ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 64 65  66  67 68 . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
6501 11702 NOWAK Wiktor Spartanie Dzieciom (POL) 4259 M (4392) 00:46:54 +32:10 00:35:21 09:48:06.14
6502 11490 MANTORSKA Ewelina Warszawa (POL) 2243 K (1799) 00:46:54 +32:10 00:31:50 09:48:06.29
6503 11721 STASIAK Marlena Warszawa (POL) 2244 K (2456) 00:46:54 +32:10 00:35:23 09:48:06.71
6504 12059 GIL Maciej Warszawa (POL) 4260 M (4038) 00:46:54 +32:10 00:32:08 09:48:06.75
6505 14819 ŁUKOWSKA Izabela WARSZAWA (POL) 2245 K (1660) 00:46:55 +32:11 00:31:16 09:48:07.14
6506 13313 BĘZA Bartłomiej Bidul Squad (POL) 4261 M (3853) 00:46:55 +32:11 00:31:12 09:48:07.21
6507 12060 KOZERA Joanna Warszawa (POL) 2246 K (1882) 00:46:55 +32:11 00:32:08 09:48:07.42
6508 18226 GRYGOROWICZ Natalia Łódź (POL) 2247 K (2020) 00:46:55 +32:11 00:32:38 09:48:07.60
6509 15223 KALINOWSKI Adam Międzyborska (POL) 4262 M (4470) 00:46:55 +32:11 00:37:03 09:48:07.99
6510 15108 JAKUBASZEK Magdalena Otwock (POL) 2248 K (2036) 00:46:56 +32:12 00:32:44 09:48:08.15
6511 15112 JAKUBASZEK Piotr Otwock (POL) 4263 M (4144) 00:46:56 +32:12 00:32:44 09:48:08.33
6512 13385 KUSY Przemysław Running Champion Granica (POL) 4264 M (3857) 00:46:56 +32:12 00:31:13 09:48:08.64
6513 15235 ZAWADZIŃSKI Rafał Warszawa (POL) 4265 M (3815) 00:46:56 +32:12 00:31:01 09:48:08.67
6514 15784 CHAMRYGA Sławomir Brześć Kujawski (POL) 4266 M (4447) 00:46:56 +32:12 00:36:24 09:48:08.89
6515 12859 WIKTORSKA Monika Warszawa (POL) 2249 K (1854) 00:46:56 +32:12 00:32:00 09:48:08.98
6516 15234 ZAWADZIŃSKA Ewelina Warszawa (POL) 2250 K (1600) 00:46:57 +32:13 00:31:03 09:48:09.12
6517 18185 KOWALSKA Beata Warszawa (POL) 2251 K (1621) 00:46:57 +32:13 00:31:07 09:48:09.14
6518 16850 BUDA Piotr Hajdaaa (POL) 4267 M (3901) 00:46:57 +32:13 00:31:29 09:48:09.25
6519 14630 DYMARSKA Marzena Bushido Centrum (POL) 2252 K (1817) 00:46:57 +32:13 00:31:54 09:48:09.63
6520 16607 WODZYŃSKI Michał Grodzisk Mazowiecki (POL) 4268 M (4491) 00:46:58 +32:14 00:37:52 09:48:10.19
6521 14426 SZYMAŃSKI Krzysztof Warszawa (POL) 4269 M (4377) 00:46:58 +32:14 00:35:03 09:48:10.21
6522 15002 KORPALSKA Pamela Toruń (POL) 2253 K (2537) 00:46:58 +32:14 00:36:26 09:48:10.34
6523 16088 PRZYSIECKA Pamela Warszawa (POL) 2254 K (1815) 00:46:59 +32:15 00:31:54 09:48:11.36
6524 16311 MAJEWSKA patrycja warszawa (POL) 2255 K (1902) 00:46:59 +32:15 00:32:11 09:48:11.52
6525 15895 JEŻ Dagmara Chmielów (POL) 2256 K (1995) 00:46:59 +32:15 00:32:31 09:48:11.59
6526 17904 ZACHARIAS Agnieszka Warszawa (POL) 2257 K (1667) 00:46:59 +32:15 00:31:18 09:48:11.83
6527 12110 ZAJĄC Piotr Warszawa (POL) 4270 M (3840) 00:47:00 +32:16 00:31:08 09:48:12.01
6528 11900 GAWROŃSKA Marlena Nowe Załubice (POL) 2258 K (1628) 00:47:00 +32:16 00:31:08 09:48:12.19
6529 16014 GŁODEK Adam Warszawa (POL) 4271 M (3880) 00:47:00 +32:16 00:31:22 09:48:12.27
6530 15781 PIETRAS Fabian Warszawa (POL) 4272 M (3993) 00:47:00 +32:16 00:31:52 09:48:12.68
6531 16476 WOŚ Jakub warszawa (POL) 4273 M (4145) 00:47:00 +32:16 00:32:44 09:48:12.76
6532 16477 PODLEŚNA Anna warszawa (POL) 2259 K (2038) 00:47:01 +32:17 00:32:45 09:48:13.04
6533 17881 ATAMAN Bozena Warszawa (POL) 2260 K (2072) 00:47:02 +32:18 00:32:53 09:48:14.30
6534 11679 KACZMAREK Aleksandra LIVE WELL AT CITI (POL) 2261 K (1760) 00:47:02 +32:18 00:31:39 09:48:14.74
6535 15292 GWIAZDOWSKA Anna Kobyłka (POL) 2262 K (1779) 00:47:02 +32:18 00:31:44 09:48:14.87
6536 16456 MARCINKOWSKI TOMASZ WARSZAWA (POL) 4274 M (4068) 00:47:03 +32:19 00:32:18 09:48:15.19
6537 19040 ULASZEWSKI Łukasz (POL) 4275 M (3884) 00:47:03 +32:19 00:31:23 09:48:15.36
6538 11433 SIWIŃSKI Mariusz Warszawa (POL) 4276 M (4116) 00:47:03 +32:19 00:32:34 09:48:15.76
6539 11838 ŚCIANA Kamil Warszawa (POL) 4277 M (4483) 00:47:03 +32:19 00:37:30 09:48:15.83
6540 17998 KONOPNICKA-KARP Bożena Warszawa (POL) 2263 K (1695) 00:47:03 +32:19 00:31:24 09:48:15.87
6541 11046 SOBOLEWSKA Anna Warszawa (POL) 2264 K (2035) 00:47:03 +32:19 00:32:43 09:48:15.92
6542 15924 KARP Krzysztof Lazurowa (POL) 4278 M (3885) 00:47:04 +32:20 00:31:23 09:48:16.70
6543 11352 DŁUŻNIEWSKA KAMILA WARSZAWA (POL) 2265 K (2070) 00:47:05 +32:21 00:32:52 09:48:17.15
6544 10342 NILSSON SVEN WARSZAWA (POL) 4279 M (4117) 00:47:05 +32:21 00:32:35 09:48:17.38
6545 17647 SZCZEŚNIAK Czesław Łazy (POL) 4280 M (4141) 00:47:05 +32:21 00:32:43 09:48:17.51
6546 18858 PSZCZOŁA Piotr Polska (POL) 4281 M (4167) 00:47:05 +32:21 00:32:52 09:48:17.52
6547 14346 RĘBA Angelika Niemce (POL) 2266 K (2062) 00:47:06 +32:22 00:32:49 09:48:18.40
6548 12856 SOCHOCKI Dariusz Legionowo (POL) 4282 M (4436) 00:47:06 +32:22 00:36:07 09:48:18.67
6549 16007 BAŃCZEROWSKI Bartosz Mobile Bear (POL) 4283 M (4105) 00:47:06 +32:22 00:32:30 09:48:18.68
6550 12854 OGOŃCZYK Donata Legionowo (POL) 2267 K (2516) 00:47:06 +32:22 00:36:07 09:48:18.71
6551 17806 BARTNICKI Artur Emów (POL) 4284 M (3984) 00:47:06 +32:22 00:31:49 09:48:18.78
6552 18068 SKRZYWAN Paweł Warszawa (POL) 4285 M (4051) 00:47:06 +32:22 00:32:11 09:48:18.91
6553 11824 DEMBEK Anna Warszawa (POL) 2268 K (2083) 00:47:06 +32:22 00:32:59 09:48:18.99
6554 12900 OLENDER Filip Warszawa (POL) 4286 M (3931) 00:47:07 +32:23 00:31:37 09:48:19.48
6555 11835 DEMBEK JENSEN Magdalena Michałowice Osiedle (POL) 2269 K (2087) 00:47:07 +32:23 00:33:00 09:48:19.52
6556 11150 WOJDAS Mateusz Sosnowiec (POL) 4287 M (3926) 00:47:07 +32:23 00:31:36 09:48:19.72
6557 15163 JĘDRYSZCZAK Tomasz Grodzisk Mazowiecki (POL) 4288 M (3978) 00:47:08 +32:24 00:31:48 09:48:20.29
6558 15282 POWONIAK Jakub Wilków Drugi (POL) 4289 M (4154) 00:47:08 +32:24 00:32:47 09:48:20.76
6559 17566 STĘPNICKA Małgorzata Warszawa (POL) 2270 K (1965) 00:47:09 +32:25 00:32:23 09:48:21.38
6560 15278 POWONIAK Dorota Wilków Drugi (POL) 2271 K (2053) 00:47:09 +32:25 00:32:47 09:48:21.48
6561 17681 ŻYJEWSKA Aneta Live Well at Citi (POL) 2272 K (1903) 00:47:09 +32:25 00:32:11 09:48:21.59
6562 14155 STEFAŃSKI Mikołaj Warszawa (POL) 4290 M (4175) 00:47:09 +32:25 00:32:55 09:48:21.64
6563 17381 JARMOSZKO Anna Warszawa (POL) 2273 K (1867) 00:47:09 +32:25 00:32:02 09:48:21.67
6564 17814 RAKOWSKA Agnieszka Lipiny (POL) 2274 K (1865) 00:47:09 +32:25 00:32:01 09:48:21.98
6565 17037 ZGLEC Małgorzata Warszawa (POL) 2275 K (1718) 00:47:10 +32:26 00:31:30 09:48:22.38
6566 18362 KAMIONEK Anna PGE Energetic Running (POL) 2276 K (2017) 00:47:11 +32:27 00:32:37 09:48:23.54
6567 13230 LIPIŃSKI Michał Warszawa (POL) 4291 M (4123) 00:47:11 +32:27 00:32:37 09:48:23.77
6568 13928 OGRODOWCZYK Karolina Kobyłka (POL) 2277 K (1925) 00:47:12 +32:28 00:32:17 09:48:24.21
6569 16781 FAŁEK Barbara Ciepielów (POL) 2278 K (2502) 00:47:12 +32:28 00:35:58 09:48:24.55
6570 13927 ŁABĘDŹ Adrian Jabłonna (POL) 4292 M (4070) 00:47:12 +32:28 00:32:18 09:48:24.64
6571 14320 KOMOROWSKI Adam Sulejówek (POL) 4293 M (4047) 00:47:13 +32:29 00:32:10 09:48:25.58
6572 14429 MILLER Joanna ZSP Sława (POL) 2279 K (2487) 00:47:13 +32:29 00:35:47 09:48:25.98
6573 13404 JĘDRUSZCZAK Monika Goggle PAE Team (POL) 2280 K (1835) 00:47:14 +32:30 00:31:58 09:48:26.12
6574 12313 BORUTA Anna Siedlce (POL) 2281 K (2109) 00:47:14 +32:30 00:33:05 09:48:26.16
6575 16424 CHLEBOWSKA Iwona Grodzisk Mazowiecki (POL) 2282 K (1975) 00:47:14 +32:30 00:32:25 09:48:26.50
6576 11591 TRYNKIEWICZ Monika Warzawa (POL) 2283 K (1843) 00:47:15 +32:31 00:31:59 09:48:27.02
6577 14395 ŁACNA Karolina ZSP Sława (POL) 2284 K (2492) 00:47:15 +32:31 00:35:50 09:48:27.03
6578 11292 SIERZPUTOWSKA Ewa Niezrzeszona (POL) 2285 K (1858) 00:47:15 +32:31 00:32:01 09:48:27.40
6579 14392 SZABŁOWSKA Klaudia ZSP Sława (POL) 2286 K (2495) 00:47:15 +32:31 00:35:50 09:48:27.66
6580 10471 WNOROWSKI Maciej Warszawa (POL) 4294 M (4424) 00:47:16 +32:32 00:35:55 09:48:28.80
6581 12797 SZYBIŃSKA Izabela Biegaj z Ursusem (POL) 2287 K (2133) 00:47:18 +32:34 00:33:11 09:48:30.60
6582 11384 BEDNAREK piotr biegam bo kocham osp (POL) 4295 M (4381) 00:47:18 +32:34 00:35:04 09:48:30.70
6583 12147 PAKUŁA Krzysztof Kaczory (POL) 4296 M (4143) 00:47:18 +32:34 00:32:43 09:48:30.81
6584 15996 KRZEMIEŃ Aleksandra Warszawa (POL) 2288 K (1888) 00:47:19 +32:35 00:32:09 09:48:31.28
6585 15266 GROCHALA Sebastian LS World Run (POL) 4297 M (4017) 00:47:19 +32:35 00:32:01 09:48:31.81
6586 18345 ROBAKIEWICZ Rafał Bohaterewicza (POL) 4298 M (4108) 00:47:19 +32:35 00:32:31 09:48:31.95
6587 15997 JAMBOR Klaudia Warszawa (POL) 2289 K (1898) 00:47:20 +32:36 00:32:11 09:48:32.03
6588 11428 KOLEHMAINEN Sebastian Warszawa (POL) 4299 M (4082) 00:47:20 +32:36 00:32:22 09:48:32.50
6589 11427 PÖLLÄNEN Ida Warszawa (POL) 2290 K (1958) 00:47:20 +32:36 00:32:22 09:48:32.98
6590 16047 GIENTKA Jan Warszawa (POL) 4300 M (4114) 00:47:21 +32:37 00:32:34 09:48:33.36
6591 17788 PUSZ Lukasz Gliwice (POL) 4301 M (3924) 00:47:21 +32:37 00:31:35 09:48:33.70
6592 17382 JÓŹWIAK Marcin Akademia Sztuki Wojennej (POL) 4302 M (4009) 00:47:21 +32:37 00:31:57 09:48:33.99
6593 17244 BLICHARZ Marlena Rok (POL) 2291 K (1838) 00:47:22 +32:38 00:31:58 09:48:34.64
6594 16306 DYNEROWICZ Aleksandra Aleksandra Dynerowicz (POL) 2292 K (2149) 00:47:22 +32:38 00:33:15 09:48:34.81
6595 18685 MIERNICKI Michał Mikkeller running club (POL) 4303 M (3883) 00:47:23 +32:39 00:31:23 09:48:35.17
6596 12205 RADLOK Michał Gotartów (POL) 4304 M (4072) 00:47:24 +32:40 00:32:19 09:48:36.05
6597 15991 ŻYREK Piotr Warszawa (POL) 4305 M (4018) 00:47:24 +32:40 00:32:02 09:48:36.18
6598 11772 BURZYKOWSKA Justyna LUBLIN (POL) 2293 K (1850) 00:47:24 +32:40 00:32:00 09:48:36.23
6599 10551 SZCZEPAŃSKI Michał Warszawa (POL) 4306 M (4448) 00:47:24 +32:40 00:36:29 09:48:36.25
6600 15717 SUCHCICKA Wiktoria Warszawa (POL) 2294 K (1863) 00:47:24 +32:40 00:32:01 09:48:36.86
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.41779995 s

Sponsor główny: