ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 70 71  72  73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
7101 19015 GOSZCZYCKI Fryderyk (POL) 4487 M (4434) 00:52:02 +37:18 00:36:06 09:53:14.29
7102 16796 PAWLAK Jakub Warszawa (POL) 4488 M (4486) 00:52:04 +37:20 00:37:41 09:53:16.55
7103 16211 ROMAŃCZYK Iwona Run 4 Fun - L'Oréal Running Team (POL) 2615 K (2603) 00:52:04 +37:20 00:37:47 09:53:16.82
7104 14623 SUDER Maciej 3M Running Team (POL) 4489 M (4482) 00:52:06 +37:22 00:37:20 09:53:18.93
7105 15714 ZIELIŃSKI Łukasz Józefów (POL) 4490 M (4464) 00:52:07 +37:23 00:36:54 09:53:19.07
7106 18183 KOWALSKI sławomir Wolsztyn (POL) 4491 M (4442) 00:52:09 +37:25 00:36:18 09:53:21.09
7107 17519 BICZYK Michał RBS (POL) 4492 M (4458) 00:52:09 +37:25 00:36:41 09:53:21.24
7108 17578 SIEMIŃSKA Patrycja Warszawa (POL) 2616 K (2547) 00:52:09 +37:25 00:36:41 09:53:21.29
7109 11840 SZKODA Tomasz Warszawa (POL) 4493 M (4474) 00:52:12 +37:28 00:37:14 09:53:24.11
7110 13799 GIL Piotr Grójec (POL) 4494 M (4469) 00:52:13 +37:29 00:36:58 09:53:25.79
7111 18004 KACZYŃSKA Małgorzata Warszawa (POL) 2617 K (2591) 00:52:15 +37:31 00:37:26 09:53:27.03
7112 12168 GAŁKA Joanna Ostrowiec Św. (POL) 2618 K (2539) 00:52:17 +37:33 00:36:27 09:53:29.01
7113 10266 RYDZ Adrian Piaseczno (POL) 4495 M (4468) 00:52:17 +37:33 00:36:58 09:53:29.60
7114 11110 DOBRZYŃSKA Agnieszka Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL) 2619 K (2679) 00:52:19 +37:35 00:42:13 09:53:31.03
7115 13077 TKACZ Jacek Team Kopeć (POL) 4496 M (4487) 00:52:19 +37:35 00:37:41 09:53:31.97
7116 11153 WŁODARCZYK Sylwia Chęciny (POL) 2620 K (2585) 00:52:20 +37:36 00:37:20 09:53:32.20
7117 11877 FIGAT Olga Warszawa (POL) 2621 K (2610) 00:52:20 +37:36 00:37:58 09:53:32.86
7118 16389 WAŁACHOWSKA Agnieszka Warszawa (POL) 2622 K (2602) 00:52:21 +37:37 00:37:46 09:53:33.95
7119 15836 KALITA-BRODZIAK Izabela Warszawa (POL) 2623 K (2563) 00:52:23 +37:39 00:36:58 09:53:35.63
7120 13433 SZUMSKA-STOLARCZYK Maja Warszawa (POL) 2624 K (2551) 00:52:25 +37:41 00:36:48 09:53:37.95
7121 19059 KOWALSKA Joanna (POL) 2625 K (2543) 00:52:27 +37:43 00:36:36 09:53:39.34
7122 13825 STAŃCZYK Marek Warszawa (POL) 4497 M (4488) 00:52:29 +37:45 00:37:46 09:53:41.79
7123 13547 MICHALAK Olga OlgawBiegu (POL) 2626 K (2587) 00:52:31 +37:47 00:37:21 09:53:43.99
7124 13071 FILIPIAK Marcin Łódź (POL) 4498 M (4457) 00:52:32 +37:48 00:36:39 09:53:44.99
7125 15761 MICHOŃ Natalia Michoń (POL) 2627 K (2574) 00:52:34 +37:50 00:37:11 09:53:46.58
7126 15662 MICHON LUKASZ Warszawa (POL) 4499 M (4472) 00:52:34 +37:50 00:37:10 09:53:46.72
7127 18806 CELI Piotr Radom (POL) 4500 M (4481) 00:52:35 +37:51 00:37:19 09:53:47.56
7128 11537 PIĄTKOWSKA DURAJ Justyna Warszawa (POL) 2628 K (2613) 00:52:35 +37:51 00:38:00 09:53:47.70
7129 16741 TOKAJ Monika Piaseczno (POL) 2629 K (2578) 00:52:38 +37:54 00:37:14 09:53:50.28
7130 18203 ZAWADZIŃSKA Anna Warszawa (POL) 2630 K (2556) 00:52:39 +37:55 00:36:54 09:53:51.94
7131 18585 MAZUREK Adrian Warszawa (POL) 4501 M (4530) 00:52:40 +37:56 00:43:37 09:53:52.99
7132 12720 PIECKO Jacek Linklaters (POL) 4502 M (4499) 00:52:42 +37:58 00:38:35 09:53:54.86
7133 14963 KUCZA Robert Brak (POL) 4503 M (4484) 00:52:44 +38:00 00:37:33 09:53:56.81
7134 14964 STEPINSKA KUCZA Zofia Brak (POL) 2631 K (2595) 00:52:45 +38:01 00:37:34 09:53:57.13
7135 18398 BYSZEWSKA Izabella Warszawa (POL) 2632 K (2599) 00:52:47 +38:03 00:37:41 09:53:59.39
7136 14695 TOMASZEWSKI ANDRZEJ WARSZAWA (POL) 4504 M (4471) 00:52:47 +38:03 00:37:09 09:53:59.40
7137 14692 SUCHORSKA-TOMASZEWSKA MARTA WARSZAWA (POL) 2633 K (2570) 00:52:47 +38:03 00:37:08 09:53:59.60
7138 13120 NADOLSKI Szymon Warszawa (POL) 4505 M (4495) 00:52:48 +38:04 00:38:05 09:54:00.24
7139 18396 BYSZEWSKA Weronika Warszawa (POL) 2634 K (2600) 00:52:49 +38:05 00:37:43 09:54:01.46
7140 14097 CZARNOTA Marcelina PSP Sława (POL) 2635 K (2623) 00:52:52 +38:08 00:38:12 09:54:04.74
7141 14754 GAŚ-DMOWSKA Marta Warszawa (POL) 2636 K (2581) 00:52:53 +38:09 00:37:18 09:54:05.06
7142 17642 MELSKA Karolina Warszawa (POL) 2637 K (2580) 00:52:59 +38:15 00:37:15 09:54:11.96
7143 11343 PISKORZ Małgorzata Pruszków (POL) 2638 K (2624) 00:53:04 +38:20 00:38:14 09:54:16.07
7144 16491 RATHE Joanna Warszawa (POL) 2639 K (2608) 00:53:06 +38:22 00:37:53 09:54:18.02
7145 15984 CHUDNA Olena - (UKR) 2640 K (2627) 00:53:08 +38:24 00:38:27 09:54:20.78
7146 12144 GOŁASZEWSKI ARTUR RZEPICHY (POL) 4506 M (4475) 00:53:11 +38:27 00:37:14 09:54:23.28
7147 16469 SIDOR MARCIN WARSZAWA (POL) 4507 M (4485) 00:53:16 +38:32 00:37:36 09:54:28.08
7148 16327 SYREK Magdalena Tarnów (POL) 2641 K (2596) 00:53:16 +38:32 00:37:35 09:54:28.26
7149 12558 LACH Marta Slow Jogging Warszawa (POL) 2642 K (2604) 00:53:18 +38:34 00:37:48 09:54:30.98
7150 12475 SOŁDECKA Anna Warszawa (POL) 2643 K (2605) 00:53:21 +38:37 00:37:50 09:54:33.05
7151 11385 WENTLAND Adrian DSV ISSC (POL) 4508 M (4502) 00:53:21 +38:37 00:38:44 09:54:33.53
7152 15474 BIEGA Joanna SLOW JOGGING (POL) 2644 K (2607) 00:53:23 +38:39 00:37:52 09:54:35.19
7153 18524 RUSINOWICZ Iwona Rywal (POL) 2645 K (2601) 00:53:32 +38:48 00:37:43 09:54:44.99
7154 15916 WEITZ Julia Radom (POL) 2646 K (2637) 00:53:33 +38:49 00:38:51 09:54:45.79
7155 11528 WRÓBLEWSKI DAMIAN PŁOCK (POL) 4509 M (4508) 00:53:34 +38:50 00:39:17 09:54:46.21
7156 11103 MARCZAK pawel sulejowek (POL) 4510 M (4490) 00:53:40 +38:56 00:37:50 09:54:52.45
7157 18680 STAŃCZYK Małgorzata ISKIERKI KIELCE (POL) 2647 K (2620) 00:53:44 +39:00 00:38:09 09:54:56.64
7158 18666 ŁAKOMIEC Jolanta Olimpiady Specjalne Świętokrzyskie (POL) 2648 K (2622) 00:53:45 +39:01 00:38:10 09:54:57.29
7159 14088 ROŻEK Marlena Pruszków (POL) 2649 K (2645) 00:53:51 +39:07 00:39:30 09:55:03.59
7160 15657 ZESZCZUK Judyta Szczytno (POL) 2650 K (2647) 00:54:04 +39:20 00:39:32 09:55:16.92
7161 19167 BORSOW Ida Warszawa (POL) 2651 K (2632) 00:54:06 +39:22 00:38:39 09:55:18.34
7162 18433 ALSABA alaa warsaw (KSA) 2652 K (2630) 00:54:06 +39:22 00:38:34 09:55:18.38
7163 16354 LITWINIUK Wojciech Extreme Academy Team (POL) 4511 M (4496) 00:54:08 +39:24 00:38:08 09:55:20.52
7164 12167 STAWCZYK Aneta RYWAL (POL) 2653 K (2625) 00:54:09 +39:25 00:38:20 09:55:21.15
7165 12794 STAWCZYK Jarosław OstroBiec (POL) 4512 M (4497) 00:54:09 +39:25 00:38:17 09:55:21.49
7166 16431 LITWINIUK Edyta FIT MAMA (POL) 2654 K (2619) 00:54:09 +39:25 00:38:09 09:55:21.58
7167 12063 KRAJEWSKI Ernest RYWAL (POL) 4513 M (4498) 00:54:09 +39:25 00:38:17 09:55:21.60
7168 10549 BOCHEŃSKI Łukasz Orlen Running Team (POL) 4514 M (4504) 00:54:16 +39:32 00:38:48 09:55:28.82
7169 18322 KONDRACKA Marta Wędrowniczek Junior (POL) 2655 K (2643) 00:54:21 +39:37 00:39:16 09:55:33.82
7170 18098 KORSAKOVA Olena - (POL) 2656 K (2634) 00:54:23 +39:39 00:38:46 09:55:35.17
7171 15670 KULETA Anna Żyrardów (POL) 2657 K (2636) 00:54:24 +39:40 00:38:49 09:55:36.15
7172 11715 POPŁAWSKA Anna Warszawa (POL) 2658 K (2648) 00:54:26 +39:42 00:39:34 09:55:38.42
7173 13861 OWCZAREK Paweł Warszawa (POL) 4515 M (4505) 00:54:27 +39:43 00:38:52 09:55:39.51
7174 14617 WILKOŃSKI Piotr Pruszków (POL) 4516 M (4501) 00:54:27 +39:43 00:38:41 09:55:39.79
7175 10509 MANIECKA Aleksandra Łódź (POL) 2659 K (2653) 00:54:34 +39:50 00:39:51 09:55:46.66
7176 16636 GÓRSKI Cezary Ciemne (POL) 4517 M (4517) 00:54:44 +40:00 00:40:34 09:55:56.23
7177 16639 GÓRSKA Marta Radzymin (POL) 2660 K (2663) 00:54:46 +40:02 00:40:36 09:55:58.29
7178 14332 MARCINKIEWICZ Anna Warszawa (POL) 2661 K (2646) 00:54:48 +40:04 00:39:32 09:56:00.19
7179 17231 WUJEC Bartłomiej Józefów (POL) 4518 M (4512) 00:54:48 +40:04 00:39:28 09:56:00.67
7180 18344 WALKER Neil RBS Running Team (POL) 4519 M (4439) 00:54:49 +40:05 00:36:14 09:56:01.67
7181 18093 LESZKA Anna Warszawa (POL) 2662 K (2526) 00:54:50 +40:06 00:36:16 09:56:02.01
7182 16442 GŁOWACKA Joanna Warszawa (POL) 2663 K (2654) 00:54:51 +40:07 00:40:06 09:56:03.23
7183 11546 PLOSZCZYNSKI Marcin Polska (POL) 4520 M (4503) 00:54:53 +40:09 00:38:46 09:56:05.58
7184 11545 SIERADZKA Gabriellka Zgorzała (POL) 2664 K (2635) 00:54:53 +40:09 00:38:46 09:56:05.77
7185 11456 ARCA marianna espana (IRL) 2665 K (2657) 00:55:00 +40:16 00:40:10 09:56:12.73
7186 11404 WOŹNIAK Alina Bydgoszcz (POL) 2666 K (2649) 00:55:02 +40:18 00:39:34 09:56:14.66
7187 13420 ORYCH Jacek Markowi Bigacze (POL) 4521 M (4531) 00:55:06 +40:22 00:45:25 09:56:18.60
7188 12540 KOSIŃSKI Michał Legionowo (POL) 4522 M (4523) 00:55:11 +40:27 00:41:23 09:56:23.33
7189 16353 PIVONSKA Vaiva Warszawa (LTU) 2667 K (2668) 00:55:12 +40:28 00:40:55 09:56:24.27
7190 16765 KRZEMIŃSKA Katarzyna Józefów (POL) 2668 K (2644) 00:55:15 +40:31 00:39:29 09:56:27.64
7191 12995 MICHALOWSKA Anna Warszawa (POL) 2669 K (2671) 00:55:29 +40:45 00:41:15 09:56:41.05
7192 17069 SKROBICH Piotr Warsaw (POL) 4523 M (4519) 00:55:29 +40:45 00:40:42 09:56:41.12
7193 15915 WEITZ Alicja Radom (POL) 2670 K (2666) 00:55:34 +40:50 00:40:52 09:56:46.19
7194 13602 WEITZ Anna Polska (POL) 2671 K (2667) 00:55:35 +40:51 00:40:53 09:56:47.05
7195 17721 KRZYWUS Monika Akademia Sztuki Wojennej (POL) 2672 K (2659) 00:55:36 +40:52 00:40:11 09:56:48.82
7196 13126 MICHALAK MAGDALENA WATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIE (POL) 2673 K (2682) 00:55:40 +40:56 00:47:20 09:56:52.26
7197 13648 NETCHEV simeon warszawa (POL) 4524 M (4522) 00:55:40 +40:56 00:41:05 09:56:52.96
7198 13646 GRIGOROVA maria warszawa (POL) 2674 K (2670) 00:55:41 +40:57 00:41:05 09:56:53.34
7199 15227 RYBARCZYK Piotr Bruzdowa (POL) 4525 M (4516) 00:55:50 +41:06 00:40:19 09:57:02.16
7200 15226 KAROLCZYK-SZAFRAŃSKA Izabela Bruzdowa (POL) 2675 K (2660) 00:55:50 +41:06 00:40:21 09:57:02.58
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.37753010 s

Sponsor główny: