ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00) - 35 km
Strona < 1 2 . . . . 7 8  9  10 11 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 47 48 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
801 1894 ZIELIŃSKI Nicolas OLIMPIASPORT.PL (POL) 759 M18 (99) 02:47:14 +59:44 02:47:09 11:47:14.65
802 2141 ŁUKASIEWICZ Ewa OLAWS ZŁOTORYJA (POL) 43 K40 (12) 02:47:15 +59:45 02:45:39 11:47:15.84
803 1828 GÓRALSKI Krzysztof T.S. Opatrunki Toruń (POL) 760 M50 (64) 02:47:16 +59:46 02:47:04 11:47:16.25
804 5919 ZBUTOWICZ Łukasz AKB&KLUB BIEGACZA LIDZBRK WARMINSKI (POL) 761 M30 (304) 02:47:17 +59:47 02:46:12 11:47:17.80
805 5082 KOZIARSKA Anna Elbląg (POL) 44 K30 (16) 02:47:20 +59:50 02:46:21 11:47:20.64
806 5283 SZAMOCKI Dominik Śliwice (POL) 762 M30 (311) 02:47:24 +59:54 02:46:41 11:47:24.20
807 5992 KACZMAREK Damian Toruń (POL) 763 M40 (299) 02:47:24 +59:54 02:47:06 11:47:24.41
808 3442 GICZEWSKI Grzegorz Miechowicka Grupa Biegowa (POL) 764 M50 (62) 02:47:25 +59:55 02:46:12 11:47:25.37
809 5650 KOZIOŁ Piotr Porosły (POL) 765 M30 (300) 02:47:25 +59:55 02:45:46 11:47:25.68
810 2021 JAGIEŁO Karol Lubienia (POL) 766 M30 (306) 02:47:26 +59:56 02:46:18 11:47:26.55
811 6136 PĘDZIŃSKI Dawid Bydgoszcz (POL) 767 M30 (303) 02:47:30 +01:00:00 02:46:10 11:47:30.62
812 4827 ORNAL Mirosław WEJHEROWSKA AKADEMIA BIEGANIA (POL) 768 M50 (61) 02:47:31 +01:00:01 02:46:10 11:47:31.29
813 2544 KALWAS Robert Olsztyn (POL) 769 M50 (65) 02:47:33 +01:00:03 02:47:07 11:47:33.70
814 3661 SERWIŃSKA Anna Dream Run (POL) 45 K30 (17) 02:47:35 +01:00:05 02:46:51 11:47:35.30
815 3665 PĘDZICH Michał Nadarzyn (POL) 770 M40 (286) 02:47:36 +01:00:06 02:46:17 11:47:36.79
816 4308 BUCZKOWSKI Mariusz Katowice (POL) 771 M50 (63) 02:47:37 +01:00:07 02:46:44 11:47:37.90
817 6589 THOMAS David IRTHLINGBOROUGH (GBR) 772 M30 (318) 02:47:44 +01:00:14 02:47:22 11:47:44.25
818 2601 KARP Robert Allianz Running Team (POL) 773 M40 (291) 02:47:44 +01:00:14 02:46:45 11:47:44.76
819 1526 DERKOWSKI Paweł Wrocław (POL) 774 M18 (96) 02:47:45 +01:00:15 02:46:09 11:47:45.07
820 5790 GŁOWACKI Paweł Serock Biega z Hotelem Narvil (POL) 775 M30 (309) 02:47:47 +01:00:17 02:46:28 11:47:47.43
821 1873 KLINICKI Tomasz 8ranobaaen EMP Ilawa (POL) 776 M40 (294) 02:47:56 +01:00:26 02:46:55 11:47:56.97
822 1778 ROUPPAS DIMITRIOS MARATHON CLUB (GRE) 777 M40 (308) 02:48:01 +01:00:31 02:47:48 11:48:01.69
823 5167 MARCHEWKA MAREK ANIRO RUN TEAM (POL) 778 M40 (296) 02:48:02 +01:00:32 02:46:59 11:48:02.66
824 4472 ROZKRUT Marek Lemiesz Team (POL) 779 M40 (293) 02:48:03 +01:00:33 02:46:55 11:48:03.65
825 5441 BEMBENEK Andrzej PTC Fredry 5 (POL) 780 M40 (305) 02:48:04 +01:00:34 02:47:36 11:48:04.70
826 1198 ZACZKIEWICZ Roman ZackRoman.com (POL) 781 M30 (316) 02:48:05 +01:00:35 02:47:16 11:48:05.36
827 4080 NIEBUDEK Mateusz Wroclaw (POL) 782 M30 (320) 02:48:06 +01:00:36 02:47:25 11:48:06.52
828 6710 POLAŃSKI Piotr ASICS FrontRunner Poland (POL) 783 M50 (68) 02:48:07 +01:00:37 02:47:36 11:48:07.41
829 2868 MARCHENKO Yevhen NOVA POSHTA (UKR) 784 M30 (332) 02:48:10 +01:00:40 02:48:08 11:48:10.50
830 5507 BALA Michał Łódź (POL) 785 M30 (328) 02:48:11 +01:00:41 02:47:54 11:48:11.22
831 3584 CZERWIEC Andrzej Warszawa (POL) 786 M40 (292) 02:48:12 +01:00:42 02:46:47 11:48:12.23
832 2980 ZIMMERMANN Erik Bad Kreuznach (GER) 787 M40 (312) 02:48:16 +01:00:46 02:48:01 11:48:16.61
833 4847 STELMAKH Vasyl Sport Life De Lux (UKR) 788 M40 (295) 02:48:19 +01:00:49 02:46:57 11:48:19.62
834 2573 LESZCZYŃSKI Piotr Dobromiejski Klub Biegacza ODCISK (POL) 789 M40 (315) 02:48:23 +01:00:53 02:48:08 11:48:23.01
835 5256 LESZCZYŃSKI Paweł Dobromiejski Klub Biegacza Odcisk (POL) 790 M40 (316) 02:48:23 +01:00:53 02:48:08 11:48:23.43
836 6615 SZYMCZAK Dawid (POL) 791 M30 (314) 02:48:23 +01:00:53 02:47:07 11:48:23.81
837 3128 SOLIWODA mirosław piastów (POL) 792 M40 (298) 02:48:27 +01:00:57 02:47:06 11:48:27.09
838 4074 KSIĘŻOPOLSKI Mateusz PwC Running Team (POL) 793 M30 (319) 02:48:27 +01:00:57 02:47:25 11:48:27.43
839 4330 KUROWSKI Adam Litwin Triathlon Team (POL) 794 M40 (319) 02:48:28 +01:00:58 02:48:12 11:48:28.75
840 4112 KULIGOWSKI Robert Zagnańsk Biega (POL) 795 M40 (300) 02:48:30 +01:01:00 02:47:15 11:48:30.32
841 2618 CZAPLIŃSKI Jacek TAGER Koszalin (POL) 796 M30 (313) 02:48:30 +01:01:00 02:46:56 11:48:30.45
842 4767 PASISZ DANIEL Gdynia (POL) 797 M30 (315) 02:48:31 +01:01:01 02:47:11 11:48:31.00
843 5307 ZUBRZYCKI Janusz Laski (POL) 798 M40 (307) 02:48:31 +01:01:01 02:47:43 11:48:31.21
844 5530 MAZUREK Michał Wola Karczewska (POL) 799 M40 (302) 02:48:34 +01:01:04 02:47:33 11:48:34.81
845 2378 ZAJĄC Krzysztof Wrocław (POL) P 800 M40 (314) 02:48:39 +01:01:09 02:48:06 11:48:39.22
846 3155 MOMRO Łukasz Świętochłowice (POL) 801 M30 (342) 02:48:40 +01:01:10 02:48:38 11:48:40.15
847 2597 SIECZKA Michał Szydłowiec (POL) 802 M30 (326) 02:48:40 +01:01:10 02:47:49 11:48:40.55
848 2366 TYMICKI Zbigniew ENTRE.PL Team (POL) 803 M50 (72) 02:48:41 +01:01:11 02:48:15 11:48:41.78
849 1010 BIELEC Karol Rozbiegamy Nowy Dwór (POL) 804 M30 (327) 02:48:41 +01:01:11 02:47:53 11:48:41.84
850 856 KANSY Michał Lubliniec (POL) 805 M18 (98) 02:48:42 +01:01:12 02:47:09 11:48:42.42
851 4470 BISKUPSKI Marek Biegam Bo Biegam (POL) 806 M40 (297) 02:48:42 +01:01:12 02:47:02 11:48:42.81
852 1796 WIELOCH Andrzej Zryw parzymiechy (POL) 807 M50 (66) 02:48:45 +01:01:15 02:47:26 11:48:45.50
853 5630 CHUDZIASZEK Mateusz Warszawa (POL) 808 M18 (103) 02:48:47 +01:01:17 02:48:20 11:48:47.13
854 1665 GURGUL Ryszard Świdnicka Grupa Biegowa (POL) 809 M60 (10) 02:48:47 +01:01:17 02:48:15 11:48:47.43
855 2788 SIDELNIK Marcin Warszawa (POL) 810 M40 (311) 02:48:48 +01:01:18 02:47:57 11:48:48.39
856 1423 SZELC Mikołaj ORT ŁOMIANKI (POL) 811 M40 (322) 02:48:49 +01:01:19 02:48:21 11:48:49.75
857 5169 WARCABA Waldemar onemanclub (POL) 812 M50 (69) 02:48:50 +01:01:20 02:47:57 11:48:50.15
858 2044 MALŻYCKI Piotr Zabiegany Wołomin (POL) 813 M40 (327) 02:48:50 +01:01:20 02:48:44 11:48:50.50
859 3395 MIŚKIEWICZ Piotr PZU SPORT TEAM (POL) 814 M50 (70) 02:48:50 +01:01:20 02:48:05 11:48:50.84
860 3963 SCHAUB Pierre Aucun (POL) 815 M30 (322) 02:48:51 +01:01:21 02:47:39 11:48:51.06
861 2871 YUKEVICH Aliaksandr deal.by (BLR) 816 M30 (317) 02:48:52 +01:01:22 02:47:20 11:48:52.44
862 4853 BIAŁEK adam gepardy z łodzi (POL) 817 M40 (303) 02:48:53 +01:01:23 02:47:34 11:48:53.24
863 3218 QUENTIN SCHEHR Warszawa (POL) 818 M18 (92) 02:48:53 +01:01:23 02:44:51 11:48:53.29
864 1246 PTAK Patryk Biegnę. żeby Bartek mógł biegać (POL) 819 M30 (348) 02:48:54 +01:01:24 02:48:43 11:48:54.28
865 3920 WILBIK Tomasz Szyleny Kolonia (POL) 820 M30 (330) 02:48:54 +01:01:24 02:48:02 11:48:54.78
866 6345 SERAFIŃCZUK Krzysztof RBS (POL) 821 M30 (321) 02:48:55 +01:01:25 02:47:26 11:48:55.40
867 1985 TARNOWSKI Adrian Pro - Run (POL) 822 M18 (101) 02:48:56 +01:01:26 02:47:30 11:48:56.52
868 3231 KĄKOL Michał RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. (POL) 823 M30 (341) 02:48:59 +01:01:29 02:48:37 11:48:59.63
869 2667 POCZTA Marian KS KROTOSZ KROTOSZYN (POL) 824 M50 (67) 02:48:59 +01:01:29 02:47:32 11:48:59.82
870 5277 JEMISON Gavin Yarm (GBR) 825 M40 (309) 02:48:59 +01:01:29 02:47:48 11:48:59.96
871 2053 BEDNAREK Sebastian AKTYWNA NOWA RUDA (POL) 826 M30 (325) 02:49:01 +01:01:31 02:47:49 11:49:01.03
872 3601 ZAJĄC Bogusław Biały Ług (POL) 827 M40 (306) 02:49:01 +01:01:31 02:47:40 11:49:01.38
873 2473 DĄBROWSKI Grzegorz HDK KSP (POL) 828 M30 (346) 02:49:03 +01:01:33 02:48:41 11:49:03.10
874 4121 POCHYLSKI Łukasz 42 BLSz (POL) 829 M30 (347) 02:49:03 +01:01:33 02:48:41 11:49:03.73
875 3306 JOŃCZYK Jakub Warszawa (POL) 830 M18 (106) 02:49:04 +01:01:34 02:48:42 11:49:04.44
876 1659 KIRILENKO Marcin Marki (POL) 831 M40 (304) 02:49:04 +01:01:34 02:47:35 11:49:04.53
877 4512 SZMIGIEL Klaudia Woźniak Running Team (POL) 46 K18 (14) 02:49:07 +01:01:37 02:47:51 11:49:07.65
878 1770 BŁACHNIO Jakub DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKI (POL) 832 M30 (323) 02:49:07 +01:01:37 02:47:40 11:49:07.87
879 3519 MIKOŁAJCZYK Marek Piaseczno (POL) 833 M18 (100) 02:49:08 +01:01:38 02:47:26 11:49:08.80
880 6549 MALCZYK Artur Warszawa (POL) 834 M40 (313) 02:49:09 +01:01:39 02:48:03 11:49:09.77
881 1773 MAŁYSZCZYK Tomasz Głogów (POL) 835 M40 (321) 02:49:10 +01:01:40 02:48:19 11:49:10.81
882 5057 WÓJCIK Wiesław Chociwel (POL) 836 M60 (11) 02:49:17 +01:01:47 02:49:03 11:49:17.78
883 3594 BABINSKI Maciej Marynarka Wojenna Świnoujście (POL) 837 M40 (324) 02:49:18 +01:01:48 02:48:25 11:49:18.22
884 1173 KRZYŚKO Krzysztof Kujawscy S7 Runners (POL) 838 M30 (333) 02:49:18 +01:01:48 02:48:16 11:49:18.53
885 1360 ROGALA Marek Capgemini (POL) 839 M40 (326) 02:49:23 +01:01:53 02:48:40 11:49:23.27
886 3570 ŻAMOJTUK Dawid PĘDZIWIATR BIAŁYSTOK (POL) 840 M30 (337) 02:49:24 +01:01:54 02:48:22 11:49:24.03
887 1059 WOŹNIAK Łukasz SMART (POL) 841 M40 (334) 02:49:24 +01:01:54 02:49:09 11:49:24.23
888 1064 WRÓBEL Tomasz ZABIEGANY WOŁOMIN (POL) P 842 M40 (317) 02:49:25 +01:01:55 02:48:08 11:49:25.67
889 5287 SAGONAS CHRISTOS MARATHON CLUB (GRE) 843 M60 (9) 02:49:27 +01:01:57 02:47:35 11:49:27.75
890 3444 MALICKI Boguś Skarżysko-Kamienna (POL) 844 M50 (71) 02:49:28 +01:01:58 02:48:09 11:49:28.04
891 876 RUSZNIAK Paweł (POL) 845 M30 (354) 02:49:28 +01:01:58 02:49:15 11:49:28.19
892 1267 WĘSKA Artur Warszawa (POL) 846 M30 (339) 02:49:31 +01:02:01 02:48:33 11:49:31.25
893 1191 SWARBUŁA Bartłomiej Bimbrownicy (POL) 847 M30 (324) 02:49:31 +01:02:01 02:47:46 11:49:31.83
894 4030 SZYMAŁA Marcin Kluczborska Grupa Biegowa (POL) 848 M40 (318) 02:49:35 +01:02:05 02:48:12 11:49:35.41
895 6320 ANIOŁEK Jan KB Ożarów Mazowiecki Biega (POL) 849 M30 (338) 02:49:36 +01:02:06 02:48:24 11:49:36.62
896 3022 LATOŃ Adam Rybnik (POL) 850 M40 (310) 02:49:36 +01:02:06 02:47:51 11:49:36.90
897 6041 ŁUSZCZ Paweł EBS (POL) 851 M18 (108) 02:49:36 +01:02:06 02:49:08 11:49:36.98
898 5018 MACIOSZEK Krystyna Agrestowa (POL) 47 K30 (20) 02:49:37 +01:02:07 02:48:29 11:49:37.82
899 2129 LENARCZYK Jakub Warszawa (POL) 852 M40 (328) 02:49:39 +01:02:09 02:48:45 11:49:39.70
900 6517 ZIĘBA Tomasz JacekBiega Running Team (POL) 853 M40 (320) 02:49:40 +01:02:10 02:48:14 11:49:40.86
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
2.68733215 s

Sponsor główny: