ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZYŹNI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidzący
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
7
8
9
10
11
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
59
60
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
801.
1578
DZIKOWSKI Krzysztof
Warszawa (POL)
M30
802.
1579
BERKE Rafał
Chorzów (POL)
M40
803.
1580
STĘPIEŃ Grzegorz
Aqua ElektroKlima LKS Feniks Opoczno (POL)
M40
804.
1581
PYRZAK Paweł
Jaksmanice (POL)
M30
805.
1582
HOŁDA Mirosław
Habasit Polska Sport Team (POL)
M50
806.
1583
MACIEJCZYK Piotr
Warszawa (POL)
M40
807.
1584
KOLEŚNIK ROMAN
POLSKA (POL)
M40
808.
1585
JEREMICZ Kamil
Polonia środa (POL)
M18
809.
1586
NOWAKOWSKI Jakub
SwimmingLab (POL)
M18
810.
1587
WOTA Żaneta
Brzegi (POL)
K30
811.
1588
CZUBIŃSKI Marek
Łódź (POL)
M60
812.
1589
BAŁULIS Rajmund
Sejny (POL)
M18
813.
1590
STANISŁAWSKI Filip
Polkowice (POL)
M30
814.
1591
KUFLOWSKI Artur
1.ORel (POL)
M40
815.
1592
SZYMAŃSKI Michał
Bydgoszcz (POL)
M30
816.
1593
MURAWSKI Przemysław
Warszawa (POL)
M40
817.
1594
SITEK Piotr
Jaktorów (POL)
M30
818.
1595
ROTMAŃSKI Piotr
Air Innovations (POL)
M40
819.
1596
SAWUKAJTYS Paweł
Zielonka (POL)
M30
820.
1597
ŁATAK-SKRABUT Barbara
Mustangi Gliwice (POL)
K30
821.
1598
MARZEC Marcin Grzegorz
Łomża (POL)
M30
822.
1599
GOŁĘBIEWSKI Sebastian
Bogatynia (POL)
M18
823.
1600
KOWARA Piotr
Nogami do przodu (POL)
M30
824.
1601
BERGER DENIS
WROCLAW (FRA)
M40
825.
1602
PETEREK Anna
Os. Powstań narodowych (POL)
K18
826.
1603
GRABOWSKI Michał
Suchedniów (POL)
M30
827.
1604
BĄK Tomasz
Rozbiegany Goleniów (POL)
M30
828.
1605
KOCIOŁŁ Tomasz
Warszawa (POL)
M40
829.
1606
DŁUTKOWSKI Jakub
Zamość (POL)
M18
830.
1607
CIASTEK Grzegorz
Grzegorz Ciastek (POL)
M50
831.
1608
KANDORA Piotr
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
M40
832.
1610
KOWALCZYK jerzy
Biegiem Radom! (POL)
M40
833.
1611
KOS Sebastian
bfagencja.pl (POL)
M18
834.
1612
SEREDA Grzegorz
Zabiegany Wołomin (POL)
M40
835.
1613
MISZK Ryszard
PortEl (POL)
M40
836.
1614
MAZURKIEWICZ Marcin
MAZURTAEM (POL)
M30
837.
1615
PROSZEWSKI Marek
Sieradzbiega.pl (POL)
M40
838.
1616
SKOMRA Krzysztof
Banda Lulusia (POL)
M40
839.
1617
NOWAK Przemysław
Suchedniów (POL)
M30
840.
1618
PTASZYNSKA Agnieszka
Warszawa (POL)
K30
841.
1619
WILKOWSKI Krzysztof
FOR-REST-RUN KOSZALIN (POL)
M40
842.
1620
MAZUREK Maciej
Warszawa (POL)
M18
843.
1621
ŚMIGIELSKI Mieczysław
Warszawa (POL)
M60
844.
1622
KOŁODZIEJCZYK Barbara
TRIATHLON TRAINING CENTER (POL)
K40
845.
1623
KANDORA Joanna
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
K40
846.
1624
KACZMARCZYK Sebastian
Mafia Team Lubliniec (POL)
M30
847.
1625
SUBOCZ Łukasz
Kozienice (POL)
M40
848.
1626
PIĄTKOWSKI Dariusz
Chełmska Grupa Triathlonu (POL)
M50
849.
1627
BRAC-WALCZYK Małgorzata
Akademia Biegania Grudziądz (POL)
K60
850.
1628
MAŹNIEWSKI Piotr
Częstochowa (POL)
M40
851.
1629
BIELSKI Michał
Księżyno (POL)
M30
852.
1630
WOLSKI Piotr
KS Staszewscy (POL)
M50
853.
1631
SOCHA Dorota
Gdynia (POL)
K30
854.
1632
PANDEL Aneta
ALBATROS (ITA)
K40
855.
1633
GOLAT Bartosz
Warszawa (POL)
M18
856.
1634
ZALASA Wojciech
Łódź Kocha Sport (POL)
M50
857.
1635
SZYMAŃSKI Piotr
Alior Running Team (POL)
M30
858.
1636
WÓJCIK Janusz
PowerRun by Decathlon Gniezno (POL)
M40
859.
1637
MAŁOWIECKI Grzegorz
Przecław (POL)
B1
M40
860.
1638
WÓJCIK Jarosław
Łaskarzew (POL)
M50
861.
1639
GRYCIUK WALENTY
NURZEC-STACJA (POL)
M50
862.
1640
MAJKOWSKI Michał
TRIspect (POL)
M40
863.
1641
BARNAŚ Agata
Grupa Malbork (POL)
K30
864.
1642
WÓJCIK Eliza
Łaskarzew (POL)
K40
865.
1643
MIERZWA Adam
Zabrze (POL)
M50
866.
1644
MROCZKOWSKI Karol
#BACKRUNNERS Wrocław (POL)
M18
867.
1645
SZAROTA KAMIL
EBIEGI.PL (POL)
M30
868.
1646
JAGIELA Rafał
Kubuś Team (POL)
M30
869.
1647
WERNER KAMIL
ŻmudaRunningTeam (POL)
M30
870.
1648
ASTAKHAU ALIAKSEI
RUN4FUN.BY (BLR)
M40
871.
1649
LLORCA Ivan
Tobillito Fino (ESP)
M30
872.
1650
NIESPODZIŃSKA Aneta
Ścigów (POL)
K30
873.
1651
PAWŁOWSKI Adam
Warszawa (POL)
M40
874.
1652
JĘDRZEJCZYK Piotr
Piaseczno (POL)
M40
875.
1653
TOPOREK Aleksandra
Elite Team (POL)
K40
876.
1654
GURGON Arkadiusz
Zabiegany Wołomin (POL)
M30
877.
1655
SZELĄG Michał
Warszawa (POL)
M30
878.
1656
MOLSKA Małgorzata
OSP Kłodawa (POL)
K50
879.
1657
ŚLIWIAK Jakub
Warszawa (POL)
M18
880.
1658
MIKINA artur
pwpw sa (POL)
M60
881.
1659
KIRILENKO Marcin
Marki (POL)
M40
882.
1660
RUDNIK Jarosław
Zabiegany Wołomin (POL)
M40
883.
1661
BORGUL JACEK
Athletics Nysa (POL)
M30
884.
1662
MIRSKI Maciej
Warszawa (POL)
M30
885.
1663
SZCZEPAŃSKI Grzegorz
Płock (POL)
M30
886.
1664
KOWALSKI Karol
Warszawa (POL)
M18
887.
1665
GURGUL Ryszard
Świdnicka Grupa Biegowa (POL)
M60
888.
1666
BINIEWICZ Monika
Gostynin (POL)
K18
889.
1667
ŻEBROWSKI Tomasz
Łysy tatoo (POL)
M40
890.
1668
CHOJNACKI Maciej
Night Runners/Pobiedziska Running Team (POL)
M40
891.
1669
STOKOWSKI Sławomir
Białystok (POL)
M40
892.
1670
MODELSKA Aneta
Baniocha (POL)
K40
893.
1671
CHOJNACKA Agnieszka
Night Runners/Pobiedziska Running Team (POL)
K40
894.
1672
TRĘBICKI Paweł
Suchy Las (POL)
M40
895.
1673
KACZMARSKI Sławomir
Rozbiegane Działdowo (POL)
M50
896.
1674
PIOTROWSKI Remigiusz
Polanica Zdrój (POL)
M30
897.
1675
MRÓZ Konrad
Warszawa (POL)
M40
898.
1676
DZIUBANY Tomasz
Yokogawa Runners (POL)
M40
899.
1677
SZARANIEC Sebastian
T-Mobile Sport Team (POL)
M40
900.
1678
BARTNIK Michał
Basset Rolling Team (POL)
M40