ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K
MĘŻCZYŹNI M
OSHEE 10 km (09:01:12) - 5 km
Strona < 1 2 . . . . . 8 9  10  11 12 . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 72 73 >
Miej.
open
Nr Start Nazwisko i Imię™ Klub/Miasto/Kraj Dod. K M Kat./
miej.
Czas
brutto
Strata Czas
netto
Czas
rzeczywisty
901 15331 SMODEREK Jarosław Warszawa (POL) 795 M (553) 00:24:54 +10:10 00:21:38 09:26:06.39
902 17181 SIĘDA Arkadiusz WTE I WEWTE (POL) 796 M (1248) 00:24:54 +10:10 00:24:09 09:26:06.86
903 11709 GIERWATOWSKI artur cekanowo (POL) 797 M (1391) 00:24:55 +10:11 00:24:32 09:26:07.23
904 11512 STASIAK Piotr Warszawa (POL) 798 M (1253) 00:24:55 +10:11 00:24:10 09:26:07.95
905 18392 ZARĘBA Paweł Grabice (POL) 799 M (485) 00:24:56 +10:12 00:21:21 09:26:08.05
906 16005 JAS Tomasz Łopuszno Acitive Team (POL) 800 M (1292) 00:24:57 +10:13 00:24:18 09:26:09.09
907 15385 JARZĄB Damian Łopuszno Active Team (POL) 801 M (1293) 00:24:57 +10:13 00:24:18 09:26:09.15
908 11491 GNIADZIK Natalia Niemcy (GER) 107 K (191) 00:24:57 +10:13 00:24:21 09:26:09.20
909 15789 KAMIŃSKI Marek KB Wyszków (POL) 802 M (411) 00:24:57 +10:13 00:20:42 09:26:09.43
910 18718 BYCHOWSKI Piotr Lingaro Running Team (POL) 803 M (1230) 00:24:58 +10:14 00:24:07 09:26:10.03
911 19121 SŁOMCZEWSKI Szymon (POL) 804 M (1497) 00:24:58 +10:14 00:24:45 09:26:10.98
912 13798 SZUSTAK Marcin Warszawa (POL) 805 M (1244) 00:24:59 +10:15 00:24:08 09:26:11.81
913 13232 KAZUSEK Norbert Tomaszów Mazowiecki (POL) 806 M (528) 00:25:00 +10:16 00:21:31 09:26:12.87
914 13530 GRAFF Norbert Ekoludek Szczenurze (POL) 807 M (599) 00:25:01 +10:17 00:21:49 09:26:13.60
915 14298 KŁOS Łukasz FizjoTerapia HD (POL) 808 M (579) 00:25:02 +10:18 00:21:45 09:26:14.49
916 14192 FILIŃSKI Tomasz Speed Dziekaństwo (POL) 809 M (1374) 00:25:02 +10:18 00:24:29 09:26:14.85
917 14229 NAPIERAJ Radosław Radoslaw Napieraj (POL) 810 M (1303) 00:25:06 +10:22 00:24:18 09:26:18.92
918 17111 BUDZIK Dariusz Zalesie Górne (POL) 811 M (1311) 00:25:07 +10:23 00:24:20 09:26:19.40
919 15690 MAJEWSKI Mateusz Nowy Prażmów (POL) 812 M (603) 00:25:07 +10:23 00:21:50 09:26:19.75
920 11143 DOMACHOWSKA Wiktoria Warszawa (POL) 108 K (253) 00:25:07 +10:23 00:24:57 09:26:19.97
921 12618 MAMCARZ Bartłomiej Największa Armia Świata (POL) 813 M (604) 00:25:08 +10:24 00:21:51 09:26:20.38
922 16807 KUBAJ Artur Radio Szczecin (POL) 814 M (1335) 00:25:09 +10:25 00:24:24 09:26:21.12
923 19165 HOLST LOFGREN Lucas (SWE) 815 M (481) 00:25:10 +10:26 00:21:19 09:26:22.07
924 12319 WZOREK Michał STARACHOWICE (POL) 816 M (588) 00:25:12 +10:28 00:21:48 09:26:24.12
925 18556 SKOŁOŻYŃSKI Paweł Legnica (POL) 817 M (1410) 00:25:14 +10:30 00:24:35 09:26:26.21
926 18086 BAJTLIK Jan Warszawa (POL) 818 M (1444) 00:25:14 +10:30 00:24:39 09:26:26.83
927 11649 CYBULSKA Żaneta Deloitte Adventure Team/ WIĘCKOWSKI TEAM (POL) 109 K (59) 00:25:15 +10:31 00:21:54 09:26:27.05
928 17346 ZAJCHOWSKI Piotr Warszawa (POL) 819 M (1630) 00:25:15 +10:31 00:25:05 09:26:27.46
929 11239 GALA Kamil Warszawa (POL) 820 M (660) 00:25:16 +10:32 00:22:05 09:26:28.16
930 16723 KOZIOŁ Michał Zambrów (POL) 821 M (654) 00:25:16 +10:32 00:22:04 09:26:28.19
931 16774 SALCZAK-BEREDA Grzegorz Stare Budy (POL) 822 M (621) 00:25:17 +10:33 00:21:57 09:26:29.02
932 16756 ZEMBROŃ Jakub DNB (POL) 823 M (1331) 00:25:17 +10:33 00:24:23 09:26:29.56
933 15698 OSUNA GALVEZ FRANCISCO SEVILLA (ESP) 824 M (532) 00:25:18 +10:34 00:21:32 09:26:30.45
934 15271 PIASECKA Monika STARE BABICE BIEGAJĄ (POL) 110 K (222) 00:25:19 +10:35 00:24:44 09:26:31.70
935 10362 BASTIAT-JAROSZ Dawid Warszawa (POL) 825 M (620) 00:25:20 +10:36 00:21:56 09:26:32.91
936 14996 KRAWCZYK Tomasz Warszawa (POL) 826 M (675) 00:25:23 +10:39 00:22:08 09:26:35.33
937 15705 ZAPOLSKI Janusz Warszawa (POL) 827 M (672) 00:25:24 +10:40 00:22:08 09:26:36.01
938 17944 KARASZEWSKI Michał Płock (POL) 828 M (594) 00:25:25 +10:41 00:21:49 09:26:37.44
939 11703 PIOTROWSKI Tomasz Wrocław (POL) 829 M (685) 00:25:29 +10:45 00:22:12 09:26:41.39
940 18621 STARACHOWSKI Dominik Konstancin - Jeziorna (POL) 830 M (470) 00:25:29 +10:45 00:21:15 09:26:41.50
941 10142 CAK Marcin Ludwikowo (POL) 831 M (696) 00:25:29 +10:45 00:22:14 09:26:41.81
942 12942 NAWROCKI Marcin HAGER SPORT TEAM (POL) 832 M (701) 00:25:30 +10:46 00:22:15 09:26:42.62
943 13124 FANTACONE Alessandro Bielawa (ITA) 833 M (707) 00:25:31 +10:47 00:22:17 09:26:43.12
944 17611 GAWROŃSKI Mariusz Warszawa (POL) 834 M (1654) 00:25:32 +10:48 00:25:09 09:26:44.08
945 19014 CZECHOWSKI Przemysław (POL) 835 M (717) 00:25:32 +10:48 00:22:20 09:26:44.28
946 16942 POGORZELSKI Hubert nc+ (POL) 836 M (676) 00:25:32 +10:48 00:22:09 09:26:44.29
947 14323 ŚLIWIŃSKI Krzysztof Warszawa (POL) 837 M (1486) 00:25:32 +10:48 00:24:44 09:26:44.79
948 12015 GERA Michał Zabiegany Wołomin (POL) 838 M (744) 00:25:33 +10:49 00:22:25 09:26:45.25
949 13326 JAWOREK Anna ROZBIEGAMY NOWY DWÓR (POL) 111 K (239) 00:25:33 +10:49 00:24:49 09:26:45.78
950 11897 KRYSIUK NORBERT Pumć &Tysio (POL) 839 M (1525) 00:25:34 +10:50 00:24:49 09:26:46.63
951 12962 KOSIŃSKI Rafał Biegnij z ProService (POL) 840 M (688) 00:25:34 +10:50 00:22:12 09:26:46.87
952 18009 BUDNICKI Grzegorz Warszawa (POL) 841 M (1541) 00:25:35 +10:51 00:24:51 09:26:47.88
953 15101 WASILEWSKI Mariusz Warszawa (POL) 842 M (681) 00:25:35 +10:51 00:22:10 09:26:47.94
954 12492 SOWA Marcin Sowa Team (POL) 843 M (745) 00:25:36 +10:52 00:22:25 09:26:48.69
955 14923 POPOWICZ Bartłomiej Watraszew (POL) 844 M (742) 00:25:36 +10:52 00:22:24 09:26:48.81
956 13580 PŁESKA Kacper Łaznów (POL) 845 M (550) 00:25:36 +10:52 00:21:37 09:26:48.81
957 18050 KNAPIŃSKI TOMASZ CTS (POL) 846 M (747) 00:25:37 +10:53 00:22:26 09:26:49.00
958 16080 KASPERCZYK Grzegorz Warszawa (POL) 847 M (1529) 00:25:37 +10:53 00:24:50 09:26:49.02
959 14493 FURGO Kamil Warszawa (POL) 848 M (738) 00:25:37 +10:53 00:22:24 09:26:49.06
960 11552 BECHTA Damian Adidas Runners Warsaw (POL) 849 M (748) 00:25:37 +10:53 00:22:26 09:26:49.08
961 11938 PRZĄDKA Dariusz Biegusiem.pl (POL) 850 M (732) 00:25:37 +10:53 00:22:23 09:26:49.24
962 16932 ZASĘPA Sebastian Team ZabieganeDni (POL) 851 M (772) 00:25:37 +10:53 00:22:30 09:26:49.30
963 14810 JADWIŃSKI Wojciech KS Kanałek (POL) 852 M (756) 00:25:37 +10:53 00:22:27 09:26:49.45
964 11332 KAMIŃSKI Andrzej Reebok RUN CREW (POL) 853 M (751) 00:25:37 +10:53 00:22:26 09:26:49.45
965 10160 KANIEWSKI ARTUR ANWIL TEAM (POL) 854 M (655) 00:25:37 +10:53 00:22:04 09:26:49.52
966 14206 CZERNIECKI Radosław Dystans cLubomia (POL) 855 M (769) 00:25:37 +10:53 00:22:29 09:26:49.58
967 17011 MOKRZAŃSKI Piotr Warszawa (POL) 856 M (702) 00:25:37 +10:53 00:22:15 09:26:49.70
968 10490 DUKIEWICZ Maciej Warszawa (POL) 857 M (1698) 00:25:37 +10:53 00:25:14 09:26:49.86
969 16722 WOJEWÓDZKI Krzysztof Trucht Tarchomin Team (POL) 858 M (729) 00:25:37 +10:53 00:22:22 09:26:49.89
970 15141 BACHANEK Adam Warszawa (POL) 859 M (743) 00:25:37 +10:53 00:22:24 09:26:49.95
971 13321 GAŁĄZKIEWICZ Marcin Warszawa (POL) 860 M (731) 00:25:38 +10:54 00:22:23 09:26:50.15
972 15469 WALICKI Jakub Siemiatycze (POL) 861 M (721) 00:25:38 +10:54 00:22:21 09:26:50.29
973 15746 SADOWNIK Magdalena Biała Podlaska (POL) 112 K (84) 00:25:38 +10:54 00:22:27 09:26:50.30
974 11431 MICHALSKA Katarzyna cegielnia (POL) 113 K (78) 00:25:38 +10:54 00:22:23 09:26:50.55
975 16042 KOZIOŁ Jakub Warszawa (POL) 862 M (1510) 00:25:38 +10:54 00:24:47 09:26:50.66
976 14092 RYTKOWSKI Piotr Warszawa (POL) 863 M (734) 00:25:38 +10:54 00:22:23 09:26:50.67
977 16122 SMOLIŃSKI Piotr 1983 (POL) 864 M (762) 00:25:38 +10:54 00:22:27 09:26:50.99
978 19186 GAWLIK Sławomir (POL) 865 M (1757) 00:25:39 +10:55 00:25:23 09:26:51.40
979 19033 EREMIWOWICZ Karol LIVE WELL AT CITI (POL) 866 M (726) 00:25:39 +10:55 00:22:22 09:26:51.52
980 14122 SERGIEIEV Artem Grójec (POL) 867 M (780) 00:25:39 +10:55 00:22:32 09:26:51.52
981 11215 MAŃKOWSKI Tomasz WITASZYCE (POL) 868 M (746) 00:25:39 +10:55 00:22:25 09:26:51.98
982 18786 MATYSIAK Marcin Live Well at Citi (POL) 869 M (730) 00:25:40 +10:56 00:22:23 09:26:52.06
983 11108 SZUMNY NINA Kraków (POL) 114 K (303) 00:25:40 +10:56 00:25:25 09:26:52.11
984 14982 ZIÓŁKOWSKI Michał Alior Running Team (POL) 870 M (765) 00:25:40 +10:56 00:22:29 09:26:52.15
985 17715 CZECHOWSKI Konrad Warszawa (POL) 871 M (755) 00:25:40 +10:56 00:22:26 09:26:52.89
986 18074 ŁAKOMSKI Aleksander Live Well at Citi (POL) 872 M (697) 00:25:40 +10:56 00:22:14 09:26:52.93
987 10518 WERNER Iwona Celestyny (POL) 115 K (245) 00:25:41 +10:57 00:24:53 09:26:53.19
988 17105 ZIENKIEWICZ Karol Warszawa (POL) 873 M (749) 00:25:41 +10:57 00:22:26 09:26:53.22
989 17059 KHOMA Kostiantyn Warszawa (UKR) 874 M (720) 00:25:41 +10:57 00:22:20 09:26:53.89
990 18336 CHWEDCZUK Robert Live Well at Citi (POL) 875 M (737) 00:25:42 +10:58 00:22:24 09:26:54.01
991 19241 KAZIMIERSKI Grzegorz OMEGABRUK (POL) 876 M (757) 00:25:42 +10:58 00:22:27 09:26:54.53
992 18201 PAJĄK Kinga Odrzywół (POL) 116 K (1) 00:25:42 +10:58 00:15:11 09:26:54.60
993 19111 STĘPNIAK Robert (POL) 877 M (465) 00:25:43 +10:59 00:21:12 09:26:55.82
994 12288 KOCIŃSKI Adrian Płońsk (POL) 878 M (763) 00:25:45 +11:01 00:22:28 09:26:57.07
995 15448 DĘBECKI Michał Kondycja (POL) 879 M (789) 00:25:46 +11:02 00:22:34 09:26:58.08
996 14918 PELC Filip Międzyborów (POL) 880 M (766) 00:25:46 +11:02 00:22:29 09:26:58.16
997 12912 CZYŻEWSKI Jacek Kaliny Jędrusik (POL) 881 M (666) 00:25:46 +11:02 00:22:07 09:26:58.51
998 11274 SIECZKOWSKI Grzegorz Pruszków (POL) 882 M (1582) 00:25:46 +11:02 00:24:58 09:26:58.96
999 14022 WOLAŃSKI Rafał DZIKI WUM (POL) 883 M (712) 00:25:47 +11:03 00:22:19 09:26:59.94
1000 12574 SZCZERBIŃSKA Izabela Warszawa (POL) 117 K (74) 00:25:48 +11:04 00:22:17 09:27:00.97
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.32827401 s

Sponsor główny: