ORLEN WARSAW MARATHON
42.195 km
Lista
startowa
5 km
10 km
15 km
20 km
21.097 km
25 km
30 km
35 km
40 km
meta
DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
wózki
Lista
startowa
5 km
meta
DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego
SZUKAJ
OPEN
KOBIETY
K18
K30
K40
K50
K60
K70
MĘŻCZY¬NI
M18
M30
M40
M50
M60
M70
Kategorie dod.
B1 - Niewidomi z przewodnikiem
B2 - Niedowidz±cy
P - Puchar Polski Policji
PZLA - Mistrzostwa Polski PZLA
42.195 km (09:00:00)
Strona
<
1
2
.
.
.
.
.
8
9
10
11
>
Lp.
Nr Start
Nazwisko i Imię
Klub/Miasto/Kraj
Dod.
Kat.
901.
311
TYMIŃSKA Beata
Orlen Running Team (POL)
K40
902.
3578
TYMOWICZ-GRZYB Paulina
Warszawa (POL)
K30
903.
6664
UCZESTNIK ANONIMOWY
(POL)
K30
904.
3789
URBAŃSKA Joanna
Warszawa (POL)
K18
905.
6512
URBAŃSKA Martyna
Otwock (POL)
K40
906.
4237
VASILJEVIENE Loreta
Jonas Maratonas (LTU)
K40
907.
5047
VICKERS Fiona
Crystal Palace Fun Runners (GBR)
K30
908.
3492
WACH Monika
DREAM RUN (POL)
K40
909.
3368
WAGNER Jolanta
Warszawa (POL)
K50
910.
5446
WAJCOWICZ Małgorzata
Pozytywnie Zabiegani Sanok (POL)
K40
911.
5912
WALENDZIK Wiesia
Warszawa (POL)
K40
912.
6757
WALOCH Wioletta
KOMENDA GŁÓWNA POLICJI (POL)
P
K18
913.
2857
WAŃCZYK Zuzanna
PUKS Młode Orły Nowy Dwór Mazowiecki (POL)
K18
914.
3235
WARZECHA Agnieszka
Warszawa (POL)
K50
915.
839
WARZECHA Aleksandra
Warszawa (POL)
K30
916.
5542
WARZECHA Teresa
TIGERS PRUDNIK/RUNNERS TEAM NYSA (POL)
K50
917.
2973
WASILEWSKA Marzena
Biegiem Radom! (POL)
K40
918.
3034
WˇSOWSKA Dagmara
Pobiedziska Running Team (POL)
K30
919.
5643
WAWRZONKOWSKA Anna
G±binek (POL)
K30
920.
5724
WAWRZYNIAK Marta
Decathlon Reduta Team (POL)
K18
921.
5043
WĘGRZYN Aleksandra
Gdańsk (POL)
K18
922.
38
WELDU Nazaret
(POL)
K18
923.
1712
WESELAK Katarzyna
Warszawa (POL)
K18
924.
6392
WESOŁOWSKA Katarzyna
ORANGE POLSKA (POL)
K40
925.
6403
WESTPHAL Magdalena
Bydgoszcz (POL)
K30
926.
5174
WIˇZOWSKA Monika
Street Run Radom (POL)
K40
927.
1532
WIDURSKA Magda
LECYMY DUR¦ (POL)
K30
928.
1732
WIDZ-KŁAK Monika
Wrze¶nia (POL)
K30
929.
4501
WIĘCKOWSKA Beata
Motycz (POL)
K40
930.
3835
WIECZFIŃSKA Marina
Z±bki (POL)
K30
931.
1926
WIELGAT- KOJDECKA Magdalena
Tychy (POL)
K30
932.
2754
WIKŁACZ Dziusia
ACTIVA24 (POL)
K40
933.
2689
WILKOWSKA joanna
warszawa (POL)
K30
934.
2620
WINIARSKA Agata
Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL)
K30
935.
4936
WINIARSKA IZABELA
ekobiegi (POL)
K40
936.
4076
WINTER Aneta
Harpagan Sosnowiec (POL)
K50
937.
2688
WIRKUS Małgorzata
Słupsk (POL)
K18
938.
4434
WI¦NIEWSKA Agnieszka
Bydgoszcz (POL)
K40
939.
6126
WI¦NIEWSKA Martyna
adidas Runners Warsaw (POL)
K30
940.
1139
WITKOWSKA Anna
Vege Runners (POL)
K18
941.
5749
WITKOWSKA Anna
1979 (POL)
K40
942.
6485
WŁODARCZYK Anna
Warszawa (POL)
K30
943.
2174
WNOROWSKA Iwona
Red8 Team (POL)
K40
944.
916
WODEJKO Aleksandra
(POL)
K40
945.
6223
WOJAK Malwina
Wrocław (POL)
K30
946.
6247
WOJCIECHOWSKA Wioletta
NOWY DWÓR MAZOWIECKI (POL)
K50
947.
1642
WÓJCIK Eliza
Łaskarzew (POL)
K40
948.
4576
WÓJCIK Grażyna
Celestynów (POL)
K40
949.
5934
WOJNAR Barbara
Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL)
K30
950.
5248
WOJTASIK Justyna
Olymp (POL)
K40
951.
4478
WOJTASZEK KATARZYNA
LZS TARCHALANKA (POL)
K18
952.
6726
WOLAK Anna
(POL)
K30
953.
1714
WOLAŃSKA Monika
KS ZRYW RADZIEJÓW (POL)
K18
954.
2326
WÓŁKIEWICZ Dorota
KS Staszewscy (POL)
K40
955.
3184
WOŁOSZYN Anna
Pysznica (POL)
K30
956.
1553
WOLSKA Milena
RaceFighter GOSiR Dębe Wlk. (POL)
K30
957.
31
WORTESA Jemelia
(ETH)
K30
958.
2341
WOSZEK Marzena
STRUSIE (POL)
K40
959.
1587
WOTA Żaneta
Brzegi (POL)
K30
960.
1428
WO¬NIAK Agnieszka
O Co Biega (POL)
K30
961.
6236
WO¬NICZKA Jolanta
Warszawa (POL)
K40
962.
3574
WRAŻEŃ Justyna
Olsztyn (POL)
K30
963.
1913
WRONA Anna
Brwinów (POL)
K30
964.
3763
WRONA Magdalena
Bychawa Runner's (POL)
K18
965.
1458
WUJEK Magdalena
Bydgoszcz (POL)
K30
966.
1243
WYDRA Marta
Poznań (POL)
K18
967.
1314
WYPYSIŃSKA Anna
G±bin Biega (POL)
K30
968.
1971
YAHAV Inbal
Warzsaw (POL)
K30
969.
24
YATOR Gladys
(KEN)
K18
970.
5569
ZACZEK SYLWIA
BIEGNĘ. ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ (POL)
K30
971.
1816
ZAJAC SOBCZAK Marta
Dtr running team (POL)
K30
972.
2763
ZALEGA Katarzyna
Warszawa (POL)
K30
973.
3006
ZALESKA ANETA
ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA (POL)
K30
974.
890
ZALEWSKA Agata
KLUB Biegacza Bolesławiec (POL)
K30
975.
4633
ZAMOJSKA Iwona
Miechowicka Grupa Biegowa (POL)
K40
976.
1295
ZAPART Joanna
¦widnicka Grupa Biegowa (POL)
K40
977.
3048
ZAREMBA Katarzyna
Aktywni Kamieńsk (POL)
K30
978.
1759
ZAWADZKA-NAZIMEK Joanna
Przybysze z Matplanety (POL)
K30
979.
5673
ZAWISTOWSKA WIOLETA
Małkinia (POL)
K18
980.
1471
ZAWŁOCKA Joanna
Brzeziny (POL)
K30
981.
4536
ZBIELSKA AGNIESZKA
PIŁA (POL)
K40
982.
4425
ZBOCH Joanna
Piaseczno (POL)
K40
983.
5950
ZEBROWSKA Klaudia
Warszawa (POL)
K30
984.
28
ZENUDA Fantu
(ETH)
K18
985.
2678
ZHANG Liying
Poland (POL)
K30
986.
1888
ZICKE Giedre
VIP (LTU)
K40
987.
4342
ZIĘBA Agnieszka
ŁódĽ (POL)
K30
988.
4413
ZIELIŃSKA Beata
Biegnij z Poservice Finteco (POL)
K30
989.
1530
ZIEŃ Klaudia
Warszawa (POL)
K18
990.
2903
ZIENIEWSKA Marta
Warszawa (POL)
K40
991.
4692
ZIÓŁEK Magdalena
Olej Running Team (POL)
K40
992.
2406
ZWIERZ Małgorzata
lublin (POL)
K40
993.
6354
ZWIERZCHOWSKA Katarzyna
Warszawa (POL)
K40
994.
3897
ZWOLAK JOANNA
WARSZAWA (POL)
K40
995.
2917
ZYBAŁA Asia
LKS Ogniwo Ł±kociny (POL)
K30
996.
4119
ZYGA Ewa
Lublin Biega (POL)
K30
997.
3339
ŻACZKIEWICZ Izabela
Skierniewice (POL)
K50
998.
2878
ŻARCZYŃSKA Magdalena
MAda¶ team (POL)
K18
999.
1320
ŻEBROWSKA DOROTA
Szczytno (POL)
K40
1000.
1075
ŻEBROWSKA Beata
Szalone Kurpsie (POL)
K40