ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - meta
Strona < 1 2 . . . . 7 8  9  10 11 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 46 47 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
801 2777 SZRAMA Dariusz WGH (POL) 756 M18 (95) 03:25:34 +01:15:52 03:23:30 12:25:34.95
802 3758 TSYBIN Dmitriy Minsk (BLR) 757 M30 (304) 03:24:49 +01:15:07 03:23:31 12:24:49.00
803 1480 WOJTALIK ŁUKASZ Połczyn biega (POL) 758 M30 (305) 03:23:43 +01:14:01 03:23:34 12:23:43.80
804 6301 KURKIEWICZ Andrzej Franciszkow (POL) 759 M40 (288) 03:23:57 +01:14:15 03:23:38 12:23:57.13
805 3172 GOSIK Piotr Parkrun.Skierniewice (POL) 760 M18 (96) 03:26:21 +01:16:39 03:23:38 12:26:21.28
806 5077 JACHYMEK Bartłomiej JacekBiega Running Team (POL) 761 M40 (289) 03:23:52 +01:14:10 03:23:39 12:23:52.02
807 5277 JEMISON Gavin Yarm (GBR) 762 M40 (290) 03:24:52 +01:15:10 03:23:41 12:24:52.83
808 5474 GREGROWSKI Krzysztof Podgórz Toruń (POL) 763 M30 (306) 03:24:54 +01:15:12 03:23:42 12:24:54.60
809 1894 ZIELIŃSKI Nicolas OLIMPIASPORT.PL (POL) 764 M18 (97) 03:23:49 +01:14:07 03:23:44 12:23:49.41
810 6640 GOŁEBIOWSKI Robert Biegane z Radomska (POL) 765 M50 (64) 03:25:20 +01:15:38 03:23:46 12:25:20.50
811 1256 CIERNIEWSKI Maciej Stachowo (POL) 766 M30 (307) 03:28:48 +01:19:06 03:23:51 12:28:48.34
812 4390 BULGAKOV Viktor Kaliningrad (RUS) 767 M50 (65) 03:24:10 +01:14:28 03:23:53 12:24:10.06
813 6143 CZERNIELEWSKI Maciej Warszawa (POL) 768 M40 (291) 03:24:57 +01:15:15 03:23:53 12:24:57.73
814 2812 NOWAK Marcin IŁŻA PĘDZI (POL) 769 M30 (308) 03:25:22 +01:15:40 03:23:58 12:25:22.39
815 3444 MALICKI Boguś Skarżysko-Kamienna (POL) 770 M50 (66) 03:25:20 +01:15:38 03:24:01 12:25:20.50
816 3401 TABAKA Tomasz Inżynieria Biegania (POL) 771 M40 (292) 03:24:23 +01:14:41 03:24:03 12:24:23.88
817 6022 JACASZEK Kuba Warszawa (POL) 772 M30 (309) 03:25:47 +01:16:05 03:24:03 12:25:47.07
818 3854 DANIŁKO Paweł Biała Podlaska (POL) 773 M30 (310) 03:25:28 +01:15:46 03:24:08 12:25:28.43
819 5921 WISZOWATY Mateusz Białystok (POL) 774 M18 (98) 03:27:05 +01:17:23 03:24:08 12:27:05.40
820 3375 NASKRĘT Bartłomiej Kręczki (POL) 775 M30 (311) 03:24:38 +01:14:56 03:24:09 12:24:38.60
821 4330 KUROWSKI Adam Litwin Triathlon Team (POL) 776 M40 (293) 03:24:31 +01:14:49 03:24:15 12:24:31.08
822 1173 KRZYŚKO Krzysztof Kujawscy S7 Runners (POL) 777 M30 (312) 03:25:21 +01:15:39 03:24:19 12:25:21.35
823 6460 RIEFF Tomasz Warszawa (POL) 778 M30 (313) 03:25:52 +01:16:10 03:24:19 12:25:52.59
824 1181 RADWAN Anna WKB Piast/FizjoTRIterapia (POL) 46 K30 (17) 03:28:22 +01:18:40 03:24:19 12:28:22.33
825 5287 SAGONAS CHRISTOS MARATHON CLUB (GRE) 779 M60 (9) 03:26:16 +01:16:34 03:24:24 12:26:16.90
826 3779 BZDAWKA Rafał KPW Świnoujście. (POL) 780 M40 (294) 03:25:35 +01:15:53 03:24:27 12:25:35.61
827 5283 SZAMOCKI Dominik Śliwice (POL) 781 M30 (314) 03:25:12 +01:15:30 03:24:29 12:25:12.56
828 3594 BABINSKI Maciej Marynarka Wojenna Świnoujście (POL) 782 M40 (295) 03:25:22 +01:15:40 03:24:29 12:25:22.36
829 3661 SERWIŃSKA Anna Dream Run (POL) 47 K30 (18) 03:25:14 +01:15:32 03:24:30 12:25:14.05
830 2492 JEZIERSKI JAKUB Orange Polska (POL) 783 M40 (296) 03:26:10 +01:16:28 03:24:30 12:26:10.37
831 4767 PASISZ DANIEL Gdynia (POL) 784 M30 (315) 03:25:52 +01:16:10 03:24:32 12:25:52.58
832 5256 LESZCZYŃSKI Paweł Dobromiejski Klub Biegacza Odcisk (POL) 785 M40 (297) 03:24:50 +01:15:08 03:24:35 12:24:50.27
833 2573 LESZCZYŃSKI Piotr Dobromiejski Klub Biegacza ODCISK (POL) 786 M40 (298) 03:24:50 +01:15:08 03:24:35 12:24:50.41
834 3327 REBUSCHI BRUNO MOSCOW (RUSSIA) (FRA) 787 M40 (299) 03:24:58 +01:15:16 03:24:37 12:24:58.28
835 1423 SZELC Mikołaj ORT ŁOMIANKI (POL) 788 M40 (300) 03:25:10 +01:15:28 03:24:42 12:25:10.37
836 5018 MACIOSZEK Krystyna Agrestowa (POL) 48 K30 (19) 03:25:50 +01:16:08 03:24:42 12:25:50.87
837 1828 GÓRALSKI Krzysztof T.S. Opatrunki Toruń (POL) 789 M50 (67) 03:24:55 +01:15:13 03:24:43 12:24:55.18
838 2622 VASILEUSKI Aliaksei Minsk (POL) 790 M40 (301) 03:25:01 +01:15:19 03:24:44 12:25:01.43
839 3570 ŻAMOJTUK Dawid PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK (POL) 791 M30 (316) 03:25:50 +01:16:08 03:24:48 12:25:50.28
840 2475 BAŃKA Mariusz Warszawa (POL) 792 M50 (68) 03:25:49 +01:16:07 03:24:49 12:25:49.71
841 2650 KUĆ Jarosław TRI TEAM LUBAŃ (POL) 793 M30 (317) 03:26:36 +01:16:54 03:24:53 12:26:36.02
842 6015 KORCZ Daniel STS BIEGATON MIKOŁÓW / KB MCKiS Jaworzno (POL) 794 M40 (302) 03:27:22 +01:17:40 03:24:53 12:27:22.35
843 1059 WOŹNIAK Łukasz SMART (POL) 795 M40 (303) 03:25:12 +01:15:30 03:24:57 12:25:12.01
844 6336 ANIOŁ Michał Warszawa (POL) 796 M30 (318) 03:25:47 +01:16:05 03:24:59 12:25:47.22
845 4524 SZEWCZYK Artur Warszawa (POL) 797 M40 (304) 03:26:17 +01:16:35 03:25:00 12:26:17.43
846 1550 URBAŃSKI piotr kalisz (POL) 798 M40 (305) 03:25:36 +01:15:54 03:25:01 12:25:36.23
847 6187 SZAJBE DARIUSZ WARSZAWA (POL) 799 M40 (306) 03:26:17 +01:16:35 03:25:02 12:26:17.23
848 4853 BIAŁEK adam gepardy z łodzi (POL) 800 M40 (307) 03:26:22 +01:16:40 03:25:03 12:26:22.99
849 2450 TUCZYŃSKA Anna ORT Łomianki (POL) 49 K40 (13) 03:26:35 +01:16:53 03:25:04 12:26:35.86
850 2929 GODEBSKI Przemysław Białystok (POL) 801 M18 (99) 03:27:18 +01:17:36 03:25:04 12:27:18.30
851 3266 BOZHEKU ALTIN SAFANS (GRE) 802 M40 (308) 03:29:47 +01:20:05 03:25:05 12:29:47.79
852 3022 LATOŃ Adam Rybnik (POL) 803 M40 (309) 03:26:51 +01:17:09 03:25:06 12:26:51.14
853 5057 WÓJCIK Wiesław Chociwel (POL) 804 M60 (10) 03:25:22 +01:15:40 03:25:08 12:25:22.72
854 5758 MUSZYŃSKI Adam Warszawa (POL) 805 M40 (310) 03:25:37 +01:15:55 03:25:08 12:25:37.29
855 3349 ŚWIDZIŃSKI Robert Warszawa (POL) 806 M40 (311) 03:26:07 +01:16:25 03:25:09 12:26:07.97
856 1052 RZEWUSKI Juliusz Zabiegany Wołomin (POL) 807 M30 (319) 03:26:29 +01:16:47 03:25:13 12:26:29.86
857 6345 SERAFIŃCZUK Krzysztof RBS (POL) 808 M30 (320) 03:26:42 +01:17:00 03:25:13 12:26:42.87
858 3158 CELIŃSKI Robert Byledobiec Anin (POL) 809 M40 (312) 03:25:19 +01:15:37 03:25:15 12:25:19.98
859 6327 STANOWSKI GRZEGORZ Forever Young Łódż (POL) 810 M40 (313) 03:26:12 +01:16:30 03:25:18 12:26:12.91
860 2044 MALŻYCKI Piotr Zabiegany Wołomin (POL) 811 M40 (314) 03:25:25 +01:15:43 03:25:19 12:25:25.60
861 3809 BOTOR Szymon Mysłowice (POL) 812 M30 (321) 03:26:33 +01:16:51 03:25:19 12:26:33.49
862 4995 FEDARAU Andrei Run4Fun.by (BLR) 813 M30 (322) 03:26:53 +01:17:11 03:25:20 12:26:53.59
863 5364 BOZSOGI Tamas Mecsek Maraton Team (HUN) 814 M30 (323) 03:26:36 +01:16:54 03:25:22 12:26:36.24
864 876 RUSZNIAK Paweł (POL) 815 M30 (324) 03:25:40 +01:15:58 03:25:27 12:25:40.86
865 4515 SZPAK Slawomir Krakow (POL) 816 M50 (69) 03:25:52 +01:16:10 03:25:27 12:25:52.66
866 5481 PALCZEWSKI Przemek MYSŁOWICE (POL) 817 M40 (315) 03:26:13 +01:16:31 03:25:28 12:26:13.30
867 5882 SZYMAJDA Adam Equinix (POL) 818 M40 (316) 03:26:39 +01:16:57 03:25:33 12:26:39.69
868 831 SAWA Mateusz Płock (POL) 819 M18 (100) 03:26:12 +01:16:30 03:25:34 12:26:12.69
869 5218 GROMADOWSKI Wojciech #YoloTeamKrk (POL) 820 M40 (317) 03:27:07 +01:17:25 03:25:34 12:27:07.78
870 3729 WOJTYNIA PAWEŁ CZĘSTOCHOWA (POL) 821 M50 (70) 03:26:39 +01:16:57 03:25:36 12:26:39.23
871 6241 KOWALSKA Joanna 12tri (POL) 50 K40 (14) 03:26:41 +01:16:59 03:25:37 12:26:41.73
872 6210 JANOWSKI stanislaw warszawa (POL) 822 M40 (318) 03:26:40 +01:16:58 03:25:42 12:26:40.77
873 2168 MOMOT Piotr Triathlon Club Wrocław (POL) 823 M30 (325) 03:27:14 +01:17:32 03:25:42 12:27:14.82
874 852 CHMIELOWIEC Daniel Gorlicka Grupa Biegowa (POL) 824 M30 (326) 03:27:39 +01:17:57 03:25:47 12:27:39.39
875 3717 BUCZYŃSKI Arkadiusz Międzgórze (POL) 825 M40 (319) 03:26:14 +01:16:32 03:25:48 12:26:14.74
876 3247 BRONIAREK Jakub NSA (POL) 826 M30 (327) 03:27:11 +01:17:29 03:25:49 12:27:11.33
877 2956 SHYIATYI Oleh Irdyn Trail Run (UKR) 827 M30 (328) 03:27:44 +01:18:02 03:25:49 12:27:44.47
878 3171 BARTCZAK Andrzej Kalisz (POL) 828 M40 (320) 03:27:16 +01:17:34 03:25:51 12:27:16.43
879 4649 FUDALI Jakub KRAKOWSKI BIEGACZ (POL) 829 M18 (101) 03:27:19 +01:17:37 03:25:52 12:27:19.23
880 3519 MIKOŁAJCZYK Marek Piaseczno (POL) 830 M18 (102) 03:27:34 +01:17:52 03:25:52 12:27:34.79
881 2281 POKRYWKA Arkadiusz Dąbrówka (POL) 831 M40 (321) 03:27:54 +01:18:12 03:25:55 12:27:54.03
882 3388 BIELAWSKA Magdalena ATP Augustów (POL) 51 K30 (20) 03:26:47 +01:17:05 03:25:56 12:26:47.52
883 3148 KLONOWSKI Jacek OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 832 M40 (322) 03:27:36 +01:17:54 03:26:00 12:27:36.55
884 3437 BELOUSOV Pavel Victoria (BLR) 833 M40 (323) 03:26:05 +01:16:23 03:26:02 12:26:05.01
885 5808 BLISKOWSKA Anna Zielona Góra (POL) 52 K40 (15) 03:27:11 +01:17:29 03:26:04 12:27:11.49
886 4926 NOWAK Andrzej AXA Running Team (POL) 834 M30 (329) 03:26:53 +01:17:11 03:26:06 12:26:53.64
887 5307 ZUBRZYCKI Janusz Laski (POL) 835 M40 (324) 03:26:54 +01:17:12 03:26:06 12:26:54.66
888 4121 POCHYLSKI Łukasz 42 BLSz (POL) 836 M30 (330) 03:26:31 +01:16:49 03:26:09 12:26:31.97
889 3306 JOŃCZYK Jakub Warszawa (POL) 837 M18 (103) 03:26:32 +01:16:50 03:26:10 12:26:32.18
890 4928 CABAJ Grzegorz Dębica (POL) 838 M40 (325) 03:26:37 +01:16:55 03:26:10 12:26:37.49
891 4352 JACOBSSON Linda Mölndal (SWE) 53 K18 (15) 03:27:22 +01:17:40 03:26:11 12:27:22.08
892 4650 PRASZEK ŁUKASZ stokowczyki (POL) 839 M40 (326) 03:27:43 +01:18:01 03:26:14 12:27:43.61
893 1186 DOMAŃ Joanna Świat Biegacza Fehlau Run Team (POL) 54 K40 (16) 03:27:32 +01:17:50 03:26:15 12:27:32.55
894 5725 BUBROWIECKI Błażej Warszawa (POL) 840 M30 (331) 03:29:22 +01:19:40 03:26:15 12:29:22.35
895 1034 PIETRASZEK Dawid Będzin (POL) 841 M30 (332) 03:26:38 +01:16:56 03:26:20 12:26:38.17
896 4399 NIEPOKÓJ Adam 42 Do Szczęścia (POL) 842 M18 (104) 03:27:43 +01:18:01 03:26:23 12:27:43.33
897 3824 KUSZEWSKI Waldemar WIĘCBORK (POL) 843 M40 (327) 03:27:58 +01:18:16 03:26:24 12:27:58.68
898 3199 OZDARSKI Krzysztof Opel Active Team (POL) 844 M50 (71) 03:27:48 +01:18:06 03:26:25 12:27:48.45
899 3834 KRÓL Adrian Warszawa (POL) 845 M18 (105) 03:28:52 +01:19:10 03:26:28 12:28:52.12
900 5094 DĄBROWSKI Marcin Kruklanki (POL) 846 M40 (328) 03:27:23 +01:17:41 03:26:29 12:27:23.61
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.32178712 s

Sponsor główny: