL)
M30
681.
1457
RYBAK Artur
Libiąż (POL)
M30
682.
1458
WUJEK Magdalena
Bydgoszcz (POL)
K30
683.
1459
TYC Bogusław
TKKF Płock (POL)
M50
684.
1460
CZUBAKOWSKI Sławomir
niezrzeszony (POL)
M50
685.
1461
CHODUN Marek
Lublin (POL)
M40
686.
1462
CHODUN Agnieszka
Lublin (POL)
K40
687.
1463
FIOŁEK Robert
Debica (POL)
M30
688.
1464
CIEMNY Tomasz
Bydgoszcz (POL)
M40
689.
1465
KRAKOWIAK Paweł
Łódź (POL)
M40
690.
1466
KRZEMIONKA Tomasz
Chełmno (POL)
M30
691.
1467
ROBAK Wojciech
Wojciech Robak (POL)
M50
692.
1468
GÓRSKA Joanna
Ars Longa Choir/Biegam Bo Lubię Ostrołeka (POL)
K50
693.
1469
KIERCZYŃSKA Wioletta
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL)
K40
694.
1470
PAWŁOWSKI Tomasz
Zielonka (POL)
M18
695.
1471
ZAWŁOCKA Joanna
Brzeziny (POL)
K30
696.
1472
WIŚNIEWSKI Wojciech
BALAJS TEAM (POL)
M18
697.
1473
PAWŁOWSKI Radosław
Zielonka (POL)
M50
698.
1474
KAŹMIERCZAK Piotr
OSTRÓW WLKP (POL)
M18
699.
1475
JURCZYK Łukasz
AUGUSTEAM (POL)
M18
700.
1476
KOZŁOWSKI Paweł
Łomianki (POL)
M40