ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 61 62  63  64 65 . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
6201 19228 PAPIERZ Mariusz Warszawa (POL) 4122 M (3513) 00:45:19 +30:35 00:29:58 09:46:31.03
6202 14577 NAPIÓRKOWSKI Tadeusz Warszawa (POL) 4123 M (4351) 00:45:19 +30:35 00:34:44 09:46:31.17
6203 12184 POLSKA Bożena Lublin Biega (POL) 2080 K (2269) 00:45:19 +30:35 00:33:54 09:46:31.21
6204 12280 WOŁOWSKI Daniel Warszawa (POL) 4124 M (3595) 00:45:19 +30:35 00:30:10 09:46:31.81
6205 13227 SENDOR Agnieszka Warszawa (POL) 2081 K (1644) 00:45:20 +30:36 00:31:13 09:46:32.08
6206 17026 RUDZKI MARCIN WARSZAWA (POL) 4125 M (3745) 00:45:20 +30:36 00:30:42 09:46:32.48
6207 14622 NAPIÓRKOWSKA Dorota Warszawa (POL) 2082 K (2396) 00:45:20 +30:36 00:34:47 09:46:32.68
6208 13415 MAZUR Przemysław Bytom (POL) 4126 M (4232) 00:45:20 +30:36 00:33:29 09:46:32.88
6209 15837 OŁDYTOWSKA Elżbieta Grupa Biegowa Czarna Białostocka (POL) 2083 K (1556) 00:45:20 +30:36 00:30:51 09:46:32.92
6210 16688 ZUBRZYCKI Pawel Warszawa (POL) 4127 M (3849) 00:45:21 +30:37 00:31:11 09:46:33.15
6211 19025 SZEJMAN Zofia LIVE WELL AT CITI (POL) 2084 K (2171) 00:45:21 +30:37 00:33:22 09:46:33.31
6212 15914 SOKOLSKA Anna Warszawa (POL) 2085 K (2515) 00:45:21 +30:37 00:36:07 09:46:33.44
6213 13891 KOŁODZIEJCZYK Wiktoria Warszawa (POL) 2086 K (1637) 00:45:21 +30:37 00:31:11 09:46:33.45
6214 16260 GECYTE Lina Klaipeda (LTU) 2087 K (1659) 00:45:21 +30:37 00:31:15 09:46:33.66
6215 12776 KWIATKOWSKI marcin T-Mobile Sport Team (POL) 4128 M (3776) 00:45:21 +30:37 00:30:50 09:46:33.69
6216 14894 LIPIŃSKI Piotr Warszawa (POL) 4129 M (3553) 00:45:21 +30:37 00:30:03 09:46:33.73
6217 10354 GRAJEWSKI Krzysztof Suwałki (POL) 4130 M (4256) 00:45:21 +30:37 00:33:40 09:46:33.79
6218 12057 WALUSZKIEWICZ Marek Warszawa (POL) 4131 M (3404) 00:45:21 +30:37 00:29:36 09:46:33.94
6219 11749 LACHOWIECKA Anna warszawa (POL) 2088 K (1406) 00:45:22 +30:38 00:30:17 09:46:34.20
6220 18328 BOGUCKI Krzysiek Warszawa (POL) 4132 M (3740) 00:45:22 +30:38 00:30:40 09:46:34.48
6221 15286 GWIAZDOWSKI Jarosław Kobyłka (POL) 4133 M (3564) 00:45:22 +30:38 00:30:04 09:46:34.97
6222 12465 GURMIŃSKI Łukasz T-Mobile (POL) 4134 M (3781) 00:45:23 +30:39 00:30:52 09:46:35.20
6223 19225 MATUSIK Łukasz REPREZENTACJA POLSKICH DZIENNIKARZY (POL) 4135 M (3533) 00:45:23 +30:39 00:30:00 09:46:35.31
6224 14601 GOŁOS Piotr Urban Wolves Running Team (POL) 4136 M (3550) 00:45:24 +30:40 00:30:03 09:46:36.03
6225 19224 DAWIDEK Bartłomiej Piłkarska Reprezentacja Polskich Dziennikarzy (POL) 4137 M (3552) 00:45:24 +30:40 00:30:03 09:46:36.28
6226 13073 DADAS Mateusz Warszawa (POL) 4138 M (3619) 00:45:24 +30:40 00:30:15 09:46:36.76
6227 11126 KADYKAŁO Natalia Warszawa (POL) 2089 K (1610) 00:45:25 +30:41 00:31:05 09:46:37.65
6228 14142 LEWIŃSKA Izabela Warszawa (POL) 2090 K (1609) 00:45:26 +30:42 00:31:05 09:46:38.36
6229 13212 PONIATOWSKA Aleksandra Smaruj na Trening Team (POL) 2091 K (1368) 00:45:26 +30:42 00:30:10 09:46:38.46
6230 18852 DˇBROWSKA Karolina Łomianki (POL) 2092 K (2429) 00:45:26 +30:42 00:35:06 09:46:38.49
6231 18099 GOLIŃSKA Gabriela Warszawa (POL) 2093 K (2309) 00:45:27 +30:43 00:34:10 09:46:39.10
6232 12819 ROGUSKA Marta Józefów (POL) 2094 K (1536) 00:45:27 +30:43 00:30:47 09:46:39.93
6233 16126 KARAKUŁA Michał Rebel Cross Sport (POL) 4139 M (4283) 00:45:28 +30:44 00:33:54 09:46:40.34
6234 10358 KOLĘDA Sebastian Warszawa (POL) 4140 M (3716) 00:45:28 +30:44 00:30:34 09:46:40.89
6235 12740 CZAJKOWSKA Nina Kutno (POL) 2095 K (2597) 00:45:28 +30:44 00:37:35 09:46:40.92
6236 19124 KOŁTUNIAK Ewa (POL) 2096 K (2305) 00:45:28 +30:44 00:34:07 09:46:40.95
6237 12283 KOZACZYŃSKA Ewa Warszawa (POL) 2097 K (1598) 00:45:29 +30:45 00:31:02 09:46:41.21
6238 12006 MAŃKOWSKA Adriana Kozienice (POL) 2098 K (2476) 00:45:29 +30:45 00:35:42 09:46:41.29
6239 15907 KOWALSKA Agata Warszawa (POL) 2099 K (1503) 00:45:29 +30:45 00:30:41 09:46:41.42
6240 17962 NAJMUŁ Jakub 31kotów (POL) 4141 M (3466) 00:45:30 +30:46 00:29:50 09:46:42.26
6241 14354 BARINOVA Justina Kaunas (LTU) 2100 K (2328) 00:45:30 +30:46 00:34:18 09:46:42.32
6242 19185 SZYSZKA Adam (POL) 4142 M (3673) 00:45:30 +30:46 00:30:25 09:46:42.78
6243 14812 SUSKA Alicja Klub Biegacza Orange (POL) 2101 K (2472) 00:45:31 +30:47 00:35:34 09:46:43.18
6244 17516 CEGIEŁKA Marta TRUMPF (POL) 2102 K (2371) 00:45:31 +30:47 00:34:37 09:46:43.59
6245 13393 SILUK Agnieszka Warszawa (POL) 2103 K (2248) 00:45:31 +30:47 00:33:46 09:46:43.87
6246 15214 SAJEWSKA Karolina Warszawa (POL) 2104 K (2330) 00:45:32 +30:48 00:34:19 09:46:44.02
6247 13824 STAŃCZYK Marek Warszawa (POL) 4143 M (3773) 00:45:32 +30:48 00:30:50 09:46:44.23
6248 11280 TOMOLIK Adam Warszawa (POL) 4144 M (3842) 00:45:32 +30:48 00:31:08 09:46:44.69
6249 11707 KRASZEWSKA Katarzyna Płock (POL) 2105 K (1603) 00:45:32 +30:48 00:31:03 09:46:44.86
6250 11284 JAMKA Izabela Warszawa (POL) 2106 K (1631) 00:45:33 +30:49 00:31:09 09:46:45.00
6251 11600 PRZEDPEŁSKA Joanna Płock (POL) 2107 K (1599) 00:45:33 +30:49 00:31:03 09:46:45.06
6252 10281 MATRAS Rafał Laskowa (POL) 4145 M (3759) 00:45:33 +30:49 00:30:44 09:46:45.43
6253 14268 CZAPLICKA Ela Sage (POL) 2108 K (2449) 00:45:33 +30:49 00:35:15 09:46:45.82
6254 12469 GERGELEWICZ Kamila Warszawa (POL) 2109 K (2266) 00:45:33 +30:49 00:33:52 09:46:45.99
6255 13630 SZYWAŁA Janusz ZWDPGP (POL) 4146 M (3744) 00:45:34 +30:50 00:30:42 09:46:46.03
6256 19469 SOCHOCKI Piotr (POL) 4147 M (3581) 00:45:34 +30:50 00:30:08 09:46:46.78
6257 17214 GOŁˇB Grzegorz Warszawa (POL) 4148 M (4426) 00:45:34 +30:50 00:35:56 09:46:46.95
6258 14501 SYCZ Renata Warszawa (POL) 2110 K (2232) 00:45:35 +30:51 00:33:42 09:46:47.61
6259 18978 SZMAJDA Katarzyna (POL) 2111 K (1357) 00:45:35 +30:51 00:30:08 09:46:47.62
6260 13841 KULA Joanna Warszawa (POL) 2112 K (2363) 00:45:35 +30:51 00:34:35 09:46:47.67
6261 18673 JACZEWSKI Sebastian arsai (POL) 4149 M (3409) 00:45:35 +30:51 00:29:38 09:46:47.73
6262 14503 SYCZ elzbieta warszawa (POL) 2113 K (2245) 00:45:35 +30:51 00:33:44 09:46:47.96
6263 16360 KWA¦NIAK Łukasz Warszawa (POL) 4150 M (3460) 00:45:35 +30:51 00:29:48 09:46:47.99
6264 10384 STRZEMIECZNA Natalia Warszawa (POL) 2114 K (1665) 00:45:36 +30:52 00:31:18 09:46:48.39
6265 17237 OSSOWSKA SYLWIA WARSZAWA (POL) 2115 K (1666) 00:45:36 +30:52 00:31:18 09:46:48.62
6266 16589 KUKAWSKA Aleksandra Ujrzanów (POL) 2116 K (2242) 00:45:36 +30:52 00:33:44 09:46:48.67
6267 18848 HITNAROWICZ Agata warszawa (POL) 2117 K (2303) 00:45:37 +30:53 00:34:07 09:46:49.21
6268 12548 GROCHOWSKI Daniel Warszawa (POL) 4151 M (3843) 00:45:37 +30:53 00:31:09 09:46:49.44
6269 15148 CZUBA jadwiga ligota zamecka (POL) 2118 K (2357) 00:45:37 +30:53 00:34:32 09:46:49.75
6270 12506 SYNAROWSKA Dominika Warszawa (POL) 2119 K (1639) 00:45:37 +30:53 00:31:11 09:46:49.94
6271 17467 ŻAK Aleksandra Interia (POL) 2120 K (573) 00:45:38 +30:54 00:27:03 09:46:50.27
6272 17469 WYPYCH Jagna Interia (POL) 2121 K (576) 00:45:38 +30:54 00:27:05 09:46:50.35
6273 12418 KADŁUBAJ Elżbieta Dębówka (POL) 2122 K (1555) 00:45:38 +30:54 00:30:51 09:46:50.85
6274 14866 WYSZOGRODZKA-JAGIEŁŁO Katarzyna Mińsk Maz. (POL) 2123 K (2470) 00:45:39 +30:55 00:35:32 09:46:51.44
6275 13546 KRZYMOWSKI Andrzej Ujrzanów (POL) 4152 M (3784) 00:45:39 +30:55 00:30:53 09:46:51.47
6276 13548 CHĘCEL Radosław Stany Duże (POL) 4153 M (3785) 00:45:39 +30:55 00:30:53 09:46:51.54
6277 15310 KOZAK Ernest Warszawa (POL) 4154 M (4375) 00:45:39 +30:55 00:35:01 09:46:51.64
6278 17766 CZERWONKO Beata Camaieu (POL) 2124 K (1661) 00:45:40 +30:56 00:31:16 09:46:52.19
6279 12755 BORYSEWICZ Bartosz Z±bki (POL) 4155 M (3628) 00:45:41 +30:57 00:30:17 09:46:53.17
6280 11279 TOFEL Mateusz Z±bki (POL) 4156 M (3697) 00:45:42 +30:58 00:30:30 09:46:54.56
6281 11935 NEUMANN Laëtitia Warszawa (FRA) 2125 K (1587) 00:45:43 +30:59 00:30:59 09:46:55.07
6282 16272 BERE¦ Emilia Miłaków (POL) 2126 K (2383) 00:45:43 +30:59 00:34:42 09:46:55.39
6283 16274 BERE¦ Krystian Miłaków (POL) 4157 M (4350) 00:45:43 +30:59 00:34:43 09:46:55.54
6284 16962 ŁUKASIK SYLWIA WARSZAWA (POL) 2127 K (1307) 00:45:44 +31:00 00:30:01 09:46:56.06
6285 16899 KACZOR Jolanta Sadów (POL) 2128 K (1693) 00:45:44 +31:00 00:31:24 09:46:56.70
6286 17004 SAŁATA Aleksandra Łuków (POL) 2129 K (1313) 00:45:44 +31:00 00:30:02 09:46:56.84
6287 11664 TATAJ Jakub Warszawa (POL) 4158 M (3718) 00:45:45 +31:01 00:30:35 09:46:57.27
6288 11663 WO¬NIAK Paulina Warszawa (POL) 2130 K (1489) 00:45:45 +31:01 00:30:36 09:46:57.57
6289 18754 BOGU¦ Marcin Warszawa (POL) 4159 M (4296) 00:45:46 +31:02 00:34:02 09:46:58.26
6290 15747 OGRODZIŃSKA Agata Warszawa (POL) 2131 K (2460) 00:45:47 +31:03 00:35:25 09:46:59.17
6291 18879 SALAMOŃCZYK Damian Warrszawa (POL) 4160 M (3590) 00:45:47 +31:03 00:30:10 09:46:59.26
6292 18880 LUDWIAK Michał T-Mobile Running Team (POL) 4161 M (3611) 00:45:47 +31:03 00:30:12 09:46:59.85
6293 16614 JAKUBCZAK Marcin Polska (POL) 4162 M (3796) 00:45:48 +31:04 00:30:57 09:47:00.39
6294 13757 GROMNIAK-KOŁEK Aleksandra Warszawa (POL) 2132 K (2319) 00:45:48 +31:04 00:34:13 09:47:00.49
6295 10179 MODELSKI Paweł Warszawa (POL) 4163 M (3839) 00:45:48 +31:04 00:31:07 09:47:00.82
6296 18865 MACIEJEWSKI Robert Warszawa (POL) 4164 M (3948) 00:45:48 +31:04 00:31:42 09:47:00.87
6297 12943 RZEPLIŃSKA Dorota Runów (POL) 2133 K (1501) 00:45:49 +31:05 00:30:41 09:47:01.02
6298 10219 JURKIEWICZ JOANNA WYSZOGRÓD (POL) 2134 K (1274) 00:45:49 +31:05 00:29:55 09:47:01.05
6299 11556 SEPELAK Milos GLADIATOR MICHALOVCE (SVK) 4165 M (4427) 00:45:49 +31:05 00:35:58 09:47:01.08
6300 11458 LE©KO juraj Gladiator Michalovce (SVK) 4166 M (4428) 00:45:49 +31:05 00:35:58 09:47:01.18
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.09944081 s

Sponsor główny: