ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . 6 7  8  9 10 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
701. 5235 CIERPISZ MAREK WARSZAWA (POL) M30
702. 3017 CIESIELCZUK Alicja - (POL) K18
703. 3728 CIESIELSKA Monika Warszawa (POL) K40
704. 3198 CIESIELSKI Dariusz Eko-Okna Runners (POL) M50
705. 1218 CIESIELSKI Piotr Warszawa (POL) M18
706. 3501 CIESIELSKI Tomasz Ciechocin (POL) M40
707. 4075 CIESLIK Robert Rybnik (POL) M40
708. 6265 CIEŚLA Andrzej Doruchów (POL) M40
709. 4017 CIEŚLA Anna Lecymy Durś (POL) K30
710. 5501 CIEŚLA Wojciech FizjoRunService (POL) M40
711. 3188 CIEŚLAK Józef BiegaczePomagacze (POL) M50
712. 2101 CIEŚLAK Krzysztof Kozienice (POL) M40
713. 2087 CIEŚLIK Mariusz Łódź Kocha Sport (POL) M30
714. 2238 CIEŚLIŃSKI Jacek Kańczuga (POL) M50
715. 2064 CIEŻYŃSKA Izabela Nie mam (POL) K18
716. 6147 CIMASZKIEWAICZ Michał Sopot (POL) M18
717. 4412 CIOK Przemek KS Staszewscy (POL) M30
718. 4605 CIOSEK Małgorzata Warszawa (POL) K40
719. 5182 CIOTUCHA Paweł Multimedia Runners Puław (POL) M30
720. 6535 CISKI Piotr Sage (POL) M40
721. 1079 CISKOWSKA Elżbieta Władysławowo (POL) K40
722. 5580 CISZEWSKI Tomasz Poznań (POL) M40
723. 3160 CIUK Piotr Yulo Run Team Siedlce (POL) M40
724. 6398 CIUPEK Robert Chorzów (POL) M30
725. 1784 CIURA Rafał AGDHOME.pl Biegamy! (POL) M40
726. 3636 CIURKIEWICZ Grzesiek lublin (POL) M40
727. 2338 CLEARY Stephen Run Club East (GBR) M50
728. 1745 CLEMENT peter #TeamBeut (GBR) M50
729. 5978 COFALSKI Jakub Warszawa (POL) M30
730. 2418 COSTA Paulo A Natureza Ensina (POR) M50
731. 3417 COZZOLINO govanni le tartarughe asd (POL) M60
732. 4316 CRAWFORD Graham Graham Crawford (POL) M50
733. 1684 CROSS Morgan London (GBR) M30
734. 2070 CUDEJKO Tomasz LIVERPOOL (GBR) M30
735. 2724 CUKROWSKI Piotr STREET RUN RADOM (POL) M30
736. 1479 CUL Aleksandra Węgierska Górka (POL) K30
737. 5064 CUPIAŁ Jacek STS Biegaton Mikołów (POL) M40
738. 5166 CURYŁO Wacław brak (POL) M50
739. 4674 CWALINA Mateusz Warszawa (POL) M30
740. 5468 CWOJDZIŃSKI Michał Puszczykowo (POL) M40
741. 2216 CWYNAR Przemysław Wrocław (POL) M18
742. 3886 CYBULSKA Monika Józefów (POL) K40
743. 4663 CYBULSKI Marcin Warszawa (POL) M30
744. 3504 CYBULSKI Mateusz Ełk (POL) M18
745. 6115 CYGAN Krzysztof Białuty (POL) M40
746. 1048 CYGAN Piotr Run4Fun Ultra#MarcinSwiercTEAM (POL) M50
747. 3906 CYL Dawid FordonRunners (POL) M30
748. 6326 CYMBORSKA JOLANTA WARSAW RUN CLUB (POL) K30
749. 6217 CYPARSKI Marcin Active Runners Płock (POL) M40
750. 60 CYPRYAŃSKI Piotr LUKS Orkan Września (POL) PZLA M30
751. 6139 CYROCKA Agnieszka Markowi Biegacze (POL) K40
752. 2202 CYTACKI Dawid Saint Gobain Squad (POL) M40
753. 6488 CYWIŃSKI JAKUB MIEŃ LIPNO (POL) M18
754. 2748 CYWKA krzysztof zwoleń biega (POL) M40
755. 2740 CYWONIUK Piotr Ełk (POL) M30
756. 3796 CZABAN Łukasz Łomianki (POL) M40
757. 5653 CZACHOR Łukasz Ścigacze Bolszewo (POL) M30
758. 323 CZACHOROWSKI Zbigniew Stare Boryszewo (POL) M40
759. 4736 CZAJKA Jarosław Dębowce (POL) M18
760. 2644 CZAJKA Marcin KKK IPPON (POL) M40
761. 5286 CZAJKA Paweł Tomaszów Mazowiecki (POL) M18
762. 1247 CZAJKOWSKA Joanna Team Run Pełch (POL) K30
763. 2220 CZAJKOWSKI Grzegorz Warszawa (POL) M30
764. 3063 CZAJKOWSKI Krzysztof Powiercie Kolonia (POL) M40
765. 5349 CZAJKOWSKI Marcin KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL) M40
766. 1567 CZAJKOWSKI RAFAŁ EKOBIEGI (POL) M40
767. 2474 CZAPIEWSKI Paweł Pawłowice (POL) M30
768. 5380 CZAPIEWSKI Krzysztof Danone (POL) M30
769. 4024 CZAPLA Arkadiusz Fat mama's sport club (POL) M40
770. 6174 CZAPLA Krzysztof Krasnobród (POL) M40
771. 1695 CZAPLICKI Szymon Artbix (POL) M18
772. 2618 CZAPLIŃSKI Jacek TAGER Koszalin (POL) M30
773. 5493 CZAPLIŃSKI Jan Brwinów (POL) M30
774. 3930 CZARNECKI Konrad DHL RUN CLUB (POL) M40
775. 1797 CZARNECKI Maciej Street Run Radom (POL) M30
776. 6612 CZARNECKI Marcin Maratonczyk (POL) M40
777. 5645 CZARNECKI Michał Brak (POL) M40
778. 5487 CZARNECKI Paweł Warsaw Masters Team (POL) M30
779. 3947 CZARNECKI Robert Radom (POL) M50
780. 6277 CZARNECKI Zbigniew Stare Babice Biegają (POL) M50
781. 5267 CZARNIK Jędrzej Tarnów (POL) M18
782. 4631 CZARNOMSKI Paweł Warszaw (POL) M30
783. 3653 CZARNOTA DANIEL SOCHACZEW (POL) M30
784. 2795 CZARNOTA Dariusz Wschowa (POL) M30
785. 4810 CZARNOTA Piotr Jaworzno (POL) M30
786. 1021 CZECH Bogdan Łęczna Biega (POL) P M40
787. 3599 CZECH Damian Bielsko-Biała (POL) M30
788. 5622 CZECHOROWSKI ANDRZEJ Maraton Team Konin (POL) M40
789. 5905 CZECHOWICZ Grzesiek Triathlon Siedlce Club (POL) M30
790. 3107 CZECHOWICZ Mateusz Geo-Mastermind (POL) M18
791. 2610 CZECHOWSKI jerzy mza - warszawa (POL) M70
792. 4889 CZELEJ Rafał Biegający Świdnik (POL) M30
793. 1483 CZEMIEL Dariusz Białystok (POL) M30
794. 189 CZERENKIEWICZ-PAŁUCKA Joanna ANWIL TEAM (POL) K40
795. 2791 CZEREPAK Krzysztof Bolesławiec (POL) M30
796. 1125 CZERNIAK Grzegorz Mam ochotę pobiegać (POL) M30
797. 4729 CZERNIAK HENRYK KB Kosynier Września (POL) M70
798. 4806 CZERNIAKIEWICZ Beata Jastków (POL) K40
799. 4805 CZERNIAKIEWICZ Dariusz Jastków (POL) M40
800. 4162 CZERNIAWSKI Romuald Kobyłka (POL) M50
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.23674607 s

Sponsor główny: