ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . 7 8  9  10 11 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
801 13875 PIETRZYK Damian Zabiegany Skaryszew (POL) 718 M (367) 00:23:35 +08:51 00:20:24 09:24:47.80
802 15542 BRALEWSKI Tomasz KB Wyszków (POL) 719 M (961) 00:23:35 +08:51 00:23:10 09:24:47.83
803 17651 ŚWIERSZCZ Adam Pisz (POL) 720 M (862) 00:23:35 +08:51 00:22:48 09:24:47.86
804 17165 WALCZAK Sylwia Sieradzbiega (POL) 84 K (98) 00:23:36 +08:52 00:22:49 09:24:48.96
805 13645 CARBALLAS Damián Warszawa (ESP) 721 M (965) 00:23:38 +08:54 00:23:12 09:24:50.08
806 18857 MĄKA Wojciech TriWawa (POL) 722 M (911) 00:23:38 +08:54 00:22:58 09:24:50.20
807 19148 KUCHTA Paweł (POL) 723 M (794) 00:23:39 +08:55 00:22:35 09:24:51.20
808 10381 JABŁOŃSKI Grzegorz Orlen Running Team (POL) 724 M (974) 00:23:41 +08:57 00:23:15 09:24:53.00
809 12075 PRUSAKIEWICZ Katarzyna Warszawa (POL) 85 K (109) 00:23:41 +08:57 00:23:07 09:24:53.40
810 18715 WASIK Marta EDC Runners (POL) 86 K (101) 00:23:42 +08:58 00:22:56 09:24:54.09
811 15102 KOWALIK Mariusz Józefów (POL) 725 M (894) 00:23:43 +08:59 00:22:55 09:24:55.59
812 16103 SAŁAMAJ Piotr JKB Podbórz (POL) 726 M (956) 00:23:44 +09:00 00:23:09 09:24:56.99
813 12071 LEWANDOWSKA Joanna Warsaw Run Club (POL) 87 K (112) 00:23:45 +09:01 00:23:11 09:24:57.02
814 17754 KUCHARSKI Marek Warszawa (POL) 727 M (903) 00:23:47 +09:03 00:22:57 09:24:59.11
815 12686 SMOLIŃSKI Kamil Power Training (POL) 728 M (1004) 00:23:48 +09:04 00:23:21 09:25:00.52
816 12087 PANCYLEJKO BEATA RAJSPORT ACTIVE (POL) 88 K (113) 00:23:49 +09:05 00:23:11 09:25:01.51
817 10837 DELWARDE Cecile (POL) 89 K (114) 00:23:49 +09:05 00:23:11 09:25:01.60
818 15620 NYC Marcin Pruszkow (POL) 729 M (920) 00:23:49 +09:05 00:23:00 09:25:01.67
819 15678 RZYMSKI Jakub Lipno (POL) 730 M (344) 00:23:50 +09:06 00:20:15 09:25:02.43
820 18697 ZIELIŃSKA Weronika ASICS FrontRunner Poland (POL) 90 K (38) 00:23:52 +09:08 00:20:32 09:25:04.38
821 11564 OSTASZEWSKI Jakub Warszawa (POL) 731 M (982) 00:23:53 +09:09 00:23:16 09:25:05.69
822 10027 PAWELEC Daniel M.I.L.A. (POL) 732 M (932) 00:23:54 +09:10 00:23:04 09:25:06.08
823 15049 SYKISZ Maksym LESZNO :) (POL) 733 M (985) 00:23:55 +09:11 00:23:17 09:25:07.05
824 13493 ŚLEDZIEWSKI Cezary OLSZTYN (POL) 734 M (415) 00:23:55 +09:11 00:20:44 09:25:07.25
825 18609 STUPNOWICZ Przemek Epoka Nordica Łódź (POL) 735 M (907) 00:23:55 +09:11 00:22:57 09:25:07.60
826 11474 DZIEDZIC Józef ELEKTRA Spółka Jawna Marek Styś. Leszek Spała (POL) 736 M (1024) 00:23:55 +09:11 00:23:25 09:25:07.65
827 19253 GIZICKI Marek (POL) 737 M (977) 00:23:56 +09:12 00:23:15 09:25:08.07
828 19022 FURMAN Michał TRI LEVEL (POL) 738 M (1036) 00:23:56 +09:12 00:23:29 09:25:08.44
829 14270 BARANOWSKI Szymon Warszawa (POL) 739 M (949) 00:23:56 +09:12 00:23:07 09:25:08.80
830 11802 GWIAZDA Sylwester Warszawa (POL) 740 M (420) 00:23:56 +09:12 00:20:47 09:25:08.82
831 13685 PROCHOWICZ Piotr Zamość (POL) 741 M (946) 00:23:57 +09:13 00:23:07 09:25:09.67
832 17885 MULARCZYK Tomasz rbs (POL) 742 M (1074) 00:23:59 +09:15 00:23:39 09:25:11.70
833 14282 NOWALSKI JACEK ZABIEGANI W KIELCACH (POL) 743 M (969) 00:24:00 +09:16 00:23:12 09:25:12.73
834 19151 FORNALIK Adam (POL) 744 M (952) 00:24:01 +09:17 00:23:09 09:25:13.43
835 16914 TARNOWSKI Sebastian Ujeździec Wielki (POL) 745 M (980) 00:24:01 +09:17 00:23:15 09:25:13.96
836 15653 RAK Michał Warszawa (POL) 746 M (1008) 00:24:02 +09:18 00:23:22 09:25:14.20
837 14467 KOWERDA Sylwia Warszawa (POL) 91 K (119) 00:24:02 +09:18 00:23:16 09:25:14.47
838 18779 PÓŁTORAK KATARZYNA Duklanowski Team (POL) 92 K (127) 00:24:03 +09:19 00:23:20 09:25:15.62
839 18134 LEMIESZKA Marta Fracht Sport Club (POL) 93 K (129) 00:24:04 +09:20 00:23:22 09:25:16.14
840 12372 PRUSIŃSKI Piotr IDZIEMY TEAM (POL) 747 M (986) 00:24:04 +09:20 00:23:17 09:25:16.20
841 14993 JABŁOŃSKI Karol KS ZIELONO - CZARNI MIŃSK MAZOWIECKI (POL) 748 M (998) 00:24:04 +09:20 00:23:20 09:25:16.74
842 15856 WOJTAŚ Małgorzata Lublin (POL) 94 K (116) 00:24:05 +09:21 00:23:14 09:25:17.27
843 11167 MORAWSKI Piotr BBL Ostrołęka (POL) 749 M (987) 00:24:06 +09:22 00:23:17 09:25:18.36
844 13536 KACPRZAK Piotr Siedlce (POL) 750 M (960) 00:24:06 +09:22 00:23:10 09:25:18.76
845 11890 WOŁOSEWICZ Kamil parkrun (POL) 751 M (427) 00:24:07 +09:23 00:20:55 09:25:19.66
846 13539 MOTYKA Artur Warszawa (POL) 752 M (1107) 00:24:08 +09:24 00:23:47 09:25:20.06
847 15847 CZARNECKI jacek warszawa (POL) 753 M (1020) 00:24:12 +09:28 00:23:25 09:25:24.06
848 13713 ADAMKIEWICZ Mirosław Sochaczew (POL) 754 M (1022) 00:24:12 +09:28 00:23:25 09:25:24.16
849 18156 STOKŁOSA Jolanta ADIDASRUNNERSWarsaw (POL) 95 K (134) 00:24:14 +09:30 00:23:35 09:25:26.36
850 18420 KUNDYS Karolina #wawrzynteam (POL) 96 K (142) 00:24:14 +09:30 00:23:44 09:25:26.67
851 17718 WŁAZAŁEK Natalia Pliawa (POL) 97 K (135) 00:24:14 +09:30 00:23:35 09:25:26.77
852 15995 SKONIECZNY Bogdan Rawa Mazowiecka (POL) 755 M (1068) 00:24:15 +09:31 00:23:38 09:25:27.16
853 11260 SZEWCZYK Marcin Szczecin (POL) 756 M (1039) 00:24:15 +09:31 00:23:30 09:25:27.26
854 12119 JAŻDŻYK Konrad TKKF Kubuś Sierpc (POL) 757 M (377) 00:24:17 +09:33 00:20:28 09:25:29.22
855 11104 KWIATKOWSKI Krystian Nowy Dwór Mazowiecki (POL) 758 M (1088) 00:24:18 +09:34 00:23:42 09:25:30.02
856 14574 ADAMCZYK Marek Biegaj z Dymkiem (POL) 759 M (1070) 00:24:18 +09:34 00:23:38 09:25:30.21
857 14818 CZARNECKI Krzysztof Warszawa (POL) 760 M (1044) 00:24:19 +09:35 00:23:32 09:25:31.11
858 12621 GROCHOCKI Michał ROZBIEGANI-ŻYCHLIN (POL) 761 M (1251) 00:24:19 +09:35 00:24:10 09:25:31.48
859 17347 MOMOT Tomasz Leszno (POL) 762 M (1047) 00:24:20 +09:36 00:23:33 09:25:32.07
860 15812 LUKS Tomasz Serock Biega z Hotelem Narvil (POL) 763 M (393) 00:24:20 +09:36 00:20:37 09:25:32.32
861 15693 ŻÓŁTEK Kacper Tomaszów Mazowiecki (POL) 764 M (1199) 00:24:20 +09:36 00:24:00 09:25:32.76
862 14124 SADKOWSKI Paweł Kallipso team (POL) 765 M (1060) 00:24:21 +09:37 00:23:36 09:25:33.29
863 18337 KOŁTONIK Marek Kuźnia Triathlonu (POL) 766 M (1035) 00:24:21 +09:37 00:23:29 09:25:33.36
864 14561 TOMCZUK-KUZKA Katarzyna Warszawa (POL) 98 K (133) 00:24:21 +09:37 00:23:34 09:25:33.93
865 14815 PACUŁA zbigniew Praktyka Lekarska (POL) 767 M (1064) 00:24:22 +09:38 00:23:37 09:25:34.09
866 16757 JAŚKOWIEC KLAUDIA MKS Siechnice/Management Solutions (POL) 99 K (44) 00:24:22 +09:38 00:21:12 09:25:34.30
867 18146 KARCZEWSKI WIKTOR Markowi Biegacze (POL) 768 M (1079) 00:24:22 +09:38 00:23:39 09:25:34.92
868 15970 ŻURAWIŃSKI Jarosław Warszawa (POL) 769 M (1073) 00:24:23 +09:39 00:23:39 09:25:35.65
869 17030 ŁAPIŃSKI Tomasz Warszawa (POL) 770 M (1046) 00:24:23 +09:39 00:23:32 09:25:35.79
870 10515 SULEWSKI ANDRZEJ Stary Kraszew (POL) 771 M (1063) 00:24:24 +09:40 00:23:36 09:25:36.99
871 12000 OTŁOWSKI Grzegorz Warszawa (POL) 772 M (1067) 00:24:25 +09:41 00:23:37 09:25:37.71
872 11318 DOBROWOLSKI Sławek Naprzód Młociny (POL) 773 M (1041) 00:24:25 +09:41 00:23:30 09:25:37.89
873 15062 WORSZTYNOWICZ Izabela Kuznia Triathlonu (POL) 100 K (138) 00:24:26 +09:42 00:23:40 09:25:38.38
874 15356 GÓRNIK Paweł Krośniewice (POL) 774 M (1235) 00:24:26 +09:42 00:24:07 09:25:38.48
875 12667 WIŚNIEWSKI Piotr Bydgoszcz (POL) 775 M (1061) 00:24:26 +09:42 00:23:36 09:25:38.63
876 16296 ROMANOWSKI Tomasz Warka (POL) 776 M (1118) 00:24:28 +09:44 00:23:48 09:25:40.95
877 16394 NOWICKI Piotr Warszawa (POL) 777 M (1171) 00:24:31 +09:47 00:23:56 09:25:43.48
878 16460 KUREK Ewa Warszawa (POL) 101 K (137) 00:24:32 +09:48 00:23:39 09:25:44.19
879 12310 RYBICKI Grzegorz Garwolin (POL) 778 M (1115) 00:24:32 +09:48 00:23:48 09:25:44.64
880 15966 ROGUSKA Klaudia Radzymin Run Team (POL) 102 K (139) 00:24:32 +09:48 00:23:40 09:25:44.71
881 15729 ROCHOWICZ Tomasz Chloe Fanclub (POL) 779 M (1127) 00:24:34 +09:50 00:23:50 09:25:46.35
882 17994 KUCHTA Piotr Warszawa (POL) 780 M (1164) 00:24:37 +09:53 00:23:55 09:25:49.53
883 12760 MADEJAK Sylwia Żórawski Team (POL) 103 K (171) 00:24:40 +09:56 00:24:09 09:25:52.64
884 19465 BERNACIAK Mateusz MOGILNO TEAM (POL) 781 M (1156) 00:24:41 +09:57 00:23:54 09:25:53.12
885 14265 PIECHOTA Bartek #TwoFriendsTeam (POL) 782 M (1187) 00:24:41 +09:57 00:23:59 09:25:53.53
886 11214 NOWAK Michał Witaszyce (POL) 783 M (514) 00:24:42 +09:58 00:21:29 09:25:54.01
887 19156 VERESIUK Tymofii (UKR) 784 M (1432) 00:24:42 +09:58 00:24:37 09:25:54.79
888 11073 PIEKARSKI Wiktor 140minut.pl (POL) 785 M (522) 00:24:42 +09:58 00:21:30 09:25:54.89
889 16868 GŁASZCZKA Magdalena ASICS FrontRunner Poland (POL) 104 K (192) 00:24:44 +10:00 00:24:22 09:25:56.09
890 12365 DOMAGAŁA Kinga Łopuszno Active Team (POL) 105 K (166) 00:24:44 +10:00 00:24:05 09:25:56.65
891 16511 KRUSZELNICKI Michał ACTIVRUN NAMYSŁÓW (POL) 786 M (434) 00:24:44 +10:00 00:20:59 09:25:56.76
892 11085 MAZUR Sebastian Kozienice (POL) 787 M (1208) 00:24:45 +10:01 00:24:02 09:25:57.21
893 11418 BANIEL Wioleta Gołdap (POL) 106 K (169) 00:24:45 +10:01 00:24:07 09:25:57.86
894 16120 ŁAZUGA Daniel Warszawa (POL) 788 M (1172) 00:24:46 +10:02 00:23:56 09:25:58.56
895 12032 BARTCZAK Janusz Więckowski Team (POL) 789 M (1302) 00:24:46 +10:02 00:24:18 09:25:58.86
896 11547 STRAUSS DAREK Urwis biega (POL) 790 M (399) 00:24:48 +10:04 00:20:38 09:26:00.02
897 19214 ZIÓŁKOWSKI Grzegorz NEON TEAM (POL) 791 M (554) 00:24:51 +10:07 00:21:38 09:26:03.54
898 10465 MITKUS Evaldas Mažeikiai (LTU) 792 M (1343) 00:24:52 +10:08 00:24:25 09:26:04.61
899 12953 STĘPLIKOWSKI Krystian Białobrzegi (POL) 793 M (1291) 00:24:52 +10:08 00:24:17 09:26:04.94
900 19248 ŚLEDZIŃSKI Paweł (POL) 794 M (1370) 00:24:53 +10:09 00:24:29 09:26:05.11
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
1.25687599 s

Sponsor główny: