ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
6
7
8
9
10
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
701.
6134
WOJTUNIAK Rafał
Biegiem Radom! (POL)
M40
702.
6137
GRABDA Karol
Biegiem Radom! (POL)
M40
703.
6161
PLATO Katarzyna
Biegiem Radom! (POL)
K30
704.
5822
JUREK Daniel
biegiem!radom (POL)
M30
705.
2184
WIECZOREK Paweł
BiegiemRadom! (POL)
M30
706.
1327
NOWICKI Krystian
Biegnący z dzikami (POL)
M30
707.
2710
RÓŻALSKA Dorota
Biegnę ale dokąd?BAD (POL)
K30
708.
2497
KURZELOWSKI Damian
Biegnę dla Bartka (POL)
M40
709.
2873
WOJTON Karol
Biegne zeby Bartek mogl biegac (POL)
M30
710.
5701
JASIŃSKI Kamil
Biegne zeby Bartek mógł biegać (POL)
M40
711.
2084
DUDZIŃSKI Tomasz
Biegnę żeby Bartek mógł biegać (POL)
M40
712.
3620
LNIANY Rafał
Biegnę. Ale Dokąd? B.A.D. (POL)
M40
713.
2713
RÓŻALSKI Remigiusz
Biegnę. ale dokąd? BAD (POL)
M40
714.
4150
STANEK Karolina
Biegnę. ale dokąd?? B.A.D. (POL)
K30
715.
1246
PTAK Patryk
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL)
M30
716.
3120
ŁUGOWSKI Marcin
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL)
P
M18
717.
3827
ZBROWSKI Michał
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL)
M30
718.
4496
KOPIENIAK Agnieszka
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL)
K30
719.
5569
ZACZEK SYLWIA
BIEGNĘ. ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ (POL)
K30
720.
6191
FURTAK Dariusz
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL)
P
M40
721.
1469
KIERCZYŃSKA Wioletta
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL)
K40
722.
2869
ORZECHOWSKI Damian
Biegnę. żeby Bartek mógł biegać. (POL)
M30
723.
3884
TARKA Mateusz
BIEGNĘ.ALE DOKĄD? BAD (POL)
M30
724.
4676
KUCZKOWSKI Jerzy
Biegnij Juras Biegnij (POL)
M60
725.
4422
ZIELIŃSKI Jacek
Biegnij z Poservice (POL)
M40
726.
4413
ZIELIŃSKA Beata
Biegnij z Poservice Finteco (POL)
K30
727.
4398
RÓŻYCKI Konrad
Biegnij z ProService (POL)
M50
728.
4402
DRWĘCKI Daniel
Biegnij z ProService (POL)
M30
729.
4407
SKRZYPEK Robert
Biegnij z Proservice (POL)
M40
730.
4758
BARSKI Łukasz
Biegnij z ProService (POL)
M30
731.
4409
GWIAZDOWSKI Wiktor
Biegnij Zosia. biegnij (POL)
M30
732.
6531
WIDONIAK Rafał
Biegnijmy.pl (POL)
M40
733.
5776
ZAWADA Paweł
Biegnijzwierzu.pl (POL)
M18
734.
5368
KRYSIAK Robert
biegowarodzina (POL)
M50
735.
5149
TARNOWSKI Jacek
Biegunka Team (POL)
M40
736.
6564
DOLIŃSKA Agnieszka
Biegusie (POL)
K40
737.
1811
LECH Radosław
biegusiem.pl (POL)
M40
738.
4038
OLEK Artur
biegusiem.pl (POL)
M40
739.
5145
KOSTYRA Krzysztof
biegusiem.pl (POL)
M50
740.
4964
NESTEROWICZ Tomasz
biegusiem/strażakRun (POL)
M30
741.
1074
KIERSKI Adam
Bielawa (POL)
M40
742.
4956
DANILEWICZ Marzena
Bielawa (POL)
K30
743.
4958
DANILEWICZ Damian
Bielawa (POL)
M30
744.
3509
PIETRUS Piotr
Bieleckie Młyny (POL)
M40
745.
4279
KOSZALKA Marcin
Bieliniec (POL)
M18
746.
339
PRACKI Ireneusz
Bielsk (POL)
M50
747.
5320
TKACZUK Eugeniusz
Bielsk Podlaski (POL)
M60
748.
1838
WENTRYS dariusz
bielsko biała (POL)
M40
749.
1727
WOJTOWICZ Krzysztof
Bielsko-Biala (POL)
M40
750.
2589
KANIA Tomasz
Bielsko-Biała (POL)
M40
751.
3408
WAWRZUTA Paweł
Bielsko-Biała (POL)
M18
752.
3599
CZECH Damian
Bielsko-Biała (POL)
M30
753.
4351
PUCHAŁKA Michał
Bielsko-Biała (POL)
M30
754.
5997
ROMANSKI Lukasz
Bielsko-Biała (POL)
M30
755.
6157
PASTUSZKA PIOTR
BIELSKO-BIAŁA (POL)
M50
756.
5187
ŻURAWIŃSKI Bogumił
Bieniewice (POL)
M30
757.
817
DEC Patryk
BIERUTÓW (POL)
M18
758.
816
DEC BEATA
Bierutowska Grupa Biegowa (POL)
K40
759.
853
DEC RAFAŁ
BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA (POL)
M40
760.
3074
BYCHENOK Pavlo
Bigovy Chernigiv (UKR)
M40
761.
3162
KORSHAK Iryna
Bigovy Chernigiv (UKR)
K30
762.
2603
ZAWADZKI Kamil
bigrunner.pl (POL)
M40
763.
1304
KAMROWSKI sławek
bike or die (POL)
M30
764.
2107
SZEWCZYK Marcin
Bilcza (POL)
M30
765.
3035
PALUCH Kamila
Biłgoraj (POL)
K18
766.
4134
BLACHA Dominik
Biłgoraj (POL)
M18
767.
2598
DĄBROWSKI Łukasz
Biłgoraj Biega (POL)
M18
768.
1191
SWARBUŁA Bartłomiej
Bimbrownicy (POL)
M30
769.
1103
PARTYKA Wojciech
BIMMA (POL)
M40
770.
6603
ANONIMOWY UCZESTNIK
BLACK HAT ULTRA (POL)
M40
771.
4335
BLACHOWSKI Waldemar
Blaszki team (POL)
M30
772.
5476
GÓRSKI Paweł
BŁĘDOWSKA WATAHA (POL)
M30
773.
1435
MICHALAK Artur
Błonie (POL)
M30
774.
2085
KADO Eugeniusz
Błonie (POL)
M70
775.
2388
REGULSKI Marek
Błonie (POL)
M30
776.
3449
GREŃ Krzysztof
Błonie (POL)
M40
777.
3794
GAŁĄZKA Tomasz
BŁONIE (POL)
M40
778.
4564
HREHORUK Emila
Błonie (POL)
K30
779.
4783
OLKO-KRAJEWSKA Ewa
Błonie (POL)
K30
780.
5770
MICHALSKI Daniel
Błonie (POL)
M18
781.
6162
JANCIK Grzegorz
Błonie (POL)
M40
782.
2787
MIRECKI GRZEGORZ
BOBKI (POL)
M30
783.
5457
GALICKI Robert
BOBOLICE (POL)
M40
784.
1421
MICHALIK Mariusz
BÓBR TŁUSZCZ (POL)
M40
785.
2345
DYMIŃSKI Marcin
BÓBR TŁUSZCZ (POL)
M40
786.
6249
STEPIEN Leszek
Bóbr Tłuszcz (POL)
M40
787.
4314
LEJA Marcin
Bobrowiec (POL)
M30
788.
6309
MALEC MARCIN
BOCHNIA (POL)
M30
789.
2166
KASPRZAK Dawid
Boczków (POL)
M18
790.
3289
FRESZEL Krzysztof
BOERNEROWO BIEGA (POL)
M40
791.
1496
CHOJA Jakub
Bogatynia (POL)
M18
792.
1599
GOŁĘBIEWSKI Sebastian
Bogatynia (POL)
M18
793.
4603
LIONEL Pistien
Bois colombes (FRA)
M50
794.
2159
KUCHCZYŃSKI Adam
Ból To Ściema (POL)
M50
795.
2463
SZUTER Apolinary
Bolesławiec (POL)
M30
796.
2791
CZEREPAK Krzysztof
Bolesławiec (POL)
M30
797.
3803
MUNIAK Paweł
BOLESłAWIEC (POL)
M40
798.
4387
ZIELIŃSKI Przemysław
Boleścin 72. 58-100 Świdnica (POL)
M40
799.
882
WRZESIŃSKI Michał
Bolid Team Spark (POL)
M18
800.
6408
NOWAK Michał
Bolid Team Spark (POL)
M18