ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . 6 7  8  9 10 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
701 14941 WICIK-KOWALCZYK Aleksandra MKB DREPTAK (POL) 70 K (68) 00:22:54 +08:10 00:22:13 09:24:06.38
702 12721 PROMM simone M.O.N (GER) 71 K (96) 00:22:55 +08:11 00:22:46 09:24:07.37
703 15807 TYMEK Mariusz Biegacze Józefa Nojego (GER) 632 M (844) 00:22:55 +08:11 00:22:45 09:24:07.38
704 18107 MARCINIAK Janusz Warszawiaky (POL) 633 M (733) 00:22:55 +08:11 00:22:23 09:24:07.47
705 18893 STYLA Kamil Alexander Los Pilotos (POL) 634 M (735) 00:22:55 +08:11 00:22:23 09:24:07.83
706 16619 KRZYŻANOWSKI Marcin BRACIA CHLOR (POL) 635 M (805) 00:22:56 +08:12 00:22:37 09:24:08.11
707 15723 DˇBROWSKA Beata Siedlce (POL) 72 K (88) 00:22:56 +08:12 00:22:33 09:24:08.94
708 19174 ZACHAREK Tomasz TRUMPF (POL) 636 M (782) 00:22:56 +08:12 00:22:32 09:24:08.94
709 14010 CEGLARZ Wojciech BRACTWO BIEGOWE BGK (POL) 637 M (719) 00:22:57 +08:13 00:22:20 09:24:09.61
710 16174 KOZŁOWSKI Sobiesław Dream Run (POL) 638 M (795) 00:22:58 +08:14 00:22:35 09:24:10.22
711 15284 KOWALCZYK Karol Warszawa (POL) 639 M (740) 00:22:58 +08:14 00:22:24 09:24:10.45
712 14140 KOWALSKA Kasia orange polska (POL) 73 K (83) 00:22:58 +08:14 00:22:26 09:24:10.60
713 16941 JAGIEŁO KINGA Husaria Race Team (POL) 74 K (85) 00:22:58 +08:14 00:22:30 09:24:10.62
714 14091 NIKIEL BARTEK sokół gmina czernichów (POL) 640 M (800) 00:22:59 +08:15 00:22:35 09:24:11.67
715 15724 BARTKIEWICZ Krzysztof Warszawa (POL) 641 M (689) 00:22:59 +08:15 00:22:12 09:24:11.97
716 13200 DROZDOWSKI Marcin Piaseczno (POL) 642 M (716) 00:23:00 +08:16 00:22:20 09:24:12.20
717 12268 STOJAK Arkadiusz Warszawa (POL) 643 M (683) 00:23:00 +08:16 00:22:12 09:24:12.25
718 17465 STAWECKI Karol Sklep Biegacza Runner Team (POL) 644 M (798) 00:23:00 +08:16 00:22:35 09:24:12.39
719 15755 GRYGIEL Robert Ruda ¦l±ska (POL) 645 M (710) 00:23:00 +08:16 00:22:19 09:24:12.62
720 12896 PAWŁOWSKI Piotr Warszawa (POL) 646 M (775) 00:23:01 +08:17 00:22:31 09:24:13.16
721 15338 MAKOWSKI Tomasz Team Zalesice (POL) 647 M (847) 00:23:02 +08:18 00:22:46 09:24:14.13
722 17882 ZIMOWICZ Jan Warszawa (POL) 648 M (725) 00:23:02 +08:18 00:22:22 09:24:14.48
723 17136 GĘBALA Adam Żyrardów (POL) 649 M (824) 00:23:02 +08:18 00:22:40 09:24:14.73
724 17254 RODZO¦ Kamil Warszawa (POL) 650 M (788) 00:23:02 +08:18 00:22:33 09:24:14.94
725 10115 ROBAKIEWICZ Marcin Płock (POL) 651 M (770) 00:23:03 +08:19 00:22:29 09:24:15.79
726 13597 CHOROSZEWSKI Bartosz Warszawa (POL) 652 M (792) 00:23:03 +08:19 00:22:34 09:24:15.80
727 18440 ROWICKI Tomasz Warszawa (POL) 653 M (704) 00:23:04 +08:20 00:22:16 09:24:16.30
728 17313 GAWRON Arkadiusz Wrocław (POL) 654 M (764) 00:23:04 +08:20 00:22:28 09:24:16.73
729 13906 MAŁOLEPSZY Robert BREMBO (POL) 655 M (802) 00:23:06 +08:22 00:22:35 09:24:18.79
730 14887 GELETUKHA Tatiana ZABIEGANI (POL) 75 K (72) 00:23:07 +08:23 00:22:15 09:24:19.58
731 18926 URBAN Krzysztof TRICLUB WARSZAWA (POL) 656 M (812) 00:23:07 +08:23 00:22:37 09:24:19.83
732 16073 KABALA Waldemar Konstancin Jeziorna (POL) 657 M (787) 00:23:08 +08:24 00:22:33 09:24:20.78
733 18589 FLUKSIK TOMASZ JZZOWE BIEGANIE (POL) 658 M (739) 00:23:09 +08:25 00:22:24 09:24:21.27
734 12564 GUDZ-KICIŃSKI Piotr Przemyski Klub Biegaczaa (POL) 659 M (783) 00:23:10 +08:26 00:22:33 09:24:22.27
735 16698 BŁASZKIEWICZ Robert Szymanów (PYF) 660 M (695) 00:23:10 +08:26 00:22:14 09:24:22.30
736 14360 DMOWSKI Bartosz TriWawa (POL) 661 M (767) 00:23:10 +08:26 00:22:29 09:24:22.37
737 18504 MAŃKO Kamil Warszawa (POL) 662 M (829) 00:23:10 +08:26 00:22:41 09:24:22.60
738 18503 MAŃKO Maria Warszawa (POL) 76 K (93) 00:23:10 +08:26 00:22:41 09:24:22.67
739 18536 NADOBNIK Konrad BIEGam Bo Lubię Z±bki TEAM (POL) 663 M (781) 00:23:11 +08:27 00:22:32 09:24:23.85
740 10150 MARCINKOWSKI Michał Orlen Running Team (POL) 664 M (810) 00:23:12 +08:28 00:22:37 09:24:24.50
741 14231 WIˇCKOWSKI Maciej Warszawa (POL) 665 M (714) 00:23:13 +08:29 00:22:20 09:24:25.14
742 14765 DZIADAK Jacek Warszawa (POL) 666 M (796) 00:23:13 +08:29 00:22:35 09:24:25.26
743 18293 SZLASA Paweł Warszawa (POL) 667 M (750) 00:23:13 +08:29 00:22:26 09:24:25.41
744 11845 PIECZKA Marcin Bysław (POL) 668 M (840) 00:23:13 +08:29 00:22:44 09:24:25.87
745 10178 JARECKI Michał Orlen Running Team (POL) 669 M (759) 00:23:14 +08:30 00:22:27 09:24:26.64
746 12274 DZWONEK Piotr MSZ biega (POL) 670 M (777) 00:23:14 +08:30 00:22:31 09:24:26.70
747 18982 POROWSKI Łukasz (POL) 671 M (754) 00:23:14 +08:30 00:22:26 09:24:26.76
748 18248 SZYCHTA Mateusz Stężyca (POL) 672 M (779) 00:23:15 +08:31 00:22:32 09:24:27.28
749 17086 MAJEWSKA Ewa Warszawa (POL) 77 K (92) 00:23:15 +08:31 00:22:39 09:24:27.84
750 12504 DZIĘCIELSKI Łukasz DTZ (POL) 673 M (835) 00:23:16 +08:32 00:22:43 09:24:28.41
751 17536 MATUSZEWSKI Łukasz SBRT Warszawa (POL) 674 M (801) 00:23:16 +08:32 00:22:35 09:24:28.69
752 15852 SZYMAŃSKI Marcin Nutella team ! (POL) 675 M (873) 00:23:17 +08:33 00:22:51 09:24:29.08
753 14865 SZUBERT Maksymilian Marcin KS Zielono-Czarni (POL) 676 M (848) 00:23:17 +08:33 00:22:46 09:24:29.44
754 18909 DRˇŻEK Slawomir Fajsławice (POL) 677 M (892) 00:23:17 +08:33 00:22:54 09:24:29.87
755 14947 SCHMERBAUCH Lutz LS Schmitzhöhe (GER) 678 M (886) 00:23:18 +08:34 00:22:54 09:24:30.00
756 11661 SASIN Andrzej Zabiegany Wołomin (POL) 679 M (791) 00:23:18 +08:34 00:22:34 09:24:30.39
757 17762 STASZEWSKA Kinga KS Staszewscy (POL) 78 K (102) 00:23:19 +08:35 00:22:56 09:24:31.35
758 10821 WITKOWSKI Grzegorz (POL) 680 M (711) 00:23:19 +08:35 00:22:19 09:24:31.80
759 19087 KANIA Michał (POL) 681 M (869) 00:23:20 +08:36 00:22:50 09:24:32.14
760 17077 ŻURAWSKI Robert Otwock (POL) 682 M (819) 00:23:20 +08:36 00:22:39 09:24:32.23
761 11472 KOWALSKI Artur Fellowes Polska (POL) 683 M (830) 00:23:20 +08:36 00:22:41 09:24:32.60
762 19247 LUBIENIECKI Mariusz (POL) 684 M (910) 00:23:22 +08:38 00:22:58 09:24:34.10
763 10324 LIPINSKI Arkadiusz Toruń (POL) 685 M (773) 00:23:22 +08:38 00:22:30 09:24:34.46
764 16197 TARKA Konrad MECZOWA (POL) 686 M (852) 00:23:22 +08:38 00:22:46 09:24:34.64
765 16592 DˇBROWSKI Tomasz TwisterTeam (POL) 687 M (826) 00:23:23 +08:39 00:22:41 09:24:35.13
766 11184 WˇSIK Michał Warszawa (POL) 688 M (806) 00:23:23 +08:39 00:22:37 09:24:35.13
767 11070 GRALLA Łukasz Szczecin (POL) 689 M (821) 00:23:23 +08:39 00:22:39 09:24:35.43
768 16310 WOJDAS Sławomir Sochaczew (POL) 690 M (912) 00:23:24 +08:40 00:22:58 09:24:36.57
769 11015 BARADZIN Aliaksandr Warszawa (POL) 691 M (891) 00:23:25 +08:41 00:22:54 09:24:37.62
770 15904 SUCHAŃSKI Michał STRAŻ JRG 11 (POL) 692 M (867) 00:23:25 +08:41 00:22:49 09:24:37.71
771 17596 OWCZAREK Maciej Biegaj pod okiem trenera Rafała Krzeszewskiego (POL) 693 M (838) 00:23:25 +08:41 00:22:43 09:24:37.92
772 11863 PRZE¬DZIECKI Grzegorz Żelechów (POL) 694 M (790) 00:23:26 +08:42 00:22:34 09:24:38.15
773 11223 NOWAK Marcin TIM jest TIM (POL) 695 M (803) 00:23:26 +08:42 00:22:36 09:24:38.18
774 19058 GUDONIS Izabela KB Wyszków (POL) 79 K (86) 00:23:26 +08:42 00:22:31 09:24:38.57
775 12187 PAWLIK Anna Lacho Team (POL) 80 K (97) 00:23:26 +08:42 00:22:46 09:24:38.98
776 16216 PARKASIEWICZ Bartłomiej Zielonka (POL) 696 M (904) 00:23:27 +08:43 00:22:57 09:24:39.30
777 15902 DˇBROWSKI Marcin Meczowa (POL) 697 M (874) 00:23:27 +08:43 00:22:51 09:24:39.33
778 16531 BARCIKOWSKI Jarosław E. Wedel (POL) 698 M (818) 00:23:28 +08:44 00:22:39 09:24:40.00
779 15221 NAPORA Mariusz Wyszków (POL) 699 M (858) 00:23:28 +08:44 00:22:48 09:24:40.09
780 16158 SMOLAGA Łukasz STREET RUN RADOM (POL) 700 M (303) 00:23:28 +08:44 00:20:06 09:24:40.33
781 18703 TULO Piotr Warka (POL) 701 M (857) 00:23:29 +08:45 00:22:48 09:24:41.04
782 13453 BIENIAS Marek Sobolew (POL) 702 M (962) 00:23:29 +08:45 00:23:11 09:24:41.55
783 11618 PALUCH Sebastian Warszawa (POL) 703 M (926) 00:23:29 +08:45 00:23:02 09:24:41.60
784 14081 PATSOUSKI Siarhei Run4Fun.by (BLR) 704 M (839) 00:23:30 +08:46 00:22:44 09:24:42.02
785 18258 PIOTROWSKI Rafał Dwikozy (POL) 705 M (955) 00:23:30 +08:46 00:23:09 09:24:42.67
786 14488 WIJAS Robert Training Lab (POL) 706 M (849) 00:23:31 +08:47 00:22:46 09:24:43.46
787 17192 SKORUPA Stefan Warszawa (POL) 707 M (776) 00:23:31 +08:47 00:22:31 09:24:43.55
788 12866 BIERNACKI ŁUKASZ Wola Rębkowska (POL) 708 M (811) 00:23:31 +08:47 00:22:37 09:24:43.61
789 12865 OLEKSIAK Iwona Victus Rębków (POL) 81 K (91) 00:23:31 +08:47 00:22:37 09:24:43.96
790 19268 RADOMSKI Artur BARACUDA (POL) 709 M (827) 00:23:32 +08:48 00:22:41 09:24:44.17
791 14943 JANOWSKI Rafał www.gorskie.eu (POL) 710 M (808) 00:23:32 +08:48 00:22:37 09:24:44.46
792 19002 KACZMARCZYK Barbara bosman42195 (POL) 82 K (123) 00:23:32 +08:48 00:23:19 09:24:44.52
793 16617 KURKOWSKI Grzegorz Elavon (POL) 711 M (924) 00:23:32 +08:48 00:23:01 09:24:44.57
794 14752 SOCHAŃSKI Piotr Grabów Nad Pilic± (POL) 712 M (878) 00:23:32 +08:48 00:22:52 09:24:44.69
795 15790 BIEGANOWSKI ROBERT BIEGANO (POL) 713 M (863) 00:23:32 +08:48 00:22:48 09:24:44.93
796 11544 SOBOTA Krzysztof Bravehearts Legionowo (POL) 714 M (913) 00:23:33 +08:49 00:22:59 09:24:45.03
797 12663 WI¦NIEWSKI Łukasz Lukis (POL) 715 M (831) 00:23:33 +08:49 00:22:42 09:24:45.04
798 11115 MICHALSKI Piotr Z±bki (POL) 716 M (897) 00:23:33 +08:49 00:22:55 09:24:45.89
799 19256 KOWALCZYKOWSKA Agnieszka RYSIOTEAM (POL) 83 K (104) 00:23:34 +08:50 00:22:57 09:24:46.29
800 10840 SIKORA Mateusz (POL) 717 M (885) 00:23:34 +08:50 00:22:53 09:24:46.82
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.32433701 s

Sponsor główny: