ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . 5 6  7  8 9 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
601 15799 KAWECKA Marcelina Warsaw Run Club (POL) 56 K (55) 00:22:17 +07:33 00:21:43 09:23:29.41
602 16907 STANCZYK Karolina NC+ (POL) 57 K (64) 00:22:18 +07:34 00:22:06 09:23:30.03
603 14063 ŁUCZAK Ireneusz Warka (POL) 546 M (552) 00:22:18 +07:34 00:21:38 09:23:30.35
604 14535 ADAMOWICZ Hubert Piaseczno (POL) 547 M (629) 00:22:18 +07:34 00:21:59 09:23:30.63
605 15520 WAWRZYNKIEWICZ Grzegorz Runner's Power ¦rem (POL) 548 M (657) 00:22:18 +07:34 00:22:04 09:23:30.66
606 14669 ZIELIŃSKI Maciej Marki (POL) 549 M (591) 00:22:19 +07:35 00:21:48 09:23:31.60
607 18612 JURCZYK Jarosław Szczecin (POL) 550 M (613) 00:22:19 +07:35 00:21:53 09:23:31.97
608 18416 GOLEC Grzegorz AR Warszawa (POL) 551 M (571) 00:22:20 +07:36 00:21:43 09:23:32.25
609 16876 TREVOR Arron parkrun Ursynów (POL) 552 M (601) 00:22:21 +07:37 00:21:49 09:23:33.79
610 18468 KOGUCIUK Grzegorz Warszawa (POL) 553 M (644) 00:22:22 +07:38 00:22:02 09:23:34.53
611 11523 MAZEPA Krzysztof Cisco Running Squad (POL) 554 M (617) 00:22:22 +07:38 00:21:55 09:23:34.66
612 18984 MAKSYMOWICZ Marcin TEAM ZABIEGANE DNI (POL) 555 M (569) 00:22:22 +07:38 00:21:42 09:23:34.69
613 17574 KACZMAREK MICHAŁ WARSZAWA (POL) 556 M (612) 00:22:22 +07:38 00:21:53 09:23:34.80
614 18326 ŁUKASZEWICZ RYSZARD Live Well at Citi (POL) 557 M (631) 00:22:23 +07:39 00:22:00 09:23:35.06
615 15603 FRANKOWSKI JACEK YULO RUN TEAM SIEDLCE (POL) 558 M (616) 00:22:23 +07:39 00:21:54 09:23:35.81
616 15555 TCHÓRZ Darek Ekati (POL) 559 M (619) 00:22:23 +07:39 00:21:56 09:23:35.83
617 16896 GÓRKOWSKI Wojciech Kluska SC (POL) 560 M (623) 00:22:24 +07:40 00:21:57 09:23:36.46
618 16778 SZLASZYŃSKA Wioleta Gołdap (POL) 58 K (62) 00:22:25 +07:41 00:21:55 09:23:37.55
619 13237 MIKOŁAJCZAK Marcin Gryfino (POL) 561 M (576) 00:22:25 +07:41 00:21:44 09:23:37.57
620 16609 GOLISZEWSKI Tomasz Warszawa (POL) 562 M (626) 00:22:26 +07:42 00:21:59 09:23:38.11
621 13794 NIEWDZIĘCZNY Jerzy S± Wolniejsi (POL) 563 M (684) 00:22:26 +07:42 00:22:12 09:23:38.33
622 16409 PONIATOWSKI Krzysztof Skierniewice (POL) 564 M (577) 00:22:27 +07:43 00:21:44 09:23:39.93
623 11451 BIELIŃSKI Wojciech pallotyni (POL) 565 M (703) 00:22:28 +07:44 00:22:16 09:23:40.16
624 12080 PAKUŁA Rafał Cyklomaniacy.pl (POL) 566 M (649) 00:22:28 +07:44 00:22:03 09:23:40.70
625 11875 GOCZYŃSKI Waldemar TKKF KUBU¦ SIERPC (POL) 567 M (713) 00:22:28 +07:44 00:22:19 09:23:40.97
626 10464 OR©EVSKI Jacek Vilnius (LTU) 568 M (652) 00:22:29 +07:45 00:22:04 09:23:41.07
627 17168 BOREK Patryk 42 BLSz (POL) 569 M (667) 00:22:29 +07:45 00:22:07 09:23:41.54
628 12043 BUDREVIČIUTE Agne Kaunas (LTU) 59 K (63) 00:22:29 +07:45 00:21:55 09:23:41.75
629 17650 LE¦NIAKIEWICZ Dawid Warszawa (POL) 570 M (661) 00:22:30 +07:46 00:22:06 09:23:42.10
630 11453 GUEDES Paula A Natureza Ensina (POR) 60 K (67) 00:22:30 +07:46 00:22:13 09:23:42.17
631 18365 MIODUSZEWSKI Marcin SBRT WARSZAWA (POL) 571 M (589) 00:22:30 +07:46 00:21:48 09:23:42.24
632 13598 SZOPA Paweł Pruszków (POL) 572 M (615) 00:22:30 +07:46 00:21:54 09:23:42.38
633 15113 KACZYŃSKI Szymon Białystok (POL) 573 M (653) 00:22:32 +07:48 00:22:04 09:23:44.17
634 16232 KURACH Piotr Idea Bank (POL) 574 M (639) 00:22:32 +07:48 00:22:01 09:23:44.58
635 16650 BISZCZAN Rafał Biegamy dzisiaj? (POL) 575 M (680) 00:22:32 +07:48 00:22:10 09:23:44.87
636 13121 PUTOWSKI Konrad Warszawa (POL) 576 M (592) 00:22:32 +07:48 00:21:48 09:23:44.89
637 11287 RYBACKA Joanna ActionTwins (POL) 61 K (81) 00:22:33 +07:49 00:22:26 09:23:45.03
638 18422 SIEŃCZYK Marcin Warszawa (POL) 577 M (678) 00:22:33 +07:49 00:22:10 09:23:45.30
639 13031 RYBACKA Edyta ActionTwins (POL) 62 K (82) 00:22:33 +07:49 00:22:26 09:23:45.34
640 18813 SNOPKIEWICZ Łukasz Łochowska Grupa Biegowa (POL) 578 M (637) 00:22:33 +07:49 00:22:01 09:23:45.51
641 17559 MAZEK Dariusz Warsawa (POL) 579 M (627) 00:22:34 +07:50 00:21:59 09:23:46.17
642 18072 MICHALAK Damian Brzezia (POL) 580 M (669) 00:22:34 +07:50 00:22:07 09:23:46.73
643 15718 SKUZA Sylwester Warszawa (POL) 581 M (690) 00:22:34 +07:50 00:22:12 09:23:46.98
644 11513 FILIPCZUK Dariusz Zielonka (POL) 582 M (698) 00:22:35 +07:51 00:22:15 09:23:47.00
645 18067 KRUK Marcin Warszawa (POL) 583 M (663) 00:22:35 +07:51 00:22:07 09:23:47.07
646 15903 KISIEL Dominik STRAŻ JRG 11 (POL) 584 M (632) 00:22:35 +07:51 00:22:00 09:23:47.36
647 17361 SŁODOWNIK Dominik xRunners (POL) 585 M (595) 00:22:35 +07:51 00:21:49 09:23:47.45
648 11255 ŁABACZ Arkadiusz Cebulaki (POL) 586 M (596) 00:22:35 +07:51 00:21:49 09:23:47.49
649 12222 SUSKI Patryk KS Maraton Ostrów Wielkopolski (POL) 587 M (641) 00:22:35 +07:51 00:22:01 09:23:47.66
650 12183 KLEWEK Konrad Otwock (POL) 588 M (608) 00:22:35 +07:51 00:21:52 09:23:47.71
651 12515 GÓRSKI Tomasz Team Kopeć (POL) 589 M (642) 00:22:36 +07:52 00:22:01 09:23:48.84
652 12599 WALCZAK Sebastian ŁódĽ (POL) 590 M (651) 00:22:37 +07:53 00:22:04 09:23:49.01
653 11708 CHĘCIŃSKI Marek #NeverGiveUp (POL) 591 M (665) 00:22:37 +07:53 00:22:07 09:23:49.39
654 16257 GOLDMAN Łukasz BBL Zduńska Wola (POL) 592 M (656) 00:22:37 +07:53 00:22:04 09:23:49.63
655 15731 NOVOSYLETSKYI Roman RRC (UKR) 593 M (600) 00:22:37 +07:53 00:21:49 09:23:49.67
656 15817 PISKORZ Robert TEAM ZALESICE (POL) 594 M (723) 00:22:37 +07:53 00:22:21 09:23:49.77
657 18771 BRZUSZKIEWICZ Michał Nationale-Nederlanden Running Team (POL) 595 M (674) 00:22:38 +07:54 00:22:08 09:23:50.14
658 10028 ZY¦KO Tomasz M.I.L.A. (POL) 596 M (628) 00:22:38 +07:54 00:21:59 09:23:50.44
659 11408 OCHOCKA Milena Katowice (POL) 63 K (71) 00:22:38 +07:54 00:22:15 09:23:50.54
660 11642 OPOLSKI Marcin czerniakowskie cfaniaki (POL) 597 M (646) 00:22:40 +07:56 00:22:03 09:23:52.13
661 17605 CIOŁKOWSKI Adam Olsztyn (POL) 598 M (609) 00:22:40 +07:56 00:21:53 09:23:52.59
662 11671 LIPOWSKI Bartosz Łoziska (POL) 599 M (624) 00:22:40 +07:56 00:21:57 09:23:52.59
663 12924 SZŁAPAK Krzysztof Zdrun Extreme (POL) 600 M (618) 00:22:42 +07:58 00:21:56 09:23:54.48
664 15518 CYWIŃSKI Marcin SBRT Warszawa (POL) 601 M (633) 00:22:42 +07:58 00:22:00 09:23:54.48
665 16863 GOŁOS Mariusz Stalowowolski Klub Biegacza (POL) 602 M (640) 00:22:42 +07:58 00:22:01 09:23:54.63
666 12171 BUJNOWSKI Rafał Warszawa (POL) 603 M (670) 00:22:42 +07:58 00:22:07 09:23:54.86
667 12443 PETKOWICZ Rafał Wraszawa (POL) 604 M (582) 00:22:42 +07:58 00:21:45 09:23:54.93
668 18906 KODA Eugeniusz SGGW Runners (POL) 605 M (659) 00:22:43 +07:59 00:22:05 09:23:55.10
669 12085 DOŁKOWSKI wojciech MEDtube (POL) 606 M (694) 00:22:43 +07:59 00:22:14 09:23:55.30
670 12054 KRÓL Paweł DENTALKING.EU (POL) 607 M (668) 00:22:43 +07:59 00:22:07 09:23:55.56
671 14352 KICIŃSKI Wiesław Rado¶ć (POL) 608 M (705) 00:22:44 +08:00 00:22:16 09:23:56.32
672 14189 MIKOŁAJUK Adam Warszawa (POL) 609 M (662) 00:22:44 +08:00 00:22:06 09:23:56.54
673 17982 KWIATKOWSKI Mateusz WIELISZEW HERON TEAM (POL) 610 M (645) 00:22:44 +08:00 00:22:02 09:23:56.81
674 18494 RĘBI¦ Joanna Lirene Running Team (POL) 64 K (73) 00:22:44 +08:00 00:22:17 09:23:56.89
675 15352 PISKORZ Piotr Team Zalesice (POL) 611 M (768) 00:22:45 +08:01 00:22:29 09:23:57.46
676 12680 SMITH Megan Corstorphine AAC (GBR) 65 K (75) 00:22:45 +08:01 00:22:18 09:23:57.55
677 16520 MUGDA Sebastian Warszawa (POL) 612 M (686) 00:22:45 +08:01 00:22:12 09:23:57.86
678 10524 GÓRECKI Bartosz Płock (POL) 613 M (687) 00:22:45 +08:01 00:22:12 09:23:57.87
679 19254 MARKOWSKI Piotr (POL) 614 M (671) 00:22:45 +08:01 00:22:07 09:23:57.99
680 17678 NOWAKOWSKI Aleksander XD (POL) P 615 M (658) 00:22:46 +08:02 00:22:05 09:23:58.01
681 14648 SZCZEPANSKI Marcin Warszawa (POL) 616 M (724) 00:22:47 +08:03 00:22:22 09:23:59.22
682 16059 PAŁCZYŃSKI Robert Warszawa (POL) 617 M (630) 00:22:47 +08:03 00:21:59 09:23:59.63
683 19125 CZUDOWSKI Tomasz DUKLANOWSKI TEAM (POL) 618 M (673) 00:22:48 +08:04 00:22:08 09:24:00.06
684 15792 MISIASZEK Jakub Vege Runners (POL) 619 M (648) 00:22:48 +08:04 00:22:03 09:24:00.53
685 17791 ZIMOWICZ Magdalena DUKLANOWSKI Team (POL) 66 K (66) 00:22:48 +08:04 00:22:08 09:24:00.62
686 11014 SOSNOWSKI Wojciech Dębica (POL) 620 M (784) 00:22:49 +08:05 00:22:33 09:24:01.40
687 10555 KOWALCZYK Witold Orlen Running Team (POL) 621 M (700) 00:22:49 +08:05 00:22:15 09:24:01.46
688 14127 ŁYSIAK Krzysztof Kotlet Power Team (POL) 622 M (706) 00:22:49 +08:05 00:22:16 09:24:01.57
689 12771 PIECZARKA Wojciech Łomianki (POL) 623 M (693) 00:22:49 +08:05 00:22:13 09:24:01.82
690 18668 BEDNARCZYK Paulina Duklanowska Team (POL) 67 K (65) 00:22:50 +08:06 00:22:06 09:24:02.30
691 16761 KRAWIEC Magdalena Mień (POL) 68 K (69) 00:22:50 +08:06 00:22:13 09:24:02.51
692 14878 ROGOWSKI Michał M&M's (POL) 624 M (741) 00:22:50 +08:06 00:22:24 09:24:02.67
693 10302 LUBERA Marcin Warszawa (POL) 625 M (760) 00:22:50 +08:06 00:22:27 09:24:02.73
694 13970 MALINOWSKI Adam Warszawa (POL) 626 M (638) 00:22:51 +08:07 00:22:01 09:24:03.51
695 18615 KALAWSKI Łukasz Lingaro Running Team (POL) 627 M (718) 00:22:51 +08:07 00:22:20 09:24:03.58
696 13664 NOWAKOWSKI Marcin Sierpc (POL) 628 M (814) 00:22:52 +08:08 00:22:38 09:24:04.03
697 11076 DYNISZUK Martyna Gołdap (POL) 69 K (70) 00:22:52 +08:08 00:22:14 09:24:04.62
698 16931 CICHOCKI Mariusz Warsaw Run Club (POL) 629 M (708) 00:22:52 +08:08 00:22:17 09:24:04.65
699 12067 MALESZKA Paweł Jabłonna (POL) 630 M (851) 00:22:53 +08:09 00:22:46 09:24:05.53
700 12354 KOWALCZUK Paweł Warszawa (POL) 631 M (650) 00:22:53 +08:09 00:22:03 09:24:05.86
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.39235902 s

Sponsor główny: