ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - meta
Strona < 1 2 . . 5 6  7  8 9 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
601 13530 GRAFF Norbert Ekoludek Szczenurze (POL) 553 M (553) 00:46:07 +16:37 00:42:55 09:47:19.26
602 15700 SEREK Lucjan Warszawa (POL) 554 M (554) 00:43:17 +13:47 00:42:56 09:44:29.20
603 15586 BEDNAREK Jacek MetLife (POL) 555 M (555) 00:43:27 +13:57 00:42:56 09:44:39.33
604 16876 TREVOR Arron parkrun Ursynów (POL) 556 M (556) 00:43:29 +13:59 00:42:57 09:44:41.84
605 19052 GERMAIN Enoal (FRA) 557 M (557) 00:43:19 +13:49 00:42:58 09:44:31.90
606 17927 SZACHNA Piotr Ekobiegi (POL) 558 M (558) 00:43:40 +14:10 00:42:58 09:44:52.22
607 17280 ROGOWICZ Krzysztof Warszawa (POL) 559 M (559) 00:53:20 +23:50 00:42:58 09:54:32.01
608 16339 GOLANSKI Robert Andrzej Warszawa (POL) 560 M (560) 00:43:19 +13:49 00:42:59 09:44:31.54
609 16609 GOLISZEWSKI Tomasz Warszawa (POL) 561 M (561) 00:43:28 +13:58 00:43:01 09:44:40.23
610 11884 SAWICKI Bogusław Kondycja Piaseczno (POL) 562 M (562) 00:43:33 +14:03 00:43:01 09:44:45.47
611 16791 LETKOWSKI Dariusz Gapmont Running Team (POL) 563 M (563) 00:52:29 +22:59 00:43:02 09:53:41.24
612 18612 JURCZYK Jarosław Szczecin (POL) 564 M (564) 00:43:29 +13:59 00:43:03 09:44:41.99
613 16723 KOZIOŁ Michał Zambrów (POL) 565 M (565) 00:46:15 +16:45 00:43:03 09:47:27.64
614 19214 ZIÓŁKOWSKI Grzegorz NEON TEAM (POL) 566 M (566) 00:46:16 +16:46 00:43:03 09:47:28.37
615 14631 SKIBA Marcin Koszęcin (POL) 567 M (567) 00:47:10 +17:40 00:43:04 09:48:22.66
616 18275 RETMANIAK Sylwiaewa Drużyna TVN (POL) 49 K (49) 00:43:37 +14:07 00:43:05 09:44:49.19
617 13914 TWARDOWSKI Piotr Zakole Wiktorowo (POL) 568 M (568) 00:49:54 +20:24 00:43:06 09:51:06.94
618 16257 GOLDMAN Łukasz BBL Zduńska Wola (POL) 569 M (569) 00:43:41 +14:11 00:43:08 09:44:53.39
619 12319 WZOREK Michał STARACHOWICE (POL) 570 M (570) 00:46:33 +17:03 00:43:09 09:47:45.34
620 19184 BAJ Robert #RC_WAW (POL) 571 M (571) 00:43:27 +13:57 00:43:10 09:44:39.89
621 17514 DˇBROWSKI Damian Inter Cars Running Team (POL) 572 M (572) 00:43:38 +14:08 00:43:11 09:44:50.83
622 11060 STAWSKI Paweł Active Runners Płock (POL) 573 M (573) 00:43:43 +14:13 00:43:11 09:44:55.27
623 11377 PŁONKA Jarosław Warsaw Run Club (POL) 574 M (574) 00:43:45 +14:15 00:43:11 09:44:57.72
624 17678 NOWAKOWSKI Aleksander XD (POL) P 575 M (575) 00:43:52 +14:22 00:43:11 09:45:04.45
625 10362 BASTIAT-JAROSZ Dawid Warszawa (POL) 576 M (576) 00:46:35 +17:05 00:43:11 09:47:47.54
626 18074 ŁAKOMSKI Aleksander Live Well at Citi (POL) 577 M (577) 00:46:37 +17:07 00:43:11 09:47:49.49
627 18182 KWASIŻUR Agata MUAY RUNNING TEAM (POL) 50 K (50) 00:43:30 +14:00 00:43:12 09:44:42.15
628 15143 DRASZAWKA Łukasz Power Training (POL) 578 M (578) 00:43:42 +14:12 00:43:12 09:44:54.37
629 18365 MIODUSZEWSKI Marcin SBRT WARSZAWA (POL) 579 M (579) 00:43:54 +14:24 00:43:12 09:45:06.97
630 16863 GOŁOS Mariusz Stalowowolski Klub Biegacza (POL) 580 M (580) 00:43:54 +14:24 00:43:13 09:45:06.54
631 11649 CYBULSKA Żaneta Deloitte Adventure Team/ WIĘCKOWSKI TEAM (POL) 51 K (51) 00:46:34 +17:04 00:43:13 09:47:46.02
632 13025 DOŁĘGA-KOZIEROWSKI Jan MBC Team (POL) 581 M (581) 00:43:37 +14:07 00:43:14 09:44:49.19
633 18168 KRZYŻANOWSKI Łukasz Accenture (POL) 582 M (582) 00:43:51 +14:21 00:43:14 09:45:03.60
634 14063 ŁUCZAK Ireneusz Warka (POL) 583 M (583) 00:43:54 +14:24 00:43:14 09:45:06.44
635 17605 CIOŁKOWSKI Adam Olsztyn (POL) 584 M (584) 00:44:01 +14:31 00:43:14 09:45:13.01
636 16774 SALCZAK-BEREDA Grzegorz Stare Budy (POL) 585 M (585) 00:46:34 +17:04 00:43:14 09:47:46.57
637 17022 PACZKOWSKI Oskar Legionowo (POL) 586 M (586) 00:58:42 +29:12 00:43:14 09:59:54.08
638 18771 BRZUSZKIEWICZ Michał Nationale-Nederlanden Running Team (POL) 587 M (587) 00:43:45 +14:15 00:43:15 09:44:57.12
639 13816 CZAJKOWSKI Marek Warsaw Run Club (POL) 588 M (588) 00:43:49 +14:19 00:43:15 09:45:01.47
640 17906 POLAK Kamil Live Well at Citi (POL) 589 M (589) 00:43:34 +14:04 00:43:16 09:44:46.07
641 13591 WˇSOWSKI Szymon Microsoft Running Team (POL) 590 M (590) 00:43:34 +14:04 00:43:16 09:44:46.37
642 17852 SIKORA Aleksandra Neon Team (POL) 52 K (52) 00:43:39 +14:09 00:43:16 09:44:51.83
643 15799 KAWECKA Marcelina Warsaw Run Club (POL) 53 K (53) 00:43:50 +14:20 00:43:16 09:45:02.75
644 17361 SŁODOWNIK Dominik xRunners (POL) 591 M (591) 00:44:02 +14:32 00:43:16 09:45:14.76
645 16750 STAŃCZUK LESZEK Yulo Run Team Siedlce (POL) 592 M (592) 00:43:45 +14:15 00:43:17 09:44:57.32
646 16232 KURACH Piotr Idea Bank (POL) 593 M (593) 00:43:48 +14:18 00:43:17 09:45:00.17
647 14918 PELC Filip Międzyborów (POL) 594 M (594) 00:46:34 +17:04 00:43:17 09:47:46.04
648 12447 KUROWSKI Jakub Kobyłka (POL) 595 M (595) 00:54:23 +24:53 00:43:17 09:55:35.89
649 11487 ROLNIK Michał Radom (POL) 596 M (596) 00:46:41 +17:11 00:43:18 09:47:53.66
650 14030 KARSZNIA Sylwester Gniewoszów (POL) 597 M (597) 00:50:00 +20:30 00:43:18 09:51:12.24
651 12924 SZŁAPAK Krzysztof Zdrun Extreme (POL) 598 M (598) 00:44:05 +14:35 00:43:19 09:45:17.52
652 17680 MARUSZAK Darek Jaktorów (POL) 599 M (599) 00:54:47 +25:17 00:43:19 09:55:59.17
653 16805 MEJSAK Maciej Grupa Biegowa Czarna Białostocka (POL) 600 M (600) 00:57:49 +28:19 00:43:19 09:59:01.72
654 15113 KACZYŃSKI Szymon Białystok (POL) 601 M (601) 00:43:49 +14:19 00:43:21 09:45:01.02
655 14189 MIKOŁAJUK Adam Warszawa (POL) 602 M (602) 00:43:59 +14:29 00:43:21 09:45:11.36
656 12599 WALCZAK Sebastian ŁódĽ (POL) 603 M (603) 00:43:55 +14:25 00:43:22 09:45:07.30
657 12515 GÓRSKI Tomasz Team Kopeć (POL) 604 M (604) 00:43:57 +14:27 00:43:22 09:45:09.54
658 15646 KRASKOWSKA Ewelina Mazovia ProActiv Ciechanów / 5MBOT (POL) 54 K (54) 00:51:58 +22:28 00:43:23 09:53:10.00
659 13531 IWANIUK Tomasz Żywcem Zabiegani (POL) 605 M (605) 00:43:50 +14:20 00:43:24 09:45:02.96
660 15617 SIATKOWSKI Paweł Open Brokers Team (POL) 606 M (606) 00:50:30 +21:00 00:43:24 09:51:42.18
661 15731 NOVOSYLETSKYI Roman RRC (UKR) 607 M (607) 00:44:13 +14:43 00:43:25 09:45:25.61
662 12015 GERA Michał Zabiegany Wołomin (POL) 608 M (608) 00:46:33 +17:03 00:43:25 09:47:45.80
663 15469 WALICKI Jakub Siemiatycze (POL) 609 M (609) 00:46:42 +17:12 00:43:25 09:47:54.24
664 17246 LEWANDOWSKI Artur Kobyłka (POL) 610 M (610) 00:43:42 +14:12 00:43:26 09:44:54.76
665 18138 POLANSKI Adrian Narbutta (POL) 611 M (611) 00:43:52 +14:22 00:43:26 09:45:04.31
666 11862 SOWA Anna Warszawa (POL) 55 K (55) 00:43:56 +14:26 00:43:26 09:45:08.83
667 14298 KŁOS Łukasz FizjoTerapia HD (POL) 612 M (612) 00:46:43 +17:13 00:43:26 09:47:55.82
668 14237 OMARI Ahmed Warsaw (POL) 613 M (613) 00:54:07 +24:37 00:43:26 09:55:19.51
669 14535 ADAMOWICZ Hubert Piaseczno (POL) 614 M (614) 00:43:46 +14:16 00:43:27 09:44:58.82
670 15267 MILEWSKI Mateusz asseco active team (POL) 615 M (615) 00:43:48 +14:18 00:43:27 09:45:00.78
671 18326 ŁUKASZEWICZ RYSZARD Live Well at Citi (POL) 616 M (616) 00:43:51 +14:21 00:43:28 09:45:03.10
672 14036 NOWAK Łukasz Adidas Runners Warsaw (POL) 617 M (617) 00:43:56 +14:26 00:43:28 09:45:08.22
673 12574 SZCZERBIŃSKA Izabela Warszawa (POL) 56 K (56) 00:46:59 +17:29 00:43:28 09:48:11.51
674 17622 HAGEN Marta accenture (POL) 57 K (57) 00:43:51 +14:21 00:43:29 09:45:03.66
675 18776 LATAK Michał Jacek biega Running team (POL) 618 M (618) 00:43:55 +14:25 00:43:30 09:45:07.28
676 12054 KRÓL Paweł DENTALKING.EU (POL) 619 M (619) 00:44:07 +14:37 00:43:31 09:45:19.45
677 13124 FANTACONE Alessandro Bielawa (ITA) 620 M (620) 00:46:45 +17:15 00:43:31 09:47:57.69
678 15538 KLEIN Marcin Kurzętnik Biega (POL) 621 M (621) 00:43:40 +14:10 00:43:33 09:44:52.23
679 17168 BOREK Patryk 42 BLSz (POL) 622 M (622) 00:43:56 +14:26 00:43:34 09:45:08.33
680 15555 TCHÓRZ Darek Ekati (POL) 623 M (623) 00:44:01 +14:31 00:43:34 09:45:13.14
681 12771 PIECZARKA Wojciech Łomianki (POL) 624 M (624) 00:44:10 +14:40 00:43:34 09:45:22.13
682 19254 MARKOWSKI Piotr (POL) 625 M (625) 00:44:12 +14:42 00:43:34 09:45:24.01
683 17105 ZIENKIEWICZ Karol Warszawa (POL) 626 M (626) 00:46:49 +17:19 00:43:34 09:48:01.64
684 12464 GRAJDA Marcin Janusze IChO (POL) 627 M (627) 00:43:57 +14:27 00:43:36 09:45:09.55
685 11296 PACIOREK Ewa Kobieta Retro/Markowi Biegacze (POL) 58 K (58) 00:43:57 +14:27 00:43:36 09:45:09.70
686 12912 CZYŻEWSKI Jacek Kaliny Jędrusik (POL) 628 M (628) 00:47:15 +17:45 00:43:36 09:48:27.48
687 13598 SZOPA Paweł Pruszków (POL) 629 M (629) 00:44:14 +14:44 00:43:38 09:45:26.91
688 17791 ZIMOWICZ Magdalena DUKLANOWSKI Team (POL) 59 K (59) 00:44:18 +14:48 00:43:38 09:45:30.77
689 18440 ROWICKI Tomasz Warszawa (POL) 630 M (630) 00:44:26 +14:56 00:43:38 09:45:38.07
690 18463 KOWALCZYK Mateusz Warszawa (POL) 631 M (631) 00:53:08 +23:38 00:43:39 09:54:20.99
691 16356 WIDELSKA Ewelina lubelskibiegacz.pl TEAM (POL) 60 K (60) 00:44:02 +14:32 00:43:41 09:45:14.69
692 11239 GALA Kamil Warszawa (POL) 632 M (632) 00:46:52 +17:22 00:43:41 09:48:04.97
693 17808 WYPYCH Kamil LIVE WELL AT CITI (POL) 633 M (633) 00:44:08 +14:38 00:43:42 09:45:20.94
694 18668 BEDNARCZYK Paulina Duklanowska Team (POL) 61 K (61) 00:44:26 +14:56 00:43:42 09:45:38.66
695 11938 PRZˇDKA Dariusz Biegusiem.pl (POL) 634 M (634) 00:46:56 +17:26 00:43:42 09:48:08.55
696 11214 NOWAK Michał Witaszyce (POL) 635 M (635) 00:46:56 +17:26 00:43:43 09:48:08.51
697 18336 CHWEDCZUK Robert Live Well at Citi (POL) 636 M (636) 00:47:01 +17:31 00:43:43 09:48:13.85
698 16761 KRAWIEC Magdalena Mień (POL) 62 K (62) 00:44:21 +14:51 00:43:44 09:45:33.44
699 14996 KRAWCZYK Tomasz Warszawa (POL) 637 M (637) 00:46:59 +17:29 00:43:44 09:48:11.36
700 12962 KOSIŃSKI Rafał Biegnij z ProService (POL) 638 M (638) 00:47:06 +17:36 00:43:44 09:48:18.78
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.70121789 s

Sponsor główny: