ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 67 68  69  70 71 . . . . . . . . . . . . . . . 87 88 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
6801. 12414 SOKÓŁ Bartłomiej Warszawa (POL) M
6802. 13171 SOKÓŁ Jakub Warszawa (POL) M
6803. 17585 SOKÓŁ Krzysztof URWIS BIEGA (POL) M
6804. 10279 SOKÓŁ Marcin Białystok (POL) M
6805. 15752 SOKÓŁ Przemysław Białystok (POL) M
6806. 19199 SOKÓŁ Sylwia (POL) K
6807. 11400 SOKOŁOWSKA Anna BBL Mława (POL) K
6808. 14089 SOKOŁOWSKA Anna Warszawa (POL) K
6809. 17288 SOKOŁOWSKA ANNA CENTRUM URODY RÓŻA (POL) K
6810. 15740 SOKOŁOWSKA Magdalena Warszawa (POL) K
6811. 15791 SOKOŁOWSKA SYLWIA KIELCE (POL) K
6812. 12772 SOKOŁOWSKI Kamil CHRZĘSNE (POL) M
6813. 17861 SOKOŁOWSKI Karol SBRT Running Team Bydgoszcz (POL) M
6814. 17287 SOKOŁOWSKI Marcin Falcon Travel (POL) M
6815. 16128 SOKOŁOWSKI Tomasz perino.pl (POL) M
6816. 15914 SOKOLSKA Anna Warszawa (POL) K
6817. 12664 SOLARZ Paulina Edinburgh (GBR) K
6818. 12475 SOŁDECKA Anna Warszawa (POL) K
6819. 19152 SOLECKA-BOCZKOWSKA Eliza (POL) K
6820. 12385 SOŁECKI MICHAŁ ANIRO RUN TEAM (POL) M
6821. 14117 SOLIWODZKI Jarosław Warszawa (POL) M
6822. 14125 SOLIWODZKI Mariusz Warszawa (POL) M
6823. 16253 SOLNICA Alicja Klub Aktywnych Parkrun Skórzec (POL) K
6824. 16643 SOLOKHA Yurii Lutsk (UKR) M
6825. 18288 SOŁOWIEJ Łukasz OIRP Warszawa (POL) M
6826. 12768 SOLSKI Dariusz Warszawa (POL) M
6827. 10265 SOŁTYKOWSKI Andrzej Płock (POL) M
6828. 16735 SOMAVA Iryna Oblsport (BLR) K
6829. 13750 SOMOZA CORNES ANA Warszawa (ESP) K
6830. 15967 SONG JAEHOON WARSZAWA (KOR) M
6831. 16669 SOPELEWSKI Marcin jednorożec (POL) M
6832. 17135 SORENSEN Nevada Archangel running club (USA) M
6833. 17333 SORN Łukasz Biegamyrazem (POL) M
6834. 15401 SOROKO ANITA PAPROTNIA (POL) K
6835. 19065 SOS Wojtek (POL) M
6836. 12674 SOSIŃSKA Anna Bestie OCR Legionowo (POL) K
6837. 16011 SOSIŃSKI Dominik Bydgoszcz (POL) M
6838. 11526 SOSNA Artur Warszawa (POL) M
6839. 12938 SOSNA Paweł Waszawa (POL) M
6840. 14994 SOSNÓWKA Magdalena Warszawa (POL) K
6841. 12055 SOSNOWSKA Maja korale (POL) K
6842. 12053 SOSNOWSKI Tomasz Korale (POL) M
6843. 17319 SOSNOWSKI Wawrzyniec drużyna TVN (POL) M
6844. 11014 SOSNOWSKI Wojciech Dębica (POL) M
6845. 13897 SOSZKA Joanna Rębków (POL) K
6846. 16377 SOSZYŃSKI Mikołaj Mysiadło (POL) M
6847. 13931 SOTT Karol Easy Life (POL) M
6848. 11862 SOWA Anna Warszawa (POL) K
6849. 11549 SOWA ireneusz opole (POL) M
6850. 12492 SOWA Marcin Sowa Team (POL) M
6851. 12350 SOWA Marta Opole (POL) K
6852. 16656 SOWA NATALIA MARIAŃSKIE PORZECZE (POL) K
6853. 18065 SOWA Ryszard Lodołamacze Biała Podlaska (POL) M
6854. 16097 SOWIŃSKA Maja Janczewice (POL) K
6855. 18587 SOWIŃSKI Krzysztof Warszawa (POL) P M
6856. 18863 SOWINSKI Patryk P.U.H EL-TEAM PATRYK SOWINSKI (POL) M
6857. 15441 SOWIZDRZAŁ ALEKSANDRA WARSZAWA (POL) K
6858. 19163 SÓWKA Katarzyna (POL) K
6859. 15117 SPAŁEK Sławomir BBL Zduńska Wola (POL) M
6860. 15351 SPALTABAKA Karolina Warszawa (POL) K
6861. 18889 SPECHT Mikołaj Warszawa (POL) M
6862. 14435 SPOCZYŃSKI Michał IESE Running Team (POL) M
6863. 16911 SPRZĄCZAK Marta Warszawa (POL) K
6864. 16882 SPRZĄCZAK Piotr Warszawa (POL) M
6865. 11222 SPYCHAŁA Krzysztof Poznań (POL) M
6866. 16388 SREBNIAK Daria Wrocław (POL) K
6867. 18953 SREEDAR Phirumoorthy (IND) M
6868. 11452 SROKA Monika Pruszków (POL) K
6869. 17589 SROKA Paweł TakeSteps Paweł Sroka (POL) M
6870. 15820 STACHACZ Mirosław ZPHU DREWMAX (POL) M
6871. 16544 STACHELEK Karolina Run 4 Fun - L'Oréal Running Team (POL) K
6872. 11747 STACHERSKI Łukasz Ambitious Runners Team (POL) M
6873. 10228 STACHOŃ Tomasz Tkkf Płock (POL) M
6874. 14869 STACHOWIAK Angelika Stary Widzim (POL) K
6875. 10329 STACHOWIAK Jowita 88-100 Inowrocław (POL) K
6876. 17765 STACHOWIAK Katarzyna Warszawa (POL) K
6877. 14072 STACHOWIAK MACIEJ ADIDAS RUNNERS WARSAW (POL) M
6878. 10424 STACHOWIAK Magdalena Leszno (POL) K
6879. 14879 STACHOWIAK Natalia Stary Widzim 188 (POL) K
6880. 13656 STACHOWICZ Dariusz Radziwiłłów (POL) M
6881. 13661 STACHOWICZ Karolina Radziwiłłów (POL) K
6882. 13663 STACHOWICZ Piotr Radziwiłłów (POL) M
6883. 15671 STACHOWSKI Michał Warszawa (POL) M
6884. 18560 STACHOWSKI Rafał KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL) P M
6885. 16287 STACHURA Patryk TANKERSKRAFT (POL) M
6886. 18582 STACHURSKA Ilona Komenda Stołeczna Policji (POL) P K
6887. 17207 STACHURSKA Irmina So!Coffee Running Team (POL) K
6888. 18671 STACHURSKI eryk warszawa (FRA) M
6889. 13744 STACHURSKI Paweł Warszawa (POL) M
6890. 18062 STAJNIAK Bartłomiej ActivRun Namysłów (POL) M
6891. 18497 STAN Krzysztof Olimpiady Specjalne Polska - Świętokrzyskie (POL) M
6892. 12501 STAŃCZAK Iwona Warszawa (POL) K
6893. 17176 STAŃCZAK Łukasz KS MAKÓW BIEGA (POL) M
6894. 13949 STAŃCZAK SYLWIA GRABINA (POL) K
6895. 15391 STAŃCZUK Bartosz Crossfit Siedlce (POL) M
6896. 16750 STAŃCZUK LESZEK Yulo Run Team Siedlce (POL) M
6897. 19173 STAŃCZYK Aleksandra (POL) K
6898. 16907 STANCZYK Karolina NC+ (POL) K
6899. 11463 STAŃCZYK Katarzyna Warszawa (POL) K
6900. 18680 STAŃCZYK Małgorzata ISKIERKI KIELCE (POL) K
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.29586601 s

Sponsor główny: