ORLEN WARSAW MARATHON - WYNIKI NIEOFICJALNE
42.195 km
Lista
startowa
5 km 10 km 15 km 20 km 21.097 km 25 km 30 km 35 km 40 km meta DNF
OSHEE 10 km
Lista
startowa
5 km meta DNF
wózki
Lista
startowa
5 km meta DNF
Szukaj wg nazwiska i imienia lub numeru startowego

OPEN KOBIETY K18 K30 K40 K50 K60 K70
MĘŻCZYŹNI M18 M30 M40 M50 M60 M70
42.195 km (09:00:00)
Strona  1  2 3 . . . . . . 10 11 >
Lp. Nr Start Nazwisko i Imię Klub/Miasto/Kraj Dod. Kat.
1. 2284 ABRAMCZYK Eliza Warszawa (POL) K40
2. 1851 ABROMAITYTE-ŠMAIŽE Lina Vilnius (LTU) K40
3. 2435 ADAMCZYK Bożena KB BiegamBoLubię Pasłęk (POL) K40
4. 3025 ADAMCZYK-NOWAK Beata Miechowicka Grupa Biegowa (POL) K40
5. 3386 ADAMSKA Justyna TRI & M Banino (POL) K40
6. 2344 ADAMUS Katarzyna Decathlon Piaseczno (POL) K40
7. 4681 ALGIERI Adeline WITC (FRA) K18
8. 4039 ALKHIMOVICH Darya Warszawa (BLR) K18
9. 2848 ANAGNOSTOPOULOU Vicky Athens (AUS) K40
10. 1439 ANDRUKIEWICZ Anita Grupa Biegowa CHTMO (POL) K30
11. 2774 ANDRYSZAK Aleksandra TRI and RESCUE (POL) K18
12. 1335 ANDRZEJAK Katarzyna Czarny Bór (POL) K18
13. 2536 ANDRZEJAK Sylwia Zoledowo (POL) K50
14. 2733 ANDRZEJEWSKA Małgorzata Piła (POL) K30
15. 2829 ANDRZEJEWSKA-PŁUCIENNIK Edyta Szakale Bałut Łódź (POL) K40
16. 5660 ANIOŁ Natalia Żyrardów (POL) K18
17. 6775 ANTCZAK Agnieszka BIEGACZ NOWOSOLNA (POL) K40
18. 3117 ANTONIUK Natali Gepard (UKR) K30
19. 2374 ANTOSIAK Martyna ANTONTEAM (POL) K18
20. 830 APANOWICZ Angelika (POL) K40
21. 5068 ARANOWSKA IRENA LĘBORK (POL) K50
22. 1165 ARCHUTOWSKA Ola WarsZawa (POL) K30
23. 1366 BABICA Paulina Kobiety Biegają (POL) K30
24. 5479 BACZEWSKA Klaudia Biegam Bo Lubię Ostrołęka (POL) K18
25. 6011 BAGIŃSKA Anna Duklanowski Team (POL) K40
26. 2025 BAGIŃSKA BŁAŻKÓW Marta Dorociak Team (POL) K40
27. 806 BAJKIEWICZ Beata Piaseczno (POL) K18
28. 4646 BAK Magdalena Pruszkow (POL) K40
29. 6331 BAKALARSKA Mariola Warsaw Run Club (POL) K50
30. 5231 BALAKOWSKA Małgorzata Przesieka (POL) K40
31. 6552 BALCERZAK Martyna AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA Łódź (POL) K18
32. 4378 BALČIUNAITE Monika Vilnius (LTU) K18
33. 5898 BAŁDYGA Renata Warszawa (POL) K30
34. 4905 BANASZAK Monika Run Pasja (POL) K30
35. 6377 BAŃKA Renata Warszawa (POL) K50
36. 1741 BARANOWSKA Angelika #BACKRUNNERS Wrocław (POL) K18
37. 5738 BARANOWSKA Małgorzata Feliksów (POL) K40
38. 1641 BARNAŚ Agata Grupa Malbork (POL) K30
39. 3099 BARSKA Sandra Dzierżoniów (POL) K30
40. 5336 BARSZCZ Dominika 1988 (POL) K30
41. 4993 BARTAS Agnieszka W pogoni za duchem (POL) K30
42. 3749 BARTKOWSKA Joanna KM UMK Toruń (POL) K40
43. 2086 BARTKOWSKA Milena Rozbiegane Działdowo (POL) K30
44. 5585 BARTMIŃSKA Aneta Wola Przybysławska (POL) K40
45. 4061 BARTNICKA anetta TeamKaraś-Elbląg (POL) K40
46. 3955 BAZANOWSKA Marta Przemyśl (POL) K30
47. 4878 BAZIUK Aneta Trio biegowe (POL) K40
48. 3113 BEDNAREK Marta Czarne Stopy.SM (POL) K40
49. 1561 BEDNARZ Agnieszka Klub Biegacza Biała Biega (POL) K30
50. 3436 BERENT Alina Warszawa (POL) K30
51. 3240 BEREŚ Anna Team Draczyński (POL) K30
52. 2571 BERZINA Linda Saulkrasti (LAT) K30
53. 5916 BESTRZYŃSKA Joanna Gądki (POL) K40
54. 5010 BIAŁA Joanna do lata piechotą będę szła (POL) K40
55. 3604 BIAŁOBRZESKA Anna Legionowo (POL) K30
56. 3388 BIELAWSKA Magdalena ATP Augustów (POL) K30
57. 1032 BIERNACKA Justyna Tornado Pawlichy (POL) K40
58. 5890 BIERNAT Katarzyna Janów Podlaski team (POL) K30
59. 3720 BIERNAT Maria Limanowa (POL) K40
60. 5423 BIERNAT Sylwia Chyliczki (POL) K50
61. 4852 BIEROŃSKA Karolina Johnnie Runner Team (POL) K30
62. 6066 BIJOK Magdalena Warszawa (POL) K30
63. 4683 BINIEK Katarzyna Bełchatów (POL) K30
64. 1666 BINIEWICZ Monika Gostynin (POL) K18
65. 1528 BINKOWSKA Izabela Zabiegani po uszy (POL) K40
66. 5597 BŁASZCZYK Dominika Grażynki OCR (POL) K18
67. 1725 BLASZKOWSKA Ewa Wiedeń (AUT) K30
68. 5808 BLISKOWSKA Anna Zielona Góra (POL) K40
69. 3274 BLOKHINA Alena Victoria (BLR) K40
70. 1879 BOGDANOVA Liubov Silvia (RUS) K60
71. 4710 BOGUSZ Justyna SS Drużyna Wilka/ KB Mrągowo (POL) K18
72. 5760 BOKINIEC Dorota Pełczyńskiego (POL) K40
73. 1413 BOKSZCZANIN Aneta Go2Tri (POL) K30
74. 2205 BONDER Małgorzata Józefów (POL) K40
75. 3097 BOŃSKA Karolina Warszawa (POL) K30
76. 4863 BOROWCZYK julita ANTEK TEAM (POL) K40
77. 5925 BOROWIEC Marta Piaseczno (POL) K40
78. 1800 BORUSZEWSKA MAGDALENA KOŁO BIEGA (POL) K40
79. 3534 BORYSIAK Karolina Komorniki (POL) K30
80. 1133 BORYSOWSKA Monika KORONA SZCZECIN (POL) K40
81. 1627 BRAC-WALCZYK Małgorzata Akademia Biegania Grudziądz (POL) K60
82. 6246 BRACIAK Iwona Warszawa (POL) K30
83. 851 BRONOWICKA Katarzyna amator (POL) K18
84. 3186 BRUDEREK Anna Runners Team Jabłonna (POL) P K40
85. 4578 BRYCHCY-NOWAK Paulina TKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ (POL) K30
86. 5736 BUCHALSKA Ewa Ekobiegi (POL) K40
87. 6201 BUDNY Aleksandra Kraśnik Biega (POL) K40
88. 5031 BUDZIK Magdalena Mariew (POL) K30
89. 1155 BUJAK Aleksandra Bolszewo (POL) B2 K18
90. 1519 BUJAK Justyna herbmaratonow.pl (POL) K30
91. 2304 BUJKO Katarzyna Mińsk mazowiecki (POL) K30
92. 3531 BUJNOWSKA Eliza Warszawa (POL) K40
93. 4389 BULGAKOVA Dina Kaliningrad (RUS) K40
94. 6558 BURY Magdalena Kiełczów (POL) K30
95. 6430 BURŻACKA Anna Płock (POL) K30
96. 1507 CEBENKO maria WB w Gryfinie (POL) K50
97. 6536 CHACZYK BERNARDA KRAKÓW (POL) K40
98. 3265 CHLEBICKA Marta Warszawa (POL) K18
99. 1041 CHLEBOWSKA Magdalena Biegajnia Poznań (POL) K40
100. 4130 CHLIPALA Kinga Tarnów (POL) K30
DomTel-Sport ©by Pilar 2007-2019 Generowanie
0.19420314 s

Sponsor główny: