ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 60 61  62  63 64 . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
6101 13743 BUKSOWICZ Dorota Bielawa (POL) 2028 K (1252) 00:44:58 +30:14 00:29:51 09:46:10.53
6102 13134 HOŁOPIAK Ewa Warszawa (POL) 2029 K (1174) 00:44:58 +30:14 00:29:35 09:46:10.60
6103 18438 KRAJEWSKA Monika Zabiegany Wołomin (POL) 2030 K (2382) 00:44:58 +30:14 00:34:41 09:46:10.96
6104 18716 SIEKAŃSKA aneta Radom (POL) 2031 K (1426) 00:44:59 +30:15 00:30:22 09:46:11.09
6105 13251 BRZEZIŃSKA Sylwia Warszawa (POL) 2032 K (1333) 00:44:59 +30:15 00:30:06 09:46:11.23
6106 13835 CIUPA Patrycja Brwinów (POL) 2033 K (1335) 00:44:59 +30:15 00:30:06 09:46:11.44
6107 19493 ZAWADZKA Paulina BENEFIT SYSTEMS (POL) 2034 K (1121) 00:44:59 +30:15 00:29:25 09:46:11.50
6108 15881 KOSSOWSKI Maciej Warszawa (POL) 4074 M (3556) 00:44:59 +30:15 00:30:03 09:46:11.93
6109 14453 RADZIWONOWICZ Izabela Lipsk (POL) 2035 K (2289) 00:44:59 +30:15 00:33:59 09:46:11.99
6110 13668 LASOTA Tomek Palm Team (POL) 4075 M (3576) 00:45:00 +30:16 00:30:07 09:46:12.80
6111 18111 PARAFIAN Krzysztof Zabki (POL) 4076 M (3654) 00:45:00 +30:16 00:30:22 09:46:12.88
6112 12176 SARACEN Iwona Warszawa (POL) 2036 K (1188) 00:45:01 +30:17 00:29:39 09:46:13.17
6113 15178 WIELGOSZ Filip eAzymut.pl (POL) 4077 M (4282) 00:45:01 +30:17 00:33:54 09:46:13.30
6114 12048 KARASZKIEWICZ Patrycja Zgorzała (POL) 2037 K (1156) 00:45:01 +30:17 00:29:32 09:46:13.51
6115 19495 BORUSZEWSKA Kamila (POL) 2038 K (1338) 00:45:01 +30:17 00:30:06 09:46:13.53
6116 17673 ORLOVSKYI Arsen Warszawa (POL) 4078 M (3763) 00:45:01 +30:17 00:30:46 09:46:13.68
6117 13724 KRUZIŃSKI Łukasz Legionowo (POL) 4079 M (3524) 00:45:01 +30:17 00:29:58 09:46:13.97
6118 14064 KONDZIELA Robert Józefina (POL) 4080 M (4418) 00:45:02 +30:18 00:35:49 09:46:14.05
6119 14061 SOBAŃSKA Izabela Józefina (POL) 2039 K (2489) 00:45:02 +30:18 00:35:49 09:46:14.21
6120 13737 SZCZĘCHUŁA Marek Kanie (POL) 4081 M (3529) 00:45:02 +30:18 00:29:59 09:46:14.46
6121 16849 WIĄCEK Hubert Rzeszów (POL) 4082 M (3385) 00:45:02 +30:18 00:29:33 09:46:14.60
6122 13611 ZADROGA Arkadiusz PHU ARKADA (POL) 4083 M (3733) 00:45:02 +30:18 00:30:38 09:46:14.70
6123 12055 SOSNOWSKA Maja korale (POL) 2040 K (1361) 00:45:02 +30:18 00:30:08 09:46:14.97
6124 14115 KOZIAREK Emilia korale (POL) 2041 K (1352) 00:45:03 +30:19 00:30:08 09:46:15.14
6125 12133 WACŁAWEK Tomek Gliwice (POL) 4084 M (3546) 00:45:03 +30:19 00:30:02 09:46:15.36
6126 12801 KĄDZIELAWA Marek I2 (POL) 4085 M (4400) 00:45:03 +30:19 00:35:27 09:46:15.52
6127 14841 SZCZEPANEK Ewa Warszawa (POL) 2042 K (2462) 00:45:03 +30:19 00:35:25 09:46:15.61
6128 12137 MARSZAŁEK Jerzy Warszawa (POL) 4086 M (3642) 00:45:04 +30:20 00:30:20 09:46:16.16
6129 13151 SIWEK Piast Warszawa (POL) 4087 M (3737) 00:45:04 +30:20 00:30:39 09:46:16.65
6130 15451 SZAFRAŃSKA Maja Warszawa (POL) 2043 K (2453) 00:45:05 +30:21 00:35:21 09:46:17.32
6131 12461 SZYMAŃSKA Paula Active Runners Płock (POL) 2044 K (1580) 00:45:05 +30:21 00:30:58 09:46:17.46
6132 12026 OSIAK ZBIGNIEW n/d (POL) 4088 M (3672) 00:45:05 +30:21 00:30:25 09:46:17.73
6133 10140 SZYMAŃSKI Artur Active Runners Płock (POL) 4089 M (3801) 00:45:05 +30:21 00:30:58 09:46:17.95
6134 15243 NIZIŃSKA Ewa Cecylówka-Brzózka (POL) 2045 K (1537) 00:45:06 +30:22 00:30:48 09:46:18.24
6135 18186 ŁYŻWA Marcin Wierzbica (POL) 4090 M (3770) 00:45:06 +30:22 00:30:49 09:46:18.50
6136 15244 CIERPISZ Katarzyna Głowaczów (POL) 2046 K (1549) 00:45:06 +30:22 00:30:50 09:46:18.68
6137 15974 ZIELIŃSKA Dorota Radom (POL) 2047 K (1544) 00:45:06 +30:22 00:30:49 09:46:18.73
6138 12569 MAZUREK Anna Warszawa (POL) 2048 K (1474) 00:45:06 +30:22 00:30:32 09:46:18.82
6139 19012 SZCZEŚNIAK Ewelina (POL) 2049 K (1595) 00:45:07 +30:23 00:31:01 09:46:19.08
6140 17085 GOŁĘBIEWSKI Marcin 1980 (POL) 4091 M (3735) 00:45:07 +30:23 00:30:39 09:46:19.49
6141 19013 STRUSKA Amanda (POL) 2050 K (1596) 00:45:07 +30:23 00:31:01 09:46:19.56
6142 11660 KURZAWSKI Marcin Warszawa (POL) 4092 M (3593) 00:45:07 +30:23 00:30:10 09:46:19.66
6143 10347 KUREK Krzysztof Płock Biega No Age Limit (POL) 4093 M (4319) 00:45:08 +30:24 00:34:18 09:46:20.24
6144 16107 SZOT Maria Ujazd (POL) 2051 K (2331) 00:45:08 +30:24 00:34:19 09:46:20.28
6145 18691 FERT Maciej Kielce (POL) 4094 M (3736) 00:45:08 +30:24 00:30:39 09:46:20.56
6146 16308 KACZMAREK Paulina Chełmżyńska (POL) 2052 K (1604) 00:45:09 +30:25 00:31:04 09:46:21.05
6147 17757 PLEWIŃSKI Kamil Radom (POL) 4095 M (3649) 00:45:09 +30:25 00:30:22 09:46:21.08
6148 16016 HAJBOWICZ Agnieszka STRABAG (POL) 2053 K (1132) 00:45:09 +30:25 00:29:29 09:46:21.10
6149 15477 LISOWSKI Antoni Warszawa (POL) 4096 M (4202) 00:45:09 +30:25 00:33:11 09:46:21.24
6150 15169 WÓJCIK Marcin Długa szlachecka (POL) 4097 M (4352) 00:45:09 +30:25 00:34:44 09:46:21.30
6151 13059 KRÓL Marek Radzymin (POL) 4098 M (3461) 00:45:09 +30:25 00:29:49 09:46:21.31
6152 16015 HAPON Michał Warszawa (POL) 4099 M (3351) 00:45:09 +30:25 00:29:28 09:46:21.39
6153 17699 JEŻAK Patryk Radom (POL) 4100 M (3645) 00:45:09 +30:25 00:30:20 09:46:21.44
6154 13673 MAJCHEREK Marta Parzniew (POL) 2054 K (2338) 00:45:10 +30:26 00:34:22 09:46:22.12
6155 13087 OLCHOWIK ANNA Warsaw (POL) 2055 K (2208) 00:45:10 +30:26 00:33:33 09:46:22.27
6156 15295 CEMBROWICZ Łukasz Warszawa (POL) 4101 M (4239) 00:45:10 +30:26 00:33:32 09:46:22.47
6157 19483 PERCHAŁA-JASICKA Marta Live Well at Citi (POL) 2056 K (2129) 00:45:10 +30:26 00:33:10 09:46:22.69
6158 13721 FEDOROWICZ Beata Warszawa (POL) 2057 K (2216) 00:45:11 +30:27 00:33:37 09:46:23.11
6159 18862 JABŁONOWSKI Janusz Strivers (POL) 4102 M (3739) 00:45:11 +30:27 00:30:40 09:46:23.25
6160 14511 CECOT Łukasz TRI SKI (POL) 4103 M (3636) 00:45:11 +30:27 00:30:19 09:46:23.33
6161 13756 KRZYWICKA Magdalena Wilczopole (POL) 2058 K (1602) 00:45:11 +30:27 00:31:03 09:46:23.57
6162 15086 ZOTOU Marina Greece (GRE) 2059 K (2405) 00:45:11 +30:27 00:34:52 09:46:23.68
6163 14262 KULIK Joanna Warszawa (POL) 2060 K (1424) 00:45:11 +30:27 00:30:21 09:46:23.94
6164 12532 OŹMINA Mikołaj Warszawa (POL) 4104 M (3767) 00:45:11 +30:27 00:30:48 09:46:23.94
6165 11205 IMANOVA DARIA Run4fun (BLR) 2061 K (1562) 00:45:12 +30:28 00:30:53 09:46:24.05
6166 18554 K-JASIŃSKA Karolina Warszawa (POL) 2062 K (1593) 00:45:12 +30:28 00:31:00 09:46:24.53
6167 14581 ANTOSZEWSKI Mateusz Warszawa (POL) 4105 M (4298) 00:45:12 +30:28 00:34:02 09:46:24.72
6168 15251 PYKACZ Mirela hodowlana (POL) 2063 K (1528) 00:45:12 +30:28 00:30:46 09:46:24.73
6169 16214 BITNER Joanna Omega Pharma Team (POL) 2064 K (1586) 00:45:13 +30:29 00:30:59 09:46:25.04
6170 11666 BEŁZAK Justyna Warszawa (POL) 2065 K (1354) 00:45:13 +30:29 00:30:08 09:46:25.16
6171 18885 STANKIEWICZ Maciej Klub Kubusia Puchatka (POL) 4106 M (3643) 00:45:13 +30:29 00:30:20 09:46:25.18
6172 16271 ZALEWSKI Arkadiusz Małkinia (POL) 4107 M (4218) 00:45:13 +30:29 00:33:17 09:46:25.70
6173 16084 KUCHARCZYK Agnieszka ASICS Frontrunner Poland (POL) 2066 K (2156) 00:45:13 +30:29 00:33:17 09:46:25.92
6174 13779 KICIŃSKA Dorota Przemyski Klub Biegacza (POL) 2067 K (2442) 00:45:14 +30:30 00:35:13 09:46:26.42
6175 16141 RUSINOWICZ Tomasz Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa (POL) 4108 M (4332) 00:45:14 +30:30 00:34:30 09:46:26.56
6176 18736 BUCKOVA Darima Prague (CZE) 2068 K (2365) 00:45:14 +30:30 00:34:36 09:46:26.63
6177 18972 ZGORZELSKA Anna (POL) 2069 K (2307) 00:45:15 +30:31 00:34:09 09:46:27.37
6178 18698 KARAŚ Tadeusz Otrębusy (POL) 4109 M (4245) 00:45:15 +30:31 00:33:35 09:46:27.75
6179 13663 STACHOWICZ Piotr Radziwiłłów (POL) 4110 M (4275) 00:45:15 +30:31 00:33:49 09:46:27.99
6180 13661 STACHOWICZ Karolina Radziwiłłów (POL) 2070 K (2264) 00:45:16 +30:32 00:33:52 09:46:28.22
6181 10247 KOBIELSKI Ryszard Włocławek (POL) 4111 M (4450) 00:45:16 +30:32 00:36:31 09:46:28.44
6182 15946 OTWINOWSKI Michał Warszawa (POL) 4112 M (3741) 00:45:16 +30:32 00:30:40 09:46:28.53
6183 14922 KOBIELSKI Paweł Rocket Boost (POL) 4113 M (4453) 00:45:16 +30:32 00:36:32 09:46:28.53
6184 19199 SOKÓŁ Sylwia (POL) 2071 K (2207) 00:45:17 +30:33 00:33:33 09:46:29.10
6185 18626 STANULA Kinga Pawłowice (POL) 2072 K (2273) 00:45:17 +30:33 00:33:55 09:46:29.31
6186 14425 MAGIEROWSKA EDYTA WARSZAWA (POL) 2073 K (2115) 00:45:17 +30:33 00:33:07 09:46:29.40
6187 10148 WACH Mateusz Warszawa (POL) 4114 M (3420) 00:45:17 +30:33 00:29:41 09:46:29.56
6188 16175 MYŚLIBORSKA Olga Warszawa (POL) 2074 K (2304) 00:45:17 +30:33 00:34:07 09:46:29.58
6189 19200 STANKIEWICZ Małgorzata (POL) 2075 K (2211) 00:45:17 +30:33 00:33:34 09:46:29.72
6190 14711 JANISZEWSKI Adam Jablonna (POL) 4115 M (4233) 00:45:17 +30:33 00:33:29 09:46:29.96
6191 19201 KUCZYŃSKI Lesław (POL) 4116 M (4243) 00:45:18 +30:34 00:33:35 09:46:30.06
6192 11930 JANISZEWSKA Anna Jabłonna (POL) 2076 K (2197) 00:45:18 +30:34 00:33:31 09:46:30.22
6193 12486 NIEZGODA Anna Lublin Biega (POL) 2077 K (2272) 00:45:18 +30:34 00:33:55 09:46:30.22
6194 19227 LEPA Marcin Warszawa (POL) 4117 M (3500) 00:45:18 +30:34 00:29:56 09:46:30.28
6195 15046 KARCZEWSKI Sebastian 100Kilo Team (POL) 4118 M (3749) 00:45:18 +30:34 00:30:43 09:46:30.58
6196 15209 DRĄŻYK Łukasz Dęblin (POL) 4119 M (3807) 00:45:18 +30:34 00:30:59 09:46:30.59
6197 17816 KAŁUŻYŃSKA Aleksandra Warszawa (POL) 2078 K (1497) 00:45:18 +30:34 00:30:38 09:46:30.65
6198 17142 WIECZOREK Michał Wsola (POL) 4120 M (3414) 00:45:18 +30:34 00:29:39 09:46:30.67
6199 12162 ŁUKASZEWSKA Anna DAMS TEAM (POL) 2079 K (2275) 00:45:18 +30:34 00:33:55 09:46:30.67
6200 17689 CHYĆKO Grzegorz Warszawa (POL) 4121 M (3714) 00:45:18 +30:34 00:30:34 09:46:30.82
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.36891389 s

Sponsor główny: