ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZY¬NI M
OSHEE 10 km (09:01:12)
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 70 71  72  73 74 . . . . . . . . . . . . 87 88 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
7101. 14304 SUKIENNIK Tomasz Łask (POL) M
7102. 16118 SUŁECKA-CHŁOPICKA Agnieszka TEAM Białobrzeskgi (POL) K
7103. 15650 SUŁEK Krzysztof Brzegi (POL) M
7104. 12557 SUŁEK Michał Zamienie (POL) M
7105. 11355 SULEWSKA Agnieszka Warszawa (POL) K
7106. 10515 SULEWSKI ANDRZEJ Stary Kraszew (POL) M
7107. 18519 SULIGOWSKI Dominik Warszawa (POL) M
7108. 11881 SULIK Agnieszka Warsaw Masters Team (POL) K
7109. 10428 SULIKOWSKI Dariusz Opole (POL) M
7110. 15418 SUŁKOWSKI Michał Warszawa (POL) M
7111. 18036 SUMERA-ADAMOWICZ Agnieszka 1980 (POL) K
7112. 14900 SUPEL Adrian Warszawa (POL) M
7113. 14065 SURGA Anna Biegam bo Lubię Zabki Team (POL) K
7114. 14280 SURLAS Michał Warszawa (POL) M
7115. 12487 SURMACZ Dorota Warszawa (POL) K
7116. 18341 SUROWIEC Joa¶ka 609164670 (POL) K
7117. 12897 SUROWIECKI Marcin Z±bki (POL) M
7118. 17630 SUSICKI Wiktor Live Well at Citi (POL) M
7119. 14812 SUSKA Alicja Klub Biegacza Orange (POL) K
7120. 12222 SUSKI Patryk KS Maraton Ostrów Wielkopolski (POL) M
7121. 18343 SUSOŁ Arkadiusz Eneria (POL) M
7122. 12811 SUTKOWSKA Katarzyna Druzyna ML (POL) K
7123. 16003 SUTY Eliza Radom (POL) K
7124. 16615 SVEDE Roberts Run 4 Fun - L'Oréal Running Team (LAT) M
7125. 14330 SVETLICHNYI Ivan Warszawa (RUS) M
7126. 15868 SVYRYD Oleh Warszawa (UKR) M
7127. 13497 SWAT Konrad Warszawa (POL) M
7128. 14636 SWIDER Lukasz Warszawa (POL) M
7129. 16189 SWIDERSKI Michal Warszawa (POL) M
7130. 16048 SYBILSKA Anna Pruszków (POL) K
7131. 16620 SYBILSKA Justyna Ideabank (POL) K
7132. 16912 SYCHOWICZ Daniel Grazia Running (POL) M
7133. 12125 SYCHULEC Marcin Magnacka (POL) M
7134. 14503 SYCZ elzbieta warszawa (POL) K
7135. 14501 SYCZ Renata Warszawa (POL) K
7136. 13462 SYGA Andrzej Towarzystwo biesiadno sportowe (POL) M
7137. 13432 SYGUŁA Dominika TeamZabieganeDni (POL) K
7138. 12589 SYGULA Joanna CocoBongoPinkTeam (POL) K
7139. 15049 SYKISZ Maksym LESZNO :) (POL) M
7140. 19072 SYKUŁA Marcin (POL) M
7141. 17370 SYLLA Bartosz Warszawa (POL) M
7142. 12506 SYNAROWSKA Dominika Warszawa (POL) K
7143. 16902 SYPEK Kamil Warszawa (POL) M
7144. 13567 SYPIAŃSKA Kalina Siedlce (POL) K
7145. 15579 SYPNIEWSKI Marcin Warszawa (POL) M
7146. 16327 SYREK Magdalena Tarnów (POL) K
7147. 19219 SYROCKI Wojciech (POL) M
7148. 12188 SYTNYTSKYI Viacheslav Warszawa (POL) M
7149. 10516 SYTY Anita Racibórz (POL) K
7150. 14009 SZABAT Karolina Warszawa (POL) K
7151. 15772 SZABELSKI Mateusz Warszawa (POL) M
7152. 14037 SZABLA Mateusz Warszawa (POL) M
7153. 14392 SZABŁOWSKA Klaudia ZSP Sława (POL) K
7154. 13274 SZABŁOWSKI Łukasz Warszawa (POL) M
7155. 11049 SZABRAŃSKI Piotr TKKF WI¦LANIE SŁUPNO (POL) M
7156. 19060 SZACHNA Leszek (POL) M
7157. 17927 SZACHNA Piotr Ekobiegi (POL) M
7158. 13218 SZACHOWICZ Grzegorz WARSZAWA (POL) M
7159. 12353 SZADKOWSKI Marcin Warszawa (POL) M
7160. 14495 SZADKOWSKI piotr warszawa (POL) M
7161. 11141 SZADURSKA-NOGA Marta Pszczółkowski Team (POL) K
7162. 11928 SZAFARZ Marek Warszawa (POL) M
7163. 14663 SZAFRAN Artur Warszawa (POL) M
7164. 13504 SZAFRAN Beata pump!T (POL) K
7165. 12311 SZAFRANIEC Marta Wrocław (POL) K
7166. 14756 SZAFRANIEC Michał Z±bki (POL) M
7167. 15942 SZAFRANOWICZ Norbert Klub Biegacza Provident (POL) M
7168. 18118 SZAFRAŃSKA Eliza Sulmierzyce (POL) K
7169. 15451 SZAFRAŃSKA Maja Warszawa (POL) K
7170. 14468 SZAFRAŃSKA NATALIA STRABAG (POL) K
7171. 17461 SZAFRANSKI Kamil Tomaszów Maz (POL) M
7172. 13380 SZAFRAŃSKI Karol Podeszwa Team (POL) M
7173. 13843 SZAFRAŃSKI Marek Warszawa (POL) M
7174. 11569 SZAFRAŃSKI Sławomir Warszawa (POL) M
7175. 18773 SZAL Tomasz innogy runners (POL) M
7176. 16051 SZALA Aleksandra Warszawa (POL) K
7177. 14243 SZAŁAS Andrzej Garwolin (POL) M
7178. 10386 SZAŁKOWSKI Krzysztof ANWILTEAM (POL) M
7179. 14396 SZAŁKUCKA Karolina ŁÓD¬ (POL) K
7180. 17529 SZANIAWSKA Jolanta Glina (POL) K
7181. 14327 SZARA Olga Warszawa (POL) K
7182. 14723 SZARANOWICZ Dagmara Warszawa (POL) K
7183. 18543 SZARSZANIEWICZ Kuba Drużyna TVN (POL) M
7184. 15083 SZARWIŁO Cezary Warszawa (POL) M
7185. 11386 SZARZYŃSKA Paulina BZ Training System (POL) K
7186. 10429 SZATKO Marek Tarnów (POL) M
7187. 16937 SZATKOWSKI Piotr Urz±d Transportu Kolejowego (POL) M
7188. 18154 SZCZAWIŃSKA Małgorzata SBRTWarszawa (POL) K
7189. 12784 SZCZECH Hubert Warszawa (POL) M
7190. 11312 SZCZĘCH Katarzyna Stalowa Wola (POL) K
7191. 10858 SZCZĘCH Olivia (POL) K
7192. 13737 SZCZĘCHUŁA Marek Kanie (POL) M
7193. 13186 SZCZEGOT Marta ul. Gen. Wł. Andersa (POL) K
7194. 14345 SZCZEKALA Piotr Eurocash (POL) M
7195. 16516 SZCZEPANCZYK Mateusz Myszków (POL) M
7196. 14841 SZCZEPANEK Ewa Warszawa (POL) K
7197. 12228 SZCZEPANIAK Bartłomiej Warszawa (POL) M
7198. 17488 SZCZEPANIAK Piotrek Siedlce (POL) M
7199. 10208 SZCZEPANIEC Michał Kraków (POL) M
7200. 11575 SZCZEPANIK Robert Warszawa (POL) M
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.27841902 s

Sponsor główny: