ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
5
6
7
8
9
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
601.
4209
GAJEWSKI KRZYSZTOF
BIAŁYSTOK BIEGA TEAM (POL)
M30
602.
4493
BOŁTUĆ Piotr
Białystok Biega Team (POL)
M40
603.
6357
KARPIŃSKI Krzysztof
Białystok Biega Team (POL)
M40
604.
5578
BARTOSZUK Ryszard
Bibice (POL)
M40
605.
4142
SZEWCZYK Paweł
Biegacz Łoje (POL)
M30
606.
6775
ANTCZAK Agnieszka
BIEGACZ NOWOSOLNA (POL)
K40
607.
6096
GÓRZKOWSKI Jacek
Biegacze (POL)
M40
608.
1776
BIADUN Paweł
Biegacze Pomagacze (POL)
M30
609.
4969
LEWCZUK Norbert
Biegacze pomagacze (POL)
M30
610.
4808
ROMAŃSKA Karolina
Biegacze Świnoujście (POL)
K30
611.
3188
CIEŚLAK Józef
BiegaczePomagacze (POL)
M50
612.
5691
KRZESZEWSKI Rafał
Biegaj Pod Okiem Trenera (POL)
M18
613.
6594
SUPERNAK Łukasz
Biegaj z Bananem (POL)
M40
614.
2452
SKROK Krzysztof
Biegaj z Dymkiem (POL)
M40
615.
5314
OSIŃSKI Paweł
Biegaj z Trenerami (POL)
M40
616.
1958
BOHDANOWICZ Adam
Biegaj z Ursusem (POL)
M40
617.
2109
ADAMCZYK Marcin
Biegaj z Ursusem (POL)
M40
618.
4092
KALIŃSKI Przemysław
Biegaj z Ursusem (POL)
M30
619.
3877
KRAIŃSKI Michał
Biegające Śliwice (POL)
M30
620.
1110
AUGUSTYNIAK Łukasz
Biegający Świdnik (POL)
M18
621.
2001
WIĘSEK ANDRZEJ
BIEGAJĄCY ŚWIDNIK (POL)
M40
622.
2150
TICHORUK Karol
Biegający Świdnik (POL)
M18
623.
4471
GAŃSKI Filip
Biegający Świdnik (POL)
M30
624.
4889
CZELEJ Rafał
Biegający Świdnik (POL)
M30
625.
5049
BEDNARZ Cezary
Biegający Świdnik (POL)
M30
626.
5052
LUBOWIECKI Konrad
Biegający Świdnik (POL)
M30
627.
5214
BORUCH Zbigniew
Biegający Świdnik (POL)
M50
628.
5796
ŚLIWIŃSKI Paweł
Biegający Świdnik (POL)
M30
629.
6039
JETKE Agnieszka
BIEGAJMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO (POL)
K40
630.
1041
CHLEBOWSKA Magdalena
Biegajnia Poznań (POL)
K40
631.
4470
BISKUPSKI Marek
Biegam Bo Biegam (POL)
M40
632.
3337
KANTECKI Tomasz
Biegam bo lubię (POL)
M40
633.
3345
KANTECKA Renata
Biegam bo lubię (POL)
K40
634.
6109
KOZIŃSKI Paweł
Biegam bo lubię (POL)
M40
635.
4458
TKACZ PAWEŁ
Biegam Bo Lubię Głuchołazy (POL)
M40
636.
2440
ELIASZ Magdalena
Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL)
K40
637.
3564
KORZEP-CZEKALSKA Dorota
Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL)
K40
638.
4697
SULEWSKI Maciej
Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL)
M40
639.
5479
BACZEWSKA Klaudia
Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL)
K18
640.
5934
WOJNAR Barbara
Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL)
K30
641.
1427
TROJANOWSKI Rafał
BIEGam Bo Lubię Ząbki Team (POL)
M18
642.
1486
SZYMCZAK Jacek
BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM (POL)
M30
643.
1511
BALCEROWSKI Rafał
Biegam Bo Lubię Ząbki Team (POL)
M30
644.
2428
NEJFELD Waldemar
BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM (POL)
M40
645.
2480
FRĄTCZAK-NIERZWICKA Dagmara
Biegam Bo Lubię ZĄBKI TEAM (POL)
K30
646.
2924
CZUCHOŃSKI Patryk
Biegam bo Lubię Ząbki team (POL)
M18
647.
3901
GRABOWSKA-TOFEL Sara
Biegam Bo Lubię Ząbki Team (POL)
K18
648.
5629
STOLARSKI Krzysztof
Biegam bo lubię Ząbki team (POL)
M40
649.
6483
JASTRZĘBSKI Mariusz
Biegam Bo Lubię Ząbki Team (POL)
M40
650.
6546
WALCZAK Daniel
BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM (POL)
M40
651.
3102
MILCZAREK Grzegorz
Biegam Bo Lubiię - Ostrołęka/Morsy Ostrołęka (POL)
M40
652.
5335
NOWOSIELSKI Marek
Biegam dla Marcinka (POL)
M60
653.
3822
WIECHEĆ Grzegorz
Biegam Na Tachominie (POL)
M30
654.
1907
JAMSKA Roksana
BIEGAM NA TARCHOMINIE (POL)
K30
655.
2227
ŻUK Paweł
BIEGAM NA TARCHOMINIE (POL)
M40
656.
2532
CHOJNOWSKI Andrzej
Biegam Na Tarchominie (POL)
M40
657.
3358
HILDEBRAND Marcin
Biegam na Tarchominie (POL)
M30
658.
4240
FRĄCKIEWICZ Dariusz
Biegam Na Tarchominie (POL)
M40
659.
2226
TEJCHMA Natalia
BIEGAM NA TARCHOMINIE / ŻMUDARUNNINGTEAM (POL)
K40
660.
6508
KUBACZ Norbert
Biegam Naturalnie (POL)
M40
661.
4582
KUREK JACEK
BIEGAM PO WOLI (POL)
M40
662.
1515
GUTKOWSKI Wojciech
Biegam Sobie SZYDŁOWIEC (POL)
M40
663.
3847
JANUSZEWSKA Izabela
Biegam U KOLESI (POL)
K30
664.
5332
JANUSZEWSKI Karol
Biegam U Kolesi (POL)
M30
665.
6583
RADOMSKI Marcin
Biegam W Sfetsze (POL)
M40
666.
4275
SĘDECKI piotr
biegam więc jestem (POL)
M50
667.
4187
SUSZCZEWICZ Marcin
Biegam z marszu (POL)
M30
668.
4832
LEWANDOWSKI Robert
Biegam z Radości (POL)
M40
669.
4018
MŁYNARCZYK Piotr
Biegam żeby jeść więcej :) (POL)
M30
670.
1364
JAŻŁO Przemysław
BiegamBoLubię Głogów (POL)
M30
671.
332
DZIARNOWSKI włodek
biegamPłock team (POL)
M50
672.
1874
PACHNIEWSKA Agnieszka
biegamPłock team (POL)
K40
673.
6199
WOJTYCKI Grzegorz
biegamPłock team (POL)
M40
674.
6226
PETRYKOWSKI Roman
biegamPłock team (POL)
M60
675.
6506
JAKUBOWSKI Dariusz
Biegampłockteam (POL)
M40
676.
2356
ELSTER Adam
Biegamy dla Zdrowia (POL)
M40
677.
5729
GODLEWSKI Andrzej
Biegamy dla Zdrowia (POL)
M30
678.
3818
SZOSTAKOWSKI Jarosław
Biegamy z Ochotą (POL)
M50
679.
6175
GROCHOWSKA Joanna
Biegamy z Ochotą (POL)
K50
680.
1823
JUZYK Adam
Biegamy z Sercem (POL)
M40
681.
6287
LIPKO Adrianna
Biegamyrazem.pl (POL)
K30
682.
6289
NUSZEL Paweł
Biegamyrazem.pl (POL)
M30
683.
6640
GOŁEBIOWSKI Robert
Biegane z Radomska (POL)
M50
684.
5241
SZEPIELAK Dawid
Bieganie Szyderców (POL)
M30
685.
1224
GRUZA Marek
Bieganiepo40.pl (POL)
M40
686.
4485
SZCZECIŃSKA MARTA
bieganiezwozkiem.pl (POL)
K30
687.
1429
KRASKA Tomasz
BIEGIEM PRZEZ POLSKĘ (POL)
M50
688.
3885
PYSZCZEK JACEK
BIEGIEM RADOM (POL)
M50
689.
1610
KOWALCZYK jerzy
Biegiem Radom! (POL)
M40
690.
1922
FILIPOWICZ MIROSŁAW
Biegiem Radom! (POL)
M50
691.
1953
RUSAK SŁAWOMIR
BIEGIEM RADOM! (POL)
M40
692.
1960
PIETRAS Jarosław
Biegiem Radom! (POL)
M40
693.
2020
MACIEJEWSKI Karol
Biegiem Radom! (POL)
M40
694.
2365
BRZEZIŃSKI Waldemar
Biegiem Radom! (POL)
M50
695.
2973
WASILEWSKA Marzena
Biegiem Radom! (POL)
K40
696.
3516
ORLIK SEBASTIAN
BIEGIEM RADOM! (POL)
M40
697.
3710
WOJTUNIAK Jarosław
Biegiem Radom! (POL)
M40
698.
3858
GOŁĄBEK Piotr
BIEGIEM RADOM! (POL)
M18
699.
4843
SOBOL Norbert
Biegiem Radom! (POL)
M40
700.
6113
KRYZA Rafał
Biegiem Radom! (POL)
M40