ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 63 64  65  66 67 . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
6401 15320 SIULIK Adrian Warszawa (POL) 4215 M (3844) 00:46:18 +31:34 00:31:09 09:47:30.62
6402 18352 KURAŚ Damian Warszawa (POL) 4216 M (4477) 00:46:18 +31:34 00:37:15 09:47:30.91
6403 14479 OSTROWSKA Iwona Józefosław (POL) 2187 K (2498) 00:46:19 +31:35 00:35:54 09:47:31.15
6404 12575 RUDNICKA Maria bbl kedzierzyn-Kożle (POL) 2188 K (2500) 00:46:19 +31:35 00:35:56 09:47:31.31
6405 12805 ROGALSKI Piotr Olimpiady Specjalne Polska (POL) 4217 M (4479) 00:46:19 +31:35 00:37:16 09:47:31.32
6406 13009 KMIEĆ Anna Łódź (POL) 2189 K (2479) 00:46:19 +31:35 00:35:44 09:47:31.39
6407 17545 KACZMARSKA Agnieszka Zwoleń (POL) 2190 K (1859) 00:46:19 +31:35 00:32:01 09:47:31.60
6408 15268 BABULA Weronika Mielec (POL) 2191 K (1505) 00:46:19 +31:35 00:30:41 09:47:31.87
6409 11369 DYGAS Katarzyna Zwoleń Biega (POL) 2192 K (2366) 00:46:19 +31:35 00:34:36 09:47:31.92
6410 19467 STĘPIEŃ Izabela (POL) 2193 K (1450) 00:46:20 +31:36 00:30:28 09:47:32.42
6411 19466 RĘBACZ Marta (POL) 2194 K (1446) 00:46:20 +31:36 00:30:27 09:47:32.83
6412 10350 GIEMRA Marcin Warszawa (POL) 4218 M (4052) 00:46:21 +31:37 00:32:12 09:47:33.21
6413 11193 TELAKOWSKA Anita Warszawa (POL) 2195 K (1886) 00:46:21 +31:37 00:32:09 09:47:33.21
6414 12166 LASOTA Michał M. Lasota (POL) 4219 M (3757) 00:46:21 +31:37 00:30:44 09:47:33.34
6415 12919 MARCZAK Katarzyna Ząbki (POL) 2196 K (1714) 00:46:21 +31:37 00:31:28 09:47:33.98
6416 10308 FILIPCZAK Łukasz Pasjonaci Słupca (POL) 4220 M (3809) 00:46:22 +31:38 00:31:00 09:47:34.27
6417 15843 WYSZYŃSKA Alicja Warszawa (POL) 2197 K (1699) 00:46:22 +31:38 00:31:25 09:47:34.41
6418 15756 JĘCZMIŃSKA Anna Kielce (POL) 2198 K (1623) 00:46:22 +31:38 00:31:07 09:47:34.50
6419 15279 MARASEK Anna Kielce (POL) 2199 K (1630) 00:46:22 +31:38 00:31:08 09:47:34.68
6420 16435 ZIELIŃSKI Łukasz Mogielnica (POL) 4221 M (4083) 00:46:23 +31:39 00:32:22 09:47:35.66
6421 14628 DYMARSKI Bartosz Warszawa (POL) 4222 M (3876) 00:46:24 +31:40 00:31:21 09:47:36.13
6422 15647 MOSTEK Dariusz Służby Mundurowe (POL) 4223 M (3850) 00:46:24 +31:40 00:31:11 09:47:36.36
6423 15090 BIEŃCZYK Magda SOCHACZEW (POL) 2200 K (1652) 00:46:24 +31:40 00:31:14 09:47:36.58
6424 17379 PACEK PAWEŁ Pawel Pacek (POL) 4224 M (3897) 00:46:25 +31:41 00:31:26 09:47:37.20
6425 12516 ŚLAZYK Joanna Kraków (POL) 2201 K (1976) 00:46:26 +31:42 00:32:25 09:47:38.59
6426 15599 BONDYRA Katarzyna Warszawa (POL) 2202 K (1581) 00:46:26 +31:42 00:30:58 09:47:38.60
6427 15466 ZIELIŃSKA EWA WARSZAWA (POL) 2203 K (1935) 00:46:27 +31:43 00:32:18 09:47:39.85
6428 15427 ZYCH Paweł Jasło (POL) 4225 M (4362) 00:46:29 +31:45 00:34:48 09:47:41.78
6429 15404 MATŁOSZ Bartłomiej Strzyżów (POL) 4226 M (4359) 00:46:29 +31:45 00:34:47 09:47:41.86
6430 17430 KOPECKA Ada Apleona Real Estate Sp. z o.o. (POL) 2204 K (1875) 00:46:29 +31:45 00:32:05 09:47:41.95
6431 11445 WOLSKA Katarzyna Krojanty Wybudowania 2 (POL) 2205 K (1844) 00:46:30 +31:46 00:31:59 09:47:42.29
6432 15406 DUNAJSKA Klaudia Kraków (POL) 2206 K (2397) 00:46:30 +31:46 00:34:48 09:47:42.34
6433 15420 ZYCH Patrycja Jasło (POL) 2207 K (2398) 00:46:30 +31:46 00:34:48 09:47:42.39
6434 19272 GOTKIEWICZ Cezary OPTIMA (POL) 4227 M (4511) 00:46:31 +31:47 00:39:22 09:47:43.21
6435 15694 KANCLERSKI Daniel Warszawa (POL) 4228 M (2468) 00:46:31 +31:47 00:27:14 09:47:43.83
6436 12431 PIASECKI Tomasz Forbet Runners (POL) 4229 M (4430) 00:46:32 +31:48 00:36:01 09:47:44.20
6437 14149 CHRUPEK Małgorzata Łochów (POL) 2208 K (1947) 00:46:32 +31:48 00:32:20 09:47:44.56
6438 11950 SKRZYPECKI Jakub Warszawa (POL) 4230 M (4076) 00:46:33 +31:49 00:32:20 09:47:45.80
6439 18324 WIĘCEK Anna Warszawa (POL) 2209 K (1648) 00:46:34 +31:50 00:31:14 09:47:46.28
6440 17510 ANTOVSKI Milan Warszawa (POL) 4231 M (3748) 00:46:35 +31:51 00:30:43 09:47:47.11
6441 13747 GRYKO Piotr Warszawa (POL) 4232 M (3819) 00:46:36 +31:52 00:31:02 09:47:48.21
6442 12445 ŁUKASIEWICZ Robert Kokoszka36team (POL) 4233 M (3999) 00:46:36 +31:52 00:31:54 09:47:48.30
6443 13665 GROBELSKI ŁUKASZ WARSZAWA (POL) 4234 M (4384) 00:46:38 +31:54 00:35:10 09:47:50.64
6444 12151 NOWEK Katarzyna Akademia Holistyczna (POL) 2210 K (1792) 00:46:39 +31:55 00:31:48 09:47:51.20
6445 17424 MONTESANO Salvatore CBRE (ITA) 4235 M (3928) 00:46:39 +31:55 00:31:37 09:47:51.26
6446 16133 CHISZKO Justyna Warszawa (POL) 2211 K (1758) 00:46:39 +31:55 00:31:39 09:47:51.31
6447 12195 STASZEWSKI Mateusz Czerniewice (POL) 4236 M (3976) 00:46:39 +31:55 00:31:47 09:47:51.73
6448 16789 SZYMAŃSKA Anna Run 4 Fun - L'Oreal Running Team (POL) 2212 K (2432) 00:46:39 +31:55 00:35:08 09:47:51.82
6449 15745 ŚWIĄTKOWSKA Justyna Piaseczno (POL) 2213 K (1783) 00:46:40 +31:56 00:31:46 09:47:52.01
6450 17431 STĘPIEŃ Magdalena Warszawa (POL) 2214 K (1910) 00:46:40 +31:56 00:32:13 09:47:52.10
6451 18239 KRZYŚKÓW Małgorzata KUROPATNIK (POL) 2215 K (1796) 00:46:40 +31:56 00:31:49 09:47:52.59
6452 19275 WRÓBEL Patryk (POL) 4237 M (3979) 00:46:40 +31:56 00:31:48 09:47:52.74
6453 15145 WITKOWSKI Krzysztof Warszawa (POL) 4238 M (4408) 00:46:41 +31:57 00:35:33 09:47:53.01
6454 18812 EJCHART-DUBOIS maria oręzna (POL) 2216 K (2002) 00:46:41 +31:57 00:32:33 09:47:53.34
6455 12198 BRZOZOWSKI Artur Warszawa (POL) 4239 M (4078) 00:46:41 +31:57 00:32:21 09:47:53.52
6456 10519 HYRZYŃSKA Kinga Warszawa (POL) 2217 K (1941) 00:46:41 +31:57 00:32:19 09:47:53.58
6457 12873 ZADYKOWICZ Grzegorz Warszawa (POL) 4240 M (4025) 00:46:42 +31:58 00:32:05 09:47:54.24
6458 18727 MAĆKOWIAK Julia Bielsko- Biała (POL) 2218 K (1962) 00:46:42 +31:58 00:32:23 09:47:54.25
6459 18730 MAĆKOWIAK Anetta Bielsko- Biała (POL) 2219 K (1956) 00:46:42 +31:58 00:32:22 09:47:54.87
6460 17654 WISZNIEWSKA-KUBISZYN Agata WEGORZEWO (POL) 2220 K (1738) 00:46:42 +31:58 00:31:34 09:47:54.96
6461 13623 DZIEPAK Piotr 1 BLTr (POL) 4241 M (4005) 00:46:43 +31:59 00:31:57 09:47:55.00
6462 16334 WLOCH Justyna Neapco (POL) 2221 K (1952) 00:46:43 +31:59 00:32:22 09:47:55.06
6463 16338 WLOCH Marek Neapco (POL) 4242 M (4079) 00:46:43 +31:59 00:32:21 09:47:55.59
6464 17652 KUBISZYN Żaneta WEGORZEWO (POL) 2222 K (1743) 00:46:43 +31:59 00:31:35 09:47:55.72
6465 12930 RACZYNSKA dorota warszawa (POL) 2223 K (1788) 00:46:44 +32:00 00:31:47 09:47:56.24
6466 15726 SIERANT Aneta Warszawa (POL) 2224 K (1719) 00:46:44 +32:00 00:31:30 09:47:56.89
6467 15455 ŚMIETANKO Marek Jabłonna (POL) 4243 M (4049) 00:46:44 +32:00 00:32:10 09:47:56.96
6468 12267 WASILCZYK Karolina Paczków (POL) 2225 K (2004) 00:46:45 +32:01 00:32:33 09:47:57.57
6469 18784 SIEKAŃSKA Marzena Radom (POL) 2226 K (1889) 00:46:45 +32:01 00:32:09 09:47:57.72
6470 17048 SANDOMIERSKA Karina Warszawa (POL) 2227 K (1607) 00:46:45 +32:01 00:31:04 09:47:57.73
6471 19152 SOLECKA-BOCZKOWSKA Eliza (POL) 2228 K (2483) 00:46:46 +32:02 00:35:46 09:47:58.34
6472 16380 NOWACKI Tomasz Warszawa (POL) 4244 M (4433) 00:46:46 +32:02 00:36:02 09:47:58.74
6473 17697 WAWER Hubert Wilcza (POL) 4245 M (4056) 00:46:46 +32:02 00:32:13 09:47:58.88
6474 16582 MĄDRY Robert Warszawa (POL) 4246 M (3919) 00:46:46 +32:02 00:31:34 09:47:58.89
6475 18918 ZAKRZEWSKA Alicja Warszawa (POL) 2229 K (1893) 00:46:47 +32:03 00:32:10 09:47:59.26
6476 17319 SOSNOWSKI Wawrzyniec drużyna TVN (POL) 4247 M (3820) 00:46:47 +32:03 00:31:02 09:47:59.47
6477 14358 SĄPOR Dominika Warszawa (POL) 2230 K (1812) 00:46:48 +32:04 00:31:53 09:48:00.14
6478 16983 RÓŻAŃSKA Ewa Augustów (POL) 2231 K (1573) 00:46:48 +32:04 00:30:57 09:48:00.18
6479 14359 JAŚKIEWICZ Agnieszka Warszawa (POL) 2232 K (1807) 00:46:48 +32:04 00:31:52 09:48:00.36
6480 13796 SZYJKA Monika Warsaw Run Club (POL) 2233 K (1890) 00:46:48 +32:04 00:32:09 09:48:00.78
6481 14194 KLYMIUK Yulia Warszawa (POL) 2234 K (2503) 00:46:49 +32:05 00:35:58 09:48:01.63
6482 15010 NOS ANDREI JSC BELARUSKALI (BLR) 4248 M (3845) 00:46:49 +32:05 00:31:09 09:48:01.85
6483 16715 GAJEWSKI Marek Płock (POL) 4249 M (4394) 00:46:50 +32:06 00:35:22 09:48:02.63
6484 18112 KUSZ Andrzej Warszawa (POL) 4250 M (4413) 00:46:50 +32:06 00:35:41 09:48:02.68
6485 17564 MALINOWSKI Dariusz Warszawa (POL) 4251 M (4454) 00:46:51 +32:07 00:36:35 09:48:03.00
6486 14458 DZIECIUCH Daniel Lenarczyce (POL) 4252 M (3963) 00:46:51 +32:07 00:31:45 09:48:03.35
6487 17520 LEHMANN Marcin KATOWICE (POL) 4253 M (4383) 00:46:51 +32:07 00:35:09 09:48:03.37
6488 17460 KULIG Iwona Maków Nowy (POL) 2235 K (2428) 00:46:51 +32:07 00:35:06 09:48:03.40
6489 17436 BŁASZCZYK Agnieszka CBRE (POL) 2236 K (1861) 00:46:51 +32:07 00:32:01 09:48:03.67
6490 17464 POPIS Beata CBRE (POL) 2237 K (1864) 00:46:51 +32:07 00:32:01 09:48:03.87
6491 19169 NOWOCIŃSKI Bartosz (POL) 4254 M (4015) 00:46:51 +32:07 00:32:00 09:48:03.89
6492 16009 KOPER Natalia Warszawa (POL) 2238 K (1980) 00:46:52 +32:08 00:32:26 09:48:04.60
6493 18104 KUSZ Małgorzata Londyn (GBR) 2239 K (2477) 00:46:52 +32:08 00:35:43 09:48:04.66
6494 18267 MICHAŁOWSKI Paweł Live Well at Citi (POL) 4255 M (3983) 00:46:52 +32:08 00:31:49 09:48:04.74
6495 16377 SOSZYŃSKI Mikołaj Mysiadło (POL) 4256 M (3955) 00:46:52 +32:08 00:31:43 09:48:04.80
6496 18460 SZEWCZUK Irina RBS Polska (UKR) 2240 K (2022) 00:46:52 +32:08 00:32:38 09:48:04.87
6497 12907 TYRA Krzysztof Małastów (POL) 4257 M (3989) 00:46:53 +32:09 00:31:51 09:48:05.40
6498 14903 SAMOREK Paweł Pruszków (POL) 4258 M (3893) 00:46:53 +32:09 00:31:25 09:48:05.51
6499 16376 WOJCIECHOWSKA Katarzyna Warszawa (POL) 2241 K (1773) 00:46:53 +32:09 00:31:43 09:48:05.54
6500 12666 ŁOBEJKO Dorota Warszawa (POL) 2242 K (1638) 00:46:53 +32:09 00:31:11 09:48:05.72
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.36451197 s

Sponsor główny: