ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZY¬NI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona < 1 2 . . . . 7 8  9  10 11 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 59 60 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
801. 4867 CZERNIAWSKI Andrzej Pędziwiatr (POL) M30
802. 6143 CZERNIELEWSKI Maciej Warszawa (POL) M40
803. 3088 CZERNIK Andrzej Zabrze (POL) M60
804. 5795 CZERNY Łukasz Anti Social Social Club (POL) M18
805. 1482 CZERNY Tomasz Zabrze (POL) M40
806. 5536 CZERSKI Janusz Warszawa (POL) M40
807. 1547 CZERSKI Krzysztof Kolasa Power Walk (POL) M30
808. 3584 CZERWIEC Andrzej Warszawa (POL) M40
809. 4842 CZERWIŃSKA EWELINA MŁAWKA (POL) K18
810. 1431 CZERWIŃSKI Janusz ORANGE POLSKA (POL) M50
811. 3222 CZERWIŃSKI Łukasz Mińsk Mazowiecki (POL) M40
812. 2397 CZERWIŃSKI Sebastian ¦widnik (POL) M40
813. 2392 CZERWIŃSKI Tomasz Marki (POL) M40
814. 6140 CZERWIONKA Lidia Józefińska (POL) K30
815. 5654 CZESZOWIC Rafał Gliwice (POL) M40
816. 1441 CZMIEL PAWEŁ BHP (POL) M30
817. 1311 CZOŁNIK Paweł Nie Tak Szybko! (POL) M18
818. 3461 CZOPEK Agnieszka KB MCKiS Jaworzno (POL) K40
819. 4677 CZOSKA Patryk Dutrow (POL) M18
820. 5600 CZUBA michał ligota zamecka (POL) M30
821. 3081 CZUBAK Piotr Iłża Pędzi (POL) P M30
822. 1460 CZUBAKOWSKI Sławomir niezrzeszony (POL) M50
823. 1588 CZUBIŃSKI Marek ŁódĽ (POL) M60
824. 2924 CZUCHOŃSKI Patryk Biegam bo Lubię Z±bki team (POL) M18
825. 3037 CZULAK Piotr Warszawa (POL) M18
826. 4776 CZUMA Aneta Rossmann (POL) K18
827. 5591 CZUPRYNIAK Robert Robert Czupryniak (POL) M18
828. 2350 CZWARTEK Piotr WIĘCKOWSKI TEAM (POL) M40
829. 1794 CZYNIENIK Łukasz Team Kara¶ (POL) M30
830. 4078 CZYRNIA Martin Mafia Team Lubliniec (POL) M18
831. 5421 CZYŻ Grzegorz Grupa Azoty -Automatyka Tarnów (POL) M50
832. 6395 CZYŻ Łukasz Sosnowiec (POL) M30
833. 3731 CZYŻ Marek Szydłowiec (POL) M60
834. 3808 CZYŻ Michał Obozy Górskie (POL) M18
835. 1261 CZYŻ Sylwester Mińsk Mazowiecki (POL) M40
836. 3630 CZYŻOWSKI Marek RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. (POL) M40
837. 5802 ČVERTKAUSKAS Dalius BEGIMO KLUBAS (LTU) M40
838. 5655 ĆWIEK Paweł Nauka Biega (POL) M30
839. 5541 ĆWIKLIŃSKA Anna Asseco Active Team (POL) K40
840. 801 DˇBROWA Iwona Ryki (POL) K30
841. 1771 DˇBROWIAK Marcin Harpagan Sosnowiec (POL) M30
842. 4219 DˇBROWSKA Karolina Warszawa (POL) K30
843. 1419 DˇBROWSKA Monika Chełm (POL) K18
844. 1560 DˇBROWSKI Arkadiusz Lublin 6 (POL) M40
845. 6785 DˇBROWSKI Dariusz ILABO SPORT (POL) M40
846. 1069 DˇBROWSKI Dawid Czerwonak Biega (POL) M18
847. 1008 DˇBROWSKI Grzegorz OstroBiec (POL) M40
848. 2473 DˇBROWSKI Grzegorz HDK KSP (POL) M30
849. 4404 DˇBROWSKI Krystian Run-log (POL) M18
850. 2598 DˇBROWSKI Łukasz Biłgoraj Biega (POL) M18
851. 2063 DˇBROWSKI Maciej Sochaczew (POL) M40
852. 1968 DˇBROWSKI Marcin Pruszków (POL) M30
853. 5094 DˇBROWSKI Marcin Kruklanki (POL) M40
854. 1897 DˇBROWSKI Mirosław Warszawa (POL) M50
855. 3053 DˇBROWSKI RAFAŁ Wasilków (POL) M30
856. 4145 DˇBROWSKI Sebastian Adidas Runners Warsaw (POL) M40
857. 3800 DˇBROWSKI SŁAWOMIR SIEDLIKÓW (POL) M30
858. 2399 DˇBSKI Robert Brak (POL) M40
859. 5612 DAC Jarosław Warszawa (POL) M40
860. 2521 DAŁEK Sławomir KS GŁOWNO W BIEGU (POL) M40
861. 5500 DALGIEWICZ Agnieszka WAMP Running Team (POL) K40
862. 5499 DALGIEWICZ Piotr WAMP Running Team (POL) M40
863. 6352 DALHOU Raman Grodno (BLR) M40
864. 2139 DAMAS Tomasz Gozdnica (POL) M30
865. 4958 DANILEWICZ Damian Bielawa (POL) M30
866. 4956 DANILEWICZ Marzena Bielawa (POL) K30
867. 3854 DANIŁKO Paweł Biała Podlaska (POL) M30
868. 6368 DANILUK Krzysztof Warszawa (POL) M40
869. 6550 DANILUK ROBERT WARSZAWA (POL) M50
870. 2930 DANISZEWSKI Waldemar Piaseczno (POL) B1 M50
871. 4170 DANISZEWSKI Waldemar Piaseczno (POL) M50
872. 5138 DARHEVICH Uladzislau Warszawa (POL) M18
873. 2712 DARKOWSKI Rafał Lider WINNICA (POL) M30
874. 5416 DAROWSKI TOMASZ WARSZAWA (POL) M40
875. 6649 DARSKI Rafał RECAMIERE (POL) M50
876. 3793 DATA Marek Kuguar Xtreme Runners (POL) P M18
877. 2692 DAVIS Christina USA (USA) K40
878. 1128 DAWID Karolcia Lake Runners (POL) K30
879. 1090 DAWID Michał Lake Runners (POL) M30
880. 4577 DAWIDCZYK Tomasz Kobyłka (POL) M50
881. 2804 DAWIDOWICZ Marcin Tri Mission (POL) M30
882. 2061 DAWIDZIAK Arkadiusz Ole¶nica (POL) M30
883. 2043 DAWIDZIAK Wojciech Ole¶nica (POL) M18
884. 2152 DAWIDZIUK Maciej OLAWS ZŁOTORYJA (POL) M40
885. 1518 DĘBICKI Mariusz Orange Polska (POL) M40
886. 4181 DĘBICKI Wojciech Szkaradowo (POL) M18
887. 6604 DĘBOWSKA Lidia (POL) K30
888. 3483 DĘBOWSKI Marcin IKS Ataka Elbl±g (POL) M40
889. 6777 DĘBOWSKI Piotr TVP Sport (POL) M50
890. 5100 DĘBSKA Agnieszka Wrocław Marathon Team (POL) K50
891. 4014 DĘBSKI Krzysztof Warszawa (POL) M18
892. 2963 DĘBSKI Marek Warszawa (POL) M40
893. 816 DEC BEATA Bierutowska Grupa Biegowa (POL) K40
894. 2553 DEC Jan Przeworska Grupa Biegowa (POL) M40
895. 817 DEC Patryk BIERUTÓW (POL) M18
896. 853 DEC RAFAŁ BIERUTOWSKA GRUPA BIEGOWA (POL) M40
897. 5461 DECYK Leszek Team Kopeć (POL) M60
898. 5473 DEDERKO Piotr PODLASKI ODDZIAŁ STRAŻY GRANICZNEJ (POL) M40
899. 4870 DEINIUK Roman Bagazowo.pl (UKR) M18
900. 2270 DEJNECKA Martyna Lubartów (POL) K30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.27340508 s

Sponsor główny: