ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 5 km
Strona < 1 2 . . 5 6  7  8 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
4309 3274 BLOKHINA Alena Victoria (BLR) 601 K40 (228) 00:36:44 +21:38 00:31:50 09:36:44.54
4313 4363 SZEWCZUK JOANNA LUBLIN (POL) 602 K40 (239) 00:36:46 +21:40 00:32:04 09:36:46.29
4314 1556 SKROBOWSKA Aneta Running Academy (POL) 603 K30 (263) 00:36:46 +21:40 00:31:56 09:36:46.39
4316 1510 MROCZEK Magdalena UMCS Biega (POL) 604 K40 (234) 00:36:46 +21:40 00:31:56 09:36:46.78
4318 4501 WIĘCKOWSKA Beata Motycz (POL) 605 K40 (241) 00:36:47 +21:41 00:32:06 09:36:47.76
4324 4783 OLKO-KRAJEWSKA Ewa Błonie (POL) 606 K30 (247) 00:36:54 +21:48 00:31:44 09:36:54.46
4328 2374 ANTOSIAK Martyna ANTONTEAM (POL) 607 K18 (125) 00:36:58 +21:52 00:32:26 09:36:58.26
4329 1725 BLASZKOWSKA Ewa Wiedeń (AUT) 608 K30 (225) 00:36:58 +21:52 00:30:57 09:36:58.48
4338 5682 GAWRONSKA Agata Mostowka (POL) 609 K30 (267) 00:37:01 +21:55 00:32:05 09:37:01.52
4339 5547 SZNEJFUS Beata Rozbiegany Piastów (POL) 610 K30 (230) 00:37:01 +21:55 00:31:16 09:37:01.58
4340 2834 TOBIASZ Anna Stary Pilczyn (POL) 611 K50 (31) 00:37:02 +21:56 00:32:09 09:37:02.27
4344 2905 SZYLBERG Aleksandra SPARTAN SGX WARSAW (POL) 612 K30 (256) 00:37:03 +21:57 00:31:54 09:37:03.11
4347 1642 WÓJCIK Eliza Łaskarzew (POL) 613 K40 (242) 00:37:03 +21:57 00:32:09 09:37:03.45
4348 1913 WRONA Anna Brwinów (POL) 614 K30 (257) 00:37:03 +21:57 00:31:54 09:37:03.55
4350 4971 GRZELAK Martyna Artbix (POL) 615 K18 (116) 00:37:04 +21:58 00:31:48 09:37:04.06
4351 4600 KOMARNITSKAYA Nataliya Warszawa (POL) 616 K30 (266) 00:37:04 +21:58 00:32:04 09:37:04.07
4357 5432 PAZDERSKA-KIPIEL Agnieszka Evil Team (POL) 617 K30 (260) 00:37:04 +21:58 00:31:55 09:37:04.51
4359 1152 PIECZULIS Urszula Ełk (POL) 618 K30 (248) 00:37:04 +21:58 00:31:44 09:37:04.62
4360 2977 SZYMCZAK Magdalena Grodzisk Wielkopolski (POL) 619 K40 (227) 00:37:04 +21:58 00:31:47 09:37:04.63
4375 2653 MERESIŃSKA Iwona Kielce (POL) 620 K50 (28) 00:37:06 +22:00 00:31:56 09:37:06.47
4376 1139 WITKOWSKA Anna Vege Runners (POL) 621 K18 (113) 00:37:06 +22:00 00:31:32 09:37:06.47
4384 3876 KARCZYŃSKA Justyna Opole (POL) 622 K30 (240) 00:37:07 +22:01 00:31:36 09:37:07.88
4387 5240 KULETA-KOWALSKA Barbara Pruszków (POL) 623 K40 (224) 00:37:07 +22:01 00:31:39 09:37:07.97
4395 4497 SOŁYGA Anna Sobczyk team (POL) 624 K18 (115) 00:37:08 +22:02 00:31:38 09:37:08.30
4396 2331 MUSZAŃSKA ALICJA UKS ASW JUDO JASŁO (POL) 625 K30 (261) 00:37:08 +22:02 00:31:55 09:37:08.59
4397 1413 BOKSZCZANIN Aneta Go2Tri (POL) 626 K30 (245) 00:37:08 +22:02 00:31:43 09:37:08.66
4408 6354 ZWIERZCHOWSKA Katarzyna Warszawa (POL) 627 K40 (225) 00:37:10 +22:04 00:31:41 09:37:10.35
4410 6678 SKŁADANOWSKA Beata EUROCASH (POL) 628 K30 (241) 00:37:10 +22:04 00:31:39 09:37:10.76
4413 3097 BOŃSKA Karolina Warszawa (POL) 629 K30 (242) 00:37:11 +22:05 00:31:40 09:37:11.73
4418 6326 CYMBORSKA JOLANTA WARSAW RUN CLUB (POL) 630 K30 (264) 00:37:11 +22:05 00:31:59 09:37:11.96
4422 6331 BAKALARSKA Mariola Warsaw Run Club (POL) 631 K50 (29) 00:37:12 +22:06 00:31:59 09:37:12.17
4423 4052 SEROCKA Danuta Jagiellończycy Łasin (POL) 632 K40 (226) 00:37:12 +22:06 00:31:44 09:37:12.30
4426 5842 KASPROWICZ Katarzyna Koszalin (POL) 633 K18 (117) 00:37:12 +22:06 00:31:52 09:37:12.86
4427 1759 ZAWADZKA-NAZIMEK Joanna Przybysze z Matplanety (POL) 634 K30 (250) 00:37:12 +22:06 00:31:45 09:37:12.91
4431 6170 TAMOŃ-BĘDKOWSKA Magdalena Warszaw (POL) 635 K30 (236) 00:37:13 +22:07 00:31:24 09:37:13.66
4437 5940 NAPIÓRKOWSKA Zuzanna Warszawa (POL) 636 K18 (108) 00:37:14 +22:08 00:30:57 09:37:14.41
4439 1714 WOLAŃSKA Monika KS ZRYW RADZIEJÓW (POL) 637 K18 (118) 00:37:15 +22:09 00:32:00 09:37:15.03
4441 4683 BINIEK Katarzyna Bełchatów (POL) 638 K30 (252) 00:37:15 +22:09 00:31:48 09:37:15.23
4448 4023 SIESS Małgorzata UKS Azymut Pabianice (POL) 639 K18 (124) 00:37:16 +22:10 00:32:16 09:37:16.29
4449 1051 GRAJ Ewa KB KATORŻNIK MUROWANA GOŚLINA (POL) 640 K40 (230) 00:37:16 +22:10 00:31:51 09:37:16.38
4450 5858 JAKUBOWSKA Anna CCR (POL) 641 K30 (254) 00:37:16 +22:10 00:31:49 09:37:16.55
4451 1966 FRĄCKOWIAK Justyna Poznań (POL) 642 K30 (229) 00:37:16 +22:10 00:31:08 09:37:16.58
4454 4878 BAZIUK Aneta Trio biegowe (POL) 643 K40 (233) 00:37:17 +22:11 00:31:54 09:37:17.12
4459 4933 LIGENZA-KOWALCZUK Agata Piła (POL) 644 K30 (258) 00:37:18 +22:12 00:31:55 09:37:18.08
4461 5236 GARGAS Ewelina Józefosław (POL) 645 K30 (243) 00:37:18 +22:12 00:31:41 09:37:18.14
4467 4393 STEC Iwona Lublin (POL) 646 K30 (265) 00:37:18 +22:12 00:32:03 09:37:18.93
4468 1154 SAPKOWSKA Karolina Warszawa (POL) 647 K18 (127) 00:37:19 +22:13 00:32:56 09:37:19.03
4469 5724 WAWRZYNIAK Marta Decathlon Reduta Team (POL) 648 K18 (114) 00:37:19 +22:13 00:31:38 09:37:19.20
4477 2156 KOTLIŃSKA Aneta Link4 Run (POL) 649 K30 (246) 00:37:20 +22:14 00:31:43 09:37:20.87
4479 1543 PIENIĄŻEK Katarzyna Polska (POL) 650 K30 (259) 00:37:21 +22:15 00:31:55 09:37:21.34
4481 3654 SAWA Ola Warszawa (POL) 651 K40 (218) 00:37:21 +22:15 00:31:10 09:37:21.57
4484 3367 SIUDZIŃSKA Anna #Dyamenty (POL) 652 K40 (235) 00:37:22 +22:16 00:31:58 09:37:22.21
4489 1499 RĘKOŚ Martyna Brenno (POL) 653 K30 (234) 00:37:23 +22:17 00:31:20 09:37:23.07
4490 2638 LABA Anna Warszawa (POL) 654 K30 (249) 00:37:23 +22:17 00:31:45 09:37:23.09
4491 2205 BONDER Małgorzata Józefów (POL) 655 K40 (240) 00:37:23 +22:17 00:32:05 09:37:23.27
4492 4693 MAJCHROWICZ Marzenna Krościenko Wyżne (POL) 656 K40 (231) 00:37:23 +22:17 00:31:51 09:37:23.65
4503 1688 DRZEWIECKA Maria Barlinek (POL) 657 K50 (30) 00:37:28 +22:22 00:32:06 09:37:28.38
4507 4243 METAXAKI Christina Arkalochori Heraklion (GRE) 658 K30 (271) 00:37:29 +22:23 00:32:48 09:37:29.94
4514 3949 LANDSBERG-KORZYSTKO Iga Olaws Złotoryja (POL) 659 K40 (246) 00:37:32 +22:26 00:32:27 09:37:32.26
4520 5181 GODZICH Iwona Września (POL) 660 K30 (270) 00:37:34 +22:28 00:32:29 09:37:34.79
4529 2990 MATUSZEWICZ Nela Berlin (GER) 661 K18 (122) 00:37:38 +22:32 00:32:14 09:37:38.76
4532 5470 NOWAK Bożena Dąbrowa (POL) 662 K40 (245) 00:37:39 +22:33 00:32:26 09:37:39.27
4536 2055 IMIOŁCZYK Izabela Miechowicka Grupa Biegowa (POL) 663 K40 (232) 00:37:40 +22:34 00:31:53 09:37:40.83
4538 4813 SZNEIDROWS5KA Agnieszka Husaria Race Team (POL) 664 K18 (120) 00:37:42 +22:36 00:32:08 09:37:42.04
4543 4282 MYKONIATI AIKATERINI Athens (GRE) 665 K40 (253) 00:37:44 +22:38 00:33:00 09:37:44.67
4547 1290 MOC Marzena Polkowice (POL) 666 K18 (123) 00:37:46 +22:40 00:32:15 09:37:46.32
4550 2917 ZYBAŁA Asia LKS Ogniwo Łąkociny (POL) 667 K30 (251) 00:37:46 +22:40 00:31:46 09:37:46.99
4553 3260 STOLARCZUK Anna Łuków (POL) 668 K50 (32) 00:37:48 +22:42 00:32:11 09:37:48.12
4554 1487 KIERZEK Ewa #happyrunners (POL) 669 K40 (248) 00:37:49 +22:43 00:32:29 09:37:49.19
4557 3345 KANTECKA Renata Biegam bo lubię (POL) 670 K40 (223) 00:37:50 +22:44 00:31:24 09:37:50.44
4558 1205 KANIA Agnieszka Nidzica (POL) 671 K30 (255) 00:37:50 +22:44 00:31:50 09:37:50.82
4559 4975 LIPIŃSKA Marlena Warszawa (POL) 672 K30 (296) 00:37:52 +22:46 00:34:58 09:37:52.18
4562 5131 KRZYSZTOFOWICZ Karolina Warszawa (POL) 673 K40 (236) 00:37:55 +22:49 00:31:58 09:37:55.85
4564 6637 FILIPEK Anna (POL) 674 K18 (110) 00:37:56 +22:50 00:31:19 09:37:56.63
4567 4564 HREHORUK Emila Błonie (POL) 675 K30 (262) 00:37:57 +22:51 00:31:55 09:37:57.81
4568 5673 ZAWISTOWSKA WIOLETA Małkinia (POL) 676 K18 (121) 00:37:58 +22:52 00:32:09 09:37:58.06
4570 896 ŁACH agnieszka warszawa (POL) 677 K40 (252) 00:38:00 +22:54 00:33:00 09:38:00.35
4571 6325 TENDERENDA Małgorzata Ciechanowiec (POL) 678 K30 (269) 00:38:00 +22:54 00:32:28 09:38:00.48
4575 6139 CYROCKA Agnieszka Markowi Biegacze (POL) 679 K40 (249) 00:38:03 +22:57 00:32:29 09:38:03.41
4576 4874 MNISZKO URSZULA MARKOWI BIEGACZE (POL) 680 K40 (247) 00:38:04 +22:58 00:32:29 09:38:04.19
4580 1528 BINKOWSKA Izabela Zabiegani po uszy (POL) 681 K40 (243) 00:38:05 +22:59 00:32:19 09:38:05.29
4582 2706 SITAREK Iwona PKO Bank Polski (POL) 682 K50 (33) 00:38:06 +23:00 00:32:21 09:38:06.13
4587 5288 TSOBOPOULOU ELENI SDYP (GRE) 683 K60 (4) 00:38:08 +23:02 00:32:01 09:38:08.07
4588 3140 KAROLAK Małgorzata Wyględy (POL) 684 K40 (250) 00:38:10 +23:04 00:32:35 09:38:10.66
4590 2688 WIRKUS Małgorzata Słupsk (POL) 685 K18 (126) 00:38:12 +23:06 00:32:42 09:38:12.67
4595 2827 PIETRZAK Monika Warszawa (POL) 686 K40 (263) 00:38:14 +23:08 00:33:37 09:38:14.33
4599 2231 KYRCZ Barbara Dankowice (POL) 687 K30 (272) 00:38:15 +23:09 00:32:52 09:38:15.56
4603 6567 NADULSKA Sylwia O co biega (POL) 688 K30 (253) 00:38:18 +23:12 00:31:49 09:38:18.31
4605 3989 OSADNIK Sabrina DYSTANS LUBOMIA (POL) 689 K30 (276) 00:38:19 +23:13 00:33:03 09:38:19.33
4606 1358 PTAK Dorota Łódź (POL) 690 K40 (271) 00:38:19 +23:13 00:34:28 09:38:19.73
4607 1371 JUCHA Lidia Łódź (POL) 691 K40 (272) 00:38:19 +23:13 00:34:28 09:38:19.80
4610 4194 GIEROŃ Katarzyna Dystans Clubomia (POL) 692 K40 (255) 00:38:20 +23:14 00:33:04 09:38:20.43
4611 3168 KANIEWSKA Monika Parkrun Skierniewice (POL) B2 693 K40 (238) 00:38:21 +23:15 00:31:59 09:38:21.64
4612 5760 BOKINIEC Dorota Pełczyńskiego (POL) 694 K40 (237) 00:38:22 +23:16 00:31:59 09:38:22.25
4618 1830 JAKUBOWSKA Małgorzata Siedlce (POL) 695 K40 (244) 00:38:35 +23:29 00:32:25 09:38:35.56
4620 4536 ZBIELSKA AGNIESZKA PIŁA (POL) 696 K40 (254) 00:38:36 +23:30 00:33:01 09:38:36.73
4625 4538 KOLONKO Zuzanna Dystans cLubomia (POL) 697 K30 (281) 00:38:42 +23:36 00:33:26 09:38:42.82
4626 6257 SIEMBAB Joanna Kazimierów (POL) 698 K30 (273) 00:38:43 +23:37 00:32:53 09:38:43.85
4631 2414 GUTT Marlena Gorzów Wielkopolski (POL) 699 K40 (251) 00:38:49 +23:43 00:32:50 09:38:49.32
4633 1507 CEBENKO maria WB w Gryfinie (POL) 700 K50 (34) 00:38:50 +23:44 00:32:53 09:38:50.82
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.28372383 s

Sponsor główny: